Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 41 do 55 z 55

Wątek: Maxima models

  1. #41
    Banned
    Dołączył
    11.2007
    Wiek
    33
    Posty
    50
    Co mialy powiedziec,przeciesz to ich szef.Co mialam do powiedzenia ,juz powiedzialam reszte osadzcie same. Poczytajcie opinie z poprzednich lat:)

  2. #42
    Banned
    Dołączył
    11.2007
    Wiek
    33
    Posty
    50
    Nie osadzajcie pochopnie kto kim jest, bo wyjdzie tak samo jak na forum promodels, ze posadzano nie ta dziewczyne.Nikt tam nawet nie przeprosil Sylwi.

  3. #43
    Wie o co chodzi Awatar Monika8889
    Dołączył
    07.2007
    Wiek
    34
    Posty
    77
    To Ty ją powinnaś przeprosić że się za nią podszywasz !! sama dobrze wiesz że ze szczecina była tylko Sylwia to perfidnie wpisałaś szczecin i dodatkowo 17 lat! tak żeby cała uwaga poszła na nią!!!! Najbardziej nie fair to jesteś Ty!! I wielki tchórz z Ciebie bo nie masz odwagi cywilnej się podpisać tylko podajesz się za innych. Jak myślisz że nie da rady dojść po IP komputera kim jestes to naprawdę grubo się mylisz...I przestań wreszcie pomawiać prezesa!
    www.maxima-models.pl <= rekrutacja do konkursu FOTO MODELS POLAND 2008 "Nie musisz być miss, nie musisz być wysoka - wystarczy, że jesteś fotogeniczna! "

  4. #44
    Banned
    Dołączył
    11.2007
    Wiek
    33
    Posty
    50
    Nigdy za nikodo sie nie podawala i nie potwierdzalam ze jestem Sylwia.Cytuje"obrazacie mnie",te slowa padly na promodels . Czyzby prezes prowadzil juz dochodzenie,kto im bruzdzi. Wiem ze mozna dojsc po IP komputera i wcale sie tego nie obawiam.Nie zachowuj sie jak bys byla w sekcje(prezes,prezes, prezes) cos sie tak przyklejla. Obsesja.:)

  5. #45
    Banned
    Dołączył
    11.2007
    Wiek
    33
    Posty
    50
    Skoro jestes taka madra , dlaczego jeszcze nie skomentowalas faktu ze na zgrupowaniu dziewczyny tanczyly dla sponsotow za pieniadze.:confused: Bron Prezesa

  6. #46
    Wie o co chodzi Awatar Monika8889
    Dołączył
    07.2007
    Wiek
    34
    Posty
    77
    Obsesje to Ty masz bo się uczepiłaś i diabła ze wszstkich robisz:]A ja bronie bo nie mogę patrzeć na kłamstwa jakie tu wypisujesz. Brzydzę się tym. Nie tańczyły dla sponsorów za pieniądze. Był zorganizowany konkurs taneczny ( o który poniektore dziewczyny same prosily) w związku z tym nagrodą za pierwsze trzy miejsca byly pieniądze. Nie widze nic w tym złego tym bardziej że tańczył kto chciał , ja jakoś nie chciałam i nie tańczyłam jak i wiele innych nie bylo żadnego przymusu. A dziewczyny byly zadowolone bo byla swietna zabawa tylko jak zwykle Tobie nic nie pasuje.. Lepiej za książki się weź a nie za wymyślanie bajek, chociaż to Ci idzie znakomicie niestety z błędami Ty sekcJe i przykleJła
    www.maxima-models.pl <= rekrutacja do konkursu FOTO MODELS POLAND 2008 "Nie musisz być miss, nie musisz być wysoka - wystarczy, że jesteś fotogeniczna! "

  7. #47
    Banned
    Dołączył
    11.2007
    Wiek
    33
    Posty
    50
    Co za zbieg okolicznosci ,akorat jak mieli przyjechac sponsorzy zorganizowano konkurs tanca. :)
    Profesionalizm w kazdym stopniu:)

  8. #48
    Wie o co chodzi Awatar Monika8889
    Dołączył
    07.2007
    Wiek
    34
    Posty
    77
    Ja już wogole zaczynam wątpić czy byłaś na tym konkursie skoro Ty nawet nie wiesz kto ten konkurs zorganizował :] i kto dawal nagrody:]
    www.maxima-models.pl <= rekrutacja do konkursu FOTO MODELS POLAND 2008 "Nie musisz być miss, nie musisz być wysoka - wystarczy, że jesteś fotogeniczna! "

  9. #49
    Banned
    Dołączył
    11.2007
    Wiek
    33
    Posty
    50
    Na tym zakonczmy ta jalowa dyskusje:)

  10. #50
    A co tam slychac u naszej Madzi Dylon?

  11. #51
    Pierwsze kroki Awatar paolunia30
    Dołączył
    11.2007
    Lokalizacja
    Niebo
    Posty
    26
    Powiem to raz i nie będę 100 razy powtarzać. Moja siostra brała udział w tym konkursie przyjechała tak szczęśliwa że aż byłam w szoku. Opowiadała mi o całym tym konkursie z takim zachwytem i wdzięcznością że nikt powtarzam NIKT nie powienien wierzyć w te plotki i wymysły. Mało tego namówiła mnie abym sama wysłała zgłoszenie więc NA PEWNO nic złego tam się nie dzieje bo znam swoją siostrę a ona nie narazalaby mnie na nieprzyjemności. Wątpie żeby którakolwiek dostawałaby tam jakies łóżkowe propozycje. Więc przestańcie wypisywać na tych forach brednie bo to jest zwyczajnie bez sensu.

  12. #52
    Banned
    Dołączył
    11.2007
    Wiek
    33
    Posty
    50
    Cytat Zamieszczone przez paolunia30
    Powiem to raz i nie będę 100 razy powtarzać. Moja siostra brała udział w tym konkursie przyjechała tak szczęśliwa że aż byłam w szoku. Opowiadała mi o całym tym konkursie z takim zachwytem i wdzięcznością że nikt powtarzam NIKT nie powienien wierzyć w te plotki i wymysły. Mało tego namówiła mnie abym sama wysłała zgłoszenie więc NA PEWNO nic złego tam się nie dzieje bo znam swoją siostrę a ona nie narazalaby mnie na nieprzyjemności. Wątpie żeby którakolwiek dostawałaby tam jakies łóżkowe propozycje. Więc przestańcie wypisywać na tych forach brednie bo to jest zwyczajnie bez sensu.

    Brałam udział w tym konkursie , już wyraziłam swoje zdanie na ten temat nie bede sie powtarzac.
    Nie uwazam zeby to było bez sensu . Każdy temat na forum ma swojch zwolenników i przeciwników i każdy ma prawo do przedstawienia swojch podlądów i racji.Ja to zrobiłam .:)

  13. #53
    Wie o co chodzi Awatar Madziulak
    Dołączył
    06.2007
    Lokalizacja
    Zielonka
    Wiek
    35
    Posty
    88
    swoich sie pisze a nie swojch

  14. #54
    Banned
    Dołączył
    11.2007
    Wiek
    33
    Posty
    50
    Cytat Zamieszczone przez Madziulak
    swoich sie pisze a nie swojch

    Chyba nie zrozumiałaś:sad:

  15. #55
    Wie o co chodzi Awatar Monika8889
    Dołączył
    07.2007
    Wiek
    34
    Posty
    77
    No bo ciężko zrozumieć jak ktoś pisze SwoJch
    www.maxima-models.pl <= rekrutacja do konkursu FOTO MODELS POLAND 2008 "Nie musisz być miss, nie musisz być wysoka - wystarczy, że jesteś fotogeniczna! "

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •