Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 115
  1. #21
    Stary wyjadacz Awatar a-ja
    Dołączył
    05.2007
    Lokalizacja
    Gdańsk
    Wiek
    36
    Posty
    229
    ciekawe,która z was,gdyby wstawiłaby tu swoje 'domowe' zdjęcia,to wyglądałaby korzystnie.

    moim zdaniem powinnaś próbować! niczego nie tracisz,a opiniami ludzi z tego forum się nie przejmuj.
    Ostatnio edytowane przez a-ja ; 2007.06.04 o 23:41 Powód: pomyłka

  2. #22
    Maracuja Awatar awa
    Dołączył
    08.2006
    Lokalizacja
    Lublin/wawa/Cork/irl
    Posty
    464
    heh jasne.. nie przejmuj sie :D przeciez jestes stworzona do modelingu i do tego wygrałas casting :) brawo

  3. #23
    stary wyjadacz Awatar kati
    Dołączył
    09.2006
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    731
    ...zawsze moze sie tak zdarzyc , ze ktos nagle bedzie potrzebowal do swojego projektu takiej urody jak Twoja...
    ale generalnie uwazam tak samo jak pisze awa !
    Ciezko byc obiektywnym w stosunku do siebie ale awa nie pisze tu niczego zlosliwie raczej zartobliwie, ale szczerze
    a ze a-ja nie przejmuje sie opiniami osob z forum i radzi Ci sie tez nie przejmowac - to juz zrobisz jak uwazasz - tylko jezeli nadal bedziesz starala sie cos zdzialac w tym kierunku to uzbruj sie w skorupe zolwia bo uslyszysz jeszcze bardzo czesto i bardzo wiele slow krytyki
    - ja od siebie zycze Ci jedynie duzo szczescia - bo bedzie Ci ono bardzo potrzebne -

  4. #24
    Sportowiec :P Awatar SongForTheMoon
    Dołączył
    05.2007
    Lokalizacja
    Łódź
    Posty
    213
    Cytat Zamieszczone przez paulinasmyk
    A jaki to był casting?
    Ja też wygrałam casting zorganizowany przez agencję reklamową, która okazała się oszustem :china man
    No właśnie... Są takie castingi, w których każdy przechodzi dalej... :swirl:
    Kochając marzy się o przyszłości...

  5. #25
    ..PRO..
    Dołączył
    03.2007
    Lokalizacja
    K-ce
    Wiek
    35
    Posty
    155
    Cytat Zamieszczone przez a-ja
    ciekawe,która z was,gdyby wstawiłaby tu swoje 'domowe' zdjęcia,to wyglądałaby korzystnie.

    może zrobimy tutaj małe rozgrywki:P

    dawać własne pstrykaniny!!!:D

  6. #26
    Stary wyjadacz Awatar Alissa
    Dołączył
    12.2006
    Lokalizacja
    Wrocław
    Wiek
    40
    Posty
    315
    Cytat Zamieszczone przez a-ja
    ciekawe,która z was,gdyby wstawiłaby tu swoje 'domowe' zdjęcia,to wyglądałaby korzystnie.

    moim zdaniem powinnaś próbować! niczego nie tracisz,a opiniami ludzi z tego forum się nie przejmuj.
    Myślę, że prawie wszystie dziewczyny, które w tym dziale pytają "czy się nadaję" wrzucają zwykłe, domowe zdjęcia, bo skąd niby by miały mieć inne.
    Część uzyskuje odpowiedź na "tak", część na "nie". Oczywiście mogą się zdarzyć w tym względzie pomyłki (oj, są dziewczyny, które swoim mało dwoświadczonym okiem oceniłabym na NIE, a potem okazuje się, że można z nich wydobyć niesamowite piękno), ale mimo wszystko...Coraz bardziej przekunuję się na własnej skórze, że jedne osoby "łapią" apatat w mig, inne niestety nie.
    A z drugą częścią wypowiedzi się zgadzam :)
    Tylko omijaj dziwne castingi i fotografów, którzy obiecują Ci złote góry - bo raczej będzie to oszustwo.

  7. #27
    Stary wyjadacz Awatar a-ja
    Dołączył
    05.2007
    Lokalizacja
    Gdańsk
    Wiek
    36
    Posty
    229
    skąd w was tyle jadu?...:|

  8. #28
    Starszy Pan :D Awatar fkk
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Malbork
    Wiek
    62
    Posty
    858
    Cytat Zamieszczone przez a-ja
    skąd w was tyle jadu?...:|
    Daria, mysle że niewlasciwie oceniasz intencje. W postach Alissi ani kati nie widze, jadu tylko realna, subiektywna ocene kandydatki - na dodatek oceniam wypowiedzi na wyważone.

    To nie jest jedyne forum gdzie sa oceniane kandydatki i wierz mi nie jest generalnie tak źle - pomijam kilka przypadków faktycznej złosliwosci.

    Mozna oczywiscie bawic sie w kółko wzajemnej adoracji, ale to nie fotka, czy sympatia - rzeczywistośc i tak zweryfikuje faktyczne predyspozycje i skrytykowana kandydatka dopiero przezyje szok. A w agencjach sie nie pieszcza, wala prosto z mostu, podobnie fotografowie - ci dla których to jest praca nie owijaja w bawełne.

    Jest tu na forum sporo dziewczynek, ktore chciałyby sie bawic w fotomodeling, jest takze kilka takich, które sa w agencjach i troche tematu lizneły. Nie są to eksperci, ale ich wypowiedzi moga być barometrem dla dziewczyny, czy warto, czy nie warto. Na dodatek ma przedsmak tego, co może je czekac

  9. #29
    Starszy Pan :D Awatar fkk
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Malbork
    Wiek
    62
    Posty
    858
    Cytat Zamieszczone przez cheeky
    dawać własne pstrykaniny!!!:D
    Podobno dobre oko, nawet w domowej niekorzystnej fotce potrafi wypatrzyc przyszła supermodelke - nie wiem tylko, czy na forum takie oko jest :D

  10. #30
    Starszy Pan :D Awatar fkk
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Malbork
    Wiek
    62
    Posty
    858
    Cytat Zamieszczone przez wantxme
    hihi w czym:D sądze że nie jest ze mna tak źle skoro jeden casting mam za sobą(wygrany) niestety nie miałam możliwości i czasu z niego skorzystać:( hmmm nie wiem co o tym mysleć...wiecie mnie nie interesuja te sprawy modeling itp nie czułabym sie w tej branzy dobrze:/ traktuje to tlyko i wyłącznie jako dobrą zabawę...:) np. te reklamy itp.:)
    Odniose sie do dwóch aspektów twojej wypowiedzi:

    1. Gdybys czytała forum to znalazłabys informacje jak to bywa z niektórymi kastingami. Mechanizm jest mniej wiecej taki: firma organizuje casting - wszystkie albo prawie wszystkie dostaja informacje, ze go wygrały i aby kontynuowac kariere trzeba sobie zrobić portfolio, za które trzeba zapłaci. Podniecona tym faktem dziewczyna, wyłacza "wewnętrzny system alarmowy", po czym wyskrobuje te 200-300 zł aby tylko ruszyc do przodu. Jejj zdjecia z sesji portfoliowej trafiają na strone agencji i... na tym zabawa sie kończy. "Agencja" zarobiła, dziewczyna przez jakiś czas zyła nadzieją. Ciekawe, czy własnie taki cating wygrałas?

    2. Nie powiennas publicznie chwalic sie, ze nie skorzystałac, ze to tylko WYŁACZNIE zabawa. To zniecheca - przy takim podejsciu nie mam gwarancji ja, jako fotograf, czy tez ewentualny producent reklamy, czy nie zawiedziesz, czy nie odwolasz sesji, albo po prostu sie nie zjawisz.
    MNie sie zdarzyło, ze przez 3 tygodnie pod rząd kolejne dziewczyny majpierw sie umawiały, a potem w ostatniej chwili odwoływały - byłem mocno w...ny. Nie poniosłem strat, bo specjalnych przygotowań nie robiłem, ale miałem zarezerowany czas, poswieciłem go tez troche na przygotowanie scenografi, na zaplanownie samej sesji i ... kicha.
    Niektórzy fotografowie jednak opowiadaja, jak to mieli wynajete studio, albo apartament hotelowy, zamówiona wizażystke i ... nieodpowiedzialna modeleczka po prostu nie przyszła, przysyłając SMS (lub nie) że niestety nie może sie zjawić.
    Poddaje ten aspekt pod rozwage

  11. #31
    Maracuja Awatar awa
    Dołączył
    08.2006
    Lokalizacja
    Lublin/wawa/Cork/irl
    Posty
    464
    Cytat Zamieszczone przez fkk
    Niektórzy fotografowie jednak opowiadaja, jak to mieli wynajete studio, albo apartament hotelowy, zamówiona wizażystke i ... nieodpowiedzialna modeleczka po prostu nie przyszła, przysyłając SMS (lub nie) że niestety nie może sie zjawić.
    Poddaje ten aspekt pod rozwage

    jasne lecz co powiesz na znany mi przypadek gdy pewien fotopstryk na taką sytuacje zareagował szantarzem? zagroził opublikowaniem jakichstam fotek robionych z ukrycia przez jego znajomego jesli dziewczyna nie zwróci mu domniemanych kosztów ( chodziło o 1500zł ) dla uscislenia chodziło o sesje niekomercyjną za którą dziewczyna nie miała dostać złotówki!
    Gdy dziewczyna zwróciła sie z prosbą o pomoc i mediacje do mnie , gośc zareagował stekiem wyzwisk i dodatkowym szantarzem po prostu próbując zniszczyć dziewczynę.
    Co z takim gościem zrobić? hę? dodam ze jest takze bywalcem tego forum

  12. #32
    ..PRO..
    Dołączył
    03.2007
    Lokalizacja
    K-ce
    Wiek
    35
    Posty
    155
    Cytat Zamieszczone przez fkk
    Podobno dobre oko, nawet w domowej niekorzystnej fotce potrafi wypatrzyc przyszła supermodelke - nie wiem tylko, czy na forum takie oko jest :D

    o to własnie chodzi - z umiejętnie wykonaną stylizacją każda dziewczyna może wyglądać dobrze. a sztuką jest wyróżniać się i bez tego. zresztą, wiesz o tym pewnie lepiej ode mnie:)

  13. #33
    Starszy Pan :D Awatar fkk
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Malbork
    Wiek
    62
    Posty
    858
    Cytat Zamieszczone przez awa
    jasne lecz co powiesz na znany mi przypadek gdy pewien fotopstryk na taką sytuacje zareagował szantarzem?
    Nic nie powiem, załóż oddzielny wątek na ten tamat. Dałem przykład, dlaczego postawa modelki może być źle postrzegana, a nie aby rozwazac przypadki oszustów, gburów i innych chamów.

  14. #34
    Maracuja Awatar awa
    Dołączył
    08.2006
    Lokalizacja
    Lublin/wawa/Cork/irl
    Posty
    464
    Cytat Zamieszczone przez fkk
    Nic nie powiem, załóż oddzielny wątek na ten tamat. Dałem przykład, dlaczego postawa modelki może być źle postrzegana, a nie aby rozwazac przypadki oszustów, gburów i innych chamów.
    i zgadza się , nie chce mi sie zakładac tu nowego watku
    mam wrazenie , ze nie jest to forum wystarczająco dojrzałe ( oczywiscie są chlubne wyjątki )

  15. #35
    Starszy Pan :D Awatar fkk
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Malbork
    Wiek
    62
    Posty
    858
    Cytat Zamieszczone przez cheeky
    a sztuką jest wyróżniać się i bez tego
    Chyba nie do końca zrozumiałas - miałem na mysli, ze w niewyrózniającej sie osóbce wprawne oko wypatrzy potencjał :D

  16. #36
    Pierwsze kroki Awatar wantxme
    Dołączył
    06.2007
    Lokalizacja
    Bolesławiec
    Posty
    19
    hmmm... zacznę od tego był to casting do reklamy...nie śmiejcie się:) soku...:) no dobra to teraz możecie sie wżywać... he i powiem też że traktuje to tylko i wyłącznie jako zabawę a nie prace! więc nie musicie mnie tak szkolić i mówić co napisałam źle...jak mówiłam i w innych wypowiedziach to tylko zabawa!!! z chęcią poszłabym na jedną-trzy sesję, reklamę czy coś w tym stylu...ale na tym by sie skończyło! ten zawód w ogóle mnie nie pociąga i nie myślę w ten sposób o życiu!:) widzE że rozwinęło si e tu niezłe forum:)! faktycznie moje fotki nie są profesjonalne... więc może dodam takie które by się nadały... tak jak mówiłyście...:) na tych zdjęciach mam strasznie małe usta...naprawdę mam pełne, oczy tak samo jakieś takie małe a zwłaszcza na trzecim zdjęciu...

  17. #37
    Stary wyjadacz Awatar Alissa
    Dołączył
    12.2006
    Lokalizacja
    Wrocław
    Wiek
    40
    Posty
    315
    Cytat Zamieszczone przez wantxme
    hmmm... zacznę od tego był to casting do reklamy...nie śmiejcie się:) soku...:) no dobra to teraz możecie sie wżywać...
    Dlaczego akurat castin na reklamę soku miałby nas śmieszyć? Normalny, jak każdy inny :)
    Jeżeli pisałyśmy o "dziwnych" castingach to miałyśmy na myśli te, jak to fkk powiedział, "podejrzane" gdzie kazdy wygrywa tylko jak zapłaci lub...inne takie tam.

  18. #38
    Stary wyjadacz Awatar a-ja
    Dołączył
    05.2007
    Lokalizacja
    Gdańsk
    Wiek
    36
    Posty
    229
    Ja chciałam zaznaczyć,że w jednym wątku również zostałam pojechana-ale nie zniechęciło mnie to by dalej próbować-fotomodeling traktuję,jako czystą zabawę,przyjemność,okazję do miłej współpracy,nawiązania nowych znajomości,zwiedzenia(Tczewa;)).
    Ale tak poważnie,to jeżeli dziewczyna nie wiąże z tym jakichś większych nadziei, to dlaczego od razu podcinacie jej skrzydla...


    PS. Po sesji w Tczewie dostałam już trzy inne propozycje:) Są to oferty pozowania za zdjęcia,ale właśnie o takie mi chodzi.

  19. #39
    Stary wyjadacz Awatar KrYssTiAnO2
    Dołączył
    02.2007
    Lokalizacja
    Łódź
    Posty
    631
    Po przeczytaniu tego wszystkiego juz sam nie wiem co mam myśleć,ale wydaje mi sie,że zostane przy swoim:P a może jednak zrobisz jakieś inne fotki i pokazesz nam?? Wtedy bedzie lepiej:)
    Widze,jeste kontrowersyjnym tematem:P
    Nawet jesli wszyscy już w Ciebie zwątpili pokaż,że sie mylili

    www.krystian.maxmodels.pl

  20. #40
    Starszy Pan :D Awatar fkk
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Malbork
    Wiek
    62
    Posty
    858
    Cytat Zamieszczone przez a-ja
    PS. Po sesji w Tczewie dostałam już trzy inne propozycje:)
    A byla tez w tych trzech propozycja ze scigaczami? :D

    Daria... dla wielu to jest zabawa, albo epizod w zyciu... rzecz w tym, aby nie zabawiac sie czasem innych. Jezeli sie idzie na casting i zabiera czas ludziom (organizatorom castingu), dla których to jest praca, to nalezy konsekwentnie temat dokończyc.
    Mam nadzieje, ze teraz zostałem lepiej zrozumiany :D

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •