Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 101 do 115 z 115
  1. #101
    Starszy Pan :D Awatar fkk
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Malbork
    Wiek
    62
    Posty
    858
    Łoj... dalsze dyskusje do niczego nie prowadza. Apeluje do moderatorów (administracji) o faktyczne zamknięcie wątku - robi sie przykro

  2. #102
    I'm No Angel..! Awatar clover :)
    Dołączył
    01.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    1,504
    Aliana wyklina awę, awa nazywa ją lodziarą... Ludzie! Co się tu dzieje?! proponuję żebyscie zakończyli bezsensowną kłótnie kto jest na niższym poziomie, bo to do niczego nie prowadzi:confused:

  3. #103
    Maracuja Awatar awa
    Dołączył
    08.2006
    Lokalizacja
    Lublin/wawa/Cork/irl
    Posty
    464
    zgadza sie ... watek zszedł na psy.

    a propo : nazwa lodziara okresla typ dziewczyny, a nie jej zajęcie ;) ( takie okreslenie słyszałem w ustach kilku modelek , podobno tak sie mowi o dziewczynach o specyficznym typie urody i stylu ;(

  4. #104
    Stary wyjadacz Awatar a-ja
    Dołączył
    05.2007
    Lokalizacja
    Gdańsk
    Wiek
    36
    Posty
    229
    gratuluję Wam.

  5. #105
    I'm No Angel..! Awatar clover :)
    Dołączył
    01.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    1,504
    Cytat Zamieszczone przez awa
    zgadza sie ... watek zszedł na psy.

    a propo : nazwa lodziara okresla typ dziewczyny, a nie jej zajęcie ;) ( takie okreslenie słyszałem w ustach kilku modelek , podobno tak sie mowi o dziewczynach o specyficznym typie urody i stylu ;(

    jeśli aliane to nie obraziło to nic mi do tego..Mi się to jednak skojarzyło jednoznacznie i nie chcialabym zostac nazwana lodziara!

  6. #106
    Wie o co chodzi Awatar aliana
    Dołączył
    06.2007
    Wiek
    36
    Posty
    51
    miło mi nie było jak mnie tak nazwał...ocenia mnie po wyglądzie... mógłbym oceniać mój wygląd a nie jaka jestem po wyglądzie to przecież do niczego nie prowadzi! ten człowiek ma jakąś siadłą psychikę wyżywa się na mnie jakby był bóg wie czym!

  7. #107
    Stary wyjadacz Awatar KrYssTiAnO2
    Dołączył
    02.2007
    Lokalizacja
    Łódź
    Posty
    631
    Miło to tu nie jest,ale jedynie co można powiedzieć,że niektórzy naprawde myśląc,że maja 500 lub więcej wiadomości na forum zarabiaja duże pieniadze,myslą,że sa kimś...lecz w byciu"kimś" nie poatrzy sie na zewnętrzna strone,lecz na wewnetrzan.A mało co osób zna sie z tej strony więc mysle,że nikt nikogo nie powinien obrazić,lecz jeśli ktoś poddaje sie ocenie to z zewnętrznej strony,a to można ocenić,lecz nie takim sposobem,aby wchodzić komuś na ambicje lub osobowośc;/
    Nawet jesli wszyscy już w Ciebie zwątpili pokaż,że sie mylili

    www.krystian.maxmodels.pl

  8. #108
    Maracuja Awatar awa
    Dołączył
    08.2006
    Lokalizacja
    Lublin/wawa/Cork/irl
    Posty
    464
    Cytat Zamieszczone przez aliana
    miło mi nie było jak mnie tak nazwał...ocenia mnie po wyglądzie... mógłbym oceniać mój wygląd a nie jaka jestem po wyglądzie to przecież do niczego nie prowadzi! ten człowiek ma jakąś siadłą psychikę wyżywa się na mnie jakby był bóg wie czym!

    o proszę... już grzeczniej? bez "spierdalaj" ? :D oswiadczam :na nikim sie nie wyzywam , sama chciałas byśmy :"pisali co chcemy"

    nie moją zasługą jest ,że wyglądasz i pyskujesz jak wygladasz i pyskujesz.

    wg. mnie nie masz najmniejszych szans na "bycie modelkom"

    i chwatit

  9. #109
    Maracuja Awatar awa
    Dołączył
    08.2006
    Lokalizacja
    Lublin/wawa/Cork/irl
    Posty
    464
    Cytat Zamieszczone przez KrYssTiAnO2
    osobowośc;/

    Kilkukrotnie próbowałem zrozumieć co napisałes.... musze przyznać, że jest to dośc trudne i zawiłe...

    Mam wrazenie, ze nie zauważyłes oczywistości: MODELKA / MODEL ( foto... tym bardziej ) działa na jeden zmysł : WZROKU, więc tylko w ten sposób można ocenić czy ktoś ma predyspozycje czy też zostanie mu tylko mowienie o sobie per- modelka :D

  10. #110
    Wie o co chodzi Awatar aliana
    Dołączył
    06.2007
    Wiek
    36
    Posty
    51
    "modelkom" już jestem... więc jeśli tobie się nie powodzi to bardzo mi przykro

  11. #111
    Pierwsze kroki Awatar wantxme
    Dołączył
    06.2007
    Lokalizacja
    Bolesławiec
    Posty
    19
    to jest mój wątek czy aliany??!! :/ to już nie ma sensu ciągle tu się ktoś wyzywa i nic więcej z tego nie wynika!! o co wam chodzi nikt nie ma prawa nikogo obrażać!!a ja tylko patrze i jeden przez drugą się obrzucają błotem:/:/:/ jacy wy jesteście... nawet nie wiem jak to nazwać!!! dorośli niektórzy są a zachowujecie się jak dzieci...skończmy ten bezsensowny temat z kłótnią i w ogóle ten wątek to już zamknięte bo do niczego nie prowadzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    KONIEC
    KONIEC
    KONIEC
    KONIEC
    KONIEC
    KONIEC
    KONIEC
    KONIEC
    KONIEC
    KONIEC
    KONIEC
    KONIEC
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!

  12. #112
    Maracuja Awatar awa
    Dołączył
    08.2006
    Lokalizacja
    Lublin/wawa/Cork/irl
    Posty
    464
    Cytat Zamieszczone przez aliana
    "modelkom" już jestem... więc jeśli tobie się nie powodzi to bardzo mi przykro
    :) no prosze... to pochwal sie jakimiś dokonaniami , zdjeciami , sesjami okładkami itd , czymkolwiek!!! jakimkolwiek profesionalnym zdjeciem :) z życzliwoscią proszę

  13. #113
    Stary wyjadacz Awatar KrYssTiAnO2
    Dołączył
    02.2007
    Lokalizacja
    Łódź
    Posty
    631
    awa nie mam zamiaru sie z nikim kłucić:) tylko pisze co mysle:) a trudno przelewam swoje mysli na papier:).Podsumując nie powinno sie komuś "pluć" na osobowość:)
    Nawet jesli wszyscy już w Ciebie zwątpili pokaż,że sie mylili

    www.krystian.maxmodels.pl

  14. #114
    Maracuja Awatar awa
    Dołączył
    08.2006
    Lokalizacja
    Lublin/wawa/Cork/irl
    Posty
    464
    Cytat Zamieszczone przez KrYssTiAnO2
    awa nie mam zamiaru sie z nikim kłucić:) tylko pisze co mysle:) a trudno przelewam swoje mysli na papier:).Podsumując nie powinno sie komuś "pluć" na osobowość:)

    pisać ze zrozumieniem , mysleć co i jak sie pisze i kłócić się nalezy z rozsądkiem

  15. #115
    po prostu księżniczka ;) Awatar lutea
    Dołączył
    05.2007
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    37
    Posty
    251
    Cytat Zamieszczone przez awa
    pisać ze zrozumieniem , mysleć co i jak sie pisze i kłócić się nalezy z rozsądkiem
    dobrze , że sa jeszcze ludzie, którzy znaja ortografię ......:)
    kosztuje swiat kawałe po kawałku, daokladnie przeżuwam i wydalam..

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •