Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27
  1. #21
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    06.2007
    Posty
    496
    Cytat Zamieszczone przez paulinasmyk
    No więc i mnie zaprosili i napisali, że wybrali tylko kilkanaście dziewczyn :questionm a potrzebują 6-7 no i potem podali mase informacji odnośnie serwisu i sesji.
    ja mam wrażenie, że umawiają się ze znacznie większą ilością dziewczyn, może chcą jakąś która im się wmiarę spodoba i zażąda najmniej a piszą, że jest mało kandydatek, żeby nie zniechęcić do przyjazdu... Warunki (poza wielkościa honorarium) są jasno określone, przynajmniej co do wykorzystania zdjęć, więc jak chcesz być twarzą serwisu randkowego to jedź. Powodzenia

  2. #22
    I'm No Angel..! Awatar clover :)
    Dołączył
    01.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    1,504
    Ja bym z tego nie skorzystała.. i w ogóle nie chciałabym byc twarza serwisu randkowego:P

  3. #23
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    03.2007
    Posty
    48
    Cytat Zamieszczone przez clover :)
    Ja bym z tego nie skorzystała.. i w ogóle nie chciałabym byc twarza serwisu randkowego:P

    czemu ?:> jak się nie ma co sie lubi to się lubi co jest ;)

  4. #24
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    03.2007
    Posty
    48
    Cytat Zamieszczone przez paulinasmyk
    No więc i mnie zaprosili i napisali, że wybrali tylko kilkanaście dziewczyn :questionm a potrzebują 6-7 no i potem podali mase informacji odnośnie serwisu i sesji.
    no to mi tak samo.... wybierasz sie do nich ?

  5. #25
    Stary wyjadacz Awatar paulinasmyk
    Dołączył
    04.2007
    Lokalizacja
    Ostrów Wlkp.
    Wiek
    36
    Posty
    146
    Sama nie wiem, do Krakowa mam daleko, sama bym nie pojechała bo od razu bym się zgubiła. Muszę to wszystko przemyśleć.

  6. #26
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    03.2007
    Posty
    48
    Cytat Zamieszczone przez paulinasmyk
    Sama nie wiem, do Krakowa mam daleko, sama bym nie pojechała bo od razu bym się zgubiła. Muszę to wszystko przemyśleć.
    ja już się umówiłam na środę :) w sumie też mam kawałek ... no ale cóż, ryzyk- fizyk ;) trzymajcie kciuki :D

  7. #27
    stara wiedźma xD ;P
    Dołączył
    03.2007
    Wiek
    34
    Posty
    69
    Ja będę 3mać kciuki na pewno :) Ale wydaje mi się, że oni umawiają się z większością fotogenicznych dziewczyn żeby mieć większy wybór. Czy ja bym się zgodziła? Hmmm tego nie wiem, ale taka propozycja mi raczej nie grozi;]
    było, minęło ... ... I LOVE YOU;***

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •