Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 101 do 104 z 104
  1. #101
    Wie o co chodzi Awatar rachela95
    Dołączył
    04.2010
    Lokalizacja
    Łódź
    Wiek
    28
    Posty
    63
    oO patrzcie, ja tez się nie przywitałam, więc oznajmniam żę zwę się Rachela jak w nicku zresztą, kocham sport (siatkówka) i spacery z przyjaciółmi...
    modelingiem interesuję się od nie dawna i jak chyba każdemu tutaj marzy się jakaś kariera z tym związana ;) The End :)

  2. #102
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    03.2010
    Lokalizacja
    Chorzów
    Wiek
    33
    Posty
    5
    Jestem Dominika, 24 sierpnia będę miała 20 lat...
    Zawsze podobało mi się pozowanie do zdjęć, na każdym wychodzę inaczzej, jakoś orginalnie...nie wiem czemu tak jest.
    Jeśli chodzi o moje życie to w styczniu urodziłam córeczkę- Marike.
    Moim marzeniem jest wziąść udział w sesji choćby takiej tylko dla fotek..:):)

  3. #103
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    08.2010
    Lokalizacja
    Szczecin
    Wiek
    28
    Posty
    19
    Hej ;-) jestem nowa narezie nie jestem modela poczekam jeszcze moze rok az troche podrossne :) ma na imie Dominika interesuje mnie modeling ( choc doświadczenie w tej branży nie mam ) i taniec.
    Wszystkich pozdrawiam i przesylam całuski :*

  4. #104
    Pierwsze kroki Awatar secret_angel
    Dołączył
    04.2011
    Lokalizacja
    Łódź
    Posty
    1
    Cześć. Jestem Majka, mieszkam w Łodzi od urodzenia. Moim marzeniem jest zostać modelką, bo to jest chyba jeden z nielicznych zawodów do jakich się nadaję. Nie mam talentu ani do śpiewania, ani do rysowania, ani do grania, ani do niczego innego. Chciałabym się sprawdzić w modelingu. Jestem tutaj chyba najmłodsza, bo mam dopiero 14 lat, chociaż czuję się o wiele dojrzalej, wzrost 175 cm. Obawiam się tylko czy moje szanse nie są zniszczone przez wygląd.. Pracuję nad tym, ale twarzy się zmienić nie da.
    Pozdrawiam wszystkich serdecznie :)

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •