Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 21 do 40 z 47
  1. #21
    Stary wyjadacz Awatar zyraffciaa
    Do³±czy³
    10.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    32
    Posty
    299
    Ja zmniejszam zdjêcia w programie Paint :D Wklejam fotke (ktora ma np. 3 MB), i zmniejszam ja o jakie¶ 30% i wtedy ju¿ nie jest taka ciê¿ka, ma ile¶ tam kB. Jako¶æ jest prawie taka sama, tylko jak siê powiêksza zdjêcie to siê "rozmazuje" ale tak to jest git:) Polecam t± metodê. :)
    je¶li wysy³asz mailem zdjêcia, a nie przez zg³oszenie, to raczej mo¿esz mieæ wiêcej zdjêæ.
    :cool: :love: :p http://heyfoto.com/sesje/ola/index.php :cool: :love: :p

  2. #22
    Stary wyjadacz Awatar KrYssTiAnO2
    Do³±czy³
    02.2007
    Lokalizacja
    £ód¼
    Posty
    631
    Ja pomniejszam w PhotoFilter bardzo fajny program a fotki jak dla mnie pomniejsza ¶wietnie:))) polecam
    Nawet jesli wszyscy ju¿ w Ciebie zw±tpili poka¿,¿e sie mylili

    www.krystian.maxmodels.pl

  3. #23
    Pierwsze kroki Awatar Aleks
    Do³±czy³
    06.2007
    Wiek
    33
    Posty
    14
    Ok, dos³a³em zdjêcia i zosta³em poproszony o spotkanie. I tutaj kolejne pytania :)
    Na czym polega takie spotkanie i co bêdzie pó¼niej ? Co powinienem wiedzieæ przed nim ? Pomo¿e kto¶ ? ;)

  4. #24
    CZAROWNICA Awatar katarinack
    Do³±czy³
    08.2006
    Lokalizacja
    kielce
    Wiek
    35
    Posty
    628
    Cytat Zamieszczone przez Aleks
    Ok, dos³a³em zdjêcia i zosta³em poproszony o spotkanie. I tutaj kolejne pytania :)
    Na czym polega takie spotkanie i co bêdzie pó¼niej ? Co powinienem wiedzieæ przed nim ? Pomo¿e kto¶ ? ;)
    Porozmawiaja z Toba, moga sprawdzic wymiary i zrobia zdjecia testowe....
    Nie musze pisac ze niechenie patrza na makijaz bo jestes chlopcem , ale jakby Cie cos naszlo to lepiej zebys tego nie robil...nie boj sie i zachowuj sie naturalni...oni (w agencjach) za zwyczaj nie gryza..:D
    Pozdrawiam
    ....

  5. #25
    Pierwsze kroki Awatar Aleks
    Do³±czy³
    06.2007
    Wiek
    33
    Posty
    14
    Cytat Zamieszczone przez katarinack
    Porozmawiaja z Toba, moga sprawdzic wymiary i zrobia zdjecia testowe....
    Nie musze pisac ze niechenie patrza na makijaz bo jestes chlopcem , ale jakby Cie cos naszlo to lepiej zebys tego nie robil...nie boj sie i zachowuj sie naturalni...oni (w agencjach) za zwyczaj nie gryza..:D
    Pozdrawiam
    Hehe nie no makija¿ to nie dla mnie ^^ Czyta³em gdzie¶, ¿e dziewczyny powinny zabraæ strój k±pielowy... powinienem wzi±æ k±pielówki ? :glasses: No i jeszcze jakie¶ zdjêcia pod rêke ?

  6. #26
    Stary wyjadacz Awatar KrYssTiAnO2
    Do³±czy³
    02.2007
    Lokalizacja
    £ód¼
    Posty
    631
    Ale masz fajnie heh tez bym chcial dostac zaproszenie:P ale narazie jakos nici:P

    i powodzenia oczywiscie:D
    Nawet jesli wszyscy ju¿ w Ciebie zw±tpili poka¿,¿e sie mylili

    www.krystian.maxmodels.pl

  7. #27
    Pierwsze kroki Awatar Aleks
    Do³±czy³
    06.2007
    Wiek
    33
    Posty
    14
    Ostatnio robione :
    1. http://voila.pl/kl1wt/?1
    2. http://voila.pl/uutju/?1
    3. http://voila.pl/v4p7u/?1

    Z pewno¶ci± lepsza jako¶æ. No i widaæ chyba wiêcej :bohoo:

  8. #28
    Stary wyjadacz
    Do³±czy³
    06.2007
    Posty
    496
    Liczê na OBIEKTYWNE opinie (czyt. te pozytywne jak i nega

    Moim zdaniem nadajesz siê. Tylko fajnych fotek ci potrzeba. Daj znaæ jak tam posz³o z Dvision.
    Pozdrawiam

  9. #29
    Wie o co chodzi
    Do³±czy³
    02.2007
    Lokalizacja
    Gorzów Wielkopolski
    Wiek
    35
    Posty
    50
    Nadajesz siê:glasses: W³osów nie ruszaj, zg³oszenia wysy³aj, agencje odwiedzaj:)
    My strong advice - just remember to always think twice!

  10. #30
    stary wyjadacz Awatar kati
    Do³±czy³
    09.2006
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    731
    Cytat Zamieszczone przez mmichal
    Nadajesz siê:glasses: W³osów nie ruszaj, zg³oszenia wysy³aj, agencje odwiedzaj:)
    eeee Michal - no to mu poradziles..;) Aleks sie pyta jak jest na pierwszym spotkaniu w agencji....a Ty mu mowisz zeby wlosow nie ruszal...co juz mu wszyscy wczesniej powiedzieli /ktosc tu nie czyta wypowiedzi innych forymowiczow/;)

  11. #31
    Wie o co chodzi
    Do³±czy³
    02.2007
    Lokalizacja
    Gorzów Wielkopolski
    Wiek
    35
    Posty
    50
    Oj dobra, musia³em co¶ przeoczyæ, w sumie niech wam bêdzie-nie czyta³em:cool:
    Na pierwszym spotkaniu-fajnie, i w ogóle wszystko OK. Nie ma siê czym stresowaæ-mity o tych ca³ych spotkaniach kr±z±, nie wiem po co. Niczego ze soba nie potrzebujesz. Ktos cie przywita, zrobi zdjecia cyfróweczka, oblooka co jak i gdzie i oni beda widziec co chca widziec, jesli nie beda chcieli ci odpowiedziec od razu czy cie chca to sie odezwa. nie rozbierasz sie (moze podkoszulek do zdjec), nikt cie nie pyta o cos na co nie moglbys odpowiedziec. nie sprawdzaja umiejetnosci jezykowych, co najwyzej cie zmierza, bo oni wola sami miec pewnosc. badz soba bo im tez chodzi o to zeby sprawdzic jaki z ciebie chlopak, w najlepszych agencjach nie chodzi tylko o paszcze:) W agencjach pracuja mili i otwarci ludzie-wiec naprawde nie ma sie czego obawiac, wstydzic itd.
    :glasses:
    My strong advice - just remember to always think twice!

  12. #32
    stary wyjadacz Awatar kati
    Do³±czy³
    09.2006
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    731
    no bardzo ladnie...ja mu juz napisalam na pw ale zapomnialam o podstawowej sprawie ( ze pstrykaja fotki:/) - no a teraz uslyszal od chlopaka co i jak to bedzie pewniejszy ;) - pozostalo tylko zyczyc powodzenia :)

  13. #33
    Pierwsze kroki Awatar Aleks
    Do³±czy³
    06.2007
    Wiek
    33
    Posty
    14
    O zdjêciach na spotkaniu gdzie¶ tu czyta³em, wiêc o tym wiem. Z tym, ¿e podobno D'vision fotki robi polaroidem :P
    Kati ju¿ mi wszystko napisa³a na pw za co Ci bardzo dziêkujê :D
    No i czekam do jutra na spotkanie ;)

  14. #34
    Wie o co chodzi
    Do³±czy³
    02.2007
    Lokalizacja
    Gorzów Wielkopolski
    Wiek
    35
    Posty
    50
    Cytat Zamieszczone przez Aleks
    O zdjêciach na spotkaniu gdzie¶ tu czyta³em, wiêc o tym wiem. Z tym, ¿e podobno D'vision fotki robi polaroidem :P
    Kati ju¿ mi wszystko napisa³a na pw za co Ci bardzo dziêkujê :D
    No i czekam do jutra na spotkanie ;)
    Hahahahaha. Nie nie, nie polaroidEM tylko kto¶ zrobi ci polaroidY (tzw naturalne zdjecia bez obrobki komputerowej, wiza¿u, fryzury itd.) heh ale to nie znaczy, ¿e polaroidem, zapewniam Ciê, ¿e aparacikiem cyfrowym. To mu Kaja powiedzia³a¶ :glasses:



    Gratuluje spotkania w D'vision-w sumie do przewidzenia by³o, ¿e Cie zaprosz±. To dobra agencja. Kilku Panów z powodzeniem pracuje w Polsce i na ¦wiecie. Zdaniem osob z ni± zwi±zanych panuje tam mi³a atmosfera, jest ponoæ pies nawet:) Je¶li bêd± zainteresowani, my¶lê, ¿e warto z nimi zostaæ. Je¶li chodzi o Panów i agencje w Warszawie to i tak s± opinie tak podzielone, ¿e nie wiem co bym doradza³. A mo¿e to wiekszej roznicy nie robi:neutral:
    My strong advice - just remember to always think twice!

  15. #35
    Pierwsze kroki Awatar Aleks
    Do³±czy³
    06.2007
    Wiek
    33
    Posty
    14
    Hahahahaha. Nie nie, nie polaroidEM tylko kto¶ zrobi ci polaroidY (tzw naturalne zdjecia bez obrobki komputerowej, wiza¿u, fryzury itd.) heh ale to nie znaczy, ¿e polaroidem, zapewniam Ciê, ¿e aparacikiem cyfrowym. To mu Kaja powiedzia³a¶
    To przeczyta³em gdzie¶ w dziale o agcencjach, ale widocznie ¼le zinterpretowa³em :) Zreszt± Kati napisa³a wyra¼nie, ¿e zapomnia³a mi napisaæ na pw o robieniu zdjêæ - nadal nie czytasz ze zrozumieniem :P

    Gratuluje spotkania w D'vision-w sumie do przewidzenia by³o, ¿e Cie zaprosz±. To dobra agencja. Kilku Panów z powodzeniem pracuje w Polsce i na ¦wiecie. Zdaniem osob z ni± zwi±zanych panuje tam mi³a atmosfera, jest ponoæ pies nawet Je¶li bêd± zainteresowani, my¶lê, ¿e warto z nimi zostaæ. Je¶li chodzi o Panów i agencje w Warszawie to i tak s± opinie tak podzielone, ¿e nie wiem co bym doradza³. A mo¿e to wiekszej roznicy nie robi
    (nie)dziêkujê ;) Ja siê wybieram do biura we Wroc³awiu, wiêc psa nie zobaczê :D

  16. #36
    Stary wyjadacz Awatar zyraffciaa
    Do³±czy³
    10.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    32
    Posty
    299
    Dvision ma biuro we Wroclawiu? OoO
    :cool: :love: :p http://heyfoto.com/sesje/ola/index.php :cool: :love: :p

  17. #37
    Pierwsze kroki Awatar Aleks
    Do³±czy³
    06.2007
    Wiek
    33
    Posty
    14
    Cytat Zamieszczone przez zyraffciaa
    Dvision ma biuro we Wroclawiu? OoO
    Yep, od 11.06. Sprawd¼ na ich stronie ;)

  18. #38
    Stary wyjadacz Awatar zyraffciaa
    Do³±czy³
    10.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    32
    Posty
    299
    Ulala :D Teraz jeszcze wiêksza konkurencja Spp... xP
    :cool: :love: :p http://heyfoto.com/sesje/ola/index.php :cool: :love: :p

  19. #39
    stary wyjadacz Awatar kati
    Do³±czy³
    09.2006
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    731
    Michal niekiedy za glosno sie smiejesz - nie kazdy urodzil sie wiedzac wszystko od razu tak jak Ty :) - uczenie sie na bledach,pomylkach moze w efekcie doprowadzic dalej niz zbytnia przemadrzalosc (Ty tez popelniasz bledy a ze innego rzedu to nie ma najmniejszego znaczenia,poniewaz jestes bardziej w temacie - przemysl to sobie:) - pozdrawiam i szczerze zycze sukcesow i mocnej pozycji w rownie dobrej agencji jaka jest Rebel )

  20. #40
    Pierwsze kroki Awatar Aleks
    Do³±czy³
    06.2007
    Wiek
    33
    Posty
    14
    Cytat Zamieszczone przez mmichal
    Hahahahaha. Nie nie, nie polaroidEM tylko kto¶ zrobi ci polaroidY (tzw naturalne zdjecia bez obrobki komputerowej, wiza¿u, fryzury itd.) heh ale to nie znaczy, ¿e polaroidem, zapewniam Ciê, ¿e aparacikiem cyfrowym. To mu Kaja powiedzia³a¶ :glasses:



    Gratuluje spotkania w D'vision-w sumie do przewidzenia by³o, ¿e Cie zaprosz±. To dobra agencja. Kilku Panów z powodzeniem pracuje w Polsce i na ¦wiecie. Zdaniem osob z ni± zwi±zanych panuje tam mi³a atmosfera, jest ponoæ pies nawet:) Je¶li bêd± zainteresowani, my¶lê, ¿e warto z nimi zostaæ. Je¶li chodzi o Panów i agencje w Warszawie to i tak s± opinie tak podzielone, ¿e nie wiem co bym doradza³. A mo¿e to wiekszej roznicy nie robi:neutral:
    Heh, znalaz³em Twój w±tek na forum promodels gdzie pyta³e¶ 'Jak zacz±æ?' Widaæ te¿ swego czasu nie by³e¶ taki 'PRO' :glasses:

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •