Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

oszukana miss Polski

Miss Polonia 2005 została Malwina Ratajczak. A to, co jest emitowane na Polsacie jako "Miss Polski 2005" to co to jest?? Podróbka?? Będą dwie miss Polski?

Stary wyjadacz Awatar Małgosia
    Z tego co wiem, to są 2 konkursy: Miss Polski i Miss Polonia. Ale dla mnie to też jest zagmatwane, tak samo jak te wszystkie konkursy "Miss Świata", "Miss Universe" czy jeszcze jakieś inne. Czasem to już nie wiem, skąd te dziewczyny się tam biorą. :D

Stary wyjadacz Awatar Grazioso

Lekcji historii nie odrobiłaś telis?

Cytat Zamieszczone przez telis
    Miss Polonia 2005 została Malwina Ratajczak. A to, co jest emitowane na Polsacie jako "Miss Polski 2005" to co to jest?? Podróbka?? Będą dwie miss Polski?
    Konkursy sa dwa bodaj od lat 15? Panowie się pokłócili o kasę i panieny, więc jedni mają Miss Polonia i udział w np Miss Uniwersum, drudzy Miss Polski i udział w Miss Globu czy innej Ziemi. Organizatorzy obydwu serdecznie sie nie lubią. Bywały takie efemerydy konkursowe jak Królowa Polski , Modelka... czy inne konkursy piękności służace ściągnięciu sponsorów chętnych wydać kasę i dziewczyn chętnych spróbować.
    W wyborach miss, stwierdzenie "Dać za wygraną" nabiera zupełnie innego znaczenia.
    - anonimowe

Stary wyjadacz Awatar Małgosia
    Cytat Zamieszczone przez Grazioso
    Panowie się pokłócili o kasę i panieny
    Hoho :unsure:

jestem w mat-fizie, a nie w humanie ;)

Grazioso - jakoś nie bardzo interesuję się wyborami jakimikolwiek i dlatego się pytam.

ofca
    Guest
    miss polonie jedzie na miss world :D i jest dla mnie wazniejsza :D tego na polsacie nie ogladam

Wie o co chodzi Awatar izabelita_1987

.

wydaje mi sie ze powinien byc jeden konkurs tego typu. w koncu wybiera sie najpiekniejsza Polke roku a nie kilka najpiekniejszych
    :mad:

"fotograf" :) Awatar Przemek Lipski
    Cytat Zamieszczone przez izabelita_1987
    wydaje mi sie ze powinien byc jeden konkurs tego typu. w koncu wybiera sie najpiekniejsza Polke roku a nie kilka najpiekniejszych
    Ile by tych konkursów nie było sa tak samo nic nie warte. A wybiera się najładniejsza (czasami) uczestniczkę konkursu, a nie napiękniejszą Polkę, więc mogłoby byc i 10 takich konkursów :)

Wie o co chodzi Awatar magdalena_89
    ludzie lubią sobie komplikować życie
    Per aspera ad astra

Uprawnienia umieszczania postów