Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 112
  1. #41
    Pierwsze kroki Awatar Chenti
    Dołączył
    11.2007
    Lokalizacja
    Bedzin (ok.Katowic)
    Posty
    3

    yyy...

    No wiecie co, jak tak mozna w normalnych ludzi nie wierzyc... Ja tam wlosow nigdy nie farbowalam i nie mam zamiaru ^^ Kilka razy mialam coprawda pojedyncze pasemka, ale to bylo tak, ze raz czerwone na grzywce, zeby wnerwic nauczycielke, a drugi raz fioletowo-czarne koncowki, zeby wnerwic dyrektorke XD...

    Co do solarium - nigdy nie bylam, nigdy nie pojde. I tu nie ma zasady "Nigdzy nie mow nigdy", bo jakos mnie to przeraza, w dziwny sposob. Pomijajac fakt, ze jestem zwollenniczka jasnej karnacji, a moja ciemna nie bardzo wymaga ulepszaczy XD

    Tipsow rowniez nie mialam i mysle, ze miec tez nie bede. Znajac mnie, to w pierwszy dzian zabilabym tym siebie, lub kogos z otoczenia... nie mowiac o pocharataniu calej reszty ^___^

  2. #42
    Pierwsze kroki Awatar raya991
    Dołączył
    12.2007
    Lokalizacja
    Piła
    Posty
    1
    ja tez nie farbowałam nigdy włosów, podoba mi sie ich kolor - orzechowy brąz. poza tym sądzę że w innym kolorze nie byłoby mi do twarzy, ponieważ mam ciemną cere( naturalną, nigdy nie byłam na solarium) i ciemne brązowe oczy :)
    a co do paznokci to chce sobie zrobic żele na studniówke mojego chopaka:)

  3. #43
    no ja mam naturalne:D:D

  4. #44
    Pierwsze kroki Awatar TMei
    Dołączył
    03.2008
    Posty
    10
    Chenti, a jaki masz naturalny kolor?=P
    Ja też nigdy nie farbowałam, ale się zastanawiam nad tym. Niby podoba mi się mój "rudy kolor", ale czasem też mam go dość =P Na wakacjach zamierzam sobie zrobić czerwone pasemka :3 tylko nie wiem jak to wyjdzie xD

  5. #45
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    02.2007
    Lokalizacja
    Toruń
    Posty
    311
    Oczywiście, że są... Ja mam naturalny kolor włosów :D

  6. #46
    Stały bywalec.
    Dołączył
    01.2008
    Posty
    314
    Nie farbuję. ;d

  7. #47
    Wie o co chodzi Awatar Helenka
    Dołączył
    03.2008
    Lokalizacja
    Kraków
    Wiek
    39
    Posty
    82
    Ostatnią rzeczą w zyciu na jaką bym się zgodziła- jeśli chodzi o zmiany w wyglądzie, byłoby właśnie przefarbowanie włosów :))

  8. #48
    A ja farbowałam, jakieś dwa lata lemu mnie do tego ciągło, najpierw pasemka blond, potem próbowałam to pokryć na ciemniejszy kolor i wyszło tak trochę "krzywo" i już do teraz nie udało mi sie równo pokryć i mam takie "ciapy", bo gdzie były ciemniejsze tam pozostaną ciemniejsze :(
    Nie farbujcie dziewczyny nigdy włosów, to najgorsze co zrobiłam :)
    Życie bywa okrutne, a potem się umiera
    http://maxmodels.pl/izka.html

  9. #49
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    03.2008
    Posty
    410
    Oj, ja teraz też mam naturalny kolor, ale od niedawna :D
    W wieku 13 lat pierwszy raz zmieniłam kolor - z ciemnego brązu na blond. Nie powiem, bo wyglądałam dość dobrze (mam nadzieję) fota:
    http://img237.imageshack.us/img237/7...0682maeak3.jpg
    Na blond farbowałam się kilka lat, najmocniejszym rozjaśniaczem, ale nie zniszczyło mi to zbytnio włosów (mocne są =p) potem na czarno, brązowo, szamponetkami, henną, farbą, pasemka miałam, włosy czerwone fioletowe... cała tęcza...
    a teraz jestem naturalna i niestety wyglądam jak klon wielu dziewczyn ze szkoły, które z natury mają 'szare' włosy a tylko malują na ciemny brąz, bo modny podobno.
    :p

  10. #50
    Banned
    Dołączył
    01.2008
    Posty
    768
    no trudno blondynki dodają sobie inteligencji ,a brunetki chcą się otumanić :)
    bez uraz brunetek i blondynek :)

  11. #51
    Wie o co chodzi Awatar Helenka
    Dołączył
    03.2008
    Lokalizacja
    Kraków
    Wiek
    39
    Posty
    82
    Cytat Zamieszczone przez pio_gold
    no trudno blondynki dodają sobie inteligencji ,a brunetki chcą się otumanić :)
    A rude? :P

  12. #52
    ja tez nigdy nie farbowalam...i mysle ze jeszcze dlugo tego nie zrobie....no chyba ze zaczna pojawiac sie siwe heheh:):)

  13. #53
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    03.2008
    Lokalizacja
    Poznań
    Posty
    1
    Ja używam szamponów koloryzujących żeby tylko był lekko inny odcień bo naturalny jakoś mnie zawsze denerwował:)

  14. #54
    Stary wyjadacz Awatar kasia1992
    Dołączył
    06.2007
    Lokalizacja
    Bytom
    Wiek
    31
    Posty
    144
    ja 3 lub 2 lata temu mialam pasemka, i trzeba powiedziec ze nadal je mam:P Mam wlosy do tylka wiec mmi powoli rosna ale na szczescie mam juz bardzo slabe te pasemka chyba wyblakly:P

  15. #55
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    03.2008
    Lokalizacja
    Jawor
    Wiek
    31
    Posty
    1
    ja nigdy nie farbowałam włosów :)

  16. #56
    Status of Mia ;) Awatar secret_mia
    Dołączył
    03.2008
    Lokalizacja
    Bytom
    Wiek
    31
    Posty
    489
    solarium ; nie
    farbowanie wlosow; nie
    tipsy ; nie
    nie nie i nie ;P

  17. #57
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    03.2008
    Lokalizacja
    Olkusz
    Wiek
    39
    Posty
    1
    Cytat Zamieszczone przez secret_mia
    solarium ; nie
    farbowanie wlosow; nie
    tipsy ; nie
    nie nie i nie ;P

    Też kiedyś tak mówiłam do czasu kiedy nie spróbowałam a na tipsy się skusiłam przed jednym ważnym balem i tak już zostało. Nie lubię mieć naturalnych krótkich moich łamliwych paznokci, bladej cery i mysiego kolorku włosów. Ale jeśli ktoś ma dobre ładne paznokcie i włosy to nie ma sensu tego niweczyć.

  18. #58
    Stary wyjadacz Awatar Gosiunia
    Dołączył
    06.2007
    Lokalizacja
    Łódź
    Wiek
    30
    Posty
    350
    ja mam naturalny kolor wlosow i nie zamierzam farbowac do chwili w ktorej zauwaze, ze siwieje... hehe... do solarium czasem chodze... nie chce wygladac jak sciana... ale nie chodze codziennie po 20 minut... po prostu co jakis czas utrwalam opalenizne z wakacji =P hehe...

  19. #59
    Wie o co chodzi Awatar HowToBeMe
    Dołączył
    11.2007
    Posty
    55
    Cytat Zamieszczone przez Liberty
    ja byłam w solarium :swirl: przed studniówką i nie widzę nic przyjemnego w siedzeniu w tej kapsule:p
    Bardzo niszczy skórę:/ Nigdy nie byłam i nie zamierzam, bo widziałam już kilka efektów 'naturalnej opalenizny'. Nie przepadam za pomarańczową skórą;)

  20. #60
    Stary wyjadacz Awatar Junia
    Dołączył
    02.2008
    Lokalizacja
    Kraków
    Wiek
    33
    Posty
    420
    Ja kiedyś co chwilę robiłam blond balejaż ale już tego nie robię. Ścięłam pasemka i zafarbowałam włosy na ciemno. Wracam do naturalnego koloru włosów. Co do solarium w tamtym roku często chodziłam a w tym już nie :P. Tipsy tez kiedyś miałam ale nigdy więcej.

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •