Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 101 do 112 z 112
  1. #101
    Nie farbowalam i nie mam zamiaru :-)
    Niewymowna wreszcie zacząła paplać.

  2. #102
    Pierwsze kroki Awatar asiula93
    Dołączył
    01.2010
    Wiek
    30
    Posty
    8
    farbowanie: nigdy, ale 2 razy szamponetką, chociaż kolor aż tak mi się nie zmienił, tylko lekko ściemnił się.
    solarium:nigdy nie byłam i nie zamierzam
    tipsy:nie miałam, raczej też nie zamierzam, może tylko na jakąś ważną imprezę, jeżeli nie uda mi sie swoich paznokci wyhodować :razz:

  3. #103
    Przyznam, że chciałabym nieco odmienić swój kolor włosów, jednak są one zbyt wrażliwe i nie odważę się przeprowadzić na nich niczego takiego, przynajmniej na razie.

    A'propos paznokci, szalenie podobają mi się takie naturalne, wypielęgnowane, w kształcie podłużnych łopatek, na koniuszkach pociągnięte pod spodem białą kredką. Tylko tyle - zero lakierów, tipsów, naklejek, itp :)
    Pieniądze są dla ludzi.

  4. #104
    Pierwsze kroki Awatar asiula93
    Dołączył
    01.2010
    Wiek
    30
    Posty
    8
    Cytat Zamieszczone przez magenta Zobacz posta
    Przyznam, że chciałabym nieco odmienić swój kolor włosów, jednak są one zbyt wrażliwe i nie odważę się przeprowadzić na nich niczego takiego, przynajmniej na razie.

    A'propos paznokci, szalenie podobają mi się takie naturalne, wypielęgnowane, w kształcie podłużnych łopatek, na koniuszkach pociągnięte pod spodem białą kredką. Tylko tyle - zero lakierów, tipsów, naklejek, itp :)
    O tak zgadzam się z magentą, te naturalne paznokcie dla mnie też są najładniejsze. Bez żadnych sztuczności.
    A jak ktoś ma słabe to może jakies witaminki albo odżywki wzmacniające lub na szybszy wzrost paznokci... :razz:

  5. #105
    Wie o co chodzi Awatar Kamilcia
    Dołączył
    06.2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Wiek
    41
    Posty
    63
    Włosy niestety farbuje, chociaż ostatnio bardzo długo miałam naturalne to jednak strzeliło mi coś do głowy i je rozjaśniłam, co do solarium to nigdy nie byłam i nie zamierzam się wybierać, a tipsy mi się podobają ale z racji zawodu są nie wskazane :D

  6. #106
    Cytat Zamieszczone przez magenta Zobacz posta
    Przyznam, że chciałabym nieco odmienić swój kolor włosów, jednak są one zbyt wrażliwe i nie odważę się przeprowadzić na nich niczego takiego, przynajmniej na razie.

    A'propos paznokci, szalenie podobają mi się takie naturalne, wypielęgnowane, w kształcie podłużnych łopatek, na koniuszkach pociągnięte pod spodem białą kredką. Tylko tyle - zero lakierów, tipsów, naklejek, itp :)
    Dokładnie!!
    Marzy mi się rudość, ale boje się o moje włosy...
    ossom

  7. #107
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    02.2010
    Wiek
    31
    Posty
    1
    Ja również nigdy nie farbowałam, ale zapewne niedługo będę musiała ponieważ u mnie w rodzinie wszystkie kobiety szybko siwieją. Moja kuzynka ma 21 lat i już widać jej siwiznę.

  8. #108
    ..PRO.. Awatar adaaa5
    Dołączył
    03.2008
    Lokalizacja
    wszędzie
    Wiek
    31
    Posty
    916
    Farbowałam, ale mi odrosły i mam swoje naturalne, długie już, do biustu.
    Na solarium byłam, ale tylko przed studniówką :P Tipsów nie uznaje :)

  9. #109
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    07.2010
    Wiek
    38
    Posty
    26
    Ja jestem naturalna blondynką.... i tez nie mam zamiaru tego zmieniac;)

  10. #110
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    11.2014
    Posty
    30
    .


    Szybki sposób na zmianę wizerunku i zarobek.


    Ja poszłam na wizytę do mojej fryzjerki, która zaproponowała mi sprzedaż moich włosów. Początkowo się zastanawiałam, ale przekonała mnie do tego pomysłu.

    Zarobiłam ponad 1500 zł i cieszę się nową fryzurą! Warto. Jeśli chcecie więcej się dowiedzieć, poszukajcie Beauty for You.


    Pozdrawiam

  11. #111
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    08.2015
    Lokalizacja
    Wrocław
    Wiek
    22
    Posty
    2
    Ja jak na razie nie planuje farbować .Mam piękne włosy😊

  12. #112
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    02.2015
    Wiek
    44
    Posty
    23
    .


    Witam, ja noszę włosy słowiańskie jasny ciepły blond i regularnie je podciągam.

    W włosach słowiańskich naturalnych ekstra jest to, że po 2-3 miesiącach gdy Twoje naturalne odrosną - zdejmują je i odnawiają a potem ponownie zakładają i tak można nosić długo - oczywiście należy odpowiednio dbać.

    Więcej można poczytać tutaj - tam moja fryzjerska się zaopatrza we włosy beauty-for-you.com.pl

    Mam nadzieję, że nieco wyjaśniłam i pomogłam - oczywiście możesz napisać prywatną wiadomość :)

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •