Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 112

Mieszany widok

  1. #1
    po prostu księżniczka ;) Awatar lutea
    Dołączył
    05.2007
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    37
    Posty
    251

    Czy sa jeszcze dziewczyny które maja naturalny kolor wlosów???

    ja nigdy nie farbowałam i najprawdopodobniej jeszcze dłougo tego nie zrobie.Za duzo naogladałam sie na naszych ulicach glów z odrostami. Tragedia.
    kosztuje swiat kawałe po kawałku, daokladnie przeżuwam i wydalam..

  2. #2
    ,,,,,,ja,,,,,, Awatar aniolaj19
    Dołączył
    06.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    289
    ja typowo nie farbuje włosów,ale tylko lekko przyciemniam i staram sie nie doprowadzic do stanu wielkich odrostow:P ale to fakt,coraz mniej dziewczyn o naturalnym kolorze włosow
    jako fotograf: www.annas.getphoto.pl

    jako modelka: www.aniolaj.getphoto.net

  3. #3
    po prostu księżniczka ;) Awatar lutea
    Dołączył
    05.2007
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    37
    Posty
    251
    należę do gatunku zagrożonego wyginięciem :sad:
    tipsów nie mam, wlosów nie farbuje ....( przyznaje tipsy jeden jedyny raz w zyciu miałam na studniówce, no coz człowiek popełnia błedy- naszczęscie ja na tych błędach sie uczę ):P
    kosztuje swiat kawałe po kawałku, daokladnie przeżuwam i wydalam..

  4. #4
    Stary wyjadacz Awatar AlexB.
    Dołączył
    05.2007
    Lokalizacja
    Augustów
    Wiek
    33
    Posty
    353
    ja nigdy nie farbowałam a i tak się mnie ludzie pytają, czy farbowany kolor bo taki inny i ładny hehe;)

  5. #5
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    01.2007
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    33
    Posty
    54

    :)

    to ja http://grono.net/gallery/3309269/
    tez nigdy nie farbowałam wlosow, ale duzo osob mysli ze farbowalam, a w lato pytają się czy robilam sobie pasemka:)nie...

  6. #6
    Stary wyjadacz Awatar Liberty
    Dołączył
    03.2007
    Posty
    472
    ja nie farbuję włosów ;>

  7. #7
    Stary wyjadacz Awatar Nekara
    Dołączył
    10.2006
    Wiek
    31
    Posty
    132
    Cytat Zamieszczone przez lutea
    należę do gatunku zagrożonego wyginięciem :sad:
    tipsów nie mam, wlosów nie farbuje ....( przyznaje tipsy jeden jedyny raz w zyciu miałam na studniówce, no coz człowiek popełnia błedy- naszczęscie ja na tych błędach sie uczę ):P
    To zupełnie jak ja. Tyle ,że ja tipsów nie miałam nigdy ,ale miałam wybryk z miedzianą szampnetką ,na którą mnie kumpela namówiła.Miała być na max 8 myć ,a od lipca w sumie nadal mam lekki nieswój odcień włosów.
    To był mój błąd.Na szczęście moje włosy szybko rosną i już niedługo będą znów prawdziwe ;p

  8. #8
    Pierwsze kroki Awatar blackangel85
    Dołączył
    03.2008
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    38
    Posty
    6
    Dziewczyny, farbowanie bardzo oslabia wlosy i ja czego takiego nie stosuje. Stawiam na naturalnosc.

  9. #9
    gandzia
    Guest
    Dołączam do nielicznego grona całkowicie naturalnych :)

    Mam już prawie 19 lat, a nigdy nic nie robiłam z włosami - nie farbowałam, nie miałam pasemek, nie przyciemniałam, nie robiłam trwałej i tak dalej:P
    Jedyna moja zguba - raz byłam na solarium na dokładnie 8 minut przed studniówką, siostra mnie namówiła, ale ta kapsuła mi się nie spodobała.

    A teraz uwaga, uwaga, można się śmiać (albo płakać) ale nawet się nie maluję hehe ^^ pomimo tego zdarzają się pytania koleżanek "jakiego tuszu używasz?" co nie jest zbyt miłe w tym wypadku.

    Wolę być brzydka ale naturalna, a na zabiegi i kuracje to jak już będę stara ;)
    Pozdrawiam :)

  10. #10
    Stary wyjadacz Awatar a-ja
    Dołączył
    05.2007
    Lokalizacja
    Gdańsk
    Wiek
    36
    Posty
    229
    Cytat Zamieszczone przez lutea
    ja nigdy nie farbowałam i najprawdopodobniej jeszcze dłougo tego nie zrobie.Za duzo naogladałam sie na naszych ulicach glów z odrostami. Tragedia.
    Podobno odrosty są teraz w modzie:)

  11. #11
    Stary wyjadacz Awatar annnn
    Dołączył
    04.2007
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    34
    Posty
    254
    a ja rok temu, od tak na wakacje zafarbowałam sobie włosy szamponetką i to był mój okropny błąd!
    Byłam pewna, ze się po kilku myciach zmyje, a do dzisiaj mam. Mam teraz okropne odrosty, ale już nie chce znowu nic robić z włosami. No chyba, że będą mnie nadal tak wkurzać te odrosty, to sobie przyciemnie może lekko ;)
    what if pms is a myth and I am just a bitch?

  12. #12
    ..PRO.. Awatar Laura1
    Dołączył
    07.2007
    Lokalizacja
    Trójmiasto
    Posty
    216

    Włosy

    Ja nie mam nic przeciw farbowaniu wlosow. farby potrafia upieknic kolor. znam brunetki o tak nieciekawym odcieniu wlosow, ze tylko farba jest w stanie im pomoc. ja sama od czterech lat regularnie co trzy miesiace rozjasniam wlosy do koloru blond (wczesniej robilam same pasemka) i nie planuje przestac, poniewaz czuje sie tak atrakcyjniej. Odrosty, wiadomo,pojawiaja sie ale bez przesadyzmu ,to nie jest koniec świata. A co do naturalnej barwy wlosów to są jasnego brązu.
    Sam 'Ace' Rothstein

  13. #13
    Pierwsze kroki Awatar Olcia293
    Dołączył
    07.2007
    Wiek
    31
    Posty
    4
    Gadasz jak moja prababka teraz jest 21 wiek, idz z biegiem czasu !!
    przeciez mozna od czasu do czasu zaszalec !!!!!
    A WLOSY PRZECIEZ ODRASTAJA!!!!!

  14. #14
    Wie o co chodzi Awatar Efelinka20
    Dołączył
    06.2007
    Lokalizacja
    Białystok
    Wiek
    36
    Posty
    36
    ja farbowałam....cuda wianki miałam na głowie....zaczynając od rozjaśniacza którego potem chciałam sie pozbyc i wyszedł zielony...koncząc na ciemnym brązie i czanym....naturalne mam rude i kiedys strasznie ich nie lubiłam
    teraz uwazam je za jeden ze swoich najwiekszych atutów:)

  15. #15
    innocent greed Awatar justyna_100
    Dołączył
    09.2007
    Lokalizacja
    wawa/ostrołęka
    Posty
    749
    kolor naturalny od urodzenia do dziś...

  16. #16
    Pierwsze kroki Awatar raya991
    Dołączył
    12.2007
    Lokalizacja
    Piła
    Posty
    1
    ja tez nie farbowałam nigdy włosów, podoba mi sie ich kolor - orzechowy brąz. poza tym sądzę że w innym kolorze nie byłoby mi do twarzy, ponieważ mam ciemną cere( naturalną, nigdy nie byłam na solarium) i ciemne brązowe oczy :)
    a co do paznokci to chce sobie zrobic żele na studniówke mojego chopaka:)

  17. #17
    Pierwsze kroki Awatar ParadoksalnaWli
    Dołączył
    03.2008
    Lokalizacja
    Smentowo
    Wiek
    34
    Posty
    1
    mam naturalne brązowe włosy, nigdy nie farbowałam i jakoś nie marzę o tym... myślę że jak zauważe że moje włosy nie mają już tego "czegoś" to dopiero zacznę farbować... najlepiej na rudo ;D

  18. #18
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    01.2008
    Lokalizacja
    Kraków/Warszawa
    Posty
    22
    ja też mam naturalne włosy. kiedyś farbowałam i żałuję. na szczęście odrosły :)

  19. #19
    Stary wyjadacz Awatar Silence
    Dołączył
    02.2008
    Posty
    154
    ` Ja na szczęście nie mam jeszcze nic wspólnego z farbą do włosów :D
    moralne szambo.

  20. #20
    Wie o co chodzi Awatar SylwiaGaczorek
    Dołączył
    05.2008
    Wiek
    35
    Posty
    94
    Hej :)) Ja mam naturalny kolor wlosow , a jestem fryzjerka i jesli tylko masz ladny kolor naturalny to nie farbuj, jedyne co moge CI polecic to zabieg gloss, zeby wlosy wzbogacic tylko o polysk. W dobrych salonach koszt uslugi okolo 150 zl. Efekt 3 miesiace.

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •