Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 110
  1. #21
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    04.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Wiek
    36
    Posty
    196
    ja tez mam naturalny kolor włosków :) bardzo rzadko zdarzy mi się nałożyć farbę,ale w takim kolorze jak mój,tylko po to by kolor był żywy

  2. #22
    Pierwsze kroki Awatar sikoorka
    Dołączył
    06.2007
    Lokalizacja
    southampton
    Wiek
    40
    Posty
    2
    moje wlosy sa zbyt dlugie zeby je katowac jakimis chemikaliami :-)
    poczekamy zobaczymy moze kiedys je obetne i wtedy bedzie czas na nowy kolor ,ale w najblizszej przyszlosci tego nie planuje

  3. #23
    Wie o co chodzi Awatar in.
    Dołączył
    07.2007
    Posty
    82
    moje uszanowanie w takim razie. ;)

  4. #24
    Wie o co chodzi Awatar Agnieszka90
    Dołączył
    05.2007
    Wiek
    35
    Posty
    60

    eh

    Zwykłą farbą nie farbowałam, szmponetką tak ;) w sumie i tak kolor sam się zmywa więc nie ma w tym chyba nic złego. A po drugie mam taki kolor włosów że i tak prawie nic widać nie było xD . Na solarium byłam kilka razy ale to było dawno temu ;) tipsów nigdy nie miałam i nie zamierzam mieć ;)

  5. #25
    Stary wyjadacz Awatar a-ja
    Dołączył
    05.2007
    Lokalizacja
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    229
    Cytat Zamieszczone przez lutea
    ja nigdy nie farbowałam i najprawdopodobniej jeszcze dłougo tego nie zrobie.Za duzo naogladałam sie na naszych ulicach glów z odrostami. Tragedia.
    Podobno odrosty są teraz w modzie:)

  6. #26
    Stary wyjadacz Awatar annnn
    Dołączył
    04.2007
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    37
    Posty
    254
    a ja rok temu, od tak na wakacje zafarbowałam sobie włosy szamponetką i to był mój okropny błąd!
    Byłam pewna, ze się po kilku myciach zmyje, a do dzisiaj mam. Mam teraz okropne odrosty, ale już nie chce znowu nic robić z włosami. No chyba, że będą mnie nadal tak wkurzać te odrosty, to sobie przyciemnie może lekko ;)
    what if pms is a myth and I am just a bitch?

  7. #27
    ..PRO.. Awatar Laura1
    Dołączył
    07.2007
    Lokalizacja
    Trójmiasto
    Posty
    216

    Włosy

    Ja nie mam nic przeciw farbowaniu wlosow. farby potrafia upieknic kolor. znam brunetki o tak nieciekawym odcieniu wlosow, ze tylko farba jest w stanie im pomoc. ja sama od czterech lat regularnie co trzy miesiace rozjasniam wlosy do koloru blond (wczesniej robilam same pasemka) i nie planuje przestac, poniewaz czuje sie tak atrakcyjniej. Odrosty, wiadomo,pojawiaja sie ale bez przesadyzmu ,to nie jest koniec świata. A co do naturalnej barwy wlosów to są jasnego brązu.
    Sam 'Ace' Rothstein

  8. #28
    Pierwsze kroki Awatar Olcia293
    Dołączył
    07.2007
    Wiek
    33
    Posty
    4
    Gadasz jak moja prababka teraz jest 21 wiek, idz z biegiem czasu !!
    przeciez mozna od czasu do czasu zaszalec !!!!!
    A WLOSY PRZECIEZ ODRASTAJA!!!!!

  9. #29
    Pierwsze kroki Awatar Olcia293
    Dołączył
    07.2007
    Wiek
    33
    Posty
    4
    Cytat Zamieszczone przez clover :)
    Nie farbowałam nigdy włosów (zresztą wyglądałabym jak debil) nie przyklejałam tipsów,bardzo rzadko sie maluje (bo szkoda mi na to czasu) i tak niech na razie pozostanie :)
    I tak wygladasz....

  10. #30
    I'm No Angel..! Awatar clover :)
    Dołączył
    01.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    1,504
    Widziałaś moje zdjęcia i tak stwierdzasz?! W porządku.Szanuję każdą opinię.Ale żebyś nie była taka cwana to może sama pokazałabyś swoje oblicze :) No chyba że się maleńka wstydzisz.. :P

  11. #31
    Pierwsze kroki Awatar Pika__
    Dołączył
    08.2007
    Posty
    5

    :)

    Ja malowałam włosy tylko raz, ale szamponetką ;) Dokladnie to przyciemniłam troche ;) i narazie nie mam zamiaru ich malowac :P

    A co do solarium ;P hmmm :P byłam kilka razy przed balem gimnazjalnym :) Osobiście lubię chodzić, chociaż robię to rzadko :)

  12. #32
    Pierwsze kroki Awatar Lollipop
    Dołączył
    10.2007
    Lokalizacja
    Kraina Urody
    Wiek
    38
    Posty
    15
    Ja mam naturalny kolor włosów tzn. jestem brunetką. Narazie nie zamierzam farbować.

  13. #33
    cherry blossom girl Awatar ewaula
    Dołączył
    09.2007
    Wiek
    39
    Posty
    377
    Jaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! ;) nigdy jeszcze nie eksperymentowałam chociaz mam prawie 21 lat na karczychu :D

  14. #34
    ...Diablica... Awatar aleksandra295
    Dołączył
    09.2007
    Lokalizacja
    Gostynin
    Wiek
    36
    Posty
    508
    ja również mam naturalny kolor włosów i bardzo się z niego ciesze... kiedyś jak byłam młodsza to raz je utleniłam ;) ale potem odrosty.. bleee
    jak na razie nie zamierzam eksperymentować z kolorkami

  15. #35
    Wie o co chodzi Awatar Efelinka20
    Dołączył
    06.2007
    Lokalizacja
    Białystok
    Wiek
    38
    Posty
    36
    ja farbowałam....cuda wianki miałam na głowie....zaczynając od rozjaśniacza którego potem chciałam sie pozbyc i wyszedł zielony...koncząc na ciemnym brązie i czanym....naturalne mam rude i kiedys strasznie ich nie lubiłam
    teraz uwazam je za jeden ze swoich najwiekszych atutów:)

  16. #36
    innocent greed Awatar justyna_100
    Dołączył
    09.2007
    Lokalizacja
    wawa/ostrołęka
    Posty
    749
    kolor naturalny od urodzenia do dziś...

  17. #37
    cherry blossom girl Awatar ewaula
    Dołączył
    09.2007
    Wiek
    39
    Posty
    377
    Cytat Zamieszczone przez nanni91_91
    Ja też nigdy nie farbowałam i nie mam zamiaru ze względu na to, że mój kolor wygląda jak farbowany bez farbowania :P hehe ale mi się powiedziało ;p Ciesze sie ze swojego kolorku i tak powinno byc :happy:

    nanni91 - swoją drogą zazdroszczę Ci takiej barwy. Takie naturalne blondynki widzi się coraz rzadziej...śliczna jesteś ;)

  18. #38
    ..PRO.. Awatar SylveTa
    Dołączył
    03.2007
    Wiek
    34
    Posty
    71
    Ja tez mam naturalne^^ Tylko takie dziwne gdzie niegdzie blond a indziej ciemniejszy pff;/

  19. #39
    Pierwsze kroki Awatar Chenti
    Dołączył
    11.2007
    Lokalizacja
    Bedzin (ok.Katowic)
    Posty
    3

    yyy...

    No wiecie co, jak tak mozna w normalnych ludzi nie wierzyc... Ja tam wlosow nigdy nie farbowalam i nie mam zamiaru ^^ Kilka razy mialam coprawda pojedyncze pasemka, ale to bylo tak, ze raz czerwone na grzywce, zeby wnerwic nauczycielke, a drugi raz fioletowo-czarne koncowki, zeby wnerwic dyrektorke XD...

    Co do solarium - nigdy nie bylam, nigdy nie pojde. I tu nie ma zasady "Nigdzy nie mow nigdy", bo jakos mnie to przeraza, w dziwny sposob. Pomijajac fakt, ze jestem zwollenniczka jasnej karnacji, a moja ciemna nie bardzo wymaga ulepszaczy XD

    Tipsow rowniez nie mialam i mysle, ze miec tez nie bede. Znajac mnie, to w pierwszy dzian zabilabym tym siebie, lub kogos z otoczenia... nie mowiac o pocharataniu calej reszty ^___^

  20. #40
    Pierwsze kroki Awatar raya991
    Dołączył
    12.2007
    Lokalizacja
    Piła
    Posty
    1
    ja tez nie farbowałam nigdy włosów, podoba mi sie ich kolor - orzechowy brąz. poza tym sądzę że w innym kolorze nie byłoby mi do twarzy, ponieważ mam ciemną cere( naturalną, nigdy nie byłam na solarium) i ciemne brązowe oczy :)
    a co do paznokci to chce sobie zrobic żele na studniówke mojego chopaka:)

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •