ja tez mam naturalny kolor włosków :) bardzo rzadko zdarzy mi się nałożyć farbę,ale w takim kolorze jak mój,tylko po to by kolor był żywy


ja tez mam naturalny kolor włosków :) bardzo rzadko zdarzy mi się nałożyć farbę,ale w takim kolorze jak mój,tylko po to by kolor był żywy
moje wlosy sa zbyt dlugie zeby je katowac jakimis chemikaliami :-)
poczekamy zobaczymy moze kiedys je obetne i wtedy bedzie czas na nowy kolor ,ale w najblizszej przyszlosci tego nie planuje
Zwykłą farbą nie farbowałam, szmponetką tak ;) w sumie i tak kolor sam się zmywa więc nie ma w tym chyba nic złego. A po drugie mam taki kolor włosów że i tak prawie nic widać nie było xD . Na solarium byłam kilka razy ale to było dawno temu ;) tipsów nigdy nie miałam i nie zamierzam mieć ;)
Podobno odrosty są teraz w modzie:)Zamieszczone przez lutea
a ja rok temu, od tak na wakacje zafarbowałam sobie włosy szamponetką i to był mój okropny błąd!
Byłam pewna, ze się po kilku myciach zmyje, a do dzisiaj mam. Mam teraz okropne odrosty, ale już nie chce znowu nic robić z włosami. No chyba, że będą mnie nadal tak wkurzać te odrosty, to sobie przyciemnie może lekko ;)
what if pms is a myth and I am just a bitch?
Ja nie mam nic przeciw farbowaniu wlosow. farby potrafia upieknic kolor. znam brunetki o tak nieciekawym odcieniu wlosow, ze tylko farba jest w stanie im pomoc. ja sama od czterech lat regularnie co trzy miesiace rozjasniam wlosy do koloru blond (wczesniej robilam same pasemka) i nie planuje przestac, poniewaz czuje sie tak atrakcyjniej. Odrosty, wiadomo,pojawiaja sie ale bez przesadyzmu ,to nie jest koniec świata. A co do naturalnej barwy wlosów to są jasnego brązu.
Sam 'Ace' Rothstein
Gadasz jak moja prababka teraz jest 21 wiek, idz z biegiem czasu !!
przeciez mozna od czasu do czasu zaszalec !!!!!
A WLOSY PRZECIEZ ODRASTAJA!!!!!
Widziałaś moje zdjęcia i tak stwierdzasz?! W porządku.Szanuję każdą opinię.Ale żebyś nie była taka cwana to może sama pokazałabyś swoje oblicze :) No chyba że się maleńka wstydzisz.. :P
Ja malowałam włosy tylko raz, ale szamponetką ;) Dokladnie to przyciemniłam troche ;) i narazie nie mam zamiaru ich malowac :P
A co do solarium ;P hmmm :P byłam kilka razy przed balem gimnazjalnym :) Osobiście lubię chodzić, chociaż robię to rzadko :)
Ja mam naturalny kolor włosów tzn. jestem brunetką. Narazie nie zamierzam farbować.
Jaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! ;) nigdy jeszcze nie eksperymentowałam chociaz mam prawie 21 lat na karczychu :D
ja również mam naturalny kolor włosów i bardzo się z niego ciesze... kiedyś jak byłam młodsza to raz je utleniłam ;) ale potem odrosty.. bleee
jak na razie nie zamierzam eksperymentować z kolorkami
ja farbowałam....cuda wianki miałam na głowie....zaczynając od rozjaśniacza którego potem chciałam sie pozbyc i wyszedł zielony...koncząc na ciemnym brązie i czanym....naturalne mam rude i kiedys strasznie ich nie lubiłam
teraz uwazam je za jeden ze swoich najwiekszych atutów:)
kolor naturalny od urodzenia do dziś...
Zamieszczone przez nanni91_91
nanni91 - swoją drogą zazdroszczę Ci takiej barwy. Takie naturalne blondynki widzi się coraz rzadziej...śliczna jesteś ;)
Ja tez mam naturalne^^ Tylko takie dziwne gdzie niegdzie blond a indziej ciemniejszy pff;/
No wiecie co, jak tak mozna w normalnych ludzi nie wierzyc... Ja tam wlosow nigdy nie farbowalam i nie mam zamiaru ^^ Kilka razy mialam coprawda pojedyncze pasemka, ale to bylo tak, ze raz czerwone na grzywce, zeby wnerwic nauczycielke, a drugi raz fioletowo-czarne koncowki, zeby wnerwic dyrektorke XD...
Co do solarium - nigdy nie bylam, nigdy nie pojde. I tu nie ma zasady "Nigdzy nie mow nigdy", bo jakos mnie to przeraza, w dziwny sposob. Pomijajac fakt, ze jestem zwollenniczka jasnej karnacji, a moja ciemna nie bardzo wymaga ulepszaczy XD
Tipsow rowniez nie mialam i mysle, ze miec tez nie bede. Znajac mnie, to w pierwszy dzian zabilabym tym siebie, lub kogos z otoczenia... nie mowiac o pocharataniu calej reszty ^___^
ja tez nie farbowałam nigdy włosów, podoba mi sie ich kolor - orzechowy brąz. poza tym sądzę że w innym kolorze nie byłoby mi do twarzy, ponieważ mam ciemną cere( naturalną, nigdy nie byłam na solarium) i ciemne brązowe oczy :)
a co do paznokci to chce sobie zrobic żele na studniówke mojego chopaka:)