no ja mam naturalne:D:D
Chenti, a jaki masz naturalny kolor?=P
Ja też nigdy nie farbowałam, ale się zastanawiam nad tym. Niby podoba mi się mój "rudy kolor", ale czasem też mam go dość =P Na wakacjach zamierzam sobie zrobić czerwone pasemka :3 tylko nie wiem jak to wyjdzie xD



Oczywiście, że są... Ja mam naturalny kolor włosów :D



Nie farbuję. ;d
Ostatnią rzeczą w zyciu na jaką bym się zgodziła- jeśli chodzi o zmiany w wyglądzie, byłoby właśnie przefarbowanie włosów :))
A ja farbowałam, jakieś dwa lata lemu mnie do tego ciągło, najpierw pasemka blond, potem próbowałam to pokryć na ciemniejszy kolor i wyszło tak trochę "krzywo" i już do teraz nie udało mi sie równo pokryć i mam takie "ciapy", bo gdzie były ciemniejsze tam pozostaną ciemniejsze :(
Nie farbujcie dziewczyny nigdy włosów, to najgorsze co zrobiłam :)
Życie bywa okrutne, a potem się umiera
http://maxmodels.pl/izka.html



Oj, ja teraz też mam naturalny kolor, ale od niedawna :D
W wieku 13 lat pierwszy raz zmieniłam kolor - z ciemnego brązu na blond. Nie powiem, bo wyglądałam dość dobrze (mam nadzieję) fota:
http://img237.imageshack.us/img237/7...0682maeak3.jpg
Na blond farbowałam się kilka lat, najmocniejszym rozjaśniaczem, ale nie zniszczyło mi to zbytnio włosów (mocne są =p) potem na czarno, brązowo, szamponetkami, henną, farbą, pasemka miałam, włosy czerwone fioletowe... cała tęcza...
a teraz jestem naturalna i niestety wyglądam jak klon wielu dziewczyn ze szkoły, które z natury mają 'szare' włosy a tylko malują na ciemny brąz, bo modny podobno.
:p




no trudno blondynki dodają sobie inteligencji ,a brunetki chcą się otumanić :)
bez uraz brunetek i blondynek :)
A rude? :PZamieszczone przez pio_gold
ja tez nigdy nie farbowalam...i mysle ze jeszcze dlugo tego nie zrobie....no chyba ze zaczna pojawiac sie siwe heheh:):)
Ja używam szamponów koloryzujących żeby tylko był lekko inny odcień bo naturalny jakoś mnie zawsze denerwował:)
ja 3 lub 2 lata temu mialam pasemka, i trzeba powiedziec ze nadal je mam:P Mam wlosy do tylka wiec mmi powoli rosna ale na szczescie mam juz bardzo slabe te pasemka chyba wyblakly:P
ja nigdy nie farbowałam włosów :)
solarium ; nie
farbowanie wlosow; nie
tipsy ; nie
nie nie i nie ;P
Zamieszczone przez secret_mia
Też kiedyś tak mówiłam do czasu kiedy nie spróbowałam a na tipsy się skusiłam przed jednym ważnym balem i tak już zostało. Nie lubię mieć naturalnych krótkich moich łamliwych paznokci, bladej cery i mysiego kolorku włosów. Ale jeśli ktoś ma dobre ładne paznokcie i włosy to nie ma sensu tego niweczyć.
ja mam naturalny kolor wlosow i nie zamierzam farbowac do chwili w ktorej zauwaze, ze siwieje... hehe... do solarium czasem chodze... nie chce wygladac jak sciana... ale nie chodze codziennie po 20 minut... po prostu co jakis czas utrwalam opalenizne z wakacji =P hehe...
Bardzo niszczy skórę:/ Nigdy nie byłam i nie zamierzam, bo widziałam już kilka efektów 'naturalnej opalenizny'. Nie przepadam za pomarańczową skórą;)Zamieszczone przez Liberty
Ja kiedyś co chwilę robiłam blond balejaż ale już tego nie robię. Ścięłam pasemka i zafarbowałam włosy na ciemno. Wracam do naturalnego koloru włosów. Co do solarium w tamtym roku często chodziłam a w tym już nie :P. Tipsy tez kiedyś miałam ale nigdy więcej.
mam naturalne brązowe włosy, nigdy nie farbowałam i jakoś nie marzę o tym... myślę że jak zauważe że moje włosy nie mają już tego "czegoś" to dopiero zacznę farbować... najlepiej na rudo ;D
ja też mam naturalne włosy. kiedyś farbowałam i żałuję. na szczęście odrosły :)