Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 110
  1. #41
    no ja mam naturalne:D:D

  2. #42
    Pierwsze kroki Awatar TMei
    Dołączył
    03.2008
    Posty
    10
    Chenti, a jaki masz naturalny kolor?=P
    Ja też nigdy nie farbowałam, ale się zastanawiam nad tym. Niby podoba mi się mój "rudy kolor", ale czasem też mam go dość =P Na wakacjach zamierzam sobie zrobić czerwone pasemka :3 tylko nie wiem jak to wyjdzie xD

  3. #43
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    02.2007
    Lokalizacja
    Toruń
    Posty
    311
    Oczywiście, że są... Ja mam naturalny kolor włosów :D

  4. #44
    Stały bywalec.
    Dołączył
    01.2008
    Posty
    314
    Nie farbuję. ;d

  5. #45
    Wie o co chodzi Awatar Helenka
    Dołączył
    03.2008
    Lokalizacja
    Kraków
    Wiek
    41
    Posty
    82
    Ostatnią rzeczą w zyciu na jaką bym się zgodziła- jeśli chodzi o zmiany w wyglądzie, byłoby właśnie przefarbowanie włosów :))

  6. #46
    A ja farbowałam, jakieś dwa lata lemu mnie do tego ciągło, najpierw pasemka blond, potem próbowałam to pokryć na ciemniejszy kolor i wyszło tak trochę "krzywo" i już do teraz nie udało mi sie równo pokryć i mam takie "ciapy", bo gdzie były ciemniejsze tam pozostaną ciemniejsze :(
    Nie farbujcie dziewczyny nigdy włosów, to najgorsze co zrobiłam :)
    Życie bywa okrutne, a potem się umiera
    http://maxmodels.pl/izka.html

  7. #47
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    03.2008
    Posty
    410
    Oj, ja teraz też mam naturalny kolor, ale od niedawna :D
    W wieku 13 lat pierwszy raz zmieniłam kolor - z ciemnego brązu na blond. Nie powiem, bo wyglądałam dość dobrze (mam nadzieję) fota:
    http://img237.imageshack.us/img237/7...0682maeak3.jpg
    Na blond farbowałam się kilka lat, najmocniejszym rozjaśniaczem, ale nie zniszczyło mi to zbytnio włosów (mocne są =p) potem na czarno, brązowo, szamponetkami, henną, farbą, pasemka miałam, włosy czerwone fioletowe... cała tęcza...
    a teraz jestem naturalna i niestety wyglądam jak klon wielu dziewczyn ze szkoły, które z natury mają 'szare' włosy a tylko malują na ciemny brąz, bo modny podobno.
    :p

  8. #48
    Banned
    Dołączył
    01.2008
    Posty
    768
    no trudno blondynki dodają sobie inteligencji ,a brunetki chcą się otumanić :)
    bez uraz brunetek i blondynek :)

  9. #49
    Wie o co chodzi Awatar Helenka
    Dołączył
    03.2008
    Lokalizacja
    Kraków
    Wiek
    41
    Posty
    82
    Cytat Zamieszczone przez pio_gold
    no trudno blondynki dodają sobie inteligencji ,a brunetki chcą się otumanić :)
    A rude? :P

  10. #50
    ja tez nigdy nie farbowalam...i mysle ze jeszcze dlugo tego nie zrobie....no chyba ze zaczna pojawiac sie siwe heheh:):)

  11. #51
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    03.2008
    Lokalizacja
    Poznań
    Posty
    1
    Ja używam szamponów koloryzujących żeby tylko był lekko inny odcień bo naturalny jakoś mnie zawsze denerwował:)

  12. #52
    Stary wyjadacz Awatar kasia1992
    Dołączył
    06.2007
    Lokalizacja
    Bytom
    Wiek
    33
    Posty
    144
    ja 3 lub 2 lata temu mialam pasemka, i trzeba powiedziec ze nadal je mam:P Mam wlosy do tylka wiec mmi powoli rosna ale na szczescie mam juz bardzo slabe te pasemka chyba wyblakly:P

  13. #53
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    03.2008
    Lokalizacja
    Jawor
    Wiek
    33
    Posty
    1
    ja nigdy nie farbowałam włosów :)

  14. #54
    Status of Mia ;) Awatar secret_mia
    Dołączył
    03.2008
    Lokalizacja
    Bytom
    Wiek
    33
    Posty
    489
    solarium ; nie
    farbowanie wlosow; nie
    tipsy ; nie
    nie nie i nie ;P

  15. #55
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    03.2008
    Lokalizacja
    Olkusz
    Wiek
    42
    Posty
    1
    Cytat Zamieszczone przez secret_mia
    solarium ; nie
    farbowanie wlosow; nie
    tipsy ; nie
    nie nie i nie ;P

    Też kiedyś tak mówiłam do czasu kiedy nie spróbowałam a na tipsy się skusiłam przed jednym ważnym balem i tak już zostało. Nie lubię mieć naturalnych krótkich moich łamliwych paznokci, bladej cery i mysiego kolorku włosów. Ale jeśli ktoś ma dobre ładne paznokcie i włosy to nie ma sensu tego niweczyć.

  16. #56
    Stary wyjadacz Awatar Gosiunia
    Dołączył
    06.2007
    Lokalizacja
    Łódź
    Wiek
    32
    Posty
    350
    ja mam naturalny kolor wlosow i nie zamierzam farbowac do chwili w ktorej zauwaze, ze siwieje... hehe... do solarium czasem chodze... nie chce wygladac jak sciana... ale nie chodze codziennie po 20 minut... po prostu co jakis czas utrwalam opalenizne z wakacji =P hehe...

  17. #57
    Wie o co chodzi Awatar HowToBeMe
    Dołączył
    11.2007
    Posty
    55
    Cytat Zamieszczone przez Liberty
    ja byłam w solarium :swirl: przed studniówką i nie widzę nic przyjemnego w siedzeniu w tej kapsule:p
    Bardzo niszczy skórę:/ Nigdy nie byłam i nie zamierzam, bo widziałam już kilka efektów 'naturalnej opalenizny'. Nie przepadam za pomarańczową skórą;)

  18. #58
    Stary wyjadacz Awatar Junia
    Dołączył
    02.2008
    Lokalizacja
    Kraków
    Wiek
    36
    Posty
    420
    Ja kiedyś co chwilę robiłam blond balejaż ale już tego nie robię. Ścięłam pasemka i zafarbowałam włosy na ciemno. Wracam do naturalnego koloru włosów. Co do solarium w tamtym roku często chodziłam a w tym już nie :P. Tipsy tez kiedyś miałam ale nigdy więcej.

  19. #59
    Pierwsze kroki Awatar ParadoksalnaWli
    Dołączył
    03.2008
    Lokalizacja
    Smentowo
    Wiek
    36
    Posty
    1
    mam naturalne brązowe włosy, nigdy nie farbowałam i jakoś nie marzę o tym... myślę że jak zauważe że moje włosy nie mają już tego "czegoś" to dopiero zacznę farbować... najlepiej na rudo ;D

  20. #60
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    01.2008
    Lokalizacja
    Kraków/Warszawa
    Posty
    22
    ja też mam naturalne włosy. kiedyś farbowałam i żałuję. na szczęście odrosły :)

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •