Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15
  1. #1
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    07.2006
    Wiek
    32
    Posty
    1

    jak zostać stylistka???

    mam pytanie....jaka szkołę lub kurs powinno sie ukończyc żeby zostac stylistka??? to bardzo wazne i prosze o pomoc. Z góry dzieki :)

  2. #2
    Stary wyjadacz Awatar Nekara
    Dołączył
    10.2006
    Wiek
    31
    Posty
    132
    Myślę,że jak dobrze poszukasz w internecie to znajdziesz.
    Ale zdaje mi się,że jakieś podstawy plastyczne chyba trzeba mieć =)
    Poszperaj trochę i znajdziesz jakieś szkoły czy studia xD

  3. #3
    Stary wyjadacz Awatar KrYssTiAnO2
    Dołączył
    02.2007
    Lokalizacja
    Łódź
    Posty
    631
    Dzisiaj na VIVI'e leciało o szkole o tym kierunku,wiec jeśli zobaczysz bedziesz wiedziala, i mysle tak samo jak NEKARA,ze jak wpiszesz w google wyskoczy Ci mnostwo stron:) i bedziesz miala odpowiedz
    Nawet jesli wszyscy już w Ciebie zwątpili pokaż,że sie mylili

    www.krystian.maxmodels.pl

  4. #4
    Wie o co chodzi Awatar MCMC
    Dołączył
    08.2007
    Wiek
    31
    Posty
    89
    Jeśli na prawdę znasz się na tym, to myślę, że żaden "papierek" nie będzie konieczny. Moja przyjaciółka jest jednocześnie moją stylistką. Nie kończyła kursu, a doskonale potrafi mnie ubrać. Teraz pomagam jej w rozwijaniu kariery. ;-)

  5. #5
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    08.2007
    Lokalizacja
    TYCHY
    Wiek
    42
    Posty
    18

    !!!

    Wystarczy skonczyc kurs policealny na stylistke lub taki kurs ''3 in 1''.
    Moda,urod,stylizacja. Inwestycja około 2000 - 3000 tys za dobry kurs. Czas trwania od 6 do 24 miesiecy. Czym dłuzszy tym lepszy oczywiscie.
    Poszukaj sobie na necie kursy stylizacji z certyfikatem.
    Kursy za 600 czy 1000 zł to porazka i niczego cie nie naucza.
    Powodzenia i pozdrawiam.

  6. #6
    stary wyjadacz Awatar kati
    Dołączył
    09.2006
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    731
    Cytat Zamieszczone przez MCMC
    Jeśli na prawdę znasz się na tym, to myślę, że żaden "papierek" nie będzie konieczny. Moja przyjaciółka jest jednocześnie moją stylistką. Nie kończyła kursu, a doskonale potrafi mnie ubrać. Teraz pomagam jej w rozwijaniu kariery. ;-)
    - mysle,ze ''papierek'' to zawsze lepiej miec niz nie:) - bez wzgledu na to jak ktos sie na tym ''zna''

    - nie wiem gdzie mieszkasz - ale moze zerknij na krakowskie SAPU
    pozdr.K

  7. #7
    Pierwsze kroki Awatar malem
    Dołączył
    01.2008
    Lokalizacja
    Lublin
    Posty
    9
    Myślę, że ważna jest też praktyka. Jeżeli masz zmysł i dużo chęci to najlepiej zakręcić się koło jakiejś agencji, studia czy fotografa, gdzie mogłabyś na bieżąco realizować się, a także co ważne zbierać dokumentację do swojego folia.

  8. #8
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    03.2008
    Wiek
    39
    Posty
    6
    ja muszę przyznać że szukałam w necie i nic nie znalazłam to czego szukałam wszedzie tylko wizazysci albo stylisci fryzur albo paznokci

    jak ktos gdzies chodzil to niech napisze cos konkretnego

  9. #9
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    12.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Wiek
    38
    Posty
    56
    To żaden problem wymyśl stylizacja i poszukaj ucznia fotografii który Ci zrobi zjecie i tak dalej aż będziesz mieć portfolio a wtedy pójdzie jak z bicza czasnął.

  10. #10
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    03.2008
    Wiek
    39
    Posty
    6
    właśnie to pomału robię nawet sama fotografuję gorzej że najpierw muszę dużo sie nastarać by zdobyć dokładnie ciuchy i dodatki ,a o to trudniej:neutral: jedfnak wciąż bym chciała jakis kurs czy studium stylizacji skończyć a naprawdę nic ciekawego nie znalazłam

  11. #11
    Stary wyjadacz Awatar aNUTKA
    Dołączył
    09.2006
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    109
    hmm..to dziwne bo naprawde trochę tego jest - w krakowie jest szkola wizazu i stylizacji- artystyczna alternatywa, w warszawie(chyba?) jest szkola stylizacji moniki jaruzelskiej - tyle ze bardzo ciezko się dostać...
    wpisz w google- szkoły stylizacji, stylizacja i wizaż, albo kursy stylizacji napewno coś się znajdzie...
    :evil:

  12. #12
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    12.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Wiek
    38
    Posty
    56
    Jeśli ktoś jest z Krakowa to zapraszam do współpracy.
    Sam szukam modelem i nawiązałem już współprace z wizażystkami :)
    Wszystko na zasadzie w zamian za fotki :)

  13. #13
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    09.2011
    Posty
    1
    Ja zaczynam kurs w select.edu.pl...Wyczaiłam że oranizuja chyba jedyne spotknie ze stylistką Anna Miączyńska…a każdy kto się interesuje stylizacja wie że ta kobieta zęby zjadła na kreowaniu wizerunku do wielu filmów, magazynów mody i programów tv. Mam nadzieję, że będzie tak dobrze jak się spodziewam:))
    jestem b. ciekawa

  14. #14
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    11.2011
    Posty
    1
    A kiedy będzie to spotkanie???? ja bym chętnie się na nie wybrała. Ania to bardzo znana twarz w stylizacji, napewno szkolenie z nią jest bardzo wartościowe. Proszę o więcej info!!

  15. #15
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    11.2014
    Posty
    30
    Macie jakieś pomysły na własną działalność gospodarczą?

    Dużo szukałam i obecnie niestety jestem bezrobotna, ale w urzędzie pracy powiedzieli mi że mogę poszukać sobie firm oferujących kursy, a urząd mi to opłaci.

    Zastanawiałam się nad kursami fryzjerskimi, szczególnie zwróciło moją uwagę beauty for you, gdzie mają szkolenia z przedłużania włosów.

    Czy myślicie, że warto skorzystać?

    Chyba teraz każda kobieta chce ładnie wyglądać i może miałabym szansę wreszcie mieć przyzwoite zajęcie :)

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •