Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 33
  1. #1
    Stary wyjadacz Awatar Blondive
    Dołączył
    11.2005
    Lokalizacja
    Gdynia
    Wiek
    34
    Posty
    813

    A co sądzicie o A12 Team?

    Wiem że nie jest to typowa agencja modelingowa lecz bardziej studio fotograficzne ale jestem ciekawa waszych opini. Ja jestem ogólnie z nich bardzo zadowolona, mam (moim zdaniem) świetne zdjęcia z których czerpie korzyści oraz praca z nimi jest dość sympatyczna. Jaką macie o nich opinie?

  2. #2
    A mi Marcin powiedział, że się nie nadaję. I tyle.

  3. #3
    Stary wyjadacz Awatar Opalia
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    150
    ja już od kilku miesięcy wybieram się na zdjęcia do A12 ale jakoś pieniażków brakuje na tak daleką podróż :(
    ----------
    Pozdrawiam Kasia Winter - Opalia
    www.kasia-winter.com

  4. #4
    Stary wyjadacz Awatar mara
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Posty
    135
    a mi pieniazkow brakuje by im za zdjecia zaplacic...

  5. #5
    Stary wyjadacz Awatar Kasia
    Dołączył
    09.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    807
    a ja uważam, że kiedyś robili o niebo lepsze fotki...teraz załowałabym pieniążków na sesję u nich...:mad:

  6. #6
    Cytat Zamieszczone przez mara
    a mi pieniazkow brakuje by im za zdjecia zaplacic...
    Nie no, ja starałam się o współpracę :) Bo ceny mają takie, że mnie nie stać. Przynajmniej na razie :)

  7. #7
    Stary wyjadacz Awatar mara
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Posty
    135
    ja tez sie staralam o wspolprace ale uslyszalam, ze zdjecia kosztuja 350zl.... ja poprostu nie place za zdjecia i tyle, nie musze miec u nich i moj swiat sie nie zawali.

  8. #8
    Stary wyjadacz Awatar Blondive
    Dołączył
    11.2005
    Lokalizacja
    Gdynia
    Wiek
    34
    Posty
    813
    Wiecie, może i ceny są dość duże ale za to zdjęcia moim zdaniem są na wysokim poziomie.

  9. #9
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    12.2005
    Wiek
    46
    Posty
    30

    poprostu

    Cytat Zamieszczone przez Blondive
    Wiem że nie jest to typowa agencja modelingowa lecz bardziej studio fotograficzne ale jestem ciekawa waszych opini. Ja jestem ogólnie z nich bardzo zadowolona, mam (moim zdaniem) świetne zdjęcia z których czerpie korzyści oraz praca z nimi jest dość sympatyczna. Jaką macie o nich opinie?
    DROGIE PANIE
    raczej 350 pln za zdjęcia to cena śmieszna. ale za taką jakość to niema co sie spodziewać niczego lepszego.
    portfolio wstępne dla modelek w warszawie kosztuje około 2000pln
    w 3miescie cena jest nieco niższa ale to zależy kto to robi.
    Pozatym powiedzcie jaka agencja bieże pieniądze za zdjęcia od modelki??
    to widzimisie podrzędnych prowincjonalnych agencyjek i radze uwazajcie bo świadczy to o jednym
    taka agencja poprostu zarabia na tym ze zrobi wam szmirowate foty.
    w modelplus nikt was nie bedzie kasował za zdjęcia to 1
    pozatym najezdzicie sie na tesy.
    tutaj warto powiedzić czym są testy bo w 3miescie mało kto to wie.
    testy sa zdjęciami testowymi, niekomercyjnymi u sprawdzonych fotografów.
    często są to asystęci znanych fotografów. agencja sama ich dobiera przeglądająć portfolio. dziewczyny zdobywają doświadczenie i dodatkowe zdjęcia do teczki. to agencja płaci fotografoam za te zdjęcia a nie modelki.
    radze zajżeć do vogue by podnieść wrażliwosć i poziom estetyczny
    pozdrawiam

  10. #10
    Stary wyjadacz Awatar mara
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Posty
    135
    a ja radze zajrzec do slownika aby podniesc poziom konwersacji.
    lepiej sama pokaz co potrafisz a mi ci powiemy czy to aby nie szmira, bo jak narazie to tylko robisz burze w szklance wody.
    moze dla ciebie 350zl to smieszna cena ale dla nas smieszne moga byc tylko twoje przytyki. zastanow sie czasem co piszesz bo dla mnie to jakis belkot osoby z przerostem ambicji. wybacz, ale ja to tak odbieram.

  11. #11
    Stary wyjadacz Awatar Blondive
    Dołączył
    11.2005
    Lokalizacja
    Gdynia
    Wiek
    34
    Posty
    813
    Proszę pani, powiem tak:
    ledwo weszłam w modeling i jeszcze nie wiele wiem na ten temat, kolejnie na temat fotografi nie wiem już zupełnie nic. Jednak wiem że A12 Team to dość porządna firma, robią zdjęcia bardzo zadowalające nawet jeśli czasem się coś nie uda to każdy robi błędy w życiu. Dodatkowo nie każdy płaci te wg pani wygórowaną sume gdyż od czasu do czasu A12 pozwala wzamian za fotki pracować np. w hostingu dla nich. Tak też ja płaciłam jedynie za wizaż i fryzure. Gdybym miała jako 16-latka więcej pieniędzy, poszłabym tam po raz drugi.

  12. #12
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    12.2005
    Wiek
    46
    Posty
    30
    odpowiem najpierw mara bo sie czepia -
    jesli przez poziom konwersacji rozumiesz bledy ortograficzne to napewno nie pogadamy bo dla mnie poziom konwersacji to poziom merytoryczny.
    no ale trudno nie kazdy rozumie to co czyta.
    a teraz blondive - uczynilas slusznie nie placac za foty tylko to odpracowujac.
    w agencjach sie nie placi za foty. placo tylko te dziewczyny ktore chca zrobic portfolio u fotografa niezaleznie
    a i to ostatnie to rowniez dla mara zeby nie placila na przyszlosc. a jak ci kaza placic to zmien agencje bo to oni majo ci placic a nie ty im.
    pozdrowka mile Panie

  13. #13
    Stary wyjadacz Awatar Opalia
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    150
    czesto poziom merytoryczny jest przyslaniany przez bledy :)
    to tak jakby o perceptronach w sztucznej inteligencji opowiadał ktoś w gumiakach z wystają słomą ;)
    niby ciekawie i merytorycznie ale nikt nie bierze go poważnie :)

    Magdalenko- portfolio w w-wie 2000 zł ? bardzo ciekawe- ok kiedy portfolio robi sie za jednym razem placac okreslona kwote- nie wiem czy do konca rozumiesz znaczenie slowa portfolio :(
    ----------
    Pozdrawiam Kasia Winter - Opalia
    www.kasia-winter.com

  14. #14
    Stary wyjadacz Awatar mara
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Posty
    135
    dokladnie... poza tym, tak- nie rozumiem co piszesz magdalenko bo przez te bledy to dla mnie belkot. ulatw nam zycie i pisz najpierw w wordzie- on sam wychwyci bledy...
    i nie mam zamiaru placic za fotki ani teraz ani nigdy. nigdy tego nie robilam i nie widze powodu, dla ktorego mialoby tak byc. tak samo nie widze powodu placic "wpisowego" agencjom, bo jak biora wpisowe to znak, ze zadna agencja z nich...
    swoja droga- ciekawa ta sprawa z portfolio? za 2 tysiaki? hmm... ja do tej pory sadzilam, ze folio buduje sie latami a tu nagle prosze! och glupie z nas blondynki kasiu! wreszcie ktos nam oczy otworzyl...
    co innego zadac 2 tys. za zdjecia w kilku stylizacjach, z makijazystka, stylistka i fryzjerem... ale to przeciez nie portfolio chyba...

  15. #15
    Stary wyjadacz Awatar Blondive
    Dołączył
    11.2005
    Lokalizacja
    Gdynia
    Wiek
    34
    Posty
    813
    Rozumiem, ja nie płace agencją za zdjęcia (chyba że są naprawde tego warte) ale podkreśliłam że A12 to nie jest typowa agencja tylko studio fotograficzne dlatego im się płaci, bo u nich bardziej masz dobre fotografie i wychodzisz z uśmiechem niż tkwisz jako jedna z 40 modelek w internecie i być moze czasem ktoś cię zauważy... mogłam troche pomiotać ten post, jeśli jest niezrozumiały to przepraszam :)

  16. #16
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    12.2005
    Wiek
    46
    Posty
    30
    Cytat Zamieszczone przez Opalia
    czesto poziom merytoryczny jest przyslaniany przez bledy :)
    to tak jakby o perceptronach w sztucznej inteligencji opowiadał ktoś w gumiakach z wystają słomą ;)
    niby ciekawie i merytorycznie ale nikt nie bierze go poważnie :)

    Magdalenko- portfolio w w-wie 2000 zł ? bardzo ciekawe- ok kiedy portfolio robi sie za jednym razem placac okreslona kwote- nie wiem czy do konca rozumiesz znaczenie slowa portfolio :(
    czy ja pisze cos o jednorazowej akcji ??
    a jesli poziom merytoryczny jest przesylany przez blendy to polecam slownik wyrazow obcych bo zaprzeczasz sma sobie i to w jednym zdaniu.
    jesli ciekawy merytorycznie to jak mozna nie brac tego powaznie
    prosze sie zastanowic :)
    jeszcze raz slownik - mysle ze sie przyda - lub Pani od polskiego

  17. #17
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    12.2005
    Wiek
    46
    Posty
    30
    Cytat Zamieszczone przez mara
    dokladnie... poza tym, tak- nie rozumiem co piszesz magdalenko bo przez te bledy to dla mnie belkot. ulatw nam zycie i pisz najpierw w wordzie- on sam wychwyci bledy...
    i nie mam zamiaru placic za fotki ani teraz ani nigdy. nigdy tego nie robilam i nie widze powodu, dla ktorego mialoby tak byc. tak samo nie widze powodu placic "wpisowego" agencjom, bo jak biora wpisowe to znak, ze zadna agencja z nich...
    swoja droga- ciekawa ta sprawa z portfolio? za 2 tysiaki? hmm... ja do tej pory sadzilam, ze folio buduje sie latami a tu nagle prosze! och glupie z nas blondynki kasiu! wreszcie ktos nam oczy otworzyl...
    co innego zadac 2 tys. za zdjecia w kilku stylizacjach, z makijazystka, stylistka i fryzjerem... ale to przeciez nie portfolio chyba...
    jesli nie masz zamiaru placic to bardzo dobrze bo oto tutaj chodzi
    chce wam zwrocic uwage ze jesli ktos chce 350 pln za zdjecia to napewno niejest to wiele warte ot i tyle. no ceny na rynku sa o wiele wyzsze.
    pisze caly czas o cenach i niemam na mysli fot darmowych bo i takie istnieja
    i widze ze piszesz dokladnie o tym oczym pisze ja

  18. #18
    Stary wyjadacz Awatar Opalia
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    150
    po pierwsze "Pani od polskiego" przydałaby się bardziej tobie- polecam koreptycje z ortografii
    to samo tyczy się słownika- najwyraźniej nie umiesz z niego korzystać :)

    i naprawde przykro mi że mnie nie zrozumiałaś ale nie każdy ma dar "czytania ze zrozumieniem" - polecam powrót do szkoły podstawowej ;)

    nie przecze sobie - wystarczy skupić się na tekście- przeczytaj znowu - powoli, spokojnie a sadze że treść sama wkońcu do ciebie trafi :D

    Ps. Nadal z niecierpliwoscia czekam -nie tylko ja - na twoje prace- inaczej uznam cie za zwyklego trolla :D
    ----------
    Pozdrawiam Kasia Winter - Opalia
    www.kasia-winter.com

  19. #19
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    12.2005
    Wiek
    46
    Posty
    30
    Cytat Zamieszczone przez Opalia
    po pierwsze "Pani od polskiego" przydałaby się bardziej tobie- polecam koreptycje z ortografii
    to samo tyczy się słownika- najwyraźniej nie umiesz z niego korzystać :)

    i naprawde przykro mi że mnie nie zrozumiałaś ale nie każdy ma dar "czytania ze zrozumieniem" - polecam powrót do szkoły podstawowej ;)

    nie przecze sobie - wystarczy skupić się na tekście- przeczytaj znowu - powoli, spokojnie a sadze że treść sama wkońcu do ciebie trafi :D

    Ps. Nadal z niecierpliwoscia czekam -nie tylko ja - na twoje prace- inaczej uznam cie za zwyklego trolla :D
    hehee
    grochem o sciane

  20. #20
    Stary wyjadacz Awatar Opalia
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    150
    eh szkoda moich słów na Ciebie...
    jesteś niereformowalna
    ----------
    Pozdrawiam Kasia Winter - Opalia
    www.kasia-winter.com

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •