Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 33 z 33
  1. #21
    Stary wyjadacz Awatar Blondive
    Dołączył
    11.2005
    Lokalizacja
    Gdynia
    Wiek
    34
    Posty
    813
    Drogie panny przepraszam że się wtrące... ale uważam aby lepiej skończyć te sprzeczki :) Rozumiem że czasem musi być ciut pazurka na forach ale nie kłućmy się już o te słowniki :razz:

  2. #22
    Pierwsze kroki Awatar buziaczek
    Dołączył
    12.2005
    Lokalizacja
    Trojmiasto/W_wa
    Wiek
    38
    Posty
    6
    Maro zgadzam sie z Toba....za zdjecia sie nie placilo i nie bedzie sie placic:)

  3. #23
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    10.2005
    Wiek
    38
    Posty
    3
    No to moze ja sie wypowiem:

    W kwestii placenia za zdjecia:

    Jeśli zgłosi sie do nas, lub sami wyszukamy dziewczynę, z którą jesteśmy zainteresowani podjęciem współpracy, wykonujemy jej jedną lub nawet kilka sesji ZA DARMO.
    Jesli modelka, która się do nas zgłasza nie jest dla nas wystarczająco interesująca a chciałaby mieć u nas sesje kasujemy od 350zł (za sesje podstawową).

    Bo z jakiej okazji mamy inwestowac w osoby malo dla nas atrakcyjne ?

    W kwestii blondive:
    To my zaproponowalismy uklad: roznoszenie ulotek w zamian za sesje.

  4. #24
    Stary wyjadacz Awatar Blondive
    Dołączył
    11.2005
    Lokalizacja
    Gdynia
    Wiek
    34
    Posty
    813
    Cytat Zamieszczone przez Monika Hałubek
    W kwestii blondive:
    To my zaproponowalismy uklad: roznoszenie ulotek w zamian za sesje.
    No tak, napisałam to przecież.

  5. #25
    Stary wyjadacz Awatar mara
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Posty
    135
    dziekuje moniko za uswiadomienie mnie, ze nie jestem atrakcyjna, naprawde zrujnowalas mi swiat ;) nie uwazam sie na pewno za mniej atrakcyjna niz dziewczyny, ktore widuje na stronie a12... i chyba az tak zle ze mna nie jest skoro do tej pory nie musialam placic za fotki bo dla innych chyba interesujaca jestem- a przynajmniej na to wychodzi.

  6. #26
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    10.2005
    Wiek
    38
    Posty
    3
    Droga Maro,

    Zle mnie zrozumialas. NIe napisalam ze jestes nieatrakcyjna w sensie brzydka, tylko ze jestes dla nas (napisze brzydko) nieatrakcyjnym "produktem" jako modelka / fotomodelka; albo powiem najzwyczajniej : nie mamy zapotrzebowania na Twoj typ urody.
    Kwestie atrakcyjnosci dziewczyn prezentowanych na naszej nie podlegaja dyskusji- gdyz o gustach sie nie rozmawia.

  7. #27
    Administrator Awatar Robert
    Dołączył
    09.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    48
    Posty
    854
    Mara, niestety musze sie zgodzic z Monika. Agencje modelek sa przedsiewzieciami komercyjnymi i dzialaja po to, aby zarabiac na realizowanych zleceniach. To agencje wybieraja, z kim maja ochote wspolpracowac i nie mozna im miec tego za zle, ze musza odmawiac.
    Fotografowie-amatorzy produkuja zdjecia aby doskonalic swoj warsztat lub rozbudowywac swoje portfolio, agencje robia zdjecia aby miec materialy promocyjne dla 'produktu', ktory sprzedaja.
    Tak czy inaczej, to ze jedna czy dziesiec agencji ci odmowi, o niczym nie sieadczy. Jak napisala Monika, nie maja zapotrzebowania akurat na taki typ urody jaki reprezentujesz, co niczego ci nie ujmuje. W odroznieniu od innych agencji, przynajmniej szczerze ci powiedzieli 'nie' zamiast naciagac na portfolio i stwarzac bezsensowne nadzieje. Kazda agencja ma swoj rynek i swoich kllientow i doskonale dzieki temu wie, co jest w stanie sprzedac...
    Bardzo groźny admin...

  8. #28
    Stary wyjadacz Awatar mara
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Posty
    135
    jakkolwiek by nie bylo... nigdy nie placilam za zdjecia i nie zamierzam placic. dla mnie to zadna strata jak ktos mnie uwaza za produkt nieatrakcyjny i kaze placic za fotki, ktore (podobne) moge miec za darmo. tyle w temacie.

  9. #29
    Administrator Awatar Robert
    Dołączył
    09.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    48
    Posty
    854
    Cytat Zamieszczone przez mara
    jakkolwiek by nie bylo... nigdy nie placilam za zdjecia i nie zamierzam placic. dla mnie to zadna strata jak ktos mnie uwaza za produkt nieatrakcyjny i kaze placic za fotki, ktore (podobne) moge miec za darmo. tyle w temacie.
    No i ty tez masz racje :) To ze jedni cie nie chca, nie znaczy ze nie jestes atrakcyjnym 'towarem handlowym' dla innych. Tak jak napisalem - kwestia rynku danej agencji...
    Bardzo groźny admin...

  10. #30
    Stary wyjadacz Awatar mara
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Posty
    135
    dokladnie... tymbardziej przestaje mi sie to kalkulowac jak musze zawsze doliczyc dojazd i pobyt, bo rzadko robie zdjecia w bydgoszczy... nie uwazam sie za modelke i nie wiaze z tym przyszlosci wiec naprawde dla mnie to zadna strata. pozuje dla przyjemnosci i zabawy a za zabawe poprostu nie place ;)

  11. #31
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    01.2009
    Wiek
    38
    Posty
    1

    A12

    Dziewczyny, wejdźcie sobie na stronę model plus i porównajcie zdjęcia jakie są tam, a jakie robi A12... to tak dla podsumowania waszej dyskusji i niestety muszę przyznać rację Magdalence, dziewczyna wie o czym mówi.
    Pozdrawiam i życzę sukcesów.

  12. #32
    Blondyna;D Awatar martynika
    Dołączył
    12.2008
    Wiek
    30
    Posty
    1,156
    brawo za odkopanie tematu sprzed 4 lat;p

  13. #33
    hahah aż mnie rozśmieszyło to podsumowanie :D
    Martyna dobrze to ujęłaś hahah :D Brawo Xd
    wyczuć taką chwilę, w której kocha się życie.

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •