Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    06.2007
    Lokalizacja
    Częstochowa
    Wiek
    30
    Posty
    3

    Mam jakieś szanse?

    Hey.Mam 13 lat...173 cm i waze 48 i w biodrach 69 cm. 2 lata temu rodzina mi zaczela mowic , ze jestem urodzona modelka...Ale nigdy tego nie sluchalam az do teraz..Ostatnio nawet nauczyciele w szkole mi to mowia. Czy naprawde sie nadaje?:question:

    www.agulenka94koteczek.fotka.pl

    Tylko , ze te zdjecia ani nie sa pozowane ani nic w ogole..takie jakie mialam to dalam

  2. #2
    Stary wyjadacz Awatar AlexB.
    Dołączył
    05.2007
    Lokalizacja
    Augustów
    Wiek
    33
    Posty
    353
    a zdjęcia?

  3. #3
    Stary wyjadacz Awatar AlexB.
    Dołączył
    05.2007
    Lokalizacja
    Augustów
    Wiek
    33
    Posty
    353
    o ja ślepa jakaś dziś jestem..widzę fotki - niczego sobie ale zrób jakieś takie bardziej Cię pokazujące;)

  4. #4
    Stary wyjadacz Awatar paulinasmyk
    Dołączył
    04.2007
    Lokalizacja
    Ostrów Wlkp.
    Wiek
    36
    Posty
    146
    Najlepiej jak sobie zrobisz zdjęcia twarzy od przodu oraz zdjęcia sylwetki, bez żadnego pozowania w dobrym dziennym świetle i wstawisz na forum, albo założysz sobie stronkę na www.getphoto.pl

  5. #5
    I'm No Angel..! Awatar clover :)
    Dołączył
    01.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    1,504
    tak jak wspomniała paulinasmyk dokladniejsze zdjecia.. sylwetki (ubierz jakies obcisłe ciuszki podkreslajace figurę albo w stroju kapielowym) do tego zdjecie twarzy enface (z przodu) i profil..Nie chodzi o to zebys wygladała pieeeknie na tych zdjeciach tylko prawdziwie :D Jestes pewna ze masz tyle w biodrach?? Mierzy sie je nie na kosciach biodrowych, tylko w najszerszym miejscu pupy..Wydaje mi sie ze masz troche wiecej :) Tak wogule to masz dopiero 13 lat..w agencjach mowi sie ze przyjmuja od 14 lat wiec masz jeszcze czas...wzrost juz masz imponujacy a jeszcze na pewno urosniesz.pozdrawiam! :)

  6. #6
    ,,,,,,ja,,,,,, Awatar aniolaj19
    Dołączył
    06.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    289
    no fakt...na zdjeciach Cie prawie wogole nie widac wiec nie mozna stwierdzic.ale napewno jakies tam szanse masz;)
    jako fotograf: www.annas.getphoto.pl

    jako modelka: www.aniolaj.getphoto.net

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •