Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Wątek: propozycja:P

  1. #1
    Olcia:) Awatar shimaira
    Dołączył
    05.2007
    Lokalizacja
    Olsztyn
    Wiek
    35
    Posty
    57

    propozycja:P

    Nie myśleliście nad tym, by usunac dotep wypowiedzi w dziale "czy sie nadaje?" dla niektórych foromowiczów. Zablokowalibyscie im mozliwosc wypowiedzi w celu unikniecia bezsensownych kłotni. Wybralibyscie kilka osob z forum, które sie na tym znaja (np. fotografow, osoby z agencji) które moglyby prawdziwie ocenic kandydatke na modelke, fotomodelke. Osoba, ktora umieszcza zdjecie w tym dziale, tez niemoglaby sie wypowiedac, nieawanturowalaby sie jak ktos jej powie ze sie nie nadaje, niepodoba sie komus... nikt niepisalby odpowiedzi w stylu "przy jakies drodze stoisz" itp... Wypowiedzi na temat osoby która stara sie, probuje zostac modelka bylyby na wyzszym poziomie dzieki temu ze ocenialyby ja osoby które sie na tym znaja, a nie dziewczyna, która 2 tyg pytała sie o to samo:)

  2. #2
    Starszy Pan :D Awatar fkk
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Malbork
    Wiek
    62
    Posty
    858
    Cytat Zamieszczone przez shimaira
    Nie myśleliście nad tym, by usunac dotep wypowiedzi w dziale "czy sie nadaje?" dla niektórych foromowiczów.
    Taki system w identycznym dziale funkcjonuje na promodels. Ma swoje wady i zalety. Problemem jest to, ze Ci co sie znają nie bardzo chca sie wypowiadać. Drugim problemem jest to, że czasami trzeba uzupełnic informacje, a z tym jest kłopot gdyz załozycielka postu nie może pisac odpowiedzi. Jednym słowem... i tak źle i tak niedobrze :)

  3. #3
    Olcia:) Awatar shimaira
    Dołączył
    05.2007
    Lokalizacja
    Olsztyn
    Wiek
    35
    Posty
    57
    no fakt, czasem czegos sie zapomni... to moze zeby zablokowac dostep tylko tym poczatkujacym... zeby ci sredniozaawansowani tez mogli sie wypowiadac...?

  4. #4
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    02.2007
    Posty
    29
    Średnio zaawansowani czyli kto? Czy zależałoby to od ilości "nabitych" postów. Zauważyłam, że co niektórzy piszą bardzo wiele lecz niekoniecznie mądrze...

  5. #5
    stary wyjadacz Awatar kati
    Dołączył
    09.2006
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    731
    Cytat Zamieszczone przez fkk
    i tak źle i tak niedobrze :)
    ale mimo wszystko i tak chyba lepiej jest na proM
    /moze jedynie lekko zmodyfikowac sposob prowadzenia /

  6. #6
    stara wiedźma xD ;P
    Dołączył
    03.2007
    Wiek
    34
    Posty
    69
    myślę, że to zły pomysł! w sumie forum jest dla ludzi ;) a i na przyszłość kochana : ilość nigdy nie dorówna jakości :p
    było, minęło ... ... I LOVE YOU;***

  7. #7
    Stary wyjadacz Awatar paulinasmyk
    Dołączył
    04.2007
    Lokalizacja
    Ostrów Wlkp.
    Wiek
    36
    Posty
    146
    Jak czytam niektóre wypowiedzi "specjalistek" na tym forum to nie wiem czy śmiać się czy płakać.

    "twarz niemodelingowa" - a skąd ona wie skoro kilka dni wcześniej sama pytała się czy może być modelką?

    Nie wiem, ale niektórym dziewczynką wydaje się, że pooglądają zdjęcia modelek w necie i już mogą oceniać innych. Czasami to bywa wręcz żałosne.

  8. #8
    Maracuja Awatar awa
    Dołączył
    08.2006
    Lokalizacja
    Lublin/wawa/Cork/irl
    Posty
    464

    dekracja, pluralizm, rządy chołoty

    no proszę.... nawet dyskutując o ograniczeniach zaliczek na modelki wypowiadają sie zaliczki na modelki :D zabawne .

    Mocny moderator/administrator podstawą, demokracja tak naprawde jest rządem przeciętniaków by nie powiedzieć tej dolnej połowy, a tu... hm jest conajmniej populizm

    ps. co do tematu dyskusji...
    odpowiedz jest w mojej stopce :P


    ps2. tytuł mojego postu jest tylko cytatem z jednego z artykułow które ostatnio czytałem , prosze nie brać tego do siebie :P
    Lubię jak zaliczki na modeleczki komentują zaliczki na modelki :) zawsze to odrobinę sympatii ;)

  9. #9
    Stary wyjadacz Awatar paulinasmyk
    Dołączył
    04.2007
    Lokalizacja
    Ostrów Wlkp.
    Wiek
    36
    Posty
    146
    Cytat Zamieszczone przez awa
    no proszę.... nawet dyskutując o ograniczeniach zaliczek na modelki wypowiadają sie zaliczki na modelki :D zabawne .
    Tak. Tylko jakbyś zauważył ja w przeciwieństwie do większości "zaliczek na modelkę" nie wypowiadam się na temat oceny predyspozycji kolejnych "zaliczek na modelkę" bo się poprostu na tym nie znam. I jak sądzę, reszta tych "zaliczek na modelki" też się nie zna.

    No a tak w ogóle to nie jestem "zaliczką na modelkę" :glasses: Chyba, że powstanie agencja dla krasnoludków :hahaha: A jak ktoś się pyta czy jestem fotomodelką to zawsze odpowiadam, że nie.

    No tak rozpisałam się, ale jestem bardziej humanistką i pisać lubię :o

    Jedyną wadą taktyki z promodels jest to, że "zaliczki na modelki" nie mogą więcej pisać w swoim temacie.
    A np. powinno byc tak, że każda osoba, ma dostęp tylko do swojego tematu. Nie wiem na ile to byłoby realne, ale gdyby było więcej moderatorów to może by to sprawnie szło.

  10. #10
    Maracuja Awatar awa
    Dołączył
    08.2006
    Lokalizacja
    Lublin/wawa/Cork/irl
    Posty
    464
    Cytat Zamieszczone przez paulinasmyk
    Tak. Tylko jakbyś zauważył ja w przeciwieństwie do większości "zaliczek na modelkę" nie wypowiadam się na temat oceny predyspozycji kolejnych "zaliczek na modelkę" bo się poprostu na tym nie znam. I jak sądzę, reszta tych "zaliczek na modelki" też się nie zna.

    No a tak w ogóle to nie jestem "zaliczką na modelkę" :glasses: Chyba, że powstanie agencja dla krasnoludków :hahaha: A jak ktoś się pyta czy jestem fotomodelką to zawsze odpowiadam, że nie.

    No tak rozpisałam się, ale jestem bardziej humanistką i pisać lubię :o

    Jedyną wadą taktyki z promodels jest to, że "zaliczki na modelki" nie mogą więcej pisać w swoim temacie.
    A np. powinno byc tak, że każda osoba, ma dostęp tylko do swojego tematu. Nie wiem na ile to byłoby realne, ale gdyby było więcej moderatorów to może by to sprawnie szło.
    hmmm a czy ja powiedziałem że chodzi mi o CIEBIE???? :D:D:D:D
    "jak ktoś pyta czy jesteś modelką....." a popatrz co sobie wybrałas w opisie prz avatarku ???????? hehe
    Lubię jak zaliczki na modeleczki komentują zaliczki na modelki :) zawsze to odrobinę sympatii ;)

  11. #11
    Stary wyjadacz Awatar paulinasmyk
    Dołączył
    04.2007
    Lokalizacja
    Ostrów Wlkp.
    Wiek
    36
    Posty
    146
    No niestety opcja podpisu pod avatarem nie jest jakaś różnorodna a wymagane jest jej zaznaczenie. A gdy rejestrowałam się na forum nie zauważyłam tej opcji "inna" no i tak zostało.

    Może wprowadzić do branży: "zaliczka na modelkę" :happy: skoro tak często pada to sformułowanie tu na forum.

  12. #12
    Wie o co chodzi Awatar Girl
    Dołączył
    07.2007
    Lokalizacja
    Katowice
    Posty
    89
    Cytat Zamieszczone przez paulinasmyk
    Jak czytam niektóre wypowiedzi "specjalistek" na tym forum to nie wiem czy śmiać się czy płakać.

    "twarz niemodelingowa" - a skąd ona wie skoro kilka dni wcześniej sama pytała się czy może być modelką?

    Nie wiem, ale niektórym dziewczynką wydaje się, że pooglądają zdjęcia modelek w necie i już mogą oceniać innych. Czasami to bywa wręcz żałosne.
    Popieram :exclaim: I chyab wiem o kim myslałaś;)
    Pozdrawiam

  13. #13
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    06.2007
    Lokalizacja
    Tczew
    Wiek
    69
    Posty
    36
    Dla zakomleksionych panienek,proponuje link do zdjęć sławnego czeskiego fotografa,Jana Saudka:http://www.saudek.com/cz/jan/fotogra...yp=f&l=0&f=423
    Jego foty były na wielu okładkach,jak również powstały filmy o nim z udziałem
    jego modelek i modeli.
    Myśle że po obejrzeniu tych zdjęć,bedzie chociaż troche mniej tych durnych pytań w stylu "czy się nadaje"
    Każdy z fotografów ma jakąś wizje,startujcie do nich miast pytać jedna drugiej
    o to samo.

  14. #14
    Olcia:) Awatar shimaira
    Dołączył
    05.2007
    Lokalizacja
    Olsztyn
    Wiek
    35
    Posty
    57
    awa jezeli chodzi o mnie to ja nigdy niemowilam ze jestem modelka:P

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •