Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 96
  1. #41
    Wie o co chodzi Awatar SylwiaGaczorek
    Dołączył
    05.2008
    Wiek
    35
    Posty
    94
    Ja jestem stylistka i wiem ze bedziesz z niego bardzo zadowolona, ja na tym produkcie pracuje ponad 4 lata i moje klientki prostuja wlosy , a maja je piekne i zdrowe. Taki produkt mozesz kupic w niektorych sklepach fryzjerskich i salonach wella , ale na allegro jest on o wiele tanszy <chyba okolo 45 zl> , i przed uzyciem , tzn przed kazdym rozpyleniem na wlosy musisz go wstrzasnac zeby zmieszac 2 warstwy, jedna chroni podczas prostowania, a druga przed wilgocia po prostowaniu. Wlosy sa piekne, lsniace. Ale pamietaj o systematycznym podcinaniu koncow , przynajmniej raz na 2 miesiace chociaz pol cm , a gwarantuje ze nigdy sie nie zniszcza. I raz na 2 tygodnie przytrzymaj dluzej odzywke nawilzajaca- bedzie ona dzialac na zasadzie kompresu i wniknie w glab wlosa, co pozwoli na regenarecje od wewnatrz. Buziak:* Jak masz jeszcze jakies pytania mozesz smialo pisac , chcetnie udziele odpowiedzi:))) SYLWIA <aha plynu mozesz uzyc rowniez na mokre wlosy-- bedzie chronic przed goracym powietrzem suszarki >

  2. #42
    fashion victim Awatar Dominique_90
    Dołączył
    08.2007
    Lokalizacja
    Sopot
    Wiek
    33
    Posty
    2,165
    jejuś dziękuje Ci bardzo:* a jakbyś mi mogła jeszcze powiedzieć,bo wspominałaś,że produkt chroni przed wilgocią po prostowaniu,czyli,że utrwala prostowanie?hehe głupol ze mnie i nie skminiłam;)
    Domi przestała się patyczkować i każdy zły wątek(bez zdjęć,wymiarów itd.) z działu czy się nadaję odrazu kasuje.

    http://www.maxmodels.pl/dominique_90.html
    http://good-for-you.blog.pl/

  3. #43
    Pokaż jęzor:D;* Awatar Anulak100
    Dołączył
    04.2008
    Wiek
    30
    Posty
    482
    a mój problem polega na tym ze nie mam prostych ani falowanych włosów tylko poprostu szope!! nie wiem co zrobic, kiedyś prostowałam przez 2 tygodnie a moje włosy się bardzooo zepsuły ;(( a gdy nałoze odżywke moje włosy się tłuszczą 4 razy szybciej... nie wiem co już robić .. buu;(
    "wierz w swoje siły!!!":exclaim:

  4. #44
    Wie o co chodzi Awatar SylwiaGaczorek
    Dołączył
    05.2008
    Wiek
    35
    Posty
    94
    tak utrwala przed ponownym skreceniem do nastepnego mycia, chyba ze deszcz Cie zmoczy:))))
    Anulak100, niestety taki rodzaj wlosow jest najbardziej uciazliwy, poniewaz takie wlosy sa suche z natury i nawet jesli je bedziesz nawilzac nie bedzie zadnego efektu. Efekt nawilzenia bedzie dopiero widoczny po wyprostowaniu. Takie rodzaj wlosow nie ma wogole polysku <nie wiem czy tez masz z tym problem> i dlatego czesto wydaje sie ze sa one zniszczone, a tak naprawde nie sa. Nie wiem co Ci radzic, bo najlepeiej jest modelowac na szczotce takie wlosy, ale czesto fryzjerzy nie daja sobie z nimi rady, a co dopiero samemu sobie.

  5. #45
    Stary wyjadacz Awatar Silence
    Dołączył
    02.2008
    Posty
    154
    Cytat Zamieszczone przez Liberty
    urodzić się z prostymi jest najlepiej
    szkoda, że nie moźna urodzić się jeszcze raz ;p
    moralne szambo.

  6. #46
    Wie o co chodzi Awatar SylwiaGaczorek
    Dołączył
    05.2008
    Wiek
    35
    Posty
    94
    Dokladnie:)) Ja bym sobie zamowila wieksze usta i jeszcze jakies 5 cm wzrostu:)))

  7. #47
    A ja mam kręcone i zaakceptowałam ten fakt,widocznie taka ma być czyjaś uroda,a tak pozatym to pocieszjcie się tym,że inne dziewczyny waam zazdroszczą loczków:)

  8. #48
    Pokaż jęzor:D;* Awatar Anulak100
    Dołączył
    04.2008
    Wiek
    30
    Posty
    482
    Cytat Zamieszczone przez SylwiaGaczorek
    tak utrwala przed ponownym skreceniem do nastepnego mycia, chyba ze deszcz Cie zmoczy:))))
    Anulak100, niestety taki rodzaj wlosow jest najbardziej uciazliwy, poniewaz takie wlosy sa suche z natury i nawet jesli je bedziesz nawilzac nie bedzie zadnego efektu. Efekt nawilzenia bedzie dopiero widoczny po wyprostowaniu. Takie rodzaj wlosow nie ma wogole polysku <nie wiem czy tez masz z tym problem> i dlatego czesto wydaje sie ze sa one zniszczone, a tak naprawde nie sa. Nie wiem co Ci radzic, bo najlepeiej jest modelowac na szczotce takie wlosy, ale czesto fryzjerzy nie daja sobie z nimi rady, a co dopiero samemu sobie.

    no..najgorzej jest z rozczesywaniem, po umyciu muszę je czesać z 5 razy bo sie tak szybko "skudłaczą" :) i mam jeszcze trochę odstające uszy więc w tym miejscu mam największą szope.. heh wyglądam jak Hermiona Granger:neutral:
    "wierz w swoje siły!!!":exclaim:

  9. #49
    Wie o co chodzi Awatar SylwiaGaczorek
    Dołączył
    05.2008
    Wiek
    35
    Posty
    94
    He he :)) duzo duzo duzo odzywek:))) Ja mam na szczecie proste :)

  10. #50
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    06.2008
    Lokalizacja
    W swoim własnym xP.
    Posty
    2

    Jak mieć proste włosy?!

    Cytat Zamieszczone przez Ka$iulka
    Mam problem, mam włosy niesforne. Codziennie prostuję, ale one i tak się falują i podkręcają. Czasem mam loczki, czasem fale, a nigdy proste :D Tak dokładnie to flauja i kręcą mi się włosy od połowy :(
    Nie cierpie ich za to :D Wiecie co można zrobić by ich nie niszczyć, a mieć proste[?][?]


    Hej Kasia, nie przejmuj się, ja też mam ten sam problem. Kiedy umyję włosy lub będzie padał deszcz strasznie mi się kręcą. Nawet teraz umyłam głowę i się kręcą. Ja zazwyczaj po umyciu suszę, ale i tak są puszyste i falowane, więc zanim wysuszysz poczekaj aż Ci same wyschną, ale najpiwerw zrób sobie kitkę i niżej splącz frotką i jeszcze niżej to samo, chyba, że masz krótkie włosy. One Ci same wyschną, więc nie masz co się martwić. Później, kiedy już wyschną rozpuść je i zobacz czy są proste. Mi zazwyczaj robią się prostsze, ale nieraz takie sobie, więc prostuję prostownicą. Mam nadzieję, że pomogłam, paa ;*

  11. #51
    Wie o co chodzi Awatar KoFFanaAgUsIa
    Dołączył
    05.2008
    Lokalizacja
    Kraków
    Wiek
    34
    Posty
    34
    Oj... ja też chciałabym zrobić sobie taki zabieg
    to ułatwiłoby mi życie :)

  12. #52
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    06.2008
    Lokalizacja
    W swoim własnym xP.
    Posty
    2

    Jak mieć proste włosy?!

    Cytat Zamieszczone przez Ka$iulka
    Mam problem, mam włosy niesforne. Codziennie prostuję, ale one i tak się falują i podkręcają. Czasem mam loczki, czasem fale, a nigdy proste :D Tak dokładnie to flauja i kręcą mi się włosy od połowy :(
    Nie cierpie ich za to :D Wiecie co można zrobić by ich nie niszczyć, a mieć proste[?][?]


    Hej Kasia, nie przejmuj się, ja też mam ten sam problem. Kiedy umyję włosy lub będzie padał deszcz strasznie mi się kręcą. Nawet teraz umyłam głowę i się kręcą. Ja zazwyczaj po umyciu suszę, ale i tak są puszyste i falowane, więc zanim wysuszysz poczekaj aż Ci same wyschną, ale najpiwerw zrób sobie kitkę i niżej splącz frotką i jeszcze niżej to samo, chyba, że masz krótkie włosy. One Ci same wyschną, więc nie masz co się martwić. Później, kiedy już wyschną rozpuść je i zobacz czy są proste. Mi zazwyczaj robią się prostsze, ale nieraz takie sobie, więc prostuję prostownicą. Mam nadzieję, że pomogłam, paa ;*

  13. #53
    Pokaż jęzor:D;* Awatar Anulak100
    Dołączył
    04.2008
    Wiek
    30
    Posty
    482
    a ja ostatnio właśnie myłam tym szamponem nivea-proste włosy i tak mi fajnie wygładziło tą szope:D
    "wierz w swoje siły!!!":exclaim:

  14. #54
    fashion victim Awatar Dominique_90
    Dołączył
    08.2007
    Lokalizacja
    Sopot
    Wiek
    33
    Posty
    2,165
    kupiłam wczoraj Hot Liss L'Oreal.Mam nadzieje,że dobre,w sensie skuteczne;)kosztowało jakoś 15 zł.jeszcze nie próbowałam,jutro wypróbuje to napisze jak działa;)
    Domi przestała się patyczkować i każdy zły wątek(bez zdjęć,wymiarów itd.) z działu czy się nadaję odrazu kasuje.

    http://www.maxmodels.pl/dominique_90.html
    http://good-for-you.blog.pl/

  15. #55
    fashion victim Awatar Dominique_90
    Dołączył
    08.2007
    Lokalizacja
    Sopot
    Wiek
    33
    Posty
    2,165
    no cóż chciałam napisać jakie są efekty,ale od dwóch dni codziennie łapie mnie deszcz i nici z mojej fryzury ...ja to mam pecha xD
    Domi przestała się patyczkować i każdy zły wątek(bez zdjęć,wymiarów itd.) z działu czy się nadaję odrazu kasuje.

    http://www.maxmodels.pl/dominique_90.html
    http://good-for-you.blog.pl/

  16. #56
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    06.2008
    Posty
    3
    Nie da rady

  17. #57
    karolajna
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez Anulak100
    no..najgorzej jest z rozczesywaniem, po umyciu muszę je czesać z 5 razy bo sie tak szybko "skudłaczą" :) i mam jeszcze trochę odstające uszy więc w tym miejscu mam największą szope.. heh wyglądam jak Hermiona Granger:neutral:
    z tego wnioskuje ze masz bardzo geste wlosy .. poprostu idz do fryzjerki neich ci je troche przerzedzi

  18. #58
    ..PRO.. Awatar adaaa5
    Dołączył
    03.2008
    Lokalizacja
    wszędzie
    Wiek
    31
    Posty
    916
    szampony odzywki i maski nivea

  19. #59
    Stary wyjadacz Awatar Dream
    Dołączył
    08.2008
    Lokalizacja
    Koszalin
    Wiek
    32
    Posty
    125
    Ja bym chciała miec albo kręcone albo proste... a mam jakies głupie wywijasy w rózne strony i to nie całe włosy ale mam coś takiego że z przodu wywijaja mi sie przy twarzy od oczu po bokach wywijają mi sie od mniejwięcej połowy a z tyłu jakieś 7 czy 8 cm na dole a wyzej są prote :( Przez rok prostowałam ale dopiero teraz otworzyły mi sie oczy i zobaczyłam jakie mam zniszczone włosy... przez jakis czas wyłam tak załamana że przestałam prostowac włosy ale są tak zniszczone ze niedość że mi sie tak wywijają to wglądaja bez prostowania jak siano :( Używam serum na zniszczone końcówki, szmponu i odżywki nivea na zniszczone włosy i balsamu z jedwabiem... ale jak narazie nie widze efektów :(

  20. #60
    Pokaż jęzor:D;* Awatar Anulak100
    Dołączył
    04.2008
    Wiek
    30
    Posty
    482
    a ja sobie dodałam 7 kropel olejku rycynowego do szmponu tego nivea (prostujacego włosy) i nie mam szopy;p;p
    "wierz w swoje siły!!!":exclaim:

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •