Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Poka wyniki od 1 do 20 z 22
    Pierwsze kroki Awatar sepja
    Doczy
    07.2007

Okropnie cienkie wosy!:( WANE WANE WANE!! :P

Hmm, mam okropny problem...
    Moje wosy s strasznie cienkie i rzadkie ;P. Gumk (i tak cienk) na kitce zawijam kilkakrotnie Nie mog nosi ich rozpuszczonych bo szybko zwijaj si w strczki :(. W dodatku szybko trac adny wygld i musz je cigle rozczesywa. W dodatku kady z woskw frwa w zupenie innym kierunku. UDRKA!! Mam w zwizku z tym kilka pyta:
    1. Czy to, e mam 15 lat jako wpynie na grubo wosw? (e w przyszoci cudem bdzie ich troch wicej?)
    2. Co mam robi, eby wyglday na gstsze? (fryzury, kosmetyki)
    3. CZY Z TAKIMI WOSAMI JEST SZANSA NA BYCIE MODELK LUB FOTOMODELK, gdyby np.taka osoba bya bardzo adna i fotogeniczna?

Dzikuj za wszystkie odpowiedzi:* :(

Stary wyjadacz
    Doczy
    05.2006
    moe wrzu jakie zdjcie ;) po opisie trudno cokolwiek doradzi

Pierwsze kroki Awatar sepja
    Doczy
    07.2007
    Zdjcie... hmmm to za jaki czas bo aparat w naprawie :(. Ale no... cienkie wosy xD mona sobie wyobrazi :D

Wie o co chodzi Awatar Ka$iulka
    Doczy
    07.2007
    Chcesz wlosom nadac objtoci?? Jak tak to ja mam swj taki may sposb :D Ale nie korzystam ju z niego bo on nadaje puszysto i efekt jak by miaa wicej wosw.
    Po umyciu gowy wysusz wosy suszark ale wosami w d(gow do ziemi).
    Mj efekt jest ekstra, ale ja nie lubie kiedy mam wosy puszyste i kiedy maj wiksz objtoc :)
    No nic sprbuj moe ci co to da :D
    .+*`*+.Ka$iulka.+*`*+.

Stary wyjadacz Awatar kaaarola16
    Doczy
    04.2007
    Cytat Zamieszczone przez Ka$iulka
    Chcesz wlosom nadac objtoci?? Jak tak to ja mam swj taki may sposb :D Ale nie korzystam ju z niego bo on nadaje puszysto i efekt jak by miaa wicej wosw.
    Po umyciu gowy wysusz wosy suszark ale wosami w d(gow do ziemi).
    Mj efekt jest ekstra, ale ja nie lubie kiedy mam wosy puszyste i kiedy maj wiksz objtoc :)
    No nic sprbuj moe ci co to da :D
    Ja tez tak robie ! :) Naprawde fajnie dziala i wyglada :) Ja tez mam cienkie wosy :( ale jak bylam mala to specjalnie czesto je scinalam i s grubsze :) Po czestym obcinaniu , przycinaniu wosw ich objetosc sie poprawia :)

Wie o co chodzi Awatar Ka$iulka
    Doczy
    07.2007
    To tez jest prawda :) Ja mam wosy rednie :P
    .+*`*+.Ka$iulka.+*`*+.

Stary wyjadacz Awatar polMa
    Doczy
    01.2007
    Kup sobie w aptece wiesioka (ok4 z za listek), najlepszy na popraw stanu wosw, skry i paznokci.

Pierwsze kroki Awatar Zoe
    Doczy
    06.2007
    Albo narwij skrzypu i pij odwar z niego.

Pierwsze kroki Awatar Zoe
    Doczy
    06.2007
    a no i mozesz spryskac je lakierem a pozniej rozczesac (zeby sie nie sklejay), jak dla mnie to po tym wydaj si grubsze ^^

Pierwsze kroki Awatar GreenTea88
    Doczy
    09.2007
    pierwsze sysze by czste obcinanie wosw wpywao na ich objto ja baaaardzo czsto praktycznie za kadym razem miaam krtkie wosy dugie mam od jakis 3-4 latek i to nie ma adnego wpywu jedynie poprawia kondycj wosa poprze scinanie zniszczonych koncwek ale nie dodaje objtoci.suszenie z gowa w dl te sprawdza sie ale nie u wszystkich to zalezy od dugoci wosa jeli sa bardzo dugie to efekt moze by znikomy bd bardzo szybko zanikna.wiem bo na mnie ju to nie dziaa odkd mam coraz dusze woski

Stary wyjadacz Awatar HoneyBunny
    Doczy
    07.2007
    Cytat Zamieszczone przez kaaarola16
    Ja tez tak robie ! :) Naprawde fajnie dziala i wyglada :) Ja tez mam cienkie wosy :( ale jak bylam mala to specjalnie czesto je scinalam i s grubsze :) Po czestym obcinaniu , przycinaniu wosw ich objetosc sie poprawia :)
    To nie jest prawda to tylko mity naszych babc;) Ja tez podcinalam scinalam na kruciutenko i cos mi to dalo?NIC.Takze podcinanie raczej nic nie daje,tak samo jak mity ze wlosy podcinac co miesiac regularnie to beda szybciej rosly tez nie prawda:/Tylko beda zdrowiej wygladaly:)

Pierwsze kroki Awatar Lenna
    Doczy
    09.2007
    Fakt, obcinanie wosw nie daje nic prcz zdrowych kocwek. Napewno nam szybciej nie urosn, ani te nie stan si gstsze. Moje wosy te s cienkie. Prbowaam ju tylu rzeczy...
    Napewno duo daje dobre cicie. Osoby z cienkimi wosami nie powinny mie dugich wosw. Jeli ju to cieniowane i raczej pdugie. Dugie wosy s cisze i atwiej przyklepuj si do gowy. A chodzi o to eby je podnie.
    Duo daje kolor. Jasne wosy wygldaj jakby byo ich wicej. Szczeglnie balejage.
    Jeli chodzi o suszenie to faktycznie wosy suszone z gow do dou s bardziej puszyste. Tylko, e u mnie to na krtko. Po paru godzinach si przylizuj.
    Ja przynajmniej co drugi dzie kad piank. Potem susz na grubej szczotce eby podnie je od skry. Czasem krc suszarko-lokwk bo tak jest szybciej, no ale to ju zaley jakie wosy s podatne na krcenie. Puszyste loki tez dobrze wygldaj i wcale si nie przyklepuj. Mona je jeszcze spryska troch lakierem do stylizacji i wgnie. Wtedy nawet deszcz ich nie rusza :) Oszywicie nie bezporedni :)

Pierwsze kroki
    Doczy
    11.2008
    Kup sobie jedwab do wosw u fryzjera najlepszy bedzie z firmy CHI i w aptece naft do wosw i wcieraj j przed myciem wosw, za raz w tygodniu rb sobie maseczk i pij z wosami zawinitymi w czepek, maseczka skada si z nafty i soku z cytryny, noi dobrze by byo gdyby 1 cm podcia woski, nie bedzie tego tak wida a dla wosw dobrze zrobi... ;))

Wie o co chodzi Awatar mantama
    Doczy
    11.2008
    hmm... jeli masz dlugie wosy to wypadaja przez to staja sie ciensze. To przede wszystkim zalezy od kosmetykow do wlosow ktorych uzywasz. Moze zbyt czesto prostujesz wlosy, albo suszysz je suszarka? Szybko sie wtedy niszcz, sa pozbawione blasku i lataja we wszystkie strony. Moze lepiej odpuscic sobie te zabiegi i zaczac stosowac tych bardziej naturalnych ;) duo odywek, maseczek do wlosow :) polecam w szczegolnosci olejek do wlosow. Wystarczy jedna kropla i rozchodzi sie na ca gow
    Polecam :) Zajrzyj sobie na t stron lub podobne (biosilk)
    http://allegro.pl/item475640879_bios...yginal_fv.html

Pierwsze kroki
    Doczy
    11.2008
    Biosilk jest zdecydowanie sabszy od CHI. Skoro prostuje lub suszy to wanie CHI si do tego nadaje bo on chroni przed wysok temperatur... :glasses:

Pierwsze kroki
    Doczy
    11.2008

Woski

Witam. Najlepszy i sprawdzony przezemnie sposb na wosy to:

- Bra tabletki- witaminy SILICA oraz w tym samym czasie my wosy
    - szamponem RADICAL.

Efekt murowany - mam pikne - grubsze, lnice - wosy- jest ich objtociowo wicej oraz nie wypadaj.

Pozrawiam. i ycz sukcesw.

:)
    Julita

Pierwsze kroki Awatar milka_pol23
    Doczy
    12.2006
    Sepja,po prostu szampon SHAMTU ci pomoe - natychmiastowy efekt zwiekszenia objetoci wosw,ja mam bardzo cienkie wosy i uywam 2w1 do zniszczonych i farbowanych,i efekt po wysuszeniu jest bardziej zadowalajcy niz po specyfikach ze sklepu fryzjerskiego ktre troche kosztuj,a tak masz flache 200ml za 5zl :)
    Radze te sie wybrac do dobrego fryzjera,odpowiednie cicie wosw dodaje fryzurze objetoci
    Pozdrawiam

Pierwsze kroki
    Doczy
    12.2008
    Wziwszy pod uwag czynnik jakim jest przerzedzenie twoich wosw na czubku gowy, wydaje mi si, e powinna rozway moliwo wybranie fryzury stopniowanej, strzyonej warstwowo, w ktrej najkrtsze byyby warstwy na czubku gowy. Oglnie moesz sprbowa wzmacnia swoje cienkie wosy zabiegami

Pierwsze kroki
    Doczy
    07.2009
    wyobrazam sobie jak wygladaja :) jesli chodzi o to, czy przybedzie ci wlosow w przyszlosci, to obawiam sie ze raczej nie, bo zazwyczaj wraz z wiekiem gubi sie wlosy. juz gdzies tu na forum pisalam, ze od jakiegos czasu lykam Onozis, bo ja z kolei mialam problem z paznokciami ale wydaje mi sie, ze moja mama z tego co czytam ma bardzo podobne wlosy do twoich. ona tez lykala Onozis i byla zadowolona, bo wlosy mialy wiksz objetosc, byly mocniejsze. poza tym, wreszcie wybrala sie do fryzjera i zrobila sobie wymarzona fryzurke i cieszy sie z niej jak dziecko :)

Poka jzor:D;* Awatar Anulak100
    Doczy
    04.2008
    po prostu dbaj o wosy, ale nie obciazaj ich tonami kosmetykw.
    obetnij je w 'dodajcy objetosci' krztat
    dobrze sie odywiaj
    i nie martw sie tak tym:D

ps. gdzie mozna kupi olejek kokosowy?
    "wierz w swoje siy!!!":exclaim:

Uprawnienia umieszczania postw

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
  •