Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 1 do 20 z 22
  1. #1
    Pierwsze kroki Awatar sepja
    Do³±czy³
    07.2007
    Lokalizacja
    Szczecin
    Posty
    11

    Okropnie cienkie w³osy!:( WA¯NE WA¯NE WA¯NE!! :P

    Hmm, mam okropny problem...
    Moje w³osy s± strasznie cienkie i rzadkie ;P. Gumkê (i tak cienk±) na kitce zawijam kilkakrotnie Nie mogê nosiæ ich rozpuszczonych bo szybko zwijaj± siê w str±czki :(. W dodatku szybko trac± ³adny wygl±d i muszê je ci±gle rozczesywaæ. W dodatku ka¿dy z w³osków frówa w zupe³nie innym kierunku. UDRÊKA!! Mam w zwi±zku z tym kilka pytañ:
    1. Czy to, ¿e mam 15 lat jako¶ wp³ynie na grubo¶æ w³osów? (¿e w przysz³o¶ci cudem bêdzie ich trochê wiêcej?)
    2. Co mam robiæ, ¿eby wygl±da³y na gêstsze? (fryzury, kosmetyki)
    3. CZY Z TAKIMI W£OSAMI JEST SZANSA NA BYCIE MODELK¡ LUB FOTOMODELK¡, gdyby np.taka osoba by³a bardzo ³adna i fotogeniczna?

    Dziêkujê za wszystkie odpowiedzi:* :(

  2. #2
    Stary wyjadacz
    Do³±czy³
    05.2006
    Posty
    902
    mo¿e wrzuæ jakie¶ zdjêcie ;) po opisie trudno cokolwiek doradziæ

  3. #3
    Pierwsze kroki Awatar sepja
    Do³±czy³
    07.2007
    Lokalizacja
    Szczecin
    Posty
    11
    Zdjêcie... hmmm to za jaki¶ czas bo aparat w naprawie :(. Ale no... cienkie w³osy xD mo¿na sobie wyobraziæ :D

  4. #4
    Wie o co chodzi Awatar Ka$iulka
    Do³±czy³
    07.2007
    Lokalizacja
    Lublin
    Wiek
    30
    Posty
    97
    Chcesz wlosom nadac objêto¶ci?? Jak tak to ja mam swój taki ma³y sposób :D Ale nie korzystam ju¿ z niego bo on nadaje puszysto¶æ i efekt jak by¶ mia³a wiêcej w³osów.
    Po umyciu g³owy wysusz w³osy suszark± ale w³osami w dó³(g³ow± do ziemi).
    Mój efekt jest ekstra, ale ja nie lubie kiedy mam w³osy puszyste i kiedy maj± wiêksz± objêto¶c :)
    No nic spróbuj mo¿e ci co¶ to da :D
    .+*`*+.Ka$iulka.+*`*+.

  5. #5
    Stary wyjadacz Awatar kaaarola16
    Do³±czy³
    04.2007
    Wiek
    32
    Posty
    159
    Cytat Zamieszczone przez Ka$iulka
    Chcesz wlosom nadac objêto¶ci?? Jak tak to ja mam swój taki ma³y sposób :D Ale nie korzystam ju¿ z niego bo on nadaje puszysto¶æ i efekt jak by¶ mia³a wiêcej w³osów.
    Po umyciu g³owy wysusz w³osy suszark± ale w³osami w dó³(g³ow± do ziemi).
    Mój efekt jest ekstra, ale ja nie lubie kiedy mam w³osy puszyste i kiedy maj± wiêksz± objêto¶c :)
    No nic spróbuj mo¿e ci co¶ to da :D
    Ja tez tak robie ! :) Naprawde fajnie dziala i wyglada :) Ja tez mam cienkie w³osy :( ale jak bylam mala to specjalnie czesto je scinalam i s± grubsze :) Po czestym obcinaniu , przycinaniu w³osów ich objetosc sie poprawia :)

  6. #6
    Wie o co chodzi Awatar Ka$iulka
    Do³±czy³
    07.2007
    Lokalizacja
    Lublin
    Wiek
    30
    Posty
    97
    To tez jest prawda :) Ja mam w³osy ¶rednie :P
    .+*`*+.Ka$iulka.+*`*+.

  7. #7
    Stary wyjadacz Awatar polMa
    Do³±czy³
    01.2007
    Posty
    144
    Kup sobie w aptece wiesio³ka (ok4 z³ za listek), najlepszy na poprawê stanu w³osów, skóry i paznokci.

  8. #8
    Pierwsze kroki Awatar Zoe
    Do³±czy³
    06.2007
    Wiek
    32
    Posty
    25
    Albo narwij skrzypu i pij odwar z niego.

  9. #9
    Pierwsze kroki Awatar Zoe
    Do³±czy³
    06.2007
    Wiek
    32
    Posty
    25
    a no i mozesz spryskac je lakierem a pozniej rozczesac (zeby sie nie skleja³y), jak dla mnie to po tym wydaj± siê grubsze ^^

  10. #10
    Pierwsze kroki Awatar GreenTea88
    Do³±czy³
    09.2007
    Wiek
    35
    Posty
    16
    pierwsze s³ysze by czêste obcinanie w³osów wp³ywa³o na ich objêto¶æ ja baaaardzo czêsto praktycznie za ka¿dym razem mia³am krótkie w³osy d³ugie mam od jakis 3-4 latek i to nie ma ¿adnego wp³ywu jedynie poprawia kondycjê w³osa poprze scinanie zniszczonych koncówek ale nie dodaje objêto¶ci.suszenie z g³owa w dól te¿ sprawdza sie ale nie u wszystkich to zalezy od d³ugo¶ci w³¶osa je¶li sa bardzo d³ugie to efekt moze byæ znikomy b±d¼ bardzo szybko zaniknaæ.wiem bo na mnie ju¿ to nie dzia³a odk±d mam coraz d³u¿sze w³oski

  11. #11
    Stary wyjadacz Awatar HoneyBunny
    Do³±czy³
    07.2007
    Lokalizacja
    Niemcy/Brzeg
    Wiek
    38
    Posty
    141
    Cytat Zamieszczone przez kaaarola16
    Ja tez tak robie ! :) Naprawde fajnie dziala i wyglada :) Ja tez mam cienkie w³osy :( ale jak bylam mala to specjalnie czesto je scinalam i s± grubsze :) Po czestym obcinaniu , przycinaniu w³osów ich objetosc sie poprawia :)
    To nie jest prawda to tylko mity naszych babc;) Ja tez podcinalam scinalam na kruciutenko i cos mi to dalo?NIC.Takze podcinanie raczej nic nie daje,tak samo jak mity ze wlosy podcinac co miesiac regularnie to beda szybciej rosly tez nie prawda:/Tylko beda zdrowiej wygladaly:)

  12. #12
    Pierwsze kroki Awatar Lenna
    Do³±czy³
    09.2007
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    5
    Fakt, obcinanie w³osów nie daje nic prócz zdrowych koñcówek. Napewno nam szybciej nie urosn±, ani te¿ nie stan± siê gêstsze. Moje w³osy te¿ s± cienkie. Próbowa³am ju¿ tylu rzeczy...
    Napewno du¿o daje dobre ciêcie. Osoby z cienkimi w³osami nie powinny mieæ d³ugich w³osów. Je¶li ju¿ to ¶cieniowane i raczej pó³d³ugie. D³ugie w³osy s± ciê¿sze i ³atwiej przyklepuj± siê do g³owy. A chodzi o to ¿eby je podnie¶æ.
    Du¿o daje kolor. Jasne w³osy wygl±daj± jakby by³o ich wiêcej. Szczególnie balejage.
    Je¶li chodzi o suszenie to faktycznie w³osy suszone z g³ow± do do³u s± bardziej puszyste. Tylko, ¿e u mnie to na krótko. Po paru godzinach siê przylizuj±.
    Ja przynajmniej co drugi dzieñ k³adê piankê. Potem suszê na grubej szczotce ¿eby podnie¶æ je od skóry. Czasem krêcê suszarko-lokówk± bo tak jest szybciej, no ale to ju¿ zale¿y jakie w³osy s± podatne na krêcenie. Puszyste loki tez dobrze wygl±daj± i wcale siê nie przyklepuj±. Mo¿na je jeszcze spryskaæ trochê lakierem do stylizacji i wgnie¶æ. Wtedy nawet deszcz ich nie rusza :) Oszywi¶cie nie bezpo¶redni :)

  13. #13
    Pierwsze kroki
    Do³±czy³
    11.2008
    Posty
    3
    Kup sobie jedwab do w³osów u fryzjera najlepszy bedzie z firmy CHI i w aptece naftê do w³osów i wcieraj j± przed myciem w³osów, za¶ raz w tygodniu rób sobie maseczkê i ¶pij z w³osami zawiniêtymi w czepek, maseczka sk³ada siê z nafty i soku z cytryny, noi dobrze by by³o gdyby¶ 1 cm podciê³a w³oski, nie bedzie tego tak widaæ a dla w³osów dobrze zrobi... ;))

  14. #14
    Wie o co chodzi Awatar mantama
    Do³±czy³
    11.2008
    Lokalizacja
    M-na
    Posty
    48
    hmm... je¶li masz dlugie w³osy to wypadaja przez to staja sie ciensze. To przede wszystkim zalezy od kosmetykow do wlosow ktorych uzywasz. Moze zbyt czesto prostujesz wlosy, albo suszysz je suszarka? Szybko sie wtedy niszcz±, sa pozbawione blasku i lataja we wszystkie strony. Moze lepiej odpuscic sobie te zabiegi i zaczac stosowac tych bardziej naturalnych ;) du¿o od¿ywek, maseczek do wlosow :) polecam w szczegolnosci olejek do wlosow. Wystarczy jedna kropla i rozchodzi sie na ca³± g³owê
    Polecam :) Zajrzyj sobie na tê stronê lub podobne (biosilk)
    http://allegro.pl/item475640879_bios...yginal_fv.html

  15. #15
    Pierwsze kroki
    Do³±czy³
    11.2008
    Posty
    3
    Biosilk jest zdecydowanie s³abszy od CHI. Skoro prostuje lub suszy to w³a¶nie CHI siê do tego nadaje bo on chroni przed wysok± temperatur±... :glasses:

  16. #16
    Pierwsze kroki
    Do³±czy³
    11.2008
    Wiek
    38
    Posty
    1

    W³oski

    Witam. Najlepszy i sprawdzony przezemnie sposób na w³osy to:

    - Braæ tabletki- witaminy SILICA oraz w tym samym czasie myæ w³osy
    - szamponem RADICAL.

    Efekt murowany - mam piêkne - grubsze, l¶ni±ce - w³osy- jest ich objêto¶ciowo wiêcej oraz nie wypadaj±.

    Pozrawiam. i ¿yczê sukcesów.


    :)
    Julita

  17. #17
    Pierwsze kroki Awatar milka_pol23
    Do³±czy³
    12.2006
    Wiek
    41
    Posty
    3
    Sepja,po prostu szampon SHAMTU ci pomo¿e - natychmiastowy efekt zwiekszenia objeto¶ci w³osów,ja mam bardzo cienkie w³osy i u¿ywam 2w1 do zniszczonych i farbowanych,i efekt po wysuszeniu jest bardziej zadowalaj±cy niz po specyfikach ze sklepu fryzjerskiego które troche kosztuj±,a tak masz flache 200ml za 5zl :)
    Radze te¿ sie wybrac do dobrego fryzjera,odpowiednie ¶ciêcie w³osów dodaje fryzurze objeto¶ci
    Pozdrawiam

  18. #18
    Pierwsze kroki
    Do³±czy³
    12.2008
    Wiek
    39
    Posty
    4
    Wzi±wszy pod uwagê czynnik jakim jest przerzedzenie twoich w³osów na czubku g³owy, wydaje mi siê, ¿e powinna¶ rozwa¿yæ mo¿liwo¶æ wybranie fryzury stopniowanej, strzy¿onej warstwowo, w której najkrótsze by³yby warstwy na czubku g³owy. Ogólnie mo¿esz spróbowaæ wzmacniaæ swoje cienkie w³osy zabiegami

  19. #19
    Pierwsze kroki
    Do³±czy³
    07.2009
    Wiek
    32
    Posty
    7
    wyobrazam sobie jak wygladaja :) jesli chodzi o to, czy przybedzie ci wlosow w przyszlosci, to obawiam sie ze raczej nie, bo zazwyczaj wraz z wiekiem gubi sie wlosy. juz gdzies tu na forum pisalam, ze od jakiegos czasu lykam Onozis, bo ja z kolei mialam problem z paznokciami ale wydaje mi sie, ze moja mama z tego co czytam ma bardzo podobne wlosy do twoich. ona tez lykala Onozis i byla zadowolona, bo wlosy mialy wiêksz± objetosc, byly mocniejsze. poza tym, wreszcie wybrala sie do fryzjera i zrobila sobie wymarzona fryzurke i cieszy sie z niej jak dziecko :)

  20. #20
    Poka¿ jêzor:D;* Awatar Anulak100
    Do³±czy³
    04.2008
    Wiek
    30
    Posty
    482
    po prostu dbaj o w³osy, ale nie obciazaj ich tonami kosmetyków.
    obetnij je w 'dodaj±cy objetosci' krzta³t
    dobrze sie od¿ywiaj
    i nie martw sie tak tym:D

    ps. gdzie mozna kupiæ olejek kokosowy?
    "wierz w swoje si³y!!!":exclaim:

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •