Pokaż wyniki od 1 do 17 z 17
  1. #1
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    06.2007
    Lokalizacja
    Poznan
    Wiek
    32
    Posty
    13

    ZANZARAMODELS (poznań) co sądzicie o tej agencji?

    chcialabym sie dowiedziec czy ktos mial stycznosc z ta agencja. Poniewaz dostalam propozycje pracy u nich. Musze podpisac umowe o wylacznosc na okres 5 lat i zastanawiam sie czy warto wspolpracowac z ta agencja. oto ich strona http://www.zanzaramodels.com/ Bardzo prosze o informacje

  2. #2
    stary wyjadacz Awatar kati
    Dołączył
    09.2006
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    731
    To w sumie nowa agencja - powstala w tym roku .
    Poczytaj dobrze strone - wg mnie jezeli agencja robi wszystko to tak naprawde chyba............az tak znowu dobrze - ale moge sie mylic to moje prywatne zdanie
    Bardzo dluga wylacznosc to raz i az sie dziwie,ze agencja nie robi problemu z mowienia o tym wszem i wobec - z reguly dlugosc wylacznosci jest sprawa wewnatrzagencyjna

  3. #3
    WrednyStaryWyjadacz Awatar Teana
    Dołączył
    03.2007
    Lokalizacja
    Warszawa/Radom
    Posty
    156
    jezeli zaczynasz zabawe w modelingu to nie uziemiaj sie kontraktem na 5 lat... najlepiej o ile to mozliwe wspolpracuj z wiecej niz jedna agencja... a potem jak sie rozkrecisz poszukaj jednej a dobrej... jest ich wiele... sprawdz www.mku.pl www.specto.pl ... znam tych ludzi ... jezeli masz warunki to Ci pomoga... popytaj tez np. samych modelek jaka agencje moga Ci polecic. co do tej agencji.... hmm nie daj sie wkrecic w 5 lat.. bo jak nie znajda Ci zlecen to inne przejda Ci kolo nosa bo z wylacznoscia nie mozesz nic sama podzialac

  4. #4
    stary wyjadacz Awatar kati
    Dołączył
    09.2006
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    731
    Tak jest wiele agencji ale jak mozna dziewczynie polecac MKU czy Specte - tego nie rozumie.
    W wypadku tych agencji nie radze sugerowac sie ich stronami - a obydwie agencje serdecznie odradzam !
    Chyba,ze tak jak powiedziala Teana chcesz sie jedynie pobawic w modeling - nie liczac na swoj rozwoj i pieniadze .

  5. #5
    WrednyStaryWyjadacz Awatar Teana
    Dołączył
    03.2007
    Lokalizacja
    Warszawa/Radom
    Posty
    156
    Cytat Zamieszczone przez kati
    Tak jest wiele agencji ale jak mozna dziewczynie polecac MKU czy Specte - tego nie rozumie.
    W wypadku tych agencji nie radze sugerowac sie ich stronami - a obydwie agencje serdecznie odradzam !
    Chyba,ze tak jak powiedziala Teana chcesz sie jedynie pobawic w modeling - nie liczac na swoj rozwoj i pieniadze .

    masz z nimi jakies nie mile przejscia ?
    mi jakos nikt tam krzywdy nie zrobil.... i dziwi mnie Twoja zla opinia

  6. #6
    stary wyjadacz Awatar kati
    Dołączył
    09.2006
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    731
    ZNAM obydwie agencje i jeszcze raz powtorze - nie polecam !
    Masz racje,ze te agencje nie robia krzywdy bo ona w ogole tylko duzo mowia ze robia .

  7. #7
    WrednyStaryWyjadacz Awatar Teana
    Dołączył
    03.2007
    Lokalizacja
    Warszawa/Radom
    Posty
    156
    w takim razie zlecenia....z ich strony mi sie przysnily.... !! hmmmmmm

  8. #8
    stary wyjadacz Awatar kati
    Dołączył
    09.2006
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    731
    Skoro to byly sny Twoich marzen to snij dalej....
    W tym temacie od siebie powiedzialam wszystko a kazdy zrobi jak uwaza

  9. #9
    WrednyStaryWyjadacz Awatar Teana
    Dołączył
    03.2007
    Lokalizacja
    Warszawa/Radom
    Posty
    156
    Cytat Zamieszczone przez kati
    Skoro to byly sny Twoich marzen to snij dalej....
    W tym temacie od siebie powiedzialam wszystko a kazdy zrobi jak uwaza

    ohooo widze ze masz jakies zle wspomnienia.. a moze odmowe wspolpracy...od strony agencji

    co do MKU .... kase placa.... od roku mam kontakt.... i do tej pory dostaje propozycje.... hmmm dziwne prawda... skoro to taka "zla i niedobra agencja" ...

  10. #10
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    08.2006
    Posty
    6
    Cytat Zamieszczone przez kati
    Tak jest wiele agencji ale jak mozna dziewczynie polecac MKU czy Specte - tego nie rozumie.
    W wypadku tych agencji nie radze sugerowac sie ich stronami - a obydwie agencje serdecznie odradzam !
    Chyba,ze tak jak powiedziala Teana chcesz sie jedynie pobawic w modeling - nie liczac na swoj rozwoj i pieniadze .
    Przykre jest to że Kaja która chcialaby być modelką a nigdy nią nie będzie - mówię oczywiście o modelingu NIE ZABAWIE JAK SAMA TO PODSUMOWAŁA - niestety znosi ją jedynie na forum. Jak każdy kto siedzi w temacie wie że modelki które coś robią (edytoriale, wybiegi) mają podpisany kontrakt (umowę na wylączność) z jedną agencją i ona pompuje w tą osobę pieniążki - nauka chodzenia, profesjonalne portfolio.

    To że Pani gurbisz sieje jadem jak mocherowe berety Pana Rydzyka i podobne takie osóbki nie jest nowością - ona juz od pradziejów próuje oczernic np. mku co jest zrozumiałe po fakcie rozstania się Agencji z jej chłopakiem zarazem fotografem Marcinem Tymkowskim. My podziekowaliśmy Panu Tymkowskiemu - stad chyba to ciagłe ujadanie...

    Dlatego z braku zleceń i faktu że mieszka na wsi pod Tarnowem i nudy chyba - siedzi godzinami na tym i innych forach i wypisuje swoje oszczerstwa i nie w pełni przemyslane spostrzezenia - brak wszak w jej wypadku dobrej znajomości polskiego rynku - o światowym ona sama jak dobrze wie może zapomnieć...

    Jak wiemy Kaja jedyną sensowną sesję miała u Pana jazgiera z no people - wykorzystuje jego zdjecia do promocji swojej osoby - a nie zapłaciła za nie ani 1 złotówki..

    Stad się bierze mit o niepodpisywaniu umów, o robieniu za free zdjęć przez profesjonalistów - niestety nie ma o tym mowy! Kazda sesja musi kosztować (wizaż, stylizacja, amortyzacja sprzetu, miejsce, dojazd itd itp) i to że pokłuciła się już z niejednym zostawia tylko inteligentnym osobom pole do namysłu.

    Smutne jest tylko że tacy ludzie (chyba z nudów) siedzą godzinami na forach internetowych i piszą co chcą - jest wszak wolność słowa - jednakże kaju - pamiętaj że Ciebie też prawo polskie obejmuje - i jeśli w oszczerstwach przesadzisz też możesz być pozwana do słów które wymawiasz.

    Już na temat innych wątków wypisywałaś nieprawdę - a zarazem wypisywałaś bzdety totalne - nawet mała Agencja - są takie w Polsce założone przez modelki - może zapewnić karierę światową dzkiewczynie - czesto i gesto Agencje nastawione na modeling światowy - biorą młode "świeże" dziewczyny z mniejszych Agencji - i one dopiero w nie inwestują.

    Więc z braku dobrej znajomości i rynku mody i Agencji i praw obowiązujących w Polsce - radzę dzielić wypowiedzi tej ledwo dorosłej Pani Kaji przez 1000.

    Zyczymy Ci kaju prawdziwego kontraktu i prawdziwej Agencji, wtedy może nie bedziesz miała czasu wypisywać taich rzeczy. Ps. najsmieszniejsze jest to
    ze ta dziewczyna wypisuje na swojej stronie referencje vero moda sesja zdjeciowa (mku) jak byc kobieta sesja zdjeciowa (sklad, druk, sesja -mku) na co nie ma zgody od Agencji!. no cóz. Pozdrawiamy MKU Models & 4fashion group

  11. #11
    WrednyStaryWyjadacz Awatar Teana
    Dołączył
    03.2007
    Lokalizacja
    Warszawa/Radom
    Posty
    156
    i prosze.... kto ma racje !

  12. #12
    stary wyjadacz Awatar kati
    Dołączył
    09.2006
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    731
    Teana ktora z Wami wspolpracuje przed chwila wlasnie sie wypowiedziala, ze nie warto podpisywac umowy - z czym sie oczywiscie nie zgadzam - ale mniejsza z tym .
    To P.T.Wam PODZIEKOWAL - ale P. Marcisz czesto mija sie z prawda co osoby ktore Go znaja doskonale wiedza .
    Widze,ze Pan wie lepiej co ja robie i gdzie - co nie zmienia faktu,ze nie wie Pan NIC - a opinie jakie pisze sa w pelni przemyslane i bardzo w przypadku Pana agencji powsciagliwe i prosze mnie swoimi wypowiedziami nie zmuszac do tego zeby byly obszerniejsze . Nie ja jedna uwazam Pana agencje za malo profesjonalna - takich osob moglibysmy tu mnozyc w nieskonczonosc i o tym Pan doskonale wie .
    Jezeli chodzi o ''sensowne sesje'' to musze Pana rozczarowac,ze bylo ich duzo wiecej a mowienie w tej chwili o NP i P Jazgierze tylko Pana pograza poniewaz informacje ktore Pan tu wypisuje sa nieprawdziwe - jak i to , ze jestem z kimkolwiek poklocona
    Doskonale zdaje sobie sprawe z tego co mowie i RADZE drugiej stronie tez uwazac na slowa bo Pan juz przesadzil w oszczerswtach - tak wiec czekam na pozew ! i tym razem wierze , ze nie jest to tylko bicie piany na forum .
    Dziekuje za zyczenia - a jezeli uwaza Pan , ze cokolwiek na mojej stronie jest napisane niezgodnie z prawem ! - to prosze zalatwic to droga urzedowo/prawna a nie wypisywac tu bzdur .
    ''niestety znosi ja jedynie to forum...'' Panie Marcisz jak sie juz Pam rozpisze to sam Pan nie wie co pisze... wspolczuje

  13. #13
    WrednyStaryWyjadacz Awatar Teana
    Dołączył
    03.2007
    Lokalizacja
    Warszawa/Radom
    Posty
    156
    zacznij uwaznie czytac co inni pisza.... bo wyraznie napisalam ze osobiscie nie polecam wylacznosci na poczatku nazwe to kariera ...

  14. #14
    Cytat Zamieszczone przez Teana
    zacznij uwaznie czytac co inni pisza.... bo wyraznie napisalam ze osobiscie nie polecam wylacznosci na poczatku nazwe to kariera ...

    A na co dziewczyna ma czekać? Aż będzie miała 25 lat?


    Jesteśmy mloda agencja - fakt, ale nie znaczy to, ze gorsza. W bardzo krotkim czasie osiagnelismy to co wiele agencji przez kilka lat. Dziewczyny sa na kontraktach zagranicznych w Azji i Europie. Na jednym forum zarzucono nam, ze jesteśmy gorsi bo nie opowiadamy na forach co robimy, nie wypisujemy co w agencji się dzieje – to nie jest nasz sposób – jeśli ktos chce z nami porozmawiac po prostu może zadzwonic i się umowic na spotkanie. Na forum i tak nie wiemy z kim mamy do czynienia i taka jest prawda. Skad mamy mieć pewnosc ze np. Pan X podający się za znawce fotografii jest nim rzeczywiście…
    5 lat wyłączności to jest odpowiedni czas, ludzie którzy znaja temat wiedza dlaczego taki okres czasu jest w umowach. Jeśli dziewczyna nie miałaby pracy – zawsze można usiasc przy herbacie i wspólnie podjąć decyzje czy warto dalej razem pracowac - to chyba oczywiste.
    ZANZARA MODELS do każdej modelki podchodzi indywidualnie. Nie stawiamy na typ polskiej „top modelki”, która pracuje za darmo w teledyskach lub ukazuje się na opakowaniach lokowek. Chcemy, by nasze modelki pracowaly na największych wybiegach, dla największych domow mody. Nie stosujemy ogromnych kar finansowych, przymusu, umow niewolniczych itp. itd...

    Pozdrawiamy.

  15. #15
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    05.2008
    Lokalizacja
    Poznań
    Wiek
    43
    Posty
    4

    studio fotograficzne

    witam dziewczyny
    dzialam w modelingu juz od 12 lat i na dzien obecny posiadam wlasne studio fotografizne gdyby ktoras byla zainteresowana zrobieniem sobie profesjonalnego portfolia to zapraszam na moja strone www.mjfotos.home.pl i o kontakt ze mna :) pozdrawiam
    mjfotos

  16. #16
    Wie o co chodzi Awatar Elsker_deg
    Dołączył
    02.2009
    Lokalizacja
    Olsztyn
    Wiek
    32
    Posty
    39
    a ja chcem wiedziec cos o tej agencji zanzara. bo dostaje duzo propozycji ale narazie pracuje za granica nie mialam mozliwosci nigdy pracowac w poslce. chcem wiedziec jaka agencje mam wybrac! ktos pomoze?

  17. #17
    Wie o co chodzi Awatar Elsker_deg
    Dołączył
    02.2009
    Lokalizacja
    Olsztyn
    Wiek
    32
    Posty
    39
    Cytat Zamieszczone przez ZanzaraModels Zobacz posta
    A na co dziewczyna ma czekać? Aż będzie miała 25 lat?


    Jesteśmy mloda agencja - fakt, ale nie znaczy to, ze gorsza. W bardzo krotkim czasie osiagnelismy to co wiele agencji przez kilka lat. Dziewczyny sa na kontraktach zagranicznych w Azji i Europie. Na jednym forum zarzucono nam, ze jesteśmy gorsi bo nie opowiadamy na forach co robimy, nie wypisujemy co w agencji się dzieje – to nie jest nasz sposób – jeśli ktos chce z nami porozmawiac po prostu może zadzwonic i się umowic na spotkanie. Na forum i tak nie wiemy z kim mamy do czynienia i taka jest prawda. Skad mamy mieć pewnosc ze np. Pan X podający się za znawce fotografii jest nim rzeczywiście…
    5 lat wyłączności to jest odpowiedni czas, ludzie którzy znaja temat wiedza dlaczego taki okres czasu jest w umowach. Jeśli dziewczyna nie miałaby pracy – zawsze można usiasc przy herbacie i wspólnie podjąć decyzje czy warto dalej razem pracowac - to chyba oczywiste.
    ZANZARA MODELS do każdej modelki podchodzi indywidualnie. Nie stawiamy na typ polskiej „top modelki”, która pracuje za darmo w teledyskach lub ukazuje się na opakowaniach lokowek. Chcemy, by nasze modelki pracowaly na największych wybiegach, dla największych domow mody. Nie stosujemy ogromnych kar finansowych, przymusu, umow niewolniczych itp. itd...

    Pozdrawiamy.
    no to fajnie...a ja chcialabym wiedziec czy trzeba mieszkac w polsce zeby miec agencje tam? ja dotychczas mam agencje juz zagranica ale chcialabym tez pracowac w polsce. wiem ze to nie problem z dojazdami itp. bo juz duzo jezdzilam ale chcialabym wiedziec co wy na ten temat uwazacie. dostalam od was wiadomosc na maxmodels. i propozycje wspolpracy..... =)

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •