Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 66

Wątek: Moje szanse...

  1. #41
    la petit stylish Awatar sparkle wish
    Dołączył
    12.2006
    Lokalizacja
    KatoCity
    Posty
    176
    Cytat Zamieszczone przez milenka_mila
    Być może nie zauważyłam. W takim razie dziękuje :)

    Chciałabym zacząć cos robić w tym kierunku dlatego pytam i szukam. Jak narazie mam tylko jeden pokaz mody za sobą i czuje, że chce się tym zajmować. Dlatego ogólnie dzx wszystkim jak ktoś coś poradzi, żebym nie dziękowała za każdym razem ;)
    hey, a Ty nam w ogóle wysyłałaś zdjecia ? w sensie publikowałaś je na forum ?
    Nie ma sprawy.
    Easy for good girl to gone bad. So u`ve better learn how to treat us right `cause when we go we`ve gone forever.
    U don`t have to like me but u will respect me `cause I`m bossy.

  2. #42
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    07.2007
    Lokalizacja
    wa-wa
    Wiek
    31
    Posty
    18
    Nie jeszcze nie. Jak narazie nie mam "odpowiedniego". Czytałam ogólnie wiadomości na tym forum i wiem, ze wolicie foty bez make-upu itp. więc jak takie zrobie to na pewno wam je prześle.

    Odrazu mówie, że nie jestem pięknością :) jestem wysoka i szczupła i być może dlatego brałam udział w tym pokazie, który był dla mnie niewątpliwie bardzo dużym przeżyciem

  3. #43
    la petit stylish Awatar sparkle wish
    Dołączył
    12.2006
    Lokalizacja
    KatoCity
    Posty
    176
    Cytat Zamieszczone przez south
    A jeśli można zapytać. Sparkle wish Ty jesteś 'czynną' modelkę (sorry za te określenie ;) ) i w jakiej agencji pracujesz?
    nie no spoko, mnie się podoba ;) lepsze to niż ''pójsc na modelke'' ;)
    ale w takim razie zapraszam na prive`a.
    Easy for good girl to gone bad. So u`ve better learn how to treat us right `cause when we go we`ve gone forever.
    U don`t have to like me but u will respect me `cause I`m bossy.

  4. #44
    la petit stylish Awatar sparkle wish
    Dołączył
    12.2006
    Lokalizacja
    KatoCity
    Posty
    176
    Cytat Zamieszczone przez milenka_mila
    Nie jeszcze nie. Jak narazie nie mam "odpowiedniego". Czytałam ogólnie wiadomości na tym forum i wiem, ze wolicie foty bez make-upu itp. więc jak takie zrobie to na pewno wam je prześle.

    Odrazu mówie, że nie jestem pięknością :) jestem wysoka i szczupła i być może dlatego brałam udział w tym pokazie, który był dla mnie niewątpliwie bardzo dużym przeżyciem
    heh, to nie jest tak ze MY wolimy, lubimy... Takie są poprostu wymogi, jak chcesz zeby agencja traktowala Cie powaznie i profesjonalnie, i zreszta forum tez, musisz tez podejsc do sprawy profesjonalnie.
    Modelki z reguły, ta wiekszczosc, nie sa pieknosciami ;) Gratuluje pierwszego udanego runway ;)
    Easy for good girl to gone bad. So u`ve better learn how to treat us right `cause when we go we`ve gone forever.
    U don`t have to like me but u will respect me `cause I`m bossy.

  5. #45
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    07.2007
    Lokalizacja
    wa-wa
    Wiek
    31
    Posty
    18
    Rozumiem...ale chyba wiesz o co mi chodzi... Jak coś o tobie powie ktoś inny to jest inaczej niż ty sama osądzasz. Taka osoba jest obiektywna (no chyba, że chce komuś dopiec ale to już inna sprawa). I tylko o to mi chodziło :) mimo wszystko cenie sobie wasze obiekcje na różne tematy związane z modelelingiem bo się na tym znacie...

  6. #46
    la petit stylish Awatar sparkle wish
    Dołączył
    12.2006
    Lokalizacja
    KatoCity
    Posty
    176
    Cytat Zamieszczone przez milenka_mila
    Rozumiem...ale chyba wiesz o co mi chodzi... Jak coś o tobie powie ktoś inny to jest inaczej niż ty sama osądzasz. Taka osoba jest obiektywna (no chyba, że chce komuś dopiec ale to już inna sprawa). I tylko o to mi chodziło :) mimo wszystko cenie sobie wasze obiekcje na różne tematy związane z modelelingiem bo się na tym znacie...
    oczywiscie ze wiem o co chodzi. tylko wyjasniam pare zagadnien ;)
    Easy for good girl to gone bad. So u`ve better learn how to treat us right `cause when we go we`ve gone forever.
    U don`t have to like me but u will respect me `cause I`m bossy.

  7. #47
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    07.2007
    Lokalizacja
    wa-wa
    Wiek
    31
    Posty
    18
    Spx. Mam nadzieje, ze ocenicie moje fotki obiektywnie... i będe wiedziała czy się dalej gdzieś pchać czy nie.

  8. #48
    la petit stylish Awatar sparkle wish
    Dołączył
    12.2006
    Lokalizacja
    KatoCity
    Posty
    176
    ;) w takim razie czekamy.
    Easy for good girl to gone bad. So u`ve better learn how to treat us right `cause when we go we`ve gone forever.
    U don`t have to like me but u will respect me `cause I`m bossy.

  9. #49
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    07.2007
    Lokalizacja
    wa-wa
    Wiek
    31
    Posty
    18
    ok. Jesteśmy umówione ;) do zobaczenia. Sądze, że poajwie się z fotami w ciągu następnych 3 dni.

  10. #50
    Stary wyjadacz Awatar Liberty
    Dołączył
    03.2007
    Posty
    472
    Cytat Zamieszczone przez cukiereczek58
    Ja w sumie tez jestem na nie...ale nasza opinia w sumie nic nie znaczy i nie powinno sie nia przejmowac:)
    no tak...:crunk:

    a tak w ogole jestem na tak. tylko nie idz do d'vision bo zrobisz mi konkurencje:P
    żartuję oczywiście

  11. #51
    Stary wyjadacz Awatar Liberty
    Dołączył
    03.2007
    Posty
    472
    Jeszcze kilka wskazówek, bo nie wiedziałaś jakie zdjęcia wysłać do agencji(często jest to zresztą opisane na ich stronach)
    1 - bez makijażu, bez dziwnych min, taki zwyczajny portret (nie rob ich z gory tak jak masz wiekszosc na getphoto tylko normalnie z przodu)
    2 - profil do którego koniecznie zwiąż włosy
    3 - sylwetka w stroju kąpielowym : stań przy ścianie " na baczność " i zrób zdjęcie
    rób je cyfrówka przy dziennym świetle. możesz tez je podpisać(żeby było badziej profesjonalnie) 1- twarz enface 2- twarz profil 3- sylwetka
    masz fajne, geste brwi bron Boże nic nie kombinuj z nimi!

  12. #52
    Pierwsze kroki Awatar south
    Dołączył
    07.2007
    Wiek
    32
    Posty
    27
    Cytat Zamieszczone przez Liberty
    Jeszcze kilka wskazówek, bo nie wiedziałaś jakie zdjęcia wysłać do agencji(często jest to zresztą opisane na ich stronach)
    1 - bez makijażu, bez dziwnych min, taki zwyczajny portret (nie rob ich z gory tak jak masz wiekszosc na getphoto tylko normalnie z przodu)
    2 - profil do którego koniecznie zwiąż włosy
    3 - sylwetka w stroju kąpielowym : stań przy ścianie " na baczność " i zrób zdjęcie
    rób je cyfrówka przy dziennym świetle. możesz tez je podpisać(żeby było badziej profesjonalnie) 1- twarz enface 2- twarz profil 3- sylwetka
    masz fajne, geste brwi bron Boże nic nie kombinuj z nimi!
    Dziękuje bardzo za te info. A co do D'Vision to wyśle tam swoję fotografie, ale czy się spodobam, nie wiem. Nie liczę na cud.;)

    Pozdrawiam :)

  13. #53
    Stary wyjadacz Awatar Sephora
    Dołączył
    01.2007
    Wiek
    43
    Posty
    129
    też uważam ze powinnas spróbowac,Twoja twarz przykuwa wzrok szczegolnie przy zwiazanych włoskach powodzenia

  14. #54
    Wie o co chodzi Awatar edkro
    Dołączył
    01.2007
    Posty
    49
    ja także myslę że masz szanse-oczy przykuwają wzrok-i wzrost na tak także powodzenia-daj znac co słychac:)

  15. #55
    Pierwsze kroki Awatar south
    Dołączył
    07.2007
    Wiek
    32
    Posty
    27
    Dodałam pare fotek na getphoto, zapraszam :)

  16. #56
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    04.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Wiek
    34
    Posty
    196
    mówicie,że wystarczy obejrzeć fashion tv,a tam wysokie paszkwile tez chodzą :) a nasza south nie jest paszkwilem :D myśle,ze jest ładna,zazdroszcze niebieskich ocząt ;)

  17. #57
    Pierwsze kroki Awatar south
    Dołączył
    07.2007
    Wiek
    32
    Posty
    27
    Cytat Zamieszczone przez asxxx
    mówicie,że wystarczy obejrzeć fashion tv,a tam wysokie paszkwile tez chodzą :) a nasza south nie jest paszkwilem :D myśle,ze jest ładna,zazdroszcze niebieskich ocząt ;)


    Dziękuję, dziękuje, chociaż ja zawsze o zielonych marzyłam.

  18. #58
    Jestem na tak :)


    Cytat Zamieszczone przez south
    No właśnie wiem że w okolicach Katowic i Górnego Ślaską nie ma za bardzo agencji, są takie 'średnie', ale trudno gdzieś trzeba zacząć
    Lepiej od razu wybrać dobrą agencje, niż tylko wisieć na stronie danej agencyjki nic nie robiąc przez najlepszy czas w modelingu dla Ciebie.

    Poczytaj dokładnie o agencjach, jesli będziesz miała jakieś pytania, zapytaj w wiadomości prywatnej. pozdrawiam
    ::::::::::::::::::::::::::::
    Piotr Piątek Photography
    www.fridayimage.com

  19. #59
    Stary wyjadacz Awatar Liberty
    Dołączył
    03.2007
    Posty
    472
    bardzo dobre zdjecia sylwetki i buzi. jak mowilam o podpisywaniu zdjec to miala na mysli zmiane ich nazw, a nie pisanie " po nich " w paincie.

  20. #60
    FIRST CLASS Awatar melissa22
    Dołączył
    04.2006
    Lokalizacja
    Poznan now:)
    Wiek
    40
    Posty
    657
    i Ty się jeszcze pytasz? Nadajesz się bez dwóch zdań. Nie siedź, działaj!
    ...Life is short, so always reach for the sky...

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •