Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 61 do 72 z 72
  1. #61
    Stary wyjadacz Awatar a-ja
    Dołączył
    05.2007
    Lokalizacja
    Gdańsk
    Wiek
    36
    Posty
    229
    Cytat Zamieszczone przez piotras1991
    Muszę wam przypomnieć ,że jestem modelem i pracuję dla Mango.Więc takiego typu sugestie nie dla mnie:DŻart oczywiście ,ale en brak błyskotliwości uderzył mnie głęboko.Muszę powiedzieć ,że znam 4 języki i przez wszystkie lata szkoły miałem średnią powyżej 5,00 :DWypraszam sobie niskie IQ:D
    ależ gratuluję.
    masz jeszcze psa, dwie rybki i umiesz jeździć na rowerze.

  2. #62
    Stary wyjadacz Awatar KrYssTiAnO2
    Dołączył
    02.2007
    Lokalizacja
    Łódź
    Posty
    631
    Cytat Zamieszczone przez piotras1991
    Mówię w 100% serio.Naprawdę fantastyczne warunki.Twarzy nie znam ale kto dziś na świeci chodzi z takimi wymiarami:Dja jakbym założy agencję nie zawachałbym się go przyjąć

    hehe ten post to normalnie mi konstrukcje zrujnował hehe koleś jesteś niezły naprawde:guns: powaga dla Ciebie o matko;/;/ żal.pl hehe tragednia:D\\:sad:
    Nawet jesli wszyscy już w Ciebie zwątpili pokaż,że sie mylili

    www.krystian.maxmodels.pl

  3. #63
    I'm No Angel..! Awatar clover :)
    Dołączył
    01.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    1,504
    Cytat Zamieszczone przez piotras1991
    Muszę wam przypomnieć ,że jestem modelem i pracuję dla Mango.Więc takiego typu sugestie nie dla mnie:DŻart oczywiście ,ale en brak błyskotliwości uderzył mnie głęboko.Muszę powiedzieć ,że znam 4 języki i przez wszystkie lata szkoły miałem średnią powyżej 5,00 :DWypraszam sobie niskie IQ:D

    A skąd ja to mogę wiedzieć? Twój poprzedni post wskazuje na to,że jest inaczej...

    Średnia 5:0 o niczym nie świadczy. :P

  4. #64
    Stary wyjadacz Awatar KrYssTiAnO2
    Dołączył
    02.2007
    Lokalizacja
    Łódź
    Posty
    631
    Cytat Zamieszczone przez clover :)
    A skąd ja to mogę wiedzieć? Twój poprzedni post wskazuje na to,że jest inaczej...

    Średnia 5:0 o niczym nie świadczy. :P
    możesz mieć średnia 5:0 a możesz w prawdziwym życiu i podejmowaniu decyzji mądrością nie grzeszyc wiec i tak DNO
    Nawet jesli wszyscy już w Ciebie zwątpili pokaż,że sie mylili

    www.krystian.maxmodels.pl

  5. #65
    ..PRO.. Awatar Laura1
    Dołączył
    07.2007
    Lokalizacja
    Trójmiasto
    Posty
    216
    Cytat Zamieszczone przez KrYssTiAnO2
    możesz mieć średnia 5:0 a możesz w prawdziwym życiu i podejmowaniu decyzji mądrością nie grzeszyc wiec i tak DNO
    No dokładnie... możesz mieć, wiesz, w czasach szkolnych świadectwo z biało-czerwonym paskiem a później w codziennym życiu okazać się takim nieudacznikiem ,że aż trudno to sobie wyobrazić. Bez kitu znałam takie przypadki... Przykra prawda
    Sam 'Ace' Rothstein

  6. #66
    I'm No Angel..! Awatar clover :)
    Dołączył
    01.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    1,504
    Chodziłam do gimnazjum z laską która uczyła się calkiem przyzwoicie a malowala sobie kreski pod oczami markerem,tlumaczac ze bedzie miala przynajmniej makijaz przez 3 dni i nie wiedziala czym sie rozni miasto od panstwa:D
    Mówiła jeszcze,że litwa jest na ukrainie:D

  7. #67
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    08.2007
    Lokalizacja
    Lipno
    Wiek
    30
    Posty
    10
    Cytat Zamieszczone przez milenka_mila
    Mam do was wszystkich pytanie...może bardziej się znacie na tym odemnie bo ja nie moge tego sama obiektywnie ocenić ;) Mam 15 lat (może to i za mało) 178 wzrostu, jestem szczupłom długonogom blondynką. Wszyscy mi mówią że mam figure modelki...ale mam jasną karnację i piegi :( Podobno teraz w modelingu szuka się orginalnych twarzy zastanawiam się czy się nadaje....a no i dodam jeszcze, że moją wadą jest dość spory nos i wysunięta lekko do przodu szczęka, ale wkrótce będe nosić aprat :) Mam szanse zostać modelką??? Prosze odpiszcie


    Po pierwsze dziewczyno nie wpychaj sie w czyjsc watek zaloz sobie swoj!
    A ja nie posiadam az tak duzej wyobrazni ani nadprzyrodzonych zdolnosci zeby cie zobacyc i stwierdzic czy sie nadajesz!

  8. #68
    Wie o co chodzi Awatar QumpelkA
    Dołączył
    08.2007
    Lokalizacja
    Lubuskie
    Wiek
    31
    Posty
    77
    Cytat Zamieszczone przez clover :)
    Chodziłam do gimnazjum z laską która uczyła się calkiem przyzwoicie a malowala sobie kreski pod oczami markerem,tlumaczac ze bedzie miala przynajmniej makijaz przez 3 dni i nie wiedziala czym sie rozni miasto od panstwa:D
    Mówiła jeszcze,że litwa jest na ukrainie:D
    hahaha :D nie gadaj?!

    o ja ale laska hahahaha xD

    nie no milam dola ale jak to przeczytalam to nie moge ;]humorek mi wrocil... hahahahah xD

    dobre;]
    '...marzenia sie spełniaja ;)

    ... tylko nie zawsze...

    ... ale trzeba w nie wierzyc! :)'

  9. #69
    fashion victim Awatar Dominique_90
    Dołączył
    08.2007
    Lokalizacja
    Sopot
    Wiek
    33
    Posty
    2,165
    Cytat Zamieszczone przez clover :)
    Chodziłam do gimnazjum z laską która uczyła się calkiem przyzwoicie a malowala sobie kreski pod oczami markerem,tlumaczac ze bedzie miala przynajmniej makijaz przez 3 dni i nie wiedziala czym sie rozni miasto od panstwa:D
    Mówiła jeszcze,że litwa jest na ukrainie:D
    eee chyba sobie jaja robisz!?XDDDDDDDDD serioooo?!!!!markerem!?masakra xDDDD
    Domi przestała się patyczkować i każdy zły wątek(bez zdjęć,wymiarów itd.) z działu czy się nadaję odrazu kasuje.

    http://www.maxmodels.pl/dominique_90.html
    http://good-for-you.blog.pl/

  10. #70
    I'm No Angel..! Awatar clover :)
    Dołączył
    01.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    1,504
    Cytat Zamieszczone przez Dominique_90
    eee chyba sobie jaja robisz!?XDDDDDDDDD serioooo?!!!!markerem!?masakra xDDDD
    serio mówię..pewnie też bym niedowierzała gdybym tego nie zobaczyła na własne oczy! :D szok....!!

  11. #71
    fashion victim Awatar Dominique_90
    Dołączył
    08.2007
    Lokalizacja
    Sopot
    Wiek
    33
    Posty
    2,165
    to jestem w MEGA szoku...no nie no nie wierze...to co jej oceny stawiali za ładne oczy?:P
    chociaż ja mam tak z angola.Babka powiedziała,że umiem dobrze,ale postawi mi 3,żeby mnie zmobilozować Oo
    Domi przestała się patyczkować i każdy zły wątek(bez zdjęć,wymiarów itd.) z działu czy się nadaję odrazu kasuje.

    http://www.maxmodels.pl/dominique_90.html
    http://good-for-you.blog.pl/

  12. #72
    I'm No Angel..! Awatar clover :)
    Dołączył
    01.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    1,504
    laska inteligencja nie grzeszy.głupiutka blondyneczka (bez obrazy dla nikogo) uczyła się wszystkiego na pamięć! kuła regułki i to był jej sposob na oceny.do czasu..:P

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •