Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 24

Wątek: Typy urody!

  1. #1
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    12.2005
    Posty
    7

    Typy urody!

    Czy agencje maja jakies okreslone typy urody ktorymi kieruja sie podczas gdy maja zamiar podjac wspolprace z dziewczyna???

    Jakis czas temu probowalam szczescia w najlepszych agencjach w Warszawie niestety w dwoch powiedziano mi to samo (co mnie zniechecilo i juz nie probowalam w innych:() ze oni poszukuja innych typow urody. Moj typ urody to cos w stylu MAgdy Mielcarz. Powiedziano mi ze kreuja sie na zachod....a moze nie chcieli mnie urazic i dlatego tak powiedzieli?? tego nie wiem...

  2. #2
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    11.2005
    Posty
    73
    Nie. Każda dziewczyna jest niepowtarzalna i każda z nas może mieć "to coś". Raz najładniejsze są rude, innym razem blondynki, a jeszcze innym brunetki i szatynki. Są zapotrzebowania na nowe twarze! ;D

    Może chodziło o wzrost, wagę, cokolwiek. A może poprostu nie masz "tego czegoś"? :)

  3. #3
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    12.2005
    Posty
    7
    hmm.. nie powiedziano mi konkretnie o co chodzi...uslyszalam jedynie, ze jestem bardzo ladna lecz oni poszukuja innych typow urody..niestety nie taki, ktory ja posiadam. W agencjach mniej popularnych (tzn. nie tych z wyzszej polki) chetnie nawiazuja ze mna wspolprace:) Aczkolwiek wolalabym bardziej konkretna agencje, ktora w wiekszym stopniu zajelaby sie promowaniem mojej osoby.

  4. #4
    Wie o co chodzi Awatar Pączuś
    Dołączył
    12.2005
    Posty
    59
    Mi też mówią ludzie, że mam zupełnie inny typ urody.
    Na szczęście jak narazie jestem w niezłej agencji.

  5. #5
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    11.2005
    Posty
    73
    Może poprostu im się nie spodobałaś. Wszystko zależy od kwestii gustu.

  6. #6
    ofca
    Guest
    madziu ja to slyszalam juz tyle razy, ze przestalam sie przejmowac... probuje... :) narazie czekam na telefon z rebel, z maetropolitan z wynikami castingu do levisa i jesli tu mi nic nie wyjdzie do za pol roku podpisze kontrakt z orange. we wszystkich innych agencjach mnie nie chca... ale pocieszam sie ze pol roku temu metropolitan, orange i rebel mnie tez nie chcialo, a teraz troche podroslam i troche sie zmienilam i od razu sa efekty :D

  7. #7
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    12.2005
    Posty
    7
    Hmmm skoro tak to moze sprubuje jeszcze:) Bo to bylo jakis czas temu...ponad rok. Teraz w sumie musze skupic sie na maturze..bo mam w tym roku:) ale po maturze bede probowac..najlepiej w Wawie:)

  8. #8

    ?

    a w jakich agencjach prubowałaś?

  9. #9
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    12.2005
    Posty
    7
    Probowalam w Mango i Orange...

  10. #10
    Cytat Zamieszczone przez madzius
    Probowalam w Mango i Orange...
    wiesz, moze spróbuj w innych, bo pzecież każdy jest bardzo ładny i nie wiem o co im moze chodzic... może spróbuj jeszcze raz:)

  11. #11
    Stary wyjadacz Awatar Kasia
    Dołączył
    09.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    807
    Cytat Zamieszczone przez sweet_olcia
    wiesz, moze spróbuj w innych, bo pzecież każdy jest bardzo ładny i nie wiem o co im moze chodzic... może spróbuj jeszcze raz:)
    dziewczyny, przede wszystkim musicie się nastawić na porażki przy zgłaszaniu się do agencji. niestety, ale taka jest prawda. czasami przeszkodą w dostaniu się do agencji jest wzrost, kiepska cera, nieproporcjonalna budowa ciała czy chociażby zły humor danego dnia pani pracującej w agencji :(
    w większości przypadków niestety dziewczyny nie są informowane o prawdziwej przyczynie dlaczego agencja mówi jej NIE, a to jest w/g mnie błąd. oczywiście nie należy mówić tych przyczyn w sposób, który zrani tę osobę, ale w sposób wyważony! z delikatnym podejściem psychologiczno-pedagogicznym :)
    dzięki takiej cennej informacji osoby starające się dostać do świata modelingu (zarówno dziewczyny jak i chłopcy) spojrzą na siebie krytyczniej i nie będą być może brnąć w ślepą i niedostępną dla nich uliczkę...


    stąd też moja rada: zanim zdecydujesz się pójść i zgłosić swoją osobę do agencji, spojrzyj na siebie BARDZO krytycznym okiem i odpowiedz sobie na pytanie: czy to jest na pewno zajęcie dla mnie i czy jestem w stanie na tym zarabiac...jednym słowem czy jestem sprzedawalna! i pamiętajcie, że nie zawsze ładne dziewczyny są sprzedawalne i mają szansę na karierę...osoby charakterystyczne są 'towarem' deficytowym...
    więcej możecie poczytać w arytykułach Roberta ( kilka linków poniżej ):
    http://www.fotomodeling.pl/forum/showthread.php?t=17
    http://www.fotomodeling.pl/forum/showthread.php?t=30

  12. #12
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    10.2005
    Wiek
    37
    Posty
    128
    Każda pewnie nie raz słyszała że To musi zmienić a to Tamto, że nie teraz itp. Rozejrzyjcie sie! Wszedzie jest sporo pięknych dziewczyn nadajacych sie na modelki! Dlatego w tej branży sa takie ścisłe wymogi. Ech... ja już się nie wypowiadam na ten temat :P

  13. #13
    Stary wyjadacz Awatar Blondive
    Dołączył
    11.2005
    Lokalizacja
    Gdynia
    Wiek
    34
    Posty
    813
    Kasiu- ubrałaś tego posta w to, co najważniejsze! Myśle identycznie. :)

  14. #14
    Stary wyjadacz Awatar Kasia
    Dołączył
    09.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    807
    Cytat Zamieszczone przez Blondive
    Kasiu- ubrałaś tego posta w to, co najważniejsze! Myśle identycznie. :)
    no coż w końcu to po części mój obowiązek :)

  15. #15
    ofca
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez Kasia
    w większości przypadków niestety dziewczyny nie są informowane o prawdziwej przyczynie dlaczego agencja mówi jej NIE, a to jest w/g mnie błąd.
    hmm... z tym sie nie zgodze. bylam na spotkaniach w... hmm.. 4 czy 5 agencjach i ZAWSZE uzyskiwalam uzasadnienie odmowy - najpierw wzrost (170), teraz slysze o dziecinnej twarzy (ciągle!), ale o wzroscie rowniez (174), ze to nadal troszke malo :)

  16. #16
    Stary wyjadacz Awatar Kasia
    Dołączył
    09.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    807
    Cytat Zamieszczone przez ofca
    hmm... z tym sie nie zgodze. bylam na spotkaniach w... hmm.. 4 czy 5 agencjach i ZAWSZE uzyskiwalam uzasadnienie odmowy - najpierw wzrost (170), teraz slysze o dziecinnej twarzy (ciągle!), ale o wzroscie rowniez (174), ze to nadal troszke malo :)
    dlatego właśnie nie napisałam, że dzieje się tak w każdej agencji ;)

  17. #17
    Pierwsze kroki? Awatar fotocasting
    Dołączył
    11.2005
    Posty
    220
    Cytat Zamieszczone przez ofca
    bylam na spotkaniach w... hmm.. 4 czy 5 agencjach i ZAWSZE uzyskiwalam uzasadnienie odmowy
    Wybacz - ale być może to właśnie to, o czym pisała Kasia, czyli dostajesz odmowę, ale uzasadniają to w taki sposób, aby Cię nie zranić, aby nie pozbawiać złudzeń, ale nie dlatego, że im nie odpowiadasz, i że uważają, że się nie nadajesz? Właśnie to jest najgorsze - czasem po tekstach "zrzuć kilka cm" dziewczyna może się zagłodzić, albo pyta o hormon wzrostu (na jakimś ;) forum)

  18. #18
    ofca
    Guest
    o nie, nie! nawet nie wiesz ilu ciekawych rzeczy mozna sie dowiedziec o sobie w takiej agencji :) hmmm... powiem tak: mowili wszystko, ale w delikatny sposob. no coz... moze to zabrzmi nieskromnie ale ja sie jednak chyba nadaje :P

  19. #19
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    11.2005
    Lokalizacja
    Trójmiasto
    Wiek
    39
    Posty
    59
    A ja dostalam odpowiedz z jednej z tych "lepsiejszych" agencji, ze niby wszystko ladnie, pieknie,ze bardzo ciekawa, chociaz trudna do reklamy twarz i ze szukaja obecnie dziewczyn w stylu "barbie"- bo takie jest zapotrzebowanie na rynku :/
    W innej, poznanskeij agencji podobalam sie, no ale wzrost nie przeszedl :(

  20. #20
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    11.2005
    Posty
    73
    Alexandro, a ile mierzysz? I ile masz lat?

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •