Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 51
  1. #1
    Maracuja Awatar awa
    Dołączył
    08.2006
    Lokalizacja
    Lublin/wawa/Cork/irl
    Posty
    464

    DZISIEJSZA SESJA BIELIZNIANA szukam modelki :P

    w załaczniku mała próbka dzisiejszej sesji bieliznianej

    Sesja komercyjna pod klienta firmujacego widoczną, niezłą bieliznę
    budzet: ......
    modelka : Ilona
    wizaż: Arwena
    asystent: Rafi
    fot. ja :P


    Szukam modelki wciąż do bielizny i sukni wizytowych
    zastrzegam sobie (wybaczcie) odpowiedzi na wybrane oferty

    mail: [email protected]
    gg: 4357085


    http://www.dariuszsankowski.com/grze...zki/il/128.jpg

    http://www.dariuszsankowski.com/grze...zki/il/129.jpg

    http://www.dariuszsankowski.com/grze...zki/il/150.jpg

    http://www.dariuszsankowski.com/grze...zki/il/168.jpg

    i przy okazji jeszcze coś dla oka ;)
    http://www.dariuszsankowski.com/grze...zki/il/250.jpg

    http://www.dariuszsankowski.com/grze...zki/il/189.jpg

    jak by coś ;) to jeszcze dla ciekawskich jest z sesyjki :P
    Lubię jak zaliczki na modeleczki komentują zaliczki na modelki :) zawsze to odrobinę sympatii ;)

  2. #2
    Maracuja Awatar awa
    Dołączył
    08.2006
    Lokalizacja
    Lublin/wawa/Cork/irl
    Posty
    464
    :P :jump: .........................
    Lubię jak zaliczki na modeleczki komentują zaliczki na modelki :) zawsze to odrobinę sympatii ;)

  3. #3
    StarY złOśLiwY wYjadaCz:P Awatar cukiereczek58
    Dołączył
    06.2007
    Lokalizacja
    Suchedniów
    Posty
    222
    Śliczne fotki:]
    Modelka bardzo łądna:) .... fajne ma pomczoszki:)
    ...Los rozdaje karty...., ale to MY dyktujemy reguły gry...


    http://agata58cukiereczek.getphoto.pl/

  4. #4
    Stary wyjadacz Awatar annnn
    Dołączył
    04.2007
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    34
    Posty
    254
    gdzie można kupić taką bluzeczkę jak na ostatnim zdjęciu? :D
    what if pms is a myth and I am just a bitch?

  5. #5
    Stary wyjadacz Awatar annnn
    Dołączył
    04.2007
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    34
    Posty
    254
    co do zdjęć... aż tak bardzo nie zachwycają moim zdaniem... jeżeli tyle osób jest zaangażowanych w sesje to moim zdaniem można spodziewać się większych efektów... np pierwsza poza wydaje mi sie jakaś wymęczona :P
    what if pms is a myth and I am just a bitch?

  6. #6
    ..PRO.. Awatar Laura1
    Dołączył
    07.2007
    Lokalizacja
    Trójmiasto
    Posty
    216
    mi trojka sie podoba najbardziej
    Sam 'Ace' Rothstein

  7. #7
    Wie o co chodzi Awatar traszka
    Dołączył
    09.2006
    Lokalizacja
    Śląsk
    Posty
    98
    świetne :).gratuluje.

  8. #8
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    01.2007
    Posty
    292
    Cytat Zamieszczone przez Laura1
    mi trojka sie podoba najbardziej
    bo najmniej bielizny

  9. #9
    ..PRO..
    Dołączył
    01.2007
    Lokalizacja
    Mielec
    Wiek
    45
    Posty
    249
    hmm jak na zdjecia do jakiegos katalogu to nei bardzo mi sie podobaja i chyba bym ich nie przyjal... do tego piszesz ze tam sztab ludzi pracowal z Toba...
    Gdyby Bóg popierał przedni napęd chodzilibyśmy na rękach. LOB

  10. #10
    Maracuja Awatar awa
    Dołączył
    08.2006
    Lokalizacja
    Lublin/wawa/Cork/irl
    Posty
    464
    jak na kogoś kto nie pokazał zadnego swojego zdjecia jesteś bardzo pewny siebie :D:D:D ale cóż... takie prawo złosliwców

    co do podobania sie i nie podobania pozwól, że powiem: Na szczescie nie popełniam takich zdjec :

    http://www.r.urbanowicz.getphoto.pl/...ng=pl&k=412107

    http://www.r.urbanowicz.getphoto.pl/...ng=pl&k=412109

    http://www.r.urbanowicz.getphoto.pl/...ng=pl&k=412108

    http://www.r.urbanowicz.getphoto.pl/...ng=pl&k=412110


    ktos kiedyś TO przyjął? jakoś nie wierze :D

    :D powiadasz zejesteś zawodowy? :D gratuluję samopoczucia :D

    zawodowy ? : "cena usług:w zamian za zdjecia " /:D

    zawodowy? : " doswiadczenie 2-3 lata" :D
    Lubię jak zaliczki na modeleczki komentują zaliczki na modelki :) zawsze to odrobinę sympatii ;)

  11. #11
    ..PRO..
    Dołączył
    01.2007
    Lokalizacja
    Mielec
    Wiek
    45
    Posty
    249
    Wybacz kolego ale usun tego posta:) Mi za zdjecia nikt nigdy nie placil, a to co napisalem nie mialo Cie urazic. Uwazam ze te zdjecia nie nadaja sie do katalogow ani niczego takiego i to wszystko. Uzywanie strony czy zdjec bez mojej zgody wiesz jakie jest ;). Szczeniackie chwyty zreszta... A .. te linki do zdjec ktore umiesciles byla to moja pierwsza sesja. Oswietlalem modelke za pomoca halogenu i nigdy nikt mi nie pokazal jak to robic :). A ty mowisz ze pracuje z Toba sztab ludzi. Wybacz ale nigdy nie nazwalem sie na forum profesjonalista:), ba.. nawet tego nie zasugerowalem. Moj status spoleczny i finansowy pozwala mi na nie zarabianie na tym i robienie tego dla przyjemnosci. Nie pokazuje zdjec bo moja samoswiadomosc jest na tyle wystarczajaca zeby nie musiec sie dowartosciowywac na jakims smiesznym forum. No i do tego trzeba umiec przyjac krytyke :) Pokazujesz zdjecia i pytasz o opinie, jesli jej nie potrafisz przyjac to nie rozpoczynaj watkow.
    Gdyby Bóg popierał przedni napęd chodzilibyśmy na rękach. LOB

  12. #12
    ..PRO..
    Dołączył
    01.2007
    Lokalizacja
    Mielec
    Wiek
    45
    Posty
    249
    A tak wogole to masz jakies dziwne sklonnosci;), o kazdym tak wyszukujesz informacje w sieci ? To troche takie ten ;) sam wiesz jakie ;). Pozdrawiam serdecznie i zycze bardziej udanych sesji :D.
    Dla mnie EOT:)
    Gdyby Bóg popierał przedni napęd chodzilibyśmy na rękach. LOB

  13. #13
    Maracuja Awatar awa
    Dołączył
    08.2006
    Lokalizacja
    Lublin/wawa/Cork/irl
    Posty
    464
    Cytat Zamieszczone przez dejagore
    Wybacz kolego ale usun tego posta:) Mi za zdjecia nikt nigdy nie placil, .
    Nie mam zamiaru usunąc TEGO posta , chyba, ze swoje zdjecia uwazasz za wręcz nienadajace sie do pokazania. Twoja strona jest ogólnie dostepna i nie mozesz mieć o to pretensji. (i nie tłumacz sie ze to pierwsza i tak dalej....) Podpisujesz się jako zawodowiec jednoczesnie sugerujesz ze nie jesteś i ze nikt Ci za to nigdy nic nie zapłacił nie dziwie sie ....( rozdwojenie jazni? ) nawet pod avatarem masz napisane PRO.... nastepnie obrazasz forum na którym piszesz... nazywając je smiesznym ... zarazem mowisz coś o samoswiadomości (raczej miałes na mysli samoocene :P ) i ze niby dlatego nie pokazujesz zdjec.....
    a jednak wydaje mi sie , ze po prostu nie masz co pokazać....

    nie pytam o opinie , zauwazyłes?
    "Mój status społeczny :D:D i finansowy" rozumiem ze płacisz modelkom :)
    hmm
    miedzy nami jest taka róznica , ze to mi sie płaci :) ,a swietnie zyje dzieki własnie tej fotografiii...

    Ah i jeszcze to spoufalające "wybacz kolego" :D


    Pozdrawiam , zycząc wreszcie zdjec których nie bedziesz musiał sie wstydzic

    ps. lubie i przyjmuję krytyke od ludzi którzy znają sie na tym co mowią , wybacz, tY do nich sie nie zaliczasz....

    ps2. I oczywiscie moj post nie ma zamiaru CIĘ obrazić,
    skoro krytykujesz bądz przygotowany na krytyke....
    Lubię jak zaliczki na modeleczki komentują zaliczki na modelki :) zawsze to odrobinę sympatii ;)

  14. #14
    Stary wyjadacz Awatar polMa
    Dołączył
    01.2007
    Posty
    144
    Cytat Zamieszczone przez awa
    ps2. I oczywiscie moj post nie ma zamiaru CIĘ obrazić,
    skoro krytykujesz bądz przygotowany na krytyke....
    To czemu Ty tak ostro reagujesz?;) A co by było gdyby Dejagore był klientem, który zamówił u Ciebie te zdjęcia?

    A co do fotek: dwa ostatnie okej, natomiast na tych bieliźniarskich zupełny brak kontroli nad światłem.

    pozdrawiam

  15. #15
    Stary wyjadacz Awatar polMa
    Dołączył
    01.2007
    Posty
    144
    ale na stronce masz sporo fajnych fotek :)

    szczególnie portrety

  16. #16
    Maracuja Awatar awa
    Dołączył
    08.2006
    Lokalizacja
    Lublin/wawa/Cork/irl
    Posty
    464
    Cytat Zamieszczone przez polMa
    To czemu Ty tak ostro reagujesz?;) A co by było gdyby Dejagore był klientem, który zamówił u Ciebie te zdjęcia?

    A co do fotek: dwa ostatnie okej, natomiast na tych bieliźniarskich zupełny brak kontroli nad światłem.

    pozdrawiam
    co by było? niemozliwe, wybieram klientów i dla byle kogo nie fotografuję ( bez urazy oczywiscie )

    ostro reaguję? powtarzam : lubie i cenie sobie krytyke od ludzi którzy sie na tym znają , innym pokazuje co sami robią....
    KRYTYKUJESZ ? : BADZ GOTOWY NA KRYTYKĘ

    co do kontroli nad swiatłem :D mylisz sie , jest dokładnie takie samo swiatło jak na dwóch ostatnich .. wiec albo wszystkie uwazasz do bani albo poprostu jestes złośliwa

    ps. co to za puste słowo : brak kontroli nad swiatłem :D , dla mnie brak kontroli to : przeswietlenie, niedoswietlenie , nieumiejetne oswietlenie np. przez oswietlenie dolne modelki )
    Lubię jak zaliczki na modeleczki komentują zaliczki na modelki :) zawsze to odrobinę sympatii ;)

  17. #17
    ..PRO..
    Dołączył
    01.2007
    Lokalizacja
    Mielec
    Wiek
    45
    Posty
    249
    Nie chodzi o to co mysle o swoich zdjeciach, poprostu zgodnie z polskim prawem nie mozesz umieszczac fragmentow lub calych utworow jesli sa one glownym obiektem Twojej wypowiedzi bez zgody autora. Bardzo mnie to cieszy ze dobrze zarabiasz na fotografii. Tak powinno byc:). Nie place modelkom, ale jesli robisz komercyjne zdjecia to chyba Ty placisz prawda? :). Gdzie sie podpisalem jako zawodowiec ? :) Nad avatarem podpisuje sie samo jak masz iles tam postow, poczytaj regulamin forum. Ja wszystkim mowie zawsze ze moje zdjecia mi sie nie podobaja i daze do tego zeby w koncu zaczely:). Widze ze ziejesz nienawiscia do swiata, ja nie prosilem o krytyke tylko Ty. Uwazam ze zdjecia ktore zrobiles nei sa zle tylko ze sie nie nadaja do katalogu z bielizna. Do tego jesli dolozysz sztab ludzi to hmm.. przy takich mozliwosciach sadze ze cienki jestes poprostu :d. Widziales zdjecia Marcina Jankowskiego? On pracuje sam i nei ma wizazystki a do takiego poziomu nigdy nie dorosniesz mimo ze on ma dopiero 23 lata. Nie wiem dlaczego tak mnie zaatakowales i czego chcesz ale zle trafiles. To mnie nie rusza:). Nie napisalem w przeciwienstwie do Ciebie nic zlosliwego tutaj ani w poprzednich postach i zawsze staram sie obiektywnie oceniac to co widze, nie pisz mi czy moja krytyka jest dobra czy zla i czy ja cenisz. Kazdy z nas ma swoje poczucie piekna i estetyki. To normalne ze cos sie komus podoba a komus innemu nie. A to ze nie rozumiesz tego, to po Twoich dochodzeniach internetowych druga rzecz ktora swiadczy hmm ;) nie za dobrze o Tobie. A co by bylo gdybym nie mial nigdy aparatu w rekach tylko Ci tak napisal? Na tym forum malo osob fotografuje. Zastanow sie troszke nim zaczniesz jakas dyskusje a jak Ci czegos w zyciu brakuje to wybierz sie moze do specjalisty to z pewnosci pozmoze Ci znalezc odpowiedz. I tym optymistycznym akcentem ... Powodzenia :)
    Gdyby Bóg popierał przedni napęd chodzilibyśmy na rękach. LOB

  18. #18
    Maracuja Awatar awa
    Dołączył
    08.2006
    Lokalizacja
    Lublin/wawa/Cork/irl
    Posty
    464
    kłamiesz

    http://modelki24.pl/fotograficy/foto...ackie,158.html

    jak byk : fotograf zawodowy

    nie zieje , tylko odpowiadam na krytykę .

    i co za bzdura: nie prosiłem o opinie na temat zdjeć , skoro wystartowałes z nią prosze : pokazałem co potrafisz , jesteś cieniutki jak zupka :D
    co do linka którym operowałem :) nie był głownym skłądnikiem mojej wypowiedzi.
    Skoro uwazasz ze złamałem prawo - wiesz co masz zrobić :)
    Jest ogólnie przyjętym prawem operowanie tym co jest dostepne w internecie , nie ukradłem tych linków, nie twierdze ze jestem autorem.
    Przytaczam je dla poparcia moich arumentów o nieznajomości rzeczy przez mojego rozmowce, a odnośnie linku powyzej ... by udowodnić kłamstwo mojego rozmowcy.

    MOZE W DALSZYM ciągu uwazasz inaczej?

    Skoro zamieszczasz dane w internecie musisz miec swiadomosc ze sa one ogólnodostepne.
    Co za zajadłośc i złosliwość : z tym specjalistą :D

    Gratuluję dwulicowości : typowej dla Kalego

    pozdrawiam
    Lubię jak zaliczki na modeleczki komentują zaliczki na modelki :) zawsze to odrobinę sympatii ;)

  19. #19
    Stary wyjadacz Awatar polMa
    Dołączył
    01.2007
    Posty
    144
    Cytat Zamieszczone przez awa
    co by było? niemozliwe, wybieram klientów i dla byle kogo nie fotografuję ( bez urazy oczywiscie )

    ostro reaguję? powtarzam : lubie i cenie sobie krytyke od ludzi którzy sie na tym znają , innym pokazuje co sami robią....
    KRYTYKUJESZ ? : BADZ GOTOWY NA KRYTYKĘ

    co do kontroli nad swiatłem :D mylisz sie , jest dokładnie takie samo swiatło jak na dwóch ostatnich .. wiec albo wszystkie uwazasz do bani albo poprostu jestes złośliwa

    ps. co to za puste słowo : brak kontroli nad swiatłem :D , dla mnie brak kontroli to : przeswietlenie, niedoswietlenie , nieumiejetne oswietlenie np. przez oswietlenie dolne modelki )

    ojj tak jestem złośliwa:D. Z tym że takie oświetlenie o wiele lepiej prezentuje się na ubranej modelce.

    W takim razie nazwę to tak jak Ty napisałeś: nieumiejętne oświetlenie. Po czym dodam, że jako klientka, oglądając te komplety bielizny, nie zostałabym przekonana do jej kupna.

    Skoro uważasz się za profesjonalistę to powinieneś przyjąć krytykę każdego na spokojnie, a nie od razu zarzucać wszystkim, że są złośliwi lub pokazywać ich kiepskie zdjęcia. To taka mało profesjonalna pyskówka, która świadczy że za wszelką cenę próbujesz "grać" tego profesjonalnego fotografa.

    pozdrawiam i bez obrazy

  20. #20
    Stary wyjadacz Awatar polMa
    Dołączył
    01.2007
    Posty
    144
    A tak na marginesie: może napisz na swojej stronie, że nie fotografujesz dla byle kogo, bo dział "oferta" jest raczej propozycją skierowaną do wszystkich.

    I tak to prawda, wywołujesz uśmiech na twarzy :D

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •