Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 60
  1. #41
    Banned
    Dołączył
    02.2006
    Lokalizacja
    LUBIN k / LEGNICY
    Posty
    393
    Cytat Zamieszczone przez Antalii
    szkoda mi slow naprawde na tego uzytkownika...to co soba reprezentujesz jest po prostu chamskie i nie na miejscu! co Ty chcesz udowodnic? jak bardzo jestes kiepski? kazdy kto siedzi troche na tym forum juz o tym wie i nie sadze ze liczy sie z Twoim zdaniem...wiec odpusc sobie i nie kompromituj sioe jeszcze bardziej obrazajac innych uzytkownikow chociaz do piet im nie dorastasz..


    ...
    Żałosna jesteś

  2. #42
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    05.2006
    Posty
    902
    Cytat Zamieszczone przez fotoartted
    Żałosna jesteś
    hahahahah tylko tyle potrafisz powiedziec??? :D zdumiewajace dorpawdy...:happy:

  3. #43
    Stary wyjadacz Awatar Blondive
    Dołączył
    11.2005
    Lokalizacja
    Gdynia
    Wiek
    34
    Posty
    813
    Tedek co ty tu jeszcze robisz?! Twoje miejsce do pisania to żółte forum na którym potrafisz tylko bluzgać! I przestań gadać że wszyscy wokół ciebie są żałośni bo to ty na miare całego tego forum (i nawet żółtego forum - wszyscy wiedzą o panującej tam spelunie) jesteś puchem marnym i nawet nie musisz się podlizywać jak każdemu innemu po to tylko by zmienić opinie, moja odp: nie zmienisz jej bynajmniej tu! Na zółtym opinie ci wystawili, na promodels jeszcze nie ale spoko to jeszcze nadejdzie.
    Wszyscy wiedzą że ani z ciebie fotograf ani kandydat do rozmów (przynajmniej tym na poziomie). I przestań mi obrażać koleżanki które mimo tego że młodsze to więcej oleju mają... one przynajmniej potrafią odpisać jak człowiek a nie tylko palnąć od niechcenia i tego że ci tekstów zabrakło 'zalosna jestes'. Kto jest ten jest i naprawde pogodz sie z ta mysla ze cie tu NIKT nie lubi i nawet jak sie podlizesz kilku nowym dziewczynom to tez nic nie zmieni...

  4. #44
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    02.2006
    Wiek
    33
    Posty
    138
    no dobra... ale to jednak nie jest nastepny temat do wskakiwania na siebie i wyzywania DO JASNEJ CHOLERY GDZIE MODERNATOR?
    off topy poowinny być kasowane... pozatym czy nie o to temu panu chodzi zeby praktycznie każdy temat rozwalić?
    tyle na ten temat odemnie.


    co do nowych fotek to... no.... czekam na następne bo te narazie mnie nie przekonały :(

  5. #45
    Banned Awatar Paulis
    Dołączył
    10.2006
    Lokalizacja
    B.P.
    Posty
    52
    Cytat Zamieszczone przez Blondive
    pogodz sie z ta mysla ze cie tu NIKT nie lubi i nawet jak sie podlizesz kilku nowym dziewczynom to tez nic nie zmieni...
    wiesz,czytajac jego posty...;/ kazdy kto ma troche oleju w glowie,nie zwroci uwagi na jego podlizywanie sie..nawet nowe...ja jestem tu od niedawna,ale jakos sympatia do niego nie pałam ;)

  6. #46
    Stary wyjadacz Awatar tomodati
    Dołączył
    02.2006
    Lokalizacja
    Katowice
    Wiek
    47
    Posty
    179

    Tia...

    Cytat Zamieszczone przez siakalek
    Po długiej nieobecności
    Ale jest coś nowego, ładnego i z innym fotografem...
    czekam na opinie...
    Pozdrawiam :-)
    Wiesz...:)
    Ladna dziewuszka z Ciebie, naprawde. Masz raczej niespotykany typ urody i to nazely wykorzystac. Niestety. misie, ktore robily Ci zdjecia portretowe zapomnialy, ze w portrecie najwazniejsze sa oczy:) i one musza sie ladnie prezentowac:) Wiec usuwanie w szopie podkrazanych oczek jest tak miedzy nami mowiac, norma :)
    Powiedz misiowi, ze ma obrobic Ci te fotki tak, zeby mialy rece i nogi, bo robienie zdjec ladnej dziewczynie i nie obrobienie ich pozniej do postaci jeszcze bardziej smacznej mija sie z celem.
    Zycze powodzenia i proboj dalej:)

    Pozdrawiam serdecznie,
    Adas

  7. #47
    Stary wyjadacz Awatar Blondive
    Dołączył
    11.2005
    Lokalizacja
    Gdynia
    Wiek
    34
    Posty
    813
    Paulis jesteś tu od niedawna a już widać że mądra z ciebie dziewczyna ;)
    Mefalko, moderator był nieraz proszony i wzywany - bezskutecznie... i co do twojego pytania - tak, jemu właśnie o to chodzi bo nie został zaakceptowany na tym forum i będzie chciał się mścić pokazując jaki to on tu nie jest wielki i wkurzony...

  8. #48
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    02.2006
    Wiek
    33
    Posty
    138
    to może zacznijmy go ignorować wszyscy ebz wyjątku to się kolesiowi znudzi

  9. #49
    Banned
    Dołączył
    02.2006
    Lokalizacja
    LUBIN k / LEGNICY
    Posty
    393
    Cytat Zamieszczone przez Paulis
    wiesz,czytajac jego posty...;/ kazdy kto ma troche oleju w glowie,nie zwroci uwagi na jego podlizywanie sie..nawet nowe...ja jestem tu od niedawna,ale jakos sympatia do niego nie pałam ;)
    Nie musisz mam dosyć takich które "pałają " sumpatią do mnie i to taką jakiej nigdy w zyciu nie zaznasz a szkoda???

  10. #50
    Banned Awatar Paulis
    Dołączył
    10.2006
    Lokalizacja
    B.P.
    Posty
    52
    Cytat Zamieszczone przez fotoartted
    Nie musisz mam dosyć takich które "pałają " sumpatią do mnie i to taką jakiej nigdy w zyciu nie zaznasz a szkoda???

    jesli chcesz sie wypowiadac,tak,aby Cie ktos zrozumial,to naucz sie pisac po polsku. Nie wiesz,do czego są kropki i inne znaki interpunkcyjne? To moze czas wrócić do podstawówki? Zreszta...co Ci to da..kto sie głupi rodzi,głupi pozostaje.

  11. #51
    Banned
    Dołączył
    02.2006
    Lokalizacja
    LUBIN k / LEGNICY
    Posty
    393
    Cytat Zamieszczone przez Paulis
    jesli chcesz sie wypowiadac,tak,aby Cie ktos zrozumial,to naucz sie pisac po polsku. Nie wiesz,do czego są kropki i inne znaki interpunkcyjne? To moze czas wrócić do podstawówki? Zreszta...co Ci to da..kto sie głupi rodzi,głupi pozostaje.
    och jaka Ty ...... jesteś lub czytać nie umiesz

  12. #52
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    05.2006
    Posty
    902
    Cytat Zamieszczone przez fotoartted
    och jaka Ty ...... jesteś lub czytać nie umiesz
    Paulis daj spokoj...do niego sie mowi jak do sciany..albo do slupa..jak kto woli..

  13. #53
    Banned Awatar Paulis
    Dołączył
    10.2006
    Lokalizacja
    B.P.
    Posty
    52
    Cytat Zamieszczone przez Antalii
    Paulis daj spokoj...do niego sie mowi jak do sciany..albo do slupa..jak kto woli..

    zauwazylam... ze tez jeszcze tacy ludzie sa na swiecie..;/ eee tam. lepiej nie zwracac na niego uwagi i wrocic do istoty tego watku,jaka sa zdjecia siakalek.

  14. #54
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    11.2005
    Posty
    24
    Dzięki Paulis właśnie wróćmy do komentowania :-) ale moich zdjęć
    Pozdrawiam

  15. #55
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    11.2005
    Posty
    24
    Dzięki Paulis też myśle że jak wrócimy do komentowania moich fotek będzie lepiej bo jeszcze się "ktoś będzie bił"
    Pozdrawiam

  16. #56
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    07.2006
    Posty
    67
    Dla mnie to masz twarz wogole nie modelingowa a zdjecia sa jakies sztuczne..ale jesli sie tobie podobaj to najwazniejsze...zycze powodzenia;)i dalszych zdjec...
    .

  17. #57
    Stary wyjadacz Awatar Adusia
    Dołączył
    02.2006
    Lokalizacja
    Tomaszów Maz.
    Posty
    293
    Ale sie porobiło na forum... :guns: ale i tak wiadomo dziewczyny kto ma racje i czego sie mamy trzymać ;)
    Adzia :D

  18. #58
    Banned
    Dołączył
    02.2006
    Lokalizacja
    LUBIN k / LEGNICY
    Posty
    393
    Cytat Zamieszczone przez Adusia
    czego sie mamy trzymać ;)
    To trzymaj się mocno !!!!!!!!!!!!!!!!!!

  19. #59
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    11.2005
    Posty
    24
    ...... kolejne sesje- kolejne fotki może te się Komuś spodobają?....
    Pozdrawiam:)
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Untitled-1 copy.jpg
Wyświetleń:	128
Rozmiar:	22.4 KB
ID:	3275   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Untitled-12.jpg
Wyświetleń:	147
Rozmiar:	24.0 KB
ID:	3276   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Untitled-15.jpg
Wyświetleń:	130
Rozmiar:	32.7 KB
ID:	3277  

  20. #60
    Tak, Ola :D xD Awatar freestyleONA
    Dołączył
    11.2006
    Lokalizacja
    Ostrołęka
    Wiek
    33
    Posty
    493
    ..kompletnie nie mój gust, nie mój typ.. jak ko woli - czytałam pare komentarzy, które są naładowane zachwytem, ja jednak nie potrafie go w sobie wzbudzić ponieważ nic Tu nietuzinkowego nie widze???? Hmmm... Fotki jak fotki, Ty normalna..

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •