Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 28
  1. #1
    Wie o co chodzi Awatar Pączuś
    Dołączył
    12.2005
    Posty
    59

    Aby włosy rosły szybciej...

    Macie jakieś sposoby aby poprawić szybkość wzrostu włosów?
    Ja polecam:

    - podczas kazdego mycia glowy dodawać do szamponu olej rycynowy

    - jejść witaminki np. skrzypowita

    - stosować dodatkowo diete bogatą w czarną rzodkiem

    - można także stosować Seboradin - po nim włosy urosły mi nawet ok.2,5 cm przez miesiąc

  2. #2
    kometa___
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez Pączuś
    Macie jakieś sposoby aby poprawić szybkość wzrostu włosów?
    Ja polecam:

    - podczas kazdego mycia glowy dodawać do szamponu olej rycynowy

    - jejść witaminki np. skrzypowita

    - stosować dodatkowo diete bogatą w czarną rzodkiem

    - można także stosować Seboradin - po nim włosy urosły mi nawet ok.2,5 cm przez miesiąc
    o nie iwedzialam ze sa na to takie proste sposoby ale mi to raczej taz tak sien ie przda niech rosna same:P

  3. #3
    Stary wyjadacz Awatar zyraffciaa
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    32
    Posty
    299
    Ja nie znam zadnych sposobow zeby wloski szybciej rosly. ale mysle, że to co są wyzej się przydadzą:]
    :cool: :love: :p http://heyfoto.com/sesje/ola/index.php :cool: :love: :p

  4. #4
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    10.2006
    Posty
    3
    Pączuś mam do Ciebie prośbę wczoraj byłam u fryzjera i teraz mam zbyt krotkie włoski :( napisałaś "można także stosować Seboradin-po nim włosy urosły mi nawet ok, 2,5 cm przez miesiac" i cos wlasnie takiego jest mi teraz potrzebne:( i mam pytańko stosowałas seboradin odżywkę, szampon czy w ampułkach?? proszę odpisz jak najszybciej:sad:

  5. #5
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    10.2006
    Posty
    93
    Seboradin....To można kupić w zwykłym sklepie czy aptece??

  6. #6
    Pierwsze kroki Awatar olachraszcz1
    Dołączył
    09.2008
    Wiek
    35
    Posty
    3

    co mam zrobic aby wlosy rosly szybciej

    a gdzie go mozna zakupic prosze odpisz:):)

  7. #7
    Pierwsze kroki Awatar olachraszcz1
    Dołączył
    09.2008
    Wiek
    35
    Posty
    3
    a niewiecie wjakiej cenie jest ten seboramid

  8. #8
    Pierwsze kroki Awatar kasiii
    Dołączył
    09.2008
    Wiek
    34
    Posty
    13
    Seboradin kupisz w aptece albo przez internet.Ja zamówiłam szampon , odżywke i lotion za ok.35zl no i trzeba do tego doliczyć koszty przesyłki:)

  9. #9
    Pierwsze kroki Awatar olachraszcz1
    Dołączył
    09.2008
    Wiek
    35
    Posty
    3
    a znasz jescze jakies dobre sposoby na porost wlosow prosze pomoz:)

  10. #10
    fashion victim Awatar Dominique_90
    Dołączył
    08.2007
    Lokalizacja
    Sopot
    Wiek
    33
    Posty
    2,165
    stosować dobre odżywki z witaminami i masaż głowy.:)
    Domi przestała się patyczkować i każdy zły wątek(bez zdjęć,wymiarów itd.) z działu czy się nadaję odrazu kasuje.

    http://www.maxmodels.pl/dominique_90.html
    http://good-for-you.blog.pl/

  11. #11
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    12.2008
    Posty
    1
    a wiec żeby włosy szybciej urosły trzeba o nie dobrze dbać. Trzeba uważać by nie zniszczyć sobie ph skórynp. codziennym myciem włosów. Jeżeli ktoś myje codziennie włosy niech uzywa odpowiednich szamponów. Myć je nie za dużo i nie za mało razy używać balsamów i odżywek.Pamiętajmy ze odzywki,balsamy,szampony nie pomogą nam w 100% odrastaniu włosów. Trzeba brać witaminy które działają od wewnątrz czyli od cebulki włosa. To od cebulki włosy biorą życie.polecam skrzypowite lub kapivit piekne włosy Dzieki temu włosy będą odbudowane od cebulki i szybciej urosna. Szamponami, odżywkami i balsamami pomagamy włosą w dalszej części włosa jest to bardzo ważne. Polecam też podczas mycia robić masaż skóry głowy, dzięki temu skóra będzie lepiej dokrwiona jak i cebulki włosa.:):) włosy przeciętnie rosną w ciagu miesiąca 1,5 cm a niektórym więcej minp. w ciągu miesiąca rosną 2,5 cm a wszystkodzięki odpowiedniej pielęgnacji.

    Jezeli ktoś by maił jakieś pytania prosze pisać na e-mail'a: [email protected] pozdrawiam:happy::)

  12. #12
    Johny Black Ass Awatar Anymore
    Dołączył
    07.2008
    Wiek
    29
    Posty
    186
    Cytat Zamieszczone przez Pączuś Zobacz posta
    Macie jakieś sposoby aby poprawić szybkość wzrostu włosów?
    Ja polecam:

    - podczas kazdego mycia glowy dodawać do szamponu olej rycynowy

    - jejść witaminki np. skrzypowita

    - stosować dodatkowo diete bogatą w czarną rzodkiem

    - można także stosować Seboradin - po nim włosy urosły mi nawet ok.2,5 cm przez miesiąc

    po tych wszystkich sublementach diety ma się okropny apetyt, więc wykluczam to w swoim przypadku xD.

  13. #13
    cierpliwości dziewczyny urosną w swoim czasie po co ingerować w naturę ;>

  14. #14
    odżywka henna wax i szampon z tej samej serii,pomaga włosy szyciej odrastają i są gęstsze,ja brałam jeszcze tabletki vitapil ok.30 zł za 60 tabletek.Wax odżywka kosztuje ok 16 zł,szapon ok 13 zł.

  15. #15
    Wie o co chodzi Awatar Anioł_ek
    Dołączył
    10.2007
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    33
    Posty
    50
    a znacie może sposób na to aby włosy rosły wolniej? W moim przypadku mogę mieć tylko długie włosy, bo co je zetnę miesiąc i znów mam okropne odrosty. kiedyś z ciekawości mierzyłam włosy i przez miesiąc urosły mi 5 cm...

  16. #16
    Blondyna;D Awatar martynika
    Dołączył
    12.2008
    Wiek
    30
    Posty
    1,156
    Cytat Zamieszczone przez Anioł_ek Zobacz posta
    a znacie może sposób na to aby włosy rosły wolniej? W moim przypadku mogę mieć tylko długie włosy, bo co je zetnę miesiąc i znów mam okropne odrosty. kiedyś z ciekawości mierzyłam włosy i przez miesiąc urosły mi 5 cm...
    nie wierze w to:D
    Na razie się wspinam ale widoki są ekstra:)

  17. #17
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    03.2009
    Lokalizacja
    Kielce
    Wiek
    29
    Posty
    21
    Gdzieś kiedys czytałam że szapon z kofeiną pomaga, konkretnej nazwy ale nie wiem czy moge tutaj podawać bo nie czytałam regulaminu i nie wiem czy można taką reklamę robić xP Osobiście ten szampon stosowałam i muszę przyznać, że pomagał ale moje włoski sie do niego przyzwyczaiły. Po Waxie też szybko rosną, są błyszczące i zdrowe

  18. #18
    a mi włoski przez 4 miesiące urosły tylko 5 cm;(
    Używam:
    *Joanne Szampon i Odżywkę do cienkich i delikatnych włosów
    *Dermaglin maseczke raz w tygodniu polecacie cos jeszcze myślałam o waxie i o Saponicsie może coś od wewnątrz jakieś tabletki albo coś?!;]
    Pomóżcie!

  19. #19
    Wie o co chodzi Awatar Anioł_ek
    Dołączył
    10.2007
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    33
    Posty
    50
    Cytat Zamieszczone przez martynika Zobacz posta
    nie wierze w to:D
    wcale nie musisz w to wieżyc, mi twoja wiara w moje słowa nic nie obchodzi ja chciałabym mieć po prostu krótkie włosy i nie mogę... dziwie się wam że tak bardzo chcecie aby włosy rosły wam szybciej...

  20. #20
    Cytat Zamieszczone przez Anioł_ek Zobacz posta
    a znacie może sposób na to aby włosy rosły wolniej? W moim przypadku mogę mieć tylko długie włosy, bo co je zetnę miesiąc i znów mam okropne odrosty. kiedyś z ciekawości mierzyłam włosy i przez miesiąc urosły mi 5 cm...
    przycinać?:D

    swoją drogą regularnie co kilka miesięcy warto odwiedzić fryzjera w celu przycięcia końcówek, najczęściej włos przy końcówce jest już stary i kruchy dlatego żeby cały włos aż od cebulki odżył należy takie wizyty przeprowadzać;) [wg mojej fryzjerki;) ]
    wyczuć taką chwilę, w której kocha się życie.

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •