Pokaż wyniki od 1 do 16 z 16

Wątek: Avant Models

  1. #1
    ..PRO.. Awatar SylveTa
    Dołączył
    03.2007
    Wiek
    32
    Posty
    71

    Avant Models

    Dostalam od nich propozycje na zdjecia probne po tym jak wyslalam swoje zgloszenie.Nic nie wiem o tej agencji i czy moglibyscie co nie co o niej napisac:)?

  2. #2
    StarY złOśLiwY wYjadaCz:P Awatar cukiereczek58
    Dołączył
    06.2007
    Lokalizacja
    Suchedniów
    Posty
    222
    Cytat Zamieszczone przez SylveTa
    Dostalam od nich propozycje na zdjecia probne po tym jak wyslalam swoje zgloszenie.Nic nie wiem o tej agencji i czy moglibyscie co nie co o niej napisac:)?

    stronka agencji osobiście mi sie podoba i wygląda w porządku...może miał ktoś z nią jakiś kontakt?:) trzeba poczekać na opinie innych:)pozdrawiam:*
    ...Los rozdaje karty...., ale to MY dyktujemy reguły gry...


    http://agata58cukiereczek.getphoto.pl/

  3. #3
    Pierwsze kroki Awatar south
    Dołączył
    07.2007
    Wiek
    32
    Posty
    27
    Ja również otzymała zaproszenie na jutrzejszą próbną sesję, ale niestety w tym terminie mi nie pasuje;), wydaje mi się że to porządna agencja, rozmaiała z wielkoma osóbkami na jej temat ;)

    pozdrawiam

  4. #4
    ..PRO.. Awatar SylveTa
    Dołączył
    03.2007
    Wiek
    32
    Posty
    71
    mnie tez na jutro ale tez nie moge:/

  5. #5
    Pierwsze kroki Awatar south
    Dołączył
    07.2007
    Wiek
    32
    Posty
    27
    Ja poprosiłam o zmnianę terminu bo jadę na wakację i najprawdopodobniej pojawię się w Warszawie pod koniec sierpnia. :)

  6. #6
    Stary wyjadacz Awatar HoneyBunny
    Dołączył
    07.2007
    Lokalizacja
    Niemcy/Brzeg
    Wiek
    38
    Posty
    141
    Stronka mi sie podoba:)A czy biora rowniez fotomodelki?Czy tylko te ktore maja dluuuugie nogi do samej podlogi??;););)

    ***************
    www.monika.r.getphoto.net

  7. #7
    Pierwsze kroki Awatar south
    Dołączył
    07.2007
    Wiek
    32
    Posty
    27
    Co do tego czy biorą fotomodelki to niestety nie mam zielonego pojęcia. W ogóle jak słyszałam to do tej agencji jest siię bardzo trudno dostać co widać po ilości modelek, dokladnie to 6 ;)

  8. #8
    Pierwsze kroki Awatar lucca
    Dołączył
    08.2007
    Lokalizacja
    Nibylandia
    Wiek
    35
    Posty
    2
    ^Napewno nie zajmują się fotomodelkami! :P

  9. #9
    Pierwsze kroki Awatar south
    Dołączył
    07.2007
    Wiek
    32
    Posty
    27
    Był ktoś może na castingu w ubiegły piątek? Jak było? Bo u mnie znowu nie wypaliło...

  10. #10
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    08.2007
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    68

    UUUUUUu

    Uuuuuuuuuuuuuuu muszę stwierdzić,że osoba ,która za pierwszym razem przekłada casting w 99% nie będzie modelką.A trochę straty jest Avant to jedna z najlepszych agencji w Polsce.maja światowej sławy Supermodelkę Kasię Struss,chodzi Vuittona,Kleina,Prady,pozuje dla D&G.Więc nic innego tylko ci współczuć,ale chyba nie zakwalifikujesz się dalej na twoje miejsce jest około 1000 innych kandydatek.Przeszło koło nosa.Aaaaaaa zapomniałem maja zaledwie 20 modelek i dostać się bardzo trudno.Była byś elitą w polskiej modzie:D zaraz by cię wzięli do Paryża.

  11. #11
    terrorystka. Awatar LunQaaa
    Dołączył
    03.2007
    Lokalizacja
    Kato.
    Wiek
    33
    Posty
    184
    Ja też dostałam zaproszenie ale na 8-9 września , ale nie wiem czy pojade. A co do samej agencji to jest super! Duże wymagania

    ... "Człowiek szuka miłości, bo w głębi serca wie, że tylko miłość może uczynić go szczęśliwym

  12. #12
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    08.2007
    Posty
    5

    Avant

    Ja również dostałam propozycję próbnych zdjęć. Na 8-9 września. Na pewno pojadę,nic nie tracę ,a mogę zyskać :)

  13. #13
    Pierwsze kroki Awatar south
    Dołączył
    07.2007
    Wiek
    32
    Posty
    27
    Cytat Zamieszczone przez piotras1991
    Uuuuuuuuuuuuuuu muszę stwierdzić,że osoba ,która za pierwszym razem przekłada casting w 99% nie będzie modelką.A trochę straty jest Avant to jedna z najlepszych agencji w Polsce.maja światowej sławy Supermodelkę Kasię Struss,chodzi Vuittona,Kleina,Prady,pozuje dla D&G.Więc nic innego tylko ci współczuć,ale chyba nie zakwalifikujesz się dalej na twoje miejsce jest około 1000 innych kandydatek.Przeszło koło nosa.Aaaaaaa zapomniałem maja zaledwie 20 modelek i dostać się bardzo trudno.Była byś elitą w polskiej modzie:D zaraz by cię wzięli do Paryża.
    Niestety nie mogłam pojawić się na casting ponieważ byłam wtedy na wakacjach i w żaden możliwy sposób nie udało mi się dotrzeć do Warszawy. Wiem, że mają mało modelek i że bardzo trudno się do nich dostać, ale to że nie mogłam przybyć na spotkanie nie było wyłącznie moją winą.
    Pozdrawiam:)

  14. #14
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    02.2006
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    497
    Avant to bardzo dobra i profesjonalna agencja :) Jedna z ich modelek Kasia Struss robi oszałamiającą karierę :)

  15. #15
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    08.2007
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    68
    wejdz na www.supermodels.nl


    i znajdz Kasia Struss i zobacz gdzie chodzi:DMoje marzenie być u D&G



    Moze sie już spelni juz byłem na castingu:D


    Akle cos dziwnego tyle z was dostało propozycje.zMoże pomyłka to od Aventa dostałyście propozycje

  16. #16
    Pierwsze kroki Awatar Malinka_18
    Dołączył
    01.2008
    Wiek
    34
    Posty
    23
    A ja wyslalam zgłoszenie :)

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •