Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Wątek: :)

  1. #1
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    12.2005
    Posty
    1

    :)

    Jestem brunetka o ciemnej karnacji, mam ciemne wlosy na rekach, nogach i 'wasik' z powodu ktorego ubolewam. Mam pytanie: czy wyrywanie wlosow naprawde sprawia, ze wyrastaja slabsze i mniej widoczne? Jesli tak, to moze zaczac stosowac ta metode to owlosienia nad warga i przedramion? Do nog stosuje depilator, ale po odrosnieciu nie zauwazam roznicy wloskow...
    Slyszalam tez, ze woda utleniona rozjasnia wlosy - mozna ta metode stosowac do rozjasnienia nadmiernego owlosienia? Jak myslicie?
    Pomocy :confused:

  2. #2
    Stary wyjadacz Awatar zyraffciaa
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    32
    Posty
    299
    z wąsikiem nie bedzie problemu, można pojsc do kosmetyczki na wosk wasika i rach-ciach-ciach usunie wasik za ok 10 zl.
    a z reszta zbednego owlosienia na ciele to nie wiem... ale moze tez kometyczka da rade? nie mam pojecia...
    :cool: :love: :p http://heyfoto.com/sesje/ola/index.php :cool: :love: :p

  3. #3
    Stary wyjadacz Awatar daisy
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    okolice Warszawy
    Posty
    130
    Jezeli masz faktycznie nadmierne owlosienie, a z jakiegos powodu usuwanie go sprawia Ci problem, (np. na rekach), to faktycznie woda utleniona rozjasnia wloski, jesli chodzi o wyrywanie to polecam przede wszystkim wosk (w gabinecie kosmetycznym, nie ten w plastrach ze sklepu), moze nie od razu, ale po pewnym czasie regularnego stosowania, sama zauwazysz, ze wlosy sa slabsze i jest ich mniej (nie beda jasniejsze). Ja sobie w ten sposob depiluje bikini (robie to sama) i na prawde efekty sa super!:)

  4. #4
    Stary wyjadacz Awatar kala
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    181
    Brunetta, jeżeli masz nadmierne owłosienie, to może coś nie gra z hormonami? Wybierz się do endokrynologa i poproś o skierowanie na badanie hormonów. Czy masz może również jakieś problemy z cerą?

  5. #5
    A ja nie używam wosku tylko depilator. Kremów nie polecam, bo tylko wzmacniają owłosienie. Najlepsze są zabiegi laserowe, tylko one są strasznie drogie.

  6. #6
    Stary wyjadacz Awatar daisy
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    okolice Warszawy
    Posty
    130
    zabiegi laserowe sa dobre pod warunkiem, ze trafi sie na gabinet gdzie maja na prawde odpowiedni sprzet (a o to wbrew pozorom trudno) i, ze laser zostanie dobrany indywidualnie do klienta, bo nie kazdy laser dziala na kazda osobe, poza tym to strasznie drogie :(

  7. #7
    Wie o co chodzi Awatar magdalena_89
    Dołączył
    07.2006
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    34
    Posty
    83

    hmm

    najlepiej najpierw przebadaj się pod kątem hormonów, a potem kosmetyczka - w dobrym salonie na pewno bezpłatnie udzielą potrzebnych informacji :)
    Per aspera ad astra

  8. #8
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    05.2006
    Posty
    902
    heh chcialabym szczerze mowiac uzalac sie na nadmierne owlosienie na glowie :p lol ale zazwyczaj to wszystko jest na odwrot, mam kolezanke ktora ma naprawde burzę wlosow, tzn miala, pozniej robila z nimi cuda jak nie warkoczyki, takie na stałe, to znow trwala itp itd, dzisiaj tamte wlosy to juz przeszlosc, ma ich niewiele ale jest zadowolona :confused: i zrozum tu czlowieka ... :p

  9. #9
    d_29
    Guest
    Ja mam niestey kiepsko, bo wosku nie mogę używać (mam za delikatną skórę i mam straszne podrażnienia) i depilatora też nie, z podobnego powodu, choć o łagodniejszych skutkach. Naszczęscie nie mam wąsika, którego Ci szczerze współczuję - ale dobrze, iż masz zamiar coś z tym zrobić:) Mi zostaje golarka i truskawkowa pianka do golenia:):):)

  10. #10
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    02.2006
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    497
    Ja natomiast mam uczulenie na wszystkie możliwe kremy do depilacji więc używam wosku i depilatora ;)

  11. #11
    CZAROWNICA Awatar katarinack
    Dołączył
    08.2006
    Lokalizacja
    kielce
    Wiek
    35
    Posty
    628
    ja uzywam tylko depilatora bo wosk mi w ogole nie pomaga a co do wasikow to moja kolezanka 2 latatemu miala straszne i tak bardzo je bylo widac zaczela chodzin do kosmetycznki na wosk teraz po wasikach zostal tylko bialy meszek ktorego niewidac...
    ....

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •