Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29
  1. #21
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    04.2007
    Lokalizacja
    Białystok
    Posty
    141
    przecież napisałem ....

  2. #22
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    04.2007
    Lokalizacja
    Białystok
    Posty
    141
    troszeczke sie pomylilem - gość ze sarej gwerdii - niech coś pokaże ...

  3. #23
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    08.2007
    Lokalizacja
    Piła
    Wiek
    36
    Posty
    9
    No dobra jeśli z tego co zauwazylam wiekszosc jest na TAK bym probowala to od czego zacząć... jak sie za to zabrać... :confused:
    Bym była bardzo wdzięczna gdyby ktoś podzielił sie ze mną swoim doświadczeniem... udzielił kilku dobrych rad... :)

  4. #24
    Starszy Pan :D Awatar fkk
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Malbork
    Wiek
    62
    Posty
    858
    Cytat Zamieszczone przez luna
    Bym była bardzo wdzięczna gdyby ktoś podzielił sie ze mną swoim doświadczeniem... udzielił kilku dobrych rad... :)
    Przeczytałemcały ten watek i niektóre porado-wywody i gdybym nie był w temcie to chyba bym nie zrozumiał :)

    Napisze tak: buzia bez rewelacji ale moze sie podobac i znaleźć chętnych (z fotograficznego punktu widzenia). Sylwetka wydaje sie niezla, ale jest zniekształcona przez perspektywę.
    Proponuje aby mąż-fotograf (?) włozył nowe baterie, odszedł trochę dalej (ok. 4-5 metrów), dał zoom na maksa, troche sie schylił tak aby aparat był mniej wiecej na wysokosci piersi i zrobił zdjęcie sylwetki - wtedy bedzie mozna cos o sylwetce powiedziec.

    Co dalej robic? Możesz spróbowałc w agencji, ale mocno wątpie, aby ktoras sie zainteresowała. Możesz jednak dzialać na własna ręke - zbudować portfolio, np. metoda "pozowanie za zjecia" - kilka sesji, kilku fotografów.
    Potem jako "wolny strzelec" przegladac ogłoszenia o współpracy, catingach. Mozna także dodac sie do popularnych katalogów modelkowych.

    Z grubsza, tak to bym widział

  5. #25
    Jesteś bardzo ładna, ale gdybyś nie napisała, ze masz 20 lat nigdy bym nie zgadła, dla mnie wyglądasz na max 16 naprawdę :-) To jakieś dziwne ^^ zwykle dziwczyny co mają około 16 lat z wyglądu mozna stwierdzić że mają około 20, z tobą jest całkiem inaczej ty sie chyba nie starzejesz (oże źle to ujełam bo trudno mówić o starzeniu sie w wieku 20 lat, ale wiecie chyba o co mi chodzi). Wyglądasz młodiutko, bierz sie za fotomodelizm bo młodość nie wieczność ^^
    Życie bywa okrutne, a potem się umiera
    http://maxmodels.pl/izka.html

  6. #26
    Pierwsze kroki Awatar sisillia
    Dołączył
    07.2007
    Lokalizacja
    Podlipie
    Wiek
    36
    Posty
    5

    Zapytanie

    Witam Cię.Mam do Ciebie pytanie...czy próbowałaś już kiedykolwiek wysyłać..zdj..do jakiś agencji..lub na stronki gdzie ogłaszają się modelki?Masz ciekawą urodę...Oczywiście żeby zaistnieć w świecie fotomodelingu..potrzeba dużo cierpliwości.

  7. #27
    Wie o co chodzi Awatar CiarkA
    Dołączył
    05.2007
    Lokalizacja
    ostrowiec św
    Wiek
    35
    Posty
    32
    jestes boska masz w sobie to cos co zatrzymuje wzrok
    ja juz jestem twoja wielbicielka:D

  8. #28
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    08.2007
    Lokalizacja
    Piła
    Wiek
    36
    Posty
    9
    Cytat Zamieszczone przez sisillia
    Witam Cię.Mam do Ciebie pytanie...czy próbowałaś już kiedykolwiek wysyłać..zdj..do jakiś agencji..lub na stronki gdzie ogłaszają się modelki?Masz ciekawą urodę...Oczywiście żeby zaistnieć w świecie fotomodelingu..potrzeba dużo cierpliwości.

    Nie jeszcze nie probowalam... ;)
    Na dniach zaczelam przegladac stronki w internecie... troche tego jest... ktore sa godne zaufania???
    Aaa i w ogole przerazalo mnie od razu to ze wsrod wymagan byl np wzrost min173cm...
    Pozdrawiam :)

  9. #29
    WrednyStaryWyjadacz Awatar Teana
    Dołączył
    03.2007
    Lokalizacja
    Warszawa/Radom
    Posty
    156
    mocno cwicz nad talia... reszta wymiarow oki... na fotomodelke masz szanse bo masz ladna i ciekawa buzie:happy:

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •