Pokaż wyniki od 1 do 16 z 16
  1. #1
    Stary wyjadacz Awatar Blondive
    Dołączył
    11.2005
    Lokalizacja
    Gdynia
    Wiek
    34
    Posty
    813

    Pomoc przy budowaniu portfolia

    Witajcie.
    Nie wiedzialam gdzie umiescic ten temat ale mysle ze to odpowiednie miejsce. Ciagle buduje moje portfolio i chcialabym aby bylo jak najlepsze, lecz ciezko samemu wybrac ktore zdjecia sa naprawde dobre i ktore moga mnie postawic w "dobrym swietle". Zatem postanowilam spytac sie was, o opinie ktore zdjecia NIE POWINNY znalezc sie w mojej galerii. Te ktore nie sa okay prosze o numerowanie, np. 3 (czyli trzecie zdjecie OD LEWEJ). Zdjecia ktore naprawde slabo beda sie prezentowac, po prostu wyrzuce. Nie musicie pisac dlaczego dane foto jest nie tak, prosze tylko o cyferki. Jesli macie na to oczywiscie czas i ochote :)
    Pozdrawiam serdecznie i z gory dziekuje ;**
    Oto adres strony: www.annapirogowska.getphoto.net

  2. #2
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    08.2007
    Lokalizacja
    Jelcz-Laskowice
    Wiek
    37
    Posty
    5
    Ja uważam że wszystkie zdjęcia sa super, do żadnego nie mam zastrzeżeń :)

  3. #3
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    05.2006
    Posty
    902
    5 i 6 bym wyrzuciła ;)

  4. #4
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    07.2007
    Lokalizacja
    Wrocław
    Wiek
    46
    Posty
    21
    z albumu A12 Team - wyrzucilbym 2 ostatnie (portrety B&W) - czyli zdjecie 4 i 5;
    z albumu DorotaSzatkowska - zdjecie nr1 (DorotaSzatkowska03)
    - Grzywacz Michal - zdjecia nr2 - przy drzewie,

    to oczywiscie jak najbardziej subiektywna opinia - wybralem fotki, ktore wg mnie przedstawiaja Ci nie zbyt ciekawie

  5. #5
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    01.2007
    Lokalizacja
    Wrocław
    Posty
    24
    Witam,
    moim zdaniem nie najlepiej pokazują Ciebie zdjęcia 5 i 6. Może się czepiam, ale te właśnie fotki są - moim zdaniem - do bani. Znam kilka Twoich zdjęć 'odważniejszych', nie ukrywa, że widziałbym na Twojej stronie (w Twoim portfolio) coś z tamtej tematyki.
    Pozdrawiam
    Piotr

  6. #6
    ,,,,,,ja,,,,,, Awatar aniolaj19
    Dołączył
    06.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    289
    zdecydwanie 5 i 6.ale bylabym tez za 14
    jako fotograf: www.annas.getphoto.pl

    jako modelka: www.aniolaj.getphoto.net

  7. #7
    Starszy Pan :D Awatar fkk
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Malbork
    Wiek
    62
    Posty
    858
    Wywaliłbym wszystkie trzy Szatkowskiej - zamiar dobry, ale wykonanie IMO tragiczne. NIe podoba mi sie pierwsze z enniowych. 5 i 6 chyba tez bym usunął, ale do końca nie jestem przekonany.

    Te ktore nie sa okay prosze o numerowanie, np. 3
    Ciekawe jak oceniajacy policza tryptyk od A12, jako jedno, czy jako trzy zdjecia

    No i... nie pytasz co prawda o to, ale w pierwszej kolejnosi zabrałbym sie za zredagowanie tekstów na nowo. Próbujesz w nich byc elokwentna, a moim zdaniem wyszłedł dziwny styl pisania, troche zabawny

  8. #8
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    05.2006
    Posty
    902
    Cytat Zamieszczone przez fkk

    No i... nie pytasz co prawda o to, ale w pierwszej kolejnosi zabrałbym sie za zredagowanie tekstów na nowo. Próbujesz w nich byc elokwentna, a moim zdaniem wyszłedł dziwny styl pisania, troche zabawny
    oj tak, to przede wszystkim :)
    o szablon tez nie pytałaś, ale ja bym go na Twoim miejscu zmienila

  9. #9
    Stary wyjadacz Awatar Blondive
    Dołączył
    11.2005
    Lokalizacja
    Gdynia
    Wiek
    34
    Posty
    813
    Cytat Zamieszczone przez foto-szlak
    Znam kilka Twoich zdjęć 'odważniejszych', nie ukrywa, że widziałbym na Twojej stronie (w Twoim portfolio) coś z tamtej tematyki.
    Tak chetnie bym je wstawila, ale moi znajomi maja adres tej strony i stale ja obserwuja a szum juz dookola siebie mialam :) Zaraz by to doszlo do mojej kochanej szkoly, z ktorej wywalili Sylwie Preiss za sesje do Playboya :)
    Jak bede miala profesjonalna strone www, to umieszcze tylko nick ktorego znajomi nie znaja, bez nazwiska, wiec bedzie wieksze prawdopodobienstwo ze nie poogladaja sobie... :)

    "No i... nie pytasz co prawda o to, ale w pierwszej kolejnosi zabrałbym sie za zredagowanie tekstów na nowo. Próbujesz w nich byc elokwentna, a moim zdaniem wyszłedł dziwny styl pisania, troche zabawny"

    Nie... po prostu chcialam napisac cos o sobie :)

    "szablon tez nie pytałaś, ale ja bym go na Twoim miejscu zmienila"

    ten szablon mi odpowiada bo nie musze zgrywac plikow na serwer... wystarczy skopiowac link... a getphoto nie ma zbyt fajnych szablonow...

  10. #10
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    01.2007
    Lokalizacja
    Wrocław
    Posty
    24
    Cytat Zamieszczone przez Blondive
    Zaraz by to doszlo do mojej kochanej szkoly, z ktorej wywalili Sylwie Preiss za sesje do Playboya :) ...
    No cóż. Z jednej strony masz rację, szkołę warto i trzeba ukończyć. W Polsce nie ma tolerancji na artyzm, z drgiej strony mogę zrozumieć też szkołę (dba o swój image).
    Swoją drogą... czekam na link...
    Pozdrawiam
    Piotr

  11. #11
    Nie podoba mi się 3, 5 i 6 od prawej, szczerze nie znam sie na tym, ale nieładnie wyszłaś moim zdaniem :-) Ale na niektórych naprawde jesteś śliczna, jestem pod wrazeniem, są śliczne.
    Życie bywa okrutne, a potem się umiera
    http://maxmodels.pl/izka.html

  12. #12
    Stary wyjadacz Awatar a-ja
    Dołączył
    05.2007
    Lokalizacja
    Gdańsk
    Wiek
    36
    Posty
    229
    2 i 3 a feee.za słodko,zbyt lukrowo i nie wiem,czy dobrze widzę,ale chyba masz tam aprat na zębach.
    lubię Cię na tych ostatnich zdjęciach-przypominasz trochę Sonię Truszkowską(pewnie wiesz,o kim mówię,bo jesteś z Gdyni).

  13. #13
    Starszy Pan :D Awatar fkk
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Malbork
    Wiek
    62
    Posty
    858
    Cytat Zamieszczone przez Blondive
    Nie... po prostu chcialam napisac cos o sobie :)
    Jezeli pominąc taniec w klatce, to nie chodzi mi o tresc, ale o styl w jakim to zrobiłas. No ale... pisze to juz chyba drugi raz, chyba Cie nie przekonam.

  14. #14
    Stary wyjadacz Awatar annnn
    Dołączył
    04.2007
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    34
    Posty
    254
    co do zdjęć to nie wiem które wyrzucić, wszystkie są bardzo dobre, ale wiem na pewno, ze z "doświadczenia" wywaliłabym :

    "- zająć I miejsce miss maskotek Epuls.pl"

    przecież tam dosłownie kazdy ląduje kto tylko założy konto na tym serwerze... i uroda przeważnie nie gra zadnej roli... po za tym jest to wyróżnienie trwające dosłownie kilka minut jak nie mniej... kompletnie to po prostu nie pasuje do innych osiągnięć.
    what if pms is a myth and I am just a bitch?

  15. #15
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    04.2007
    Lokalizacja
    Białystok
    Posty
    141
    ja mam tylko jedno pytanie - czy toty wcześniej wybieałaś czy inni ?? - ci co fotografowali ??

  16. #16
    Stary wyjadacz Awatar Blondive
    Dołączył
    11.2005
    Lokalizacja
    Gdynia
    Wiek
    34
    Posty
    813
    Cytat Zamieszczone przez shopen
    chyba Cie nie przekonam
    A jednak :) Liczy sie dla mnie opinia innych - wkoncu o nia prosilam. Stronke juz troche zmienilam, niedlugo wywalam zdjecia ktore nie podobaja sie uzytkownikom.

    ja mam tylko jedno pytanie - czy toty wcześniej wybieałaś czy inni ?? - ci co fotografowali ??
    dlaczego pytasz? chcesz posadzic mnie o zly gust? :)

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •