Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Eblis

  1. #1
    Stary wyjadacz Awatar Blondive
    Dołączył
    11.2005
    Lokalizacja
    Gdynia
    Wiek
    34
    Posty
    813

    Eblis

    Hej mam do was pytanie, czy jest któraś z was w agencji Eblis albo jaka jest ogólnie opinia o niej?
    Przyjeli mnie tam, ale nie chce jechać do Chorzowa na marne bo jest to dość (a raczej bardzo) daleko ode mnie.
    Oto adres ich strony: www.eblis.pl
    Nigdzie nie pisze aby płacić wpisowe albo za zdjęcia więc myśle że nie będzie źle jeśli do nich wstąpie.

  2. #2
    Stary wyjadacz Awatar mara
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Posty
    135
    hmm... nie wiem czy warto... przyjmuja laski co maja 160cm i 97cm w biodrach... rekordzistka ma 99... gdzie oni takie upchna?

  3. #3
    Wie o co chodzi Awatar Pączuś
    Dołączył
    12.2005
    Posty
    59
    Oj, agencja nie wydaje mi się dobra... Ja również wysłałam tam kiedyś zgłoszenie i odpisali mi. Potem chyba przez jakiś długi czas dostawałam różne zawiadomienia o tym, że ulotki w tramwajach mogę roznosić...

  4. #4
    Stary wyjadacz Awatar Grazioso
    Dołączył
    11.2005
    Lokalizacja
    Szczecin
    Posty
    315

    Myślenie ma przyszłość...

    Dziewczyny - wielokrotnie tutaj prosiłem - zejdźcie na ziemię... Teraz proszę - pomyślcie trochę, zanim coś chlapniecie... Jak byłbym właścicielem tej agencji - nigdy bym nie zaproponował współpracy osobom, które publicznie powątpiewają w zainteresowanie ich sylwetką/osoba. Zwłaszcza, że właścicielkami Elbis są kobiety. I nie zdziwię sie, że uważnie - one lub osoby przez nie wyznaczone - czytają forum wszelkie, wyszukują talenty modelkowe ale i zapamiętują niedowiarki. Nie znam Elbis, do Chorzowa daleko, ale jeśli dziewczyny stworzyły takie przedsiębiorstwo w tych niełatwych dla show-biznesu czasach to chyba nie chodzi o zabawę czy jak się wydaje niektórym adeptkom modelingu - dobroczynność.
    Blondive - ja bym zaryzykował na Twoim miejscu, bo firma fotografie ma extra, chyba że już zapomniałaś nauczkę, wyniesioną z targowania się o godzinę pozowania?
    mara - jestes niewysoka i dziwie sie Twemu działaniu - dlaczego powielasz stereotyp "kwalifikowanie calówką" ? Przecież najpierw uderza on w Ciebie! Wsród tych elbisowych "krasnoludków" są takie, które zaprosiłbym od razu na sesję, warte są tego by je fotografować. Do Chorzowa daleko...
    W wyborach miss, stwierdzenie "Dać za wygraną" nabiera zupełnie innego znaczenia.
    - anonimowe

  5. #5
    Stary wyjadacz Awatar mara
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Posty
    135
    oczywiscie grazioso, uderza to we mnie... ale ja nie mowie o wzroscie! mowie o proporcjach! mozna byc niska lub tez bardzo wysoka i miec proporcjonalne cialo, a tam widze takze "szersze" dziewczyny... choc moze wiesz co? to dobrze! nie wszystkie kobiety nosza xs a kto bedzie rozmiar M czy L reklamowal? dziewczyny sa niebrzydkie i nadaja sie przed obiektyw. w sumie runal mi teraz mit, ze dla fotomodelek sa prawie takie wymagania jak dla modelek albo i nawet wyzsze (nasza forumowa magdalenka i jej 177cm dla fotomodelki...). wszystkie agencje poza ta jedna nie przyjmuja dziewczyn co maja powyzej 92 w biodrach ale takie dziewczyny chyba tez maja wziecie w zawodzie i gdzies musza widniec...
    powiem tak- po ciaglym odwiedzaniu stron typu orange, rebel czy division ta strona nie robi pierwszego dobrego wrazenia- widzialam ladniejsze graficznie i modelki spelnialy inne wymagania... ale skoro jest popyt to musi byc i podaz i po glebszym zastanowieniu stwierdzam, ze fajnie, ze ma ktos odwage prowadzic taki interes majac w stajni nie tylko wieszaki.

  6. #6
    Stary wyjadacz Awatar Blondive
    Dołączył
    11.2005
    Lokalizacja
    Gdynia
    Wiek
    34
    Posty
    813
    Wiesz, ogólnie nic nie strace (chyba) jak spróbuje. Będe miała kilka nowych fotek plus reklame w agencji. Skoro nie ma tam wpisowych ani płatności za sesję to czemu nie? :)
    Grafika strony- fakt mogłaby być lepsza... ale moja wcale nie jest ciekawsza :)

  7. #7
    Wie o co chodzi Awatar bartus
    Dołączył
    12.2005
    Lokalizacja
    3miasto
    Wiek
    46
    Posty
    69
    radze sie dowiedzieć najpierw, nie czy przyjmą was, tylko z kim współpracuja i ile mają pracy dla modelek.
    czy maja jakieś firmy odzieżowe, czy tylko zajmują się roznoszeniem ulotek i zaśmiecaniem miasta.
    A może przyjmują wszystkich, bo każą sobie płacić kasę za zrobioną sesje foto?
    Radzę się na tym skupić.
    Z innej strony pamiętajcie ze agencja nie może posługiwać się czyimiś fotami.
    Nie może zamieszczać zdjęć przyniesionych przez was nie posiadając licencji na ich wykorzystanie.
    Musi mieć własnych fotografów, którzy robią dla niej foty i posługiwać się własnym produktem.

  8. #8
    Administrator Awatar Robert
    Dołączył
    09.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    48
    Posty
    854
    Cytat Zamieszczone przez bartus
    Z innej strony pamiętajcie ze agencja nie może posługiwać się czyimiś fotami.
    Nie może zamieszczać zdjęć przyniesionych przez was nie posiadając licencji na ich wykorzystanie.
    Musi mieć własnych fotografów, którzy robią dla niej foty i posługiwać się własnym produktem.
    Nie koniecznie tak jest. Jeśli modelka posiada standardowe pisemne pozwolenie na wykorzystanie, powielanie itd. od autora zdjec z okresleniem pol eksploatacji na 'dowolna promocja wizerunku' lub przynajmniej bez jasnego wyłączenia takiego wykorzystania, moze zawrzec w umowie z agencja swoja zgode na wykorzystanie przez agencje dostarczonych materialow. Takze w sytuacji, gdy modelka miala zdjecia wykonywane odplatnie i posiada na to odpowiednie papiery, domyslnie ma prawo do rozporzadzania takimi matrialami. Autorem nadal jest wykonujacy je fotograf natomiast zdjeci sa fizycznie wlasnoscia modelki.
    Bardzo groźny admin...

  9. #9
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    11.2005
    Posty
    2

    :)

    a mi sie wydaje ze moze agencja stawia na kobiece ksztalty , bardziej okragle , niektore dziewczyny na zdjeciach ladnie sie prezentuja a ze maja okraglejsze ksztalty to w ich przypadku chyba na plus , poniewaz zauwazylam ze nadchodzi do nas moda murzynek kraglych:)a moze sie myle ale mi sie tam podobaja te zdjecia nie wszytskie ale pare jest dobrych

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •