Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 48

Wątek: Gaga

  1. #1
    Stary wyjadacz Awatar Blondive
    Dołączył
    11.2005
    Lokalizacja
    Gdynia
    Wiek
    34
    Posty
    813

    Gaga

    Witam, może się myle ale nie jestem pewna, że to nieciekawa agencja. Z tego co mi serce podpowiada to zatrudniają wszystkich którzy się do nich zgłoszą, a co wy na to?

  2. #2
    Stary wyjadacz Awatar mara
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Posty
    135
    no nie masz racji...
    mi odmowili, bo za gruba jestem (85-59-85) i mam zrzucic te monstrualne uda i masywne biodra. preferuja patyczaki o dziwnej urodzie. mimo, ze ja dziwnej nie mam a pani okreslil;a ja jako pieknie klasyczna oraz mimo mojego niskiego wzrostu to byliby zainteresowani gdzyby nie te uda i biodra...
    ale z tego co wiem to daja prace i sa wyplacalni.

  3. #3
    Wie o co chodzi Awatar izabelita_1987
    Dołączył
    12.2005
    Lokalizacja
    ...
    Wiek
    36
    Posty
    63

    ??!!

    fajnie ze z takimi wymiarami jestes-ich zdaniem- za gruba!! ja mam 85/60/90 i jestem naprawde chuda- wszyscy mi to mowia i mam niedowage- przy 174cm waze 50kg. :angel:
    :mad:

  4. #4
    Wie o co chodzi Awatar Tynka
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Bełchatów
    Wiek
    38
    Posty
    51
    ogladam ich galerie i widze, ze sa modelki, ktore maja 63,64 i jedna nawet ma 65 w pasie, ale sa tez takie co maja 56 przy ponad 170...jesli natomiast chodzi o fotomodelki to sa rozne - nawet takie, ktore maja 160 cm wzrostu oraz takie co maja kolo 70 cm w pasie :)

  5. #5
    Cytat Zamieszczone przez mara
    mi odmowili, bo za gruba jestem (85-59-85) i mam zrzucic te monstrualne uda i masywne biodra.
    Eghm... To ciekawe co by powiedzieli o mnie... Że to agencja dla kobiet a nie dla słoni? ;)

  6. #6
    Stary wyjadacz Awatar Blondive
    Dołączył
    11.2005
    Lokalizacja
    Gdynia
    Wiek
    34
    Posty
    813
    Powiedzieli że narazie nie mogą nic o mnie powiedzieć bo proszą o nieprofesjonalne fotki... znów będe musiała po cyfrówkę do koleżanek biegać... ech :) Czyli dobrze by było tam iść?

  7. #7
    Wie o co chodzi Awatar Pączuś
    Dołączył
    12.2005
    Posty
    59
    Cytat Zamieszczone przez Blondive
    Czyli dobrze by było tam iść?
    Myślę, że dobrze bybyło:D
    Ale mi osobiście w Gadze przeszkadza to, że modelki tam mają numerki zamiast jakieś nicki... Jakieś źle skojarzenia mam z tym.
    Ale to ni jak sie ma do profesionalizmu agencji:)

  8. #8
    Stary wyjadacz Awatar Blondive
    Dołączył
    11.2005
    Lokalizacja
    Gdynia
    Wiek
    34
    Posty
    813
    O tak, też nie lubie numerków...

  9. #9
    d_29
    Guest

    Patyczaki?

    <<mi odmowili, bo za gruba jestem (85-59-85) i mam zrzucic te monstrualne uda i masywne biodra.>>
    Bo jesteś za gruba?? Przecież 85 w biodrach to prawie jakby ich nie było, ja mam o 2 cm większe i uważam je za małe...chyba ta agencja naprawdę preferuję patyczaki...

  10. #10
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    03.2007
    Posty
    17
    Czy któraś z was miała doczynienia z tą agencją???

  11. #11
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    06.2007
    Wiek
    36
    Posty
    10
    Mieszkam w Poznaniu i wyslslam im swoje fotki, po osobistym spotkaniu u Pani Kasi dowiedzialam się, żę musiałabym troszke zeszczuplec bo mam nabita sylwetke, choc wg mnie wcale tak nie jest. Pokierowala mnie tam moja znajoma, ktorej zrobili fotki (bardzo dobre zreszta) i dziewczyna musi teraz odrabiac koszty sesji - 500 zł. Daja jej oferty za 10 zl za godzine np roznoszenie ulotek i musi sie godzic bo podpisala umowe.Masakra. Ale babka ma dobre kontakty wiec moze warto sprobowac.

  12. #12
    Stary wyjadacz Awatar tomodati
    Dołączył
    02.2006
    Lokalizacja
    Katowice
    Wiek
    47
    Posty
    179
    Cytat Zamieszczone przez LIPS
    Mieszkam w Poznaniu i wyslslam im swoje fotki, po osobistym spotkaniu u Pani Kasi dowiedzialam się, żę musiałabym troszke zeszczuplec bo mam nabita sylwetke, choc wg mnie wcale tak nie jest. Pokierowala mnie tam moja znajoma, ktorej zrobili fotki (bardzo dobre zreszta) i dziewczyna musi teraz odrabiac koszty sesji - 500 zł. Daja jej oferty za 10 zl za godzine np roznoszenie ulotek i musi sie godzic bo podpisala umowe.Masakra. Ale babka ma dobre kontakty wiec moze warto sprobowac.
    Po pierwsze: GAGA jest dobra agencja, dobrze sie o niej mowi i pisze, wiec nie wzielo sie to z nieba.
    Po drugie: widze po wypowiedzi, ze doskonale wiesz, ze wygladasz rewelacyjnie i zadna opinia osoby, ktora z niejedna taka jak Ty miala do czynienia, nie jest w stanie zepsuc Ci dobrego humoru. Jednak opinia tej osoby najprawdopodobniej bedzie sie pokrywala z opiniami innych osob odpowiedzialnych za rekrutacje.
    Po trzecie: 10 zeta chyba netto, co? to wychodzi, przy uczciwej pracy 8h dziennie 80 zeta dziennie, a 1600 miesiecznie zakladajac, ze weekendy masz wolne... wiesz:) To nawet poczatkujacy lekarz leczac ludzi i biorac wielka odpowiedzialnosc za to co robi nie zbiera takiej kasy, wiec masakra to jest to co Ty tutaj piszesz!
    Poza tym, w normalnym swiecie ( zapomnij na moment o teletubusiach i smerfach, czy co tam teraz puszczaja w porze wieczorynek ) nie ma czegos za darmo. Wiem, ze to przykre, ale takie rzeczy to tylko w erze. Skoro kolezanka chciala miec fajne zdjecia, a nie chciala placic ( nie obchodzi mnie dlaczego, tylko sam fakt) to musi dziewcze odpracowac i to jest normalne, a nie masakra. Mogla wyskoczyc z 500PLN i miec foty bez roznoszenia ulotek.
    Podsumowanie:
    Jest mi przykro z tego powodu, ze trafilo na Ciebie, ale niestety na kogos musialo. Pretensje w stylu "zrobili mi/kolezance/komukolwiek fotki ale chca pieniedzy albo odpracowanie" sa nie na miejscu. Dziewuszki dowiaduja sie jedna od drugiej, ze za zdjecia sie nie placi. Nie placi sie, jak fotograf jest poczatkujacy i tez sie uczy, wtedy kazdy z tego cos ma i zbiera powoli zdjecia do swojej kolekcji, szumnie nazywana 'portfolio'. Jak juz bedziesz na tyle powazna modelka, rozpoznawalna w swiecie i wogole wow to wtedy bedziesz mogla sobie roscic pretensje do jakiegos jelenia, ze ma ochote zedrzec z Ciebie kase i jeszcze zrobic sobie reklame focac taka slawe:)


    No to tyle na ten temat. Mam nadzieje, ze kojeny post w temacie placenia za zdjecia w koncu trafi tam gdzie trzeba czyli do szerokopojetych glowek:)

    Adas
    ____________________
    No sé, no soy de aquí.
    Soy de www.A2Team.pl y www.warcholinski.com

  13. #13
    Stary wyjadacz Awatar polMa
    Dołączył
    01.2007
    Posty
    144
    Profesjonalna agencja, profesjonalne podejście do modelek.
    Skupiają się głównie na rynku zagranicznym. Pani Kasia bardzo dba o swoje modelki i jest równocześnie bardzo wymagająca dla fotografów.

    Dziewczyna, żeby się tam dostać, musi mieć coś oryginalnego, przyciągającego w buzi. Jednak na spotkaniach oceniają nie tylko wygląd....;)

    Modelki, które mają po 65 w talii lub ponad 90 w biodrach, też są potrzebna np do pracy w ShowRoomach w Mediolanie.

    Poza tym GAGA współpracuje z IMG i innymi agencjami za granicą.

  14. #14
    Stary wyjadacz Awatar polMa
    Dołączył
    01.2007
    Posty
    144
    Cytat Zamieszczone przez LIPS
    Daja jej oferty za 10 zl za godzine np roznoszenie ulotek i musi sie godzic bo podpisala umowe.Masakra.

    Wcale nie musi. Jakby poprawnie przeczytała tą umowę to by o tym wiedziała.

  15. #15
    "fotograf" :) Awatar Przemek Lipski
    Dołączył
    10.2006
    Lokalizacja
    Dublin
    Wiek
    52
    Posty
    1,522
    10zl za godzine za noszenie ulotek, to chyba dobra stawka. Nie napracuje się, a kasa leci...
    http://www.maxmodels.pl/przemek_lipski.html

    "Wszyscyśmy z płócien
    Rembrandta:
    To tylko kwestia
    Światła ; " (Jacek Kaczmarski "Światło")

  16. #16
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    07.2007
    Wiek
    30
    Posty
    33
    A mną się zainteresowali.. Tzn odezwali się, dostałam e-maila z pozytywną opinią. Proszą bym zadzwoniła by umówić się na spotkanie. Bardzo, bardzo się cieszę aczkolwiem nie wiem czy jest z czego. Dużo słyszałam o tej agencji i widzę, że jest niezła. Jednym z problemów jest to, że z Białegostoku do Poznania to niemały kawałek. A po 2 od września moi rodzice wyjeżdżają za granicę, a ja zostaję z ciotką. Nie mam pojęcia jak mam do 'nich' (GAGA) dotrzeć. A co dopiero z ewentualną współpracą. Doradzcie proszę.
    Klaudia.

  17. #17
    Stary wyjadacz Awatar polMa
    Dołączył
    01.2007
    Posty
    144
    Cytat Zamieszczone przez losincontrol
    A mną się zainteresowali.. Tzn odezwali się, dostałam e-maila z pozytywną opinią. Proszą bym zadzwoniła by umówić się na spotkanie. Bardzo, bardzo się cieszę aczkolwiem nie wiem czy jest z czego. Dużo słyszałam o tej agencji i widzę, że jest niezła. Jednym z problemów jest to, że z Białegostoku do Poznania to niemały kawałek. A po 2 od września moi rodzice wyjeżdżają za granicę, a ja zostaję z ciotką. Nie mam pojęcia jak mam do 'nich' (GAGA) dotrzeć. A co dopiero z ewentualną współpracą. Doradzcie proszę.
    Klaudia.
    Dziewczyny przyjeżdżają do nich z całej Polski i jakoś sobie radzą :]
    GAGA ma siedzibę w miejscu gdzie każdy trafi...Poza tym dziewczyny przyjeżdżają tylko na spotkanie, a później na testy (masz zapewniony nocleg). Po tym czeka się na zlecenie. I tak byś musiała jeździć, jak nie za granicę to po całej Polsce.

    Doradzam Ci żebyś przed wysłanie następnego zgłoszenia do dobrej agencji, zastanowiła się czego chcesz. Bo jeśli chcesz pracować tylko na miejscu to znajdziesz jakąś słabą agencje w okolicach swojego miasta :)

  18. #18
    Wie o co chodzi Awatar QumpelkA
    Dołączył
    08.2007
    Lokalizacja
    Lubuskie
    Wiek
    31
    Posty
    77
    Mam znajoma ktora jest w agencji GAGA bardzo ja sobie chwali... byla juz na miesiac w Turcji, na dwa miesiace we Wloszech a teraz leci na 2 miesiace do Japoni... Fakt ze pani Kasia jest bardzo wymagajaca i w ogole ale to raczej dobrze bo nie ma tam amatorszczyzny... Kamila <moja kolezanka> nic nie placila za sesje i w ogole wiec nie wiem o co chodzi z tym 500 zl ;/
    '...marzenia sie spełniaja ;)

    ... tylko nie zawsze...

    ... ale trzeba w nie wierzyc! :)'

  19. #19
    Pierwsze kroki Awatar DorotaN
    Dołączył
    08.2007
    Wiek
    31
    Posty
    12
    Cytat Zamieszczone przez d_29
    <<mi odmowili, bo za gruba jestem (85-59-85) i mam zrzucic te monstrualne uda i masywne biodra.>>
    Bo jesteś za gruba?? Przecież 85 w biodrach to prawie jakby ich nie było, ja mam o 2 cm większe i uważam je za małe...chyba ta agencja naprawdę preferuję patyczaki...

    Sądzę, że to zależy od typu sylwetki i - oczywiście - wzrostu! Jeśli się ma 180 cm wzrostu to biodra 85 cm są wąziutkie, natomiast przy 165 to wygląda już trochę inaczej ;]


    Cytat Zamieszczone przez marta1524
    Czy któraś z was miała doczynienia z tą agencją???
    Cóż, wysłałam do nich zgłoszenie i odpisano mi już po godzinie. Bezpośrednio nie znam się, ale słyszałam mnóstwo dobrych opinii. No i podoba mi się ich strona internetowa :)

  20. #20
    Tak, Ola :D xD Awatar freestyleONA
    Dołączył
    11.2006
    Lokalizacja
    Ostrołęka
    Wiek
    33
    Posty
    493
    W Grecji poznałam świetną dziewczyne.. kontakt się urwał bo wyjechała wcześniej niz ja - nastepnie w Turcji zaskoczyła mnie swoją obecnością.. Brydzia jest z Gagi i chwali sobie agencje.. Nie warto opierać się na opiniach dziewczyn, które nie mają pojęcia o agencji - często są to opinie zawiedzionych dziewczyn, które nie nadają się do modelingu a wine swojego niepowodzenia 3eba na kogos złożyć by nie wyszło - ,,jaka ja jestem beznadziejna'' - Nie kazdy moze byc lekarzem, dziennikarzem.. nie kazda dziewczyna ( często mowa o ładnych ale bez Tego czegoś w sobie ) modelką.. Tyle..

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •