Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 67
  1. #41
    Hi hi
    Photoshop jest boski.Na niejednym zdjęciu po retuszu wychodzi się jak Naomi Campbell... lecz to tylko cyberświat

  2. #42
    Pierwsze kroki Awatar anczess
    Dołączył
    09.2009
    Lokalizacja
    Gniezno
    Wiek
    35
    Posty
    4
    Też mam ten problem :curved: pojawiły się gdy byłam mała... (w podstawówce zostałam uderzona klamką w oko:sad:, ale czy to jest przyczyna tego nie wiem:little:) spędzam dużo czasu na świeżym powietrzu i wysypiam się, ale cienie jak były tak są :alien: spróbuje okładów z tej herbaty i napisze o rezultatach :D oczywiście jeśli będą :D

  3. #43
    Od tej klamki to spodziewałabym się nie cieni a lima:mysteriou

  4. #44
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    11.2009
    Wiek
    50
    Posty
    6

    cienie i obrzęki pod oczami

    Ja odkryłam w aptece nowy produkt na cienie i obrzęki. Właściwie w/g producenta jest to produkt okulistyczny ale leży na półce z dermokosmetykami. Nazywa się Light eyes firmy Isispharma. Używam trzeci tydzień. Efekt po prostu boski!!! Zawsze się budziłam z worami a cienie mam genetycznie przekazane. Ale teraz po prostu znikają a obrzęk jest znacznie mniejszy. Kocham ten kosmetyk bo działa. :happy::happy::happy:
    Zawiera sporo złożonych substancji ale przede wszystkim nie uczula i jest super.
    polecam jak masz takie kłopoty z sińcami jak ja.

  5. #45
    fashion victim Awatar Dominique_90
    Dołączył
    08.2007
    Lokalizacja
    Sopot
    Wiek
    33
    Posty
    2,165
    Cytat Zamieszczone przez Norin Zobacz posta
    Ja odkryłam w aptece nowy produkt na cienie i obrzęki. Właściwie w/g producenta jest to produkt okulistyczny ale leży na półce z dermokosmetykami. Nazywa się Light eyes firmy Isispharma. Używam trzeci tydzień. Efekt po prostu boski!!! Zawsze się budziłam z worami a cienie mam genetycznie przekazane. Ale teraz po prostu znikają a obrzęk jest znacznie mniejszy. Kocham ten kosmetyk bo działa. :happy::happy::happy:
    Zawiera sporo złożonych substancji ale przede wszystkim nie uczula i jest super.
    polecam jak masz takie kłopoty z sińcami jak ja.
    a ile ten kosmetyk kosztuje??
    Domi przestała się patyczkować i każdy zły wątek(bez zdjęć,wymiarów itd.) z działu czy się nadaję odrazu kasuje.

    http://www.maxmodels.pl/dominique_90.html
    http://good-for-you.blog.pl/

  6. #46
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    11.2009
    Wiek
    50
    Posty
    6
    Ja płaciłam ok 50 zł ale co apteka to inne marże:curved: ale myślę że ta moja cena i tak nie była jakaś wygórowana.

  7. #47
    fashion victim Awatar Dominique_90
    Dołączył
    08.2007
    Lokalizacja
    Sopot
    Wiek
    33
    Posty
    2,165
    Cytat Zamieszczone przez Norin Zobacz posta
    Ja płaciłam ok 50 zł ale co apteka to inne marże:curved: ale myślę że ta moja cena i tak nie była jakaś wygórowana.
    a na długo starcza?bo 50 zł.to w sumie dużo przynajmniej dla mnie wydać 50 zł.za kosmetyk to dużo za dużo;P
    Domi przestała się patyczkować i każdy zły wątek(bez zdjęć,wymiarów itd.) z działu czy się nadaję odrazu kasuje.

    http://www.maxmodels.pl/dominique_90.html
    http://good-for-you.blog.pl/

  8. #48
    Pierwsze kroki Awatar Mariolcia1004
    Dołączył
    11.2009
    Lokalizacja
    Otwock
    Wiek
    37
    Posty
    4
    dobry sposób to zaparzoną torebke herbaty włozyć na 5 minut do lodówki i po tym czasie polozyc na oczy lub postapic tak z łyzeczkami...a na codzień zastosować korektor dobrej firmy najlepiej jasny beż bo kolor cieni jest siny...i najlepszy korektor to ten w sztyfcie...

  9. #49
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    11.2009
    Wiek
    50
    Posty
    6
    Cytat Zamieszczone przez Dominique_90 Zobacz posta
    a na długo starcza?bo 50 zł.to w sumie dużo przynajmniej dla mnie wydać 50 zł.za kosmetyk to dużo za dużo;P
    To hydrożel więc jest baaardzo wydajny.Spokojnie wystarczy na trzy miesiące tak sądze...

  10. #50
    Kremiki pod oczy są wydajne
    tutaj 50 złotych to nie tragedia,
    bo na dłużej starczy
    Choć na cienie genetycznie uwarunkowane
    na pewno nie pomoże

  11. #51
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    11.2009
    Wiek
    33
    Posty
    15
    Dokładnie taki "efekt" nieporzadany pod oczkami jest wywołany poprostu zmeczenieniem,ale jesli wyśpisz sie raz to CI nie pomoze potzrebny jest dobru odpoczynek bo moze dojsc do tego ze workow zrobia sie sińce...:unsure:

  12. #52
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    11.2009
    Wiek
    50
    Posty
    6
    Co do cieni to jeszcze siostra odkryła inny apteczny kosmetyk na cienie. To produkt organiczny w 100% naturalny więc dla alergików dobry. To plante System Bio. Żel na cienie pod oczami z arniką i chabrem bławatkiem. Siostra młodsza to i może go używać bo od 20 r.ż jest.
    ale skład świetny i działanie podobno też bo sister zachwycona!
    Jak skończę ten swój to spróbuję natury z tubki...:D

  13. #53
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    12.2009
    Posty
    1

    Floslek - żel arnikowy

    Żel arnikowy Floslek jest naprawdę rewelacyjny. Świetnie radzi sobie z podpuchnięciami i cieniami pod oczami. Nakładam go po schłodzeniu w lodówce, wtedy dodatkowo działa jak okład. Kosztuje ok 10 zł i jest bardzo wydajny.

  14. #54
    Ale taki żelik to tylko pod nieoczekiwane i tymczasowe stany
    Jak się z tym męczysz dłużej to jednak może nie dać rady

  15. #55
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    12.2009
    Lokalizacja
    Radom/Kraków
    Posty
    88
    sen, sen i jeszcze raz sen... no i photoshop :D
    to najlepsze kosmetyki ;p

    są jeszcze kremy, ale nie pomagają tylko minimalnie...no i o ogórkach słyszałam, ale to niewygodne;p no i te kostki lodu...
    no ale dobry sen jest niezastąpiony:P dla wzmocnienia efektu jeszcze odrazu po przebudzeniu mocno "zamknac" oczy i przycinsac:p

  16. #56
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    12.2009
    Posty
    44
    Ja również polecam ogórki z Sephory . Serio bardzo pomagają !

  17. #57
    sen jest ważny dla każdego wtedy się regenerujemy
    wierzę że leniuchowanie w łóżku przynosi błogosławieństwo dla skóry:D

  18. #58
    Pierwsze kroki Awatar joanna2812
    Dołączył
    02.2010
    Lokalizacja
    Lubin (dolnośląskie)
    Wiek
    31
    Posty
    4
    ktoś się pytał o ogórka, po się go kładzie na oczach, chyba znm odpowiedź ;)

    Ogórek oczyszcza skórę, wygładza ją i wybiela
    maseczka na powieki i dłonie: pokrojone plasterki połóż na 10 min. na oczy, spojrzenie nabierze blasku i świeżości. Sok z ogórka wygładza i rozjaśnia plamy barwnikowe na skórze dłoni.
    i wszytsko jasne ;D

  19. #59
    Z tym wybielaniem bym nie przesadzała
    takie puciu puciu

  20. #60
    Stary wyjadacz Awatar Jeanette
    Dołączył
    02.2007
    Posty
    146
    Sprobuje tego light eyes. nigdy nic nie wiadomo. wczesniej uzywalam zelu la prairie, 15ml za 500zl i co? łuu poszczypie troche w oczy i na tym sie konczy jego dzialanie. a worki przechodzą po przespanej nocy tylko szczesciarom, ja im dluzej spie tym gorzej wyglądam :)

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •