Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 61 do 67 z 67
  1. #61
    ..PRO.. Awatar adaaa5
    Dołączył
    03.2008
    Lokalizacja
    wszędzie
    Wiek
    31
    Posty
    916
    Ja jak obudzę się w nocy-rano budzę się z workami pod oczami. Biorę wtedy krem mamy i nie wiem jakim cudem, ale po 20 minutach znikają, a co najmniej są mniejsze, znacznie mniejsze.

  2. #62
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    04.2011
    Wiek
    33
    Posty
    6

    Na cienie pod oczami

    Ja mam cienie genetyczne,siostra ma, tata , i ja po nim- brak tłuszczu pod oczami to powoduje i niczym- wierzcie mi- niczym nie mogłam tego się pozbyć, wszystko stosowałam- domowe herbatki, ogórki, kremy tańsze i droższe i nic. Tylko korektor. Ale siostra wyczaiła sposób i poszłyśmy razem na taki zabieg- wstrzyknięcie tłuszczu swojego. Pobrali nam z brzucha i igłami wstrzyknęli pod oczy- po wszystkim te cienie zniknęły całkiem. I mnie i siostrze, ona bardziej zadowolona, bo jeszcze jej zmarszczki zlikwidowały się po tym zabiegu, bo siostra starsza. Wierzcie mi, rewelacja. Jak jesteście z Wrocławia to w Art Estetica to robiłyśmy.
    Ja sie nie martwię, bo jak by mi się znowu pokazały po iluś tam latach to zaraz robię powtórkę i gotowe, bo lepiej się wygląda, a dla nas to ważne

  3. #63
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    01.2011
    Posty
    3
    Heh, ja mam nawet nie cienie, a prawdziwe worki pod oczami :depressed Próbowałam już chyba wszystkiego, najlepsze efekty daje u mnie maseczka ogórkowa, ale i tak cienie są widoczne. Jedyne co mi pozostało to jakieś bardziej inwazyjne metody, ale cały czas mam jakieś obawy...

  4. #64
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    04.2011
    Wiek
    33
    Posty
    6

    cienie pod oczami

    Cytat Zamieszczone przez Meme Zobacz posta
    Heh, ja mam nawet nie cienie, a prawdziwe worki pod oczami :depressed Próbowałam już chyba wszystkiego, najlepsze efekty daje u mnie maseczka ogórkowa, ale i tak cienie są widoczne. Jedyne co mi pozostało to jakieś bardziej inwazyjne metody, ale cały czas mam jakieś obawy...
    Na takie worki to chyba taki tłuszcz to nie pomoże, on ewidentnie likwiduje cienie ale udaj się do dobrego specjalisty na konsultację, zrób badania żeby wykluczyć choroby i działaj, szkoda życia żeby sie zamartwiać swoim wyglądem:happy:

  5. #65
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    01.2011
    Posty
    3
    No nie to że się zamartwiam, ale jakby coś się dało zrobić (w miarę łagodnymi sposobami) to bym zrobiła :) Do lekarza pewnie trzeba się będzie zapisać, dzięki za słowa otuchy :)

  6. #66
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    04.2011
    Wiek
    33
    Posty
    6
    Nie ma za co :)) jak pisałam- najpierw do lekarza, zrób badania bo to może być objaw jakiejś choroby i dobrze by to wcześnie wyłapać. A oprócz tego idź do jakiegoś specjalisty od medycyny estetycznej na konsultacje- oni wiedza co i jak i na pewno coś doradzą. A skąd jesteś? Jak z okolic Wrocławia to polecam tu gdzie ja chodzę -do gabinetu ART ESTETICA - mają często różne promocje i nawet są dni darmowych konsultacji u lekarzy to warto skorzystać bo sporo można zaoszczędzić i na zabieg np potem przeznaczyć. Powodzenia

  7. #67
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    07.2009
    Wiek
    32
    Posty
    7

    worki

    U mnie prawie nie bylo dnia zebym nie miala workow pod oczami, nie wiem podobno niektorzy tak maja. Ale sa na to zabiegi, ja robilam sobie mezoterapie w cece Beauty Clinic http://salon.cece.pl/ . skora pod oczami po takim zabiegu jest widocznie rozjasniona.

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •