Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 67
  1. #1
    ofca
    Guest

    Aaaa! Cienie pod oczami!

    Mój problem dotyczy 'worków' pod oczami. Mam je non stop. Nie mam pojecia co z nimi zrobic. Używam kremu pod oczy i na powieki Dr. Ireny Eris ale on nie pomaga... Znacie jakieś kosmetyki, domowe sposoby? Proszę o radę!

  2. #2
    Stary wyjadacz Awatar Opalia
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    150
    Też mam podobny problem - mam permanentne cienie pod oczami i wyglądają jakby cały czas były podkrążone. Jeśli ktoś zna sposoby aby się ich pozbyć też chętnie posłucham
    ----------
    Pozdrawiam Kasia Winter - Opalia
    www.kasia-winter.com

  3. #3
    Wie o co chodzi Awatar Pączuś
    Dołączył
    12.2005
    Posty
    59
    Polecam płatki ogórkowe z Sephory!

  4. #4
    Pierwsze kroki Awatar Anjouka
    Dołączył
    11.2005
    Posty
    24
    Ja tez mam podobny problem (jeszcze teraz malo spie).
    Pomagaja oklady z herbatki pod oczy- ale trzeba miec czas.
    Ja uzywam na codzien korektora Maybelline EverFresh pod oczy, nie ruszam sie bez niego z domu, musze powiedziec, ze jest to najlepszy korektor jaki mialam, nie widoczny i fajnie kryje cienie po oczami. Naprawde jest roznica.
    Oczywiscie dowiedzialam sie o nim na portalu wizaz.pl, w ktorym jest kosmetykiem bardzo wysoko ocenianym. U mnie sie sprawdza.
    Polecam

  5. #5
    Stary wyjadacz Awatar daisy
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    okolice Warszawy
    Posty
    130
    Ja mam non stop podkrazone oczy i cienie, ale podobno taka moja uroda, to ja dziekuje za taka urode!

  6. #6
    Stary wyjadacz Awatar kala
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    181
    Dobre są okłady ze świetlika (w torebeczkach do zaparzania) i świetlik w żelu pod oczy i na powieki, koi, łagodzi, likwiduje obrzęki.
    Poza tym żel arnikowy firmy Floslek, zapobiega sińcom, podpuchnięciom i workom pod oczami.
    Pozdrawiam

  7. #7
    Stary wyjadacz Awatar daisy
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    okolice Warszawy
    Posty
    130
    U mnie sińce pod oczami spowodowane sa bardzo cienka skora w tych okolicach i po prostu przebijaja mi naczynia krwionosne i przez to daje to efekt zasinien. Jedynym ratunkiem dla mnie jest pogrubienie skory pod oczami, wiec na najblizszych targach kosmetycznych bede szalala w poszukiwaniu specjalnych preparatow, ktore dzialaja takie cuda ( wie o jakie preparaty chodzi, ale nie wiem, ktore firmy maja je w swojej ofercie)

  8. #8
    Stary wyjadacz Awatar mara
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Posty
    135
    mi do tej pory pomogl jedynie zel iwostin pod oczy niwelujacy opuchlizne i zasinienia. naprawde moge polecic. a co rozjasnienia miejsca pod oczkami uzywam korektora touche eclat i jest git- jest leciutki, nie wazy sie a oczka od razu sie wypoczete robia...

  9. #9
    Stary wyjadacz Awatar daisy
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    okolice Warszawy
    Posty
    130
    a jakiej firmy jest ten korektor?

  10. #10
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    08.2006
    Wiek
    36
    Posty
    1

    hym

    a ja mam takie pytanie czy ogorki pomagaja na cienie pod oczami i w ogole po co sie ogorki kladzie na oczy ? a ta herbate to ile trzeba trzymac tam mniejwiecej na tych oczach z 10 min ?

  11. #11
    Wie o co chodzi Awatar dzidzia_v
    Dołączył
    01.2007
    Posty
    55

    cienie

    co do kosmetyków - są zbyt przereklamowane.
    mam ten sam problem. Cienie są moją udręką ale ponoć taka moja uroda ;)
    pomaga mi jednak okład z kostek lodu i masaż oczu. :glasses:

  12. #12
    po prostu księżniczka ;) Awatar lutea
    Dołączył
    05.2007
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    37
    Posty
    251
    najlepszy korektor jaki znam to Magic Conclear HR ale tez całkiem fajny jest L'oreala
    kosztuje swiat kawałe po kawałku, daokladnie przeżuwam i wydalam..

  13. #13
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    02.2007
    Lokalizacja
    Toruń
    Posty
    311
    Ja ostatnio też mam z tym problem... brak snu... sesja :/ żel ze świetlikiem i aloesem w aptece niweluje opuchliznę (ok 6zl) i okłady na oczka z czarnej herbaty (5-10 min, za darmo ;) ) Pozdrawiam :)

  14. #14
    po prostu księżniczka ;) Awatar lutea
    Dołączył
    05.2007
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    37
    Posty
    251
    Cytat Zamieszczone przez divain
    Ja ostatnio też mam z tym problem... brak snu... sesja :/ żel ze świetlikiem i aloesem w aptece niweluje opuchliznę (ok 6zl) i okłady na oczka z czarnej herbaty (5-10 min, za darmo ;) ) Pozdrawiam :)
    znam ten ból.no ale co zrobic life is brutal
    kosztuje swiat kawałe po kawałku, daokladnie przeżuwam i wydalam..

  15. #15
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    02.2007
    Lokalizacja
    Toruń
    Posty
    311
    Cytat Zamieszczone przez lutea
    znam ten ból.no ale co zrobic life is brutal
    full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas ;)

  16. #16
    Pierwsze kroki Awatar pink14
    Dołączył
    02.2008
    Lokalizacja
    Krk
    Posty
    1
    Hmm...chociaż mam dopiero 14 lat mam niestety duży problem z sińcami pod oczami :( próbowałam już wiele kremów,żelów,droższych i mniej... ale jedyne co mi po nich zostaje to coraz większe cienie i zniszocza skóra pod oczami. Mam takżę już pare zmarszczek dość widocznych... może to przez drobną twarz... nie wiem. Zimne okłady też nic nie dają. A możę mi któraś z pań odpowiedzieć na pytanie czy to prawda że korektor pod oczy przy jasnej karnacji powinien być jakby troszke seledynowy? :) Bo tak słyszałam ^^ Pozdrawiam :)

  17. #17
    Wie o co chodzi Awatar OneNight
    Dołączył
    03.2008
    Wiek
    32
    Posty
    48
    Cytat Zamieszczone przez daisy
    Ja mam non stop podkrazone oczy i cienie, ale podobno taka moja uroda, to ja dziekuje za taka urode!
    mi dokladnie tak samo wszyscy mowia... a ja odpowiadam tak jak ty:P
    przed chwila zalozylam watek o cianich pod oczami (mowilam ze nie umiem szukac:P) i w necie natknelam sie na taki oto artykul:
    Jak sie ich pozbyc?!
    Jakich produktow uzyc aby sie ich pozbyc:
    Polecam płatki ogórkowe z Sephory!,
    na codzien korektora Maybelline EverFresh pod oczy,(kosztuje!19,00)
    Dobre są okłady ze świetlika (w torebeczkach do zaparzania) i świetlikw żelu pod oczy i na powieki, koi, łagodzi, likwiduje obrzęki,(nie jest drogi!)
    żel arnikowy firmy Floslek, zapobiega sińcom, podpuchnięciom i workom pod oczami,
    okład z kostek lodu i masaż oczu,(ok. 10 minut)
    okłady na oczka z czarnej herbaty,(5-10 minut)
    Codzienne okłady z zielonej herbaty powinny rozjanić trochę skóre,
    bardzo dobry jest krem Ziai Herbika Plant (tylko4,oo),
    krem z oczarem wirginijskim ATW.Oczywiście trzeba cierpliwości.
    krem CIRCLE CLEAR

    Jest duzo sposobow by zlikwidowac since pod oczami ale jest potrzebny:
    oczko3 czas.
    i
    sceptykw kieszeni pieniążki

  18. #18
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    02.2008
    Wiek
    32
    Posty
    21
    Też miałem taki problem jak autor postu, ale udało mi się temu zaradzić.

    Po pierwsze, a zarazem najważniejsze - spać, spać, spać
    Następnie, dużo świeżego powietrza. Spacery, rowerek, bieganie etc.
    I ostatnie, to uniwersalny krem pod oczy Ziaja "Calma HLC", który dostać można za grosze, w raczej każdej drogerii.

    Pozdrawiam

  19. #19
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    04.2008
    Lokalizacja
    Lublin
    Posty
    72
    a moze dziewczyny powinnyscie sie poprostu wysypiac i spedzac jak najwiecej czasu na świeżym powietrzu. Fakt niektorzy maja predyspozycje do workow i cieni po oczami, ale mysle, ze wiele z was funbduje sobie ten problem wlasnym dzialaniem tj za duzo czasu przed kompem, zbyt male dotlenienie organizmu i zarwane noce. :)

  20. #20
    Wie o co chodzi Awatar dzidzia_v
    Dołączył
    01.2007
    Posty
    55
    pozbyłam się już prawie worków :]
    dla idealnego efektu trzeba się dobrze wysypiać - a z tym czasem jest problem (szczególnie, gdy zbliża się sesja ;) )

    kupiłam w aptece żel ze świetlika z babką lancetowatą pod oczy... i smarowałam go zgodnie z zaleceniami na opakowaniu... starałam się - przynajmniej - spać 8 godzin, i efekt jest taki, że worków prawie nie widać - a co lepsze... od ponad 3 miesięcy nie stosowałam tego żelu a worki nie wróciły ! :)
    ...it's not a fluke, it's been tried, i'm the troop...

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •