Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 71

Wątek: Obcasy:D

  1. #21
    Wie o co chodzi Awatar traszka
    Dołączył
    09.2006
    Lokalizacja
    Śląsk
    Posty
    98
    Cytat Zamieszczone przez klosia
    to zależy od szpilek - czasem można je wyczuć przez podeszwę.
    ja jeszcze nigdy ( odpukać;p) nie miałam jakiś odgnieceń od szpilek. :)
    no ja moze raz albo 2...:P:P ale bądz co bądz kochamy szpilki :)))

  2. #22
    ..I am what I am.. Awatar antusia
    Dołączył
    08.2007
    Posty
    280
    Cytat Zamieszczone przez klosia
    to zależy od szpilek - czasem można je wyczuć przez podeszwę.
    dobrze napisane - CZASEM, na tych o których mówiłam nie było nawet najmniejszej "górki" co wskazywałoby na to jakie będą efekty...
    :(

  3. #23
    Cytat Zamieszczone przez antusia
    dobrze napisane - CZASEM, na tych o których mówiłam nie było nawet najmniejszej "górki" co wskazywałoby na to jakie będą efekty...
    :(
    jakiej marki buciki?;)
    mam synka!;)

  4. #24
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    06.2007
    Wiek
    33
    Posty
    30
    Cytat Zamieszczone przez antusia
    dobrze napisane - CZASEM, na tych o których mówiłam nie było nawet najmniejszej "górki" co wskazywałoby na to jakie będą efekty...
    :(
    no to faktycznie - co to za szpilki musiały być ;/

  5. #25
    ..I am what I am.. Awatar antusia
    Dołączył
    08.2007
    Posty
    280
    szpilki 10cm, zakładam tylko wtedy kiedy muszę, zraziłam się na całej lini :neutral: ale są naprawdę fajne - zobaczcie same - http://www.e-fotomodelki.pl/_foto/240_2196.jpg ... na początku byłam w nich zakochana :) ale po tym co mi zrobiły nie darzę ich już taką sympatią :p

  6. #26
    Wie o co chodzi Awatar QumpelkA
    Dołączył
    08.2007
    Lokalizacja
    Lubuskie
    Wiek
    31
    Posty
    77
    lubie szpileczki lubie;] zwlaszcza tak 6-8cm;] przy wzroscie 178 <jestem wysoka> sprawiam wrazenie jakiegos wysokiego kija ale ok;] mam takie jedne bardzo wygodne.... 8 cm... ciemno brazowe... najchetniej wszedzie bym w nich chodzila ale nozka tez potrzebuje odpoczynku i jakichs plaskich podeszw nie ? ;)
    '...marzenia sie spełniaja ;)

    ... tylko nie zawsze...

    ... ale trzeba w nie wierzyc! :)'

  7. #27
    ..PRO.. Awatar Laura1
    Dołączył
    07.2007
    Lokalizacja
    Trójmiasto
    Posty
    216
    Cytat Zamieszczone przez antusia
    są naprawdę fajne - zobaczcie same - http://www.e-fotomodelki.pl/_foto/240_2196.jpg
    rzeczywiście bardzo ładne
    moich zbytnio nie widac ale zawsze coś.. moje najwyższe szpile ale chodzi się w nich całkiem spoko (9cm) kwestia przyzwyczajenia
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	butki.JPG
Wyświetleń:	368
Rozmiar:	56.5 KB
ID:	3790  
    Sam 'Ace' Rothstein

  8. #28
    Cytat Zamieszczone przez antusia
    szpilki 10cm, zakładam tylko wtedy kiedy muszę, zraziłam się na całej lini :neutral: ale są naprawdę fajne - zobaczcie same - http://www.e-fotomodelki.pl/_foto/240_2196.jpg ... na początku byłam w nich zakochana :) ale po tym co mi zrobiły nie darzę ich już taką sympatią :p
    ładnie sie prezentują;)
    mam synka!;)

  9. #29
    Cytat Zamieszczone przez Laura1
    rzeczywiście bardzo ładne
    moich zbytnio nie widac ale zawsze coś.. moje najwyższe szpile ale chodzi się w nich całkiem spoko (9cm) kwestia przyzwyczajenia
    faktycznie nie bardzo je widać;/
    mam synka!;)

  10. #30
    Stary wyjadacz Awatar 350Z
    Dołączył
    03.2007
    Lokalizacja
    wrocław
    Wiek
    35
    Posty
    111
    ja na co dzień nie męczę syrek w szpilach raczej biegam w jakis plaskich ciapkach ale na wieksze wyjscie tyu impreza itp lubie wygladac elegancko i zarazem seksownie.... nie ma sie co czarowac w plaskich butach nigdy nie uzyska sie takiego efektu jak w obcasach, a im wyzsze tym efekt lepszy... noga pieknie wygląda, jest dluzsza i szczuplejsza a poza tym... sam but na wysokim obcasie swietnie wyglada i dziala jak nalezy ;) if ju noł ładaj min :D

  11. #31
    Tak, Ola :D xD Awatar freestyleONA
    Dołączył
    11.2006
    Lokalizacja
    Ostrołęka
    Wiek
    33
    Posty
    493
    Cytat Zamieszczone przez 350Z
    ja na co dzień nie męczę syrek w szpilach raczej biegam w jakis plaskich ciapkach ale na wieksze wyjscie tyu impreza itp lubie wygladac elegancko i zarazem seksownie.... nie ma sie co czarowac w plaskich butach nigdy nie uzyska sie takiego efektu jak w obcasach, a im wyzsze tym efekt lepszy... noga pieknie wygląda, jest dluzsza i szczuplejsza a poza tym... sam but na wysokim obcasie swietnie wyglada i dziala jak nalezy ;) if ju noł ładaj min :D

    - dokladnie..
    - ale ja na co dzien takze wybieram buty na obcasie. Mam bzika i już - bedac w Grecji też przewaznie chodzilam na castingi w butach ,, + '' - ze tak to nazwe.. a tam ulice takie, ze.. 350Z wie ocb, prawda? :D

  12. #32
    fashion victim Awatar Dominique_90
    Dołączył
    08.2007
    Lokalizacja
    Sopot
    Wiek
    33
    Posty
    2,165
    ja osobiście nie lubie obcasów.Zdecydowanie wolę baleriny^^ szczerze mówiąc jak musze ubrać obcasy(a to jakieś coś w szkole,a to jakaś impreza rodzinna)to dla mnie jest katorgą:P stopy bolą i gibam sie xD
    Domi przestała się patyczkować i każdy zły wątek(bez zdjęć,wymiarów itd.) z działu czy się nadaję odrazu kasuje.

    http://www.maxmodels.pl/dominique_90.html
    http://good-for-you.blog.pl/

  13. #33
    !.Bad Girl.! Awatar izkaa
    Dołączył
    08.2007
    Lokalizacja
    Stalowa Wola
    Wiek
    32
    Posty
    134
    Ja uwielbiam obcasy :D Najwyższe szpile to 10 cm. ale przeważnie chodzę w 2-3 cm. bo jestem dość wysoka (ok. 175cm) i nie lubie patrzeć na ludzi 'z góry' :p a co do tego że bolą nogi... to kwestia przyzwyczajenia ;)
    http://hakuna0matata.fotka.pl

    .Jeśli chcesz być kimś, najpierw musisz być sobą.

  14. #34
    fashion victim Awatar Dominique_90
    Dołączył
    08.2007
    Lokalizacja
    Sopot
    Wiek
    33
    Posty
    2,165
    może tak,ale mi sie trudno przyzwyczaić.Wole moje baleriny ^^
    Domi przestała się patyczkować i każdy zły wątek(bez zdjęć,wymiarów itd.) z działu czy się nadaję odrazu kasuje.

    http://www.maxmodels.pl/dominique_90.html
    http://good-for-you.blog.pl/

  15. #35
    Stary wyjadacz Awatar Jeanette
    Dołączył
    02.2007
    Posty
    146
    Zgodze się z większościa, plaskie wygodne, za to obcasy seksowne , ladnie noga wygląda etc. Ja zakladam obcasy prawie zawsze (poza szkołą) moje najwyzsze mają jakies 11-12 cm ale mam w nich nogi chude jak patyki, niestety :P Najgorsze w butach na obcasie jest koniecznosc wymieniania fleków, które ja zdzieram w jakies 3 tygodnie :P Na szczęscie moj ojciec prowadzi firmę produkującą buty wiec hmm z tym nie mam problemu :D

  16. #36
    Bad Cat Awatar Nikoshi
    Dołączył
    06.2006
    Lokalizacja
    kraków
    Posty
    2,454
    ja nie nosze obcasów ! :)
    free... współczuje tej grecjii :))))) ile razy ugrzęzłaś ?

  17. #37
    cherry blossom girl Awatar ewaula
    Dołączył
    09.2007
    Wiek
    37
    Posty
    378
    Uwielbiam obcasy :) moje maja min. 11cm...sexyyyyyyyyy ;)

  18. #38
    po prostu księżniczka ;) Awatar lutea
    Dołączył
    05.2007
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    37
    Posty
    251
    obcasy dodaja pewnego uroku ale wytrzymac z nimi caly dzien to dośc karkołomne zadanie............chociaż nikt nie powiedział że łatwo jest byc kobietą;) Myślę że obcasy są jak najbardziej ok , o ile umie się na nich chodzic
    kosztuje swiat kawałe po kawałku, daokladnie przeżuwam i wydalam..

  19. #39
    Pierwsze kroki Awatar Anetha
    Dołączył
    09.2007
    Posty
    22
    Uwielbiam chodzić w butach na obcasach. A to pewnie za sprawą moich krótkich nóżek i niskiego wzrostu. Najczęściej wkładam moje kochane 10centymetrowe szpilki, a zakładając buty na obcasie 4-5centymetrowym od jakiegoś czasu czuję, że chodzę jak w klapkach :/.
    Jednak na codzień staram się ubierać adidasy, klapki etc. żeby nogi zbytnio nie cierpiały :P.

  20. #40
    ^ właśnie tak xDD Awatar majeczka
    Dołączył
    01.2007
    Lokalizacja
    B-c
    Wiek
    29
    Posty
    94
    Hej ;)
    Mam takie pytanie: w jakim wieku zaczęłyście nosić buty na obcasie??
    Ja mam 13 lat.. Oczywiście nie myślę o takich 10 cm. ;P
    Mam takie jednie ok. 3 cm. Czy wypada mi nosić trochę wyższe??

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •