Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 71

Wątek: Obcasy:D

  1. #41
    cherry blossom girl Awatar ewaula
    Dołączył
    09.2007
    Wiek
    37
    Posty
    378
    Ja chyba na studiach...ok 18/19 lat (mówię o zakładaniu częstym) 13 lat? po co w takim wieku męczyc nogi..jeszcze się nachodzisz w wysokich butkach!

  2. #42
    ^ właśnie tak xDD Awatar majeczka
    Dołączył
    01.2007
    Lokalizacja
    B-c
    Wiek
    29
    Posty
    94
    Cytat Zamieszczone przez ewaula
    Ja chyba na studiach...ok 18/19 lat (mówię o zakładaniu częstym) 13 lat? po co w takim wieku męczyc nogi..jeszcze się nachodzisz w wysokich butkach!
    Właśnie mi chodziło o takie sporadyczne noszenie, np. na apele w szkole idp. ;)) Te moje kupiłam na bal szóstych klas.

  3. #43
    cherry blossom girl Awatar ewaula
    Dołączył
    09.2007
    Wiek
    37
    Posty
    378
    Na okazje? 3 cm? Czemu nie?

  4. #44
    ^ właśnie tak xDD Awatar majeczka
    Dołączył
    01.2007
    Lokalizacja
    B-c
    Wiek
    29
    Posty
    94
    Aaa ; )) To ok. Dzięki.. Tylko raz założyłam te moje buty, bo nie wiedziałam czy mi wypada :P Ale tak, to ok .. ;]

  5. #45
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    10.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    40
    Niech żyją trampki ! :D :D:D
    W butach na obcasach - owszem chodze i na szpilkach umiem zachowac równowagę i chodzic z tzw "gracja" ;)
    ale jednak nie ma to jak tenisowki :D moro z kwiatuszkami na boku :D

  6. #46
    Pierwsze kroki Awatar Anetha
    Dołączył
    09.2007
    Posty
    22
    Cytat Zamieszczone przez majeczka
    Hej ;)
    Mam takie pytanie: w jakim wieku zaczęłyście nosić buty na obcasie??
    Ja mam 13 lat.. Oczywiście nie myślę o takich 10 cm. ;P
    Mam takie jednie ok. 3 cm. Czy wypada mi nosić trochę wyższe??
    Ło matko :p Takie obcasiki 3 centymetrowe nosiłam już mając jakieś 11 lat. A taki 10 centymetrowe mając 14.

  7. #47
    Bad Cat Awatar Nikoshi
    Dołączył
    06.2006
    Lokalizacja
    kraków
    Posty
    2,454
    Cytat Zamieszczone przez Anetha
    Ło matko :p Takie obcasiki 3 centymetrowe nosiłam już mając jakieś 11 lat. A taki 10 centymetrowe mając 14.
    to współczucia serdeczne dla twojego mózgu ! - pozdrawiam

  8. #48
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    10.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    40
    Cytat Zamieszczone przez Anetha
    Ło matko :p Takie obcasiki 3 centymetrowe nosiłam już mając jakieś 11 lat. A taki 10 centymetrowe mając 14.
    Dziewczyno ojjj współczuję głupoty.. :/ Na starosc to bedziesz miala duuuuuze problemy z zylakami...

  9. #49
    ^ właśnie tak xDD Awatar majeczka
    Dołączył
    01.2007
    Lokalizacja
    B-c
    Wiek
    29
    Posty
    94
    Cytat Zamieszczone przez Anetha
    Ło matko :p Takie obcasiki 3 centymetrowe nosiłam już mając jakieś 11 lat. A taki 10 centymetrowe mając 14.
    Oo :P 10 cm ;O dobre. myślę, że jak będę chodziła do liceum to może takie założę.. na jakąś uroczystość ;D
    pozdr.

  10. #50
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    10.2007
    Posty
    11
    a ja ogólnie nie chodze w takich butach:) chyba dlatego ze mysle ze jestem za chuda i brzydko wyglądam:) ale moze kiedys zacznę:)

  11. #51
    Jestem sekśi=D Awatar Tatii
    Dołączył
    06.2007
    Lokalizacja
    Tczew
    Posty
    107
    Mi najbardziej odpowiada kilka cm;p czyli w granicach rozsadku:)
    Rewia mody na wysypisku śmieci

  12. #52
    Pierwsze kroki Awatar KiiiiKi
    Dołączył
    10.2007
    Posty
    2
    Obcasy ? Zależy jakie... i nie zbyt wysokie, ale czuje sie troche wieksza :) hehe lubie je.

  13. #53
    Pierwsze kroki Awatar paletka
    Dołączył
    10.2007
    Lokalizacja
    Warszawka
    Posty
    9
    ja mam 1,80 wzrostu, ale lubię obcasy. Nie za wysokie, bo nawet na 5 cm ludzie pytają się mnie po co mi to przy takim wzroście... Poza tym nie mogę zbyt często ich wkładać, bo mam 14 lat i nie wypada :P
    A co do wygody... Osobiście mam buty na obcasie, które są wygodniejsze od niejednych adidasów.
    I cóż, obcasy mają zbyt wiele zalet, żeby się im oprzeć. Nie mówię, że nie mają też i wad...

  14. #54
    Pierwsze kroki Awatar rz_gocha
    Dołączył
    02.2008
    Posty
    18
    niezły wzrost w tym wieku.

  15. #55
    ..PRO.. Awatar XXmalenkaXXX
    Dołączył
    01.2008
    Wiek
    33
    Posty
    108
    Cytat Zamieszczone przez Jeanette
    Zgodze się z większościa, plaskie wygodne, za to obcasy seksowne , ladnie noga wygląda etc. Ja zakladam obcasy prawie zawsze (poza szkołą) moje najwyzsze mają jakies 11-12 cm ale mam w nich nogi chude jak patyki, niestety :P Najgorsze w butach na obcasie jest koniecznosc wymieniania fleków, które ja zdzieram w jakies 3 tygodnie :P Na szczęscie moj ojciec prowadzi firmę produkującą buty wiec hmm z tym nie mam problemu :D

    swieta racja fleki strasznie szybko sie zdzieraja ja czasem zanosze do szewca podbija mi metalowe zabki i przed dluzszy czas mam swiety spokoj:D

    moje najwyzsze to 8cm max. mam 170cm ale w tych butkach czuje sie duza dziewczynka:PPhhihi
    kazdy ma cos w sobie trzeba tylko umiec to odkryc:))

  16. #56
    stary wyjadacz Awatar kati
    Dołączył
    09.2006
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    731
    Cytat Zamieszczone przez 350Z
    ja na co dzień nie męczę syrek w szpilach raczej biegam w jakis plaskich ciapkach ale na wieksze wyjscie tyu impreza itp lubie wygladac elegancko i zarazem seksownie.... nie ma sie co czarowac w plaskich butach nigdy nie uzyska sie takiego efektu jak w obcasach, a im wyzsze tym efekt lepszy... noga pieknie wygląda, jest dluzsza i szczuplejsza a poza tym... sam but na wysokim obcasie swietnie wyglada i dziala jak nalezy ;) if ju noł ładaj min :D
    dokladnie - 176+10 cm obcas = 186 noproblem;)

  17. #57
    Wie o co chodzi Awatar freedom-
    Dołączył
    08.2008
    Wiek
    31
    Posty
    30
    yhh a ja mam 15 lat i wlasnie postanowilam rozpoczac nauke chodzenia na obcasach (jakies 5 cm ;p )... No bo glupio wyglada jak laska ma szpilki a nie umie w nich chodzic :neutral:... a 15 lat to chyba najwyzsza pora szczegolnie ze za jakis miesiac chce zaczac wyslac zgloszenia do agencji a tam to chyba wstyd nie umiec ^^...hmm

  18. #58
    karolajna
    Guest
    ja mam 180cm wzrostu i całe zycie byłam wyzsza od rowesniczek wiec nie chodziłam nigdy na obcasach - bo nie czułam potrzeby. tylko, ze w agencji trzeba umiec chodzic na obcasach ... nawet jak zapraszaja na spotkanie to pisza, zeby wziac ze soba szpilki . ja mam takie zwykłe 6cm i ucze sie. na poczatku to była tragedia a teraz juz mi całkiem niezle idzie, ale jeszcze mi nie odbiło do tego stopnia zeby w nich wszedzie smigac :P

  19. #59
    Stary wyjadacz Awatar patysia
    Dołączył
    07.2008
    Lokalizacja
    Szczecin
    Wiek
    32
    Posty
    146
    ja nosze jak jestem "sexownie" ubrana...to dodaje takiego uroku...figura od razu lepiej wyglada..tylko chcialabym zeby te obcasiki byly tak wygodne jak trampki ktore nosze na codzien :(
    bo prawdziwego piekna nie widac na pierwszy rzut oka :angel:

  20. #60
    Pierwsze kroki Awatar amii
    Dołączył
    06.2009
    Wiek
    33
    Posty
    14
    Ja za to nie lubie butów na wysokim obcasie bo są niewygodne ale trzeba się poświęcać;)

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •