Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 153
  1. #21
    FIRST CLASS Awatar melissa22
    Dołączył
    04.2006
    Lokalizacja
    Poznan now:)
    Wiek
    40
    Posty
    657
    Cytat Zamieszczone przez contrast
    Mi w zupełności wystarczy, bo rozmiary są male i duuużo sukienek, czyli to co lubie;) A jak jestem gdzies za granica to wiadomo odwiedzam wszystko + moj ukochany Louis Vuitton! Pozdrawiam

    Byłaś w Galerie Lafayette w Berlinie? Jeśli nie to polecam, zakochasz się w nim.. a obok są butiki Louis Vuitton , Hugo Boss, Hermes i wiele innych. Polecam też Designer Outlet Center Roermond w Holandii. Podaj mi Twoje ulubione sklepy, może znasz jakieś fajne w Paryżu oprócz Lafayette albo w innych państwach? Chciałabym jechać i wypróbować czegoś innego...
    ...Life is short, so always reach for the sky...

  2. #22
    Sarah2
    Guest
    a ja uwielbiam Orsay :) No i lubię też bardzo ubrania PROMOD :)

    Pozdrowionka :)

  3. #23
    ..PRO.. Awatar Laura1
    Dołączył
    07.2007
    Lokalizacja
    Trójmiasto
    Posty
    216
    Cytat Zamieszczone przez melissa22
    Byłaś w Galerie Lafayette w Berlinie? Jeśli nie to polecam, zakochasz się w nim..
    To prawda, magiczne miejsce i raj dla zakupoholików. Ja miałam okazje tam być, ale raczej jedynie zobaczyć, obejrzeć, ponieważ ceny jakie serwują firmy rodem z FTV to niestety nie na moją kieszeń :)
    Sam 'Ace' Rothstein

  4. #24
    Wie o co chodzi Awatar MCMC
    Dołączył
    08.2007
    Wiek
    31
    Posty
    89
    Gdzie się zaopatruję? Cóż... Niczego nowego Ci nie powiem. :razz:
    Głownie duże centra handlowe typu Stary Browar, Złote Tarasy. Poza tym butiki projektantów i producentów, zarówno w Polsce, jak i za granicą.
    Nie byłem jeszcze w nowootwartym butiku Armaniego w Warszawie, jak wrażania? ;-)

  5. #25
    FIRST CLASS Awatar melissa22
    Dołączył
    04.2006
    Lokalizacja
    Poznan now:)
    Wiek
    40
    Posty
    657
    Cytat Zamieszczone przez MCMC
    Gdzie się zaopatruję? Cóż... Niczego nowego Ci nie powiem. :razz:
    Głownie duże centra handlowe typu Stary Browar, Złote Tarasy. Poza tym butiki projektantów i producentów, zarówno w Polsce, jak i za granicą.
    Nie byłem jeszcze w nowootwartym butiku Armaniego w Warszawie, jak wrażania? ;-)
    No ja nie byłam.. jak już mam jechać tyle kilometrów to wybieram Berlin, chyba że jestem w Wawie.. nadal czekam na informacje o fajnych sklepach za granicą
    ...Life is short, so always reach for the sky...

  6. #26
    Cytat Zamieszczone przez melissa22
    Byłaś w Galerie Lafayette w Berlinie? Jeśli nie to polecam, zakochasz się w nim.. a obok są butiki Louis Vuitton , Hugo Boss, Hermes i wiele innych. Polecam też Designer Outlet Center Roermond w Holandii. Podaj mi Twoje ulubione sklepy, może znasz jakieś fajne w Paryżu oprócz Lafayette albo w innych państwach? Chciałabym jechać i wypróbować czegoś innego...
    w Berlinie w galerie lafayette bylam, dosc popularne miejsce:D, ale nie zdazylam nic kupic, bo tylko na chwile przejazdem wstapilam. Osobiście polecam we Włoszech centrum w Dobbiaco - wszystkie sklepy najlepszych projektantów, wspaniały wybór sukienek Louis'a Vuitton'a i John'a Paul'a Gaultier'a. I oczywiście Wiedeń, też wybór spory, tylko trzeba trafić na odpowiednią ulicę, najlepiej taxówkarzy pytać, bo niestety nazw nie pamiętam. Ale Wiedeń i Berlin przy Dobiacco to tylko namiastka, pozdrawiam;)

    Acha jeszcze mi sie przypomnialo centrum we Szwajcarii, w Davos - ale wybór podobny do Polski;)
    mam synka!;)

  7. #27
    Może zaprezentujesz swoja sesje w tej sukieneczce, to jakiegos znanego projektanta? przyznam, ze charakter kojarzy mi sie z kolekcją Marc'a Jacobs'a.
    (wybaczcie, ze ucieczke od tematu;p)
    mam synka!;)

  8. #28
    FIRST CLASS Awatar melissa22
    Dołączył
    04.2006
    Lokalizacja
    Poznan now:)
    Wiek
    40
    Posty
    657
    Cytat Zamieszczone przez contrast
    w Berlinie w galerie lafayette bylam, dosc popularne miejsce:D, ale nie zdazylam nic kupic, bo tylko na chwile przejazdem wstapilam. Osobiście polecam we Włoszech centrum w Dobbiaco - wszystkie sklepy najlepszych projektantów, wspaniały wybór sukienek Louis'a Vuitton'a i John'a Paul'a Gaultier'a. I oczywiście Wiedeń, też wybór spory, tylko trzeba trafić na odpowiednią ulicę, najlepiej taxówkarzy pytać, bo niestety nazw nie pamiętam. Ale Wiedeń i Berlin przy Dobiacco to tylko namiastka, pozdrawiam;)

    Acha jeszcze mi sie przypomnialo centrum we Szwajcarii, w Davos - ale wybór podobny do Polski;)

    Szukałam i jako Dobbiaco i jako Dobiacco i nic..pomóż mi troszkę! Interesuje mnie to !
    Jeśli chodzi o Wien czy Zurich to jest to samo w Berlinie no i jest bliżej..

    Odp. dotycząca mojego avatarku.
    mam fotki, ale nie mogę ich dalej rozpowrzechniać( ze względu na kopiowanie).

    P.S Marc Jacobs UWIELBIAM !
    ...Life is short, so always reach for the sky...

  9. #29
    Cytat Zamieszczone przez melissa22
    Szukałam i jako Dobbiaco i jako Dobiacco i nic..pomóż mi troszkę! Interesuje mnie to !
    Jeśli chodzi o Wien czy Zurich to jest to samo w Berlinie no i jest bliżej..

    Odp. dotycząca mojego avatarku.
    mam fotki, ale nie mogę ich dalej rozpowrzechniać( ze względu na kopiowanie).

    P.S Marc Jacobs UWIELBIAM !
    Odpowiednia Dobbiaco;) Wątpie, żebys znalazla to w necie. Ja przejezdzajac przez to miasteczko, popularne zreszta we Włoszech natknęlam sie na te wszytkie ulice z sklepami najlepszych projektantów. Jedynym minusem są ceny, bo jest trochę drożej niż we Wiedniu, czy Berlinie, ale warto, bo wybór większy. Jak kiedyś będziesz we Włoszech, gdzies niedaleko tej miejscowości to wstąp tam koniecznie, polecam!:)
    mam synka!;)

  10. #30
    Cytat Zamieszczone przez melissa22

    P.S Marc Jacobs UWIELBIAM !
    YHYM..! ja również;) chodź jeszcze nie udało mi sie zdobyć jego ciuszka, podziwiam każdy pokaz. Ma świetne wyczucie gustu!;)
    mam synka!;)

  11. #31
    FIRST CLASS Awatar melissa22
    Dołączył
    04.2006
    Lokalizacja
    Poznan now:)
    Wiek
    40
    Posty
    657
    Cytat Zamieszczone przez contrast
    YHYM..! ja również;) chodź jeszcze nie udało mi sie zdobyć jego ciuszka, podziwiam każdy pokaz. Ma świetne wyczucie gustu!;)

    Kochanie wszystkie butiki znanych projektantów znajdują się w Berlinie na Uhlanstrasse.. Raj.. długa ulica niedaleko Kurfurstendamm/ Zoo Garten
    ...Life is short, so always reach for the sky...

  12. #32
    Cytat Zamieszczone przez melissa22
    Kochanie wszystkie butiki znanych projektantów znajdują się w Berlinie na Uhlanstrasse.. Raj.. długa ulica niedaleko Kurfurstendamm/ Zoo Garten
    Spokojnie, w sklepie owego projektanta bylam juz kilknascie razy, tylko nie mialam cos szczescia do rozmiaru (oczywiscie slicznych sukienek), bo najmniejsze byly wykupione, ale coz, nastepnym razem, ktory juz sie zbliza powoli (w przerwie zimowej) wyskocze specjalnie do Jacobs'a:D
    mam synka!;)

  13. #33
    FIRST CLASS Awatar melissa22
    Dołączył
    04.2006
    Lokalizacja
    Poznan now:)
    Wiek
    40
    Posty
    657
    Cytat Zamieszczone przez contrast
    Spokojnie, w sklepie owego projektanta bylam juz kilknascie razy, tylko nie mialam cos szczescia do rozmiaru (oczywiscie slicznych sukienek), bo najmniejsze byly wykupione, ale coz, nastepnym razem, ktory juz sie zbliza powoli (w przerwie zimowej) wyskocze specjalnie do Jacobs'a:D

    Ja też sie wybieram z córą bo strasznie rośnie , tylko chyba znowu pozostanie Berlin. Takie głupie pytanie.. znasz czy widziałaś jakiś sklep wyłącznie z ubrankami dla małych dzieci( wiadomo o jakch ubrankach mówimy)? Trudno jest przemieszczać się po sklepach z 2,5 letnim dzieckiem.
    ...Life is short, so always reach for the sky...

  14. #34
    Cytat Zamieszczone przez melissa22
    Ja też sie wybieram z córą bo strasznie rośnie , tylko chyba znowu pozostanie Berlin. Takie głupie pytanie.. znasz czy widziałaś jakiś sklep wyłącznie z ubrankami dla małych dzieci( wiadomo o jakch ubrankach mówimy)? Trudno jest przemieszczać się po sklepach z 2,5 letnim dzieckiem.
    Kolekcja dolce i versace, widzialam w Anglii, sklep specjalny dla maluszków - słodkie ubranka, może w Berlinie znjadziesz taki dzial, szczerze mowiac nie zwracam jeszcze na takie uwagi;p Pozdrawiam
    mam synka!;)

  15. #35
    Wie o co chodzi Awatar Karolinee
    Dołączył
    08.2007
    Lokalizacja
    Stalowa Wola
    Posty
    46
    New Yorker
    Reporter
    Vero Moda
    H&M
    Reserved
    Deep
    Calvin Klein
    Tally Weijl
    Lacoste
    Nike
    To by było chyba na tyle :)

  16. #36
    jeszcze mi sie przypomnial sklep deni cler - ubranka powazne, na dojrzale kobiety raczej, ale buty bardzo oryginalne i modne, polecam;)
    (tez zalezy od kolekcji, bo czasem mi nie przypadaja do gustu).
    mam synka!;)

  17. #37
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    06.2007
    Posty
    496
    ja lubię Zara, Dsquared, Miss sixty, Mango, Diesel

  18. #38
    Pierwsze kroki Awatar Lollipop
    Dołączył
    10.2007
    Lokalizacja
    Kraina Urody
    Wiek
    35
    Posty
    15
    Diverse, H&M, Nike, Adidas, Puma, Reebok, Umbro, Troll, Ravel, Reserved, New Yorker, Butik, Reporter, Solar, Carry.

  19. #39
    cherry blossom girl Awatar ewaula
    Dołączył
    09.2007
    Wiek
    37
    Posty
    378
    A ja
    1. RIVER ISLAND
    2. TOPSHOP
    3. MANGO
    4. ZARA
    5. CUBUS
    6. H&M

    dwie pierwsze pozycje to przyzwyczajenia z czasów pobytu w Londynie..ehh! A pozostałymi pocieszam się teraz ;)

  20. #40
    ...Diablica... Awatar aleksandra295
    Dołączył
    09.2007
    Lokalizacja
    Gostynin
    Wiek
    34
    Posty
    509
    tak najczęściej to:
    Nike
    House
    Zara
    Orsay
    Reporter
    Reserved

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •