Strona 5 z 8 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 100 z 153
  1. #81
    I'm No Angel..! Awatar clover :)
    Dołączył
    01.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    1,504
    Cytat Zamieszczone przez Nikoshi
    chyba przeciwdeszczowe plastikowe made in selgros ... tam są ponoć tańsze :) zara'z wracam... :( to
    co jest nie tak z płasczykami z zary?;] sama posiadam i nie narzekam bo jest ciepły,praktyczny i wygodny ;)

  2. #82
    Bad Cat Awatar Nikoshi
    Dołączył
    06.2006
    Lokalizacja
    kraków
    Posty
    2,454
    gumofilce też sa wygodne i ciepłe !!! do tego podobno...
    modne w 2008 !
    ja tam sie nie znam
    Fotograficzny Portal Mody

  3. #83
    I'm No Angel..! Awatar clover :)
    Dołączył
    01.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    1,504
    Cytat Zamieszczone przez Nikoshi
    gumofilce też sa wygodne i ciepłe !!! do tego podobno...
    modne w 2008 !
    ja tam sie nie znam
    w housie widzialam ostatnio płaszczyk,a właściwie pseudopłaszczyk który był z takiego materiału jak plastikowe torebki z marketu,do tego kolor kanarkowa żołć.a najlepsza cena- 100 zł! :D

    a w zarze są bardziej klasyczne ciuchy.

  4. #84
    Stary wyjadacz Awatar Agata
    Dołączył
    03.2008
    Lokalizacja
    Wrocław
    Posty
    541
    Owszem było kilka ładnych ,ale są bardzo rozpoznawalne... dużo osób je ma niestety...

    a plastikowe odblaskowe... lateks itp znów wchodzi w modę :p tak jak tandetne (moim zdaniem) buty swiecące zapinane przy udach, a do tego szerokie spodnie... nie cierpie, zdecydowanie kryją zgrabne nogi, sa ratunkiem dal krzywonożnych dziewczyn :) szczęście ze rurki dalej w modzie...

  5. #85
    I'm No Angel..! Awatar clover :)
    Dołączył
    01.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    1,504
    Cytat Zamieszczone przez Agata
    a plastikowe odblaskowe... lateks itp znów wchodzi w modę :p tak jak tandetne (moim zdaniem) buty swiecące zapinane przy udach, a do tego szerokie spodnie... nie cierpie, zdecydowanie kryją zgrabne nogi, sa ratunkiem dal krzywonożnych dziewczyn :) szczęście ze rurki dalej w modzie...
    zapinane przy udach? chyba nie wiem o czym mówisz ;)
    uwielbiam rurki:glasses: :glasses:

  6. #86
    Stary wyjadacz Awatar Agata
    Dołączył
    03.2008
    Lokalizacja
    Wrocław
    Posty
    541
    te paski ciągną się od stóp w górę, a zapięcie jest minimum powyżej kolana... Zobacz DODA -to jej świat... te buty i lateks- bedziesz wiedziała o co mi chodzi
    ale to tylko moje zdanie...

  7. #87
    I'm No Angel..! Awatar clover :)
    Dołączył
    01.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    1,504
    Cytat Zamieszczone przez Agata
    te paski ciągną się od stóp w górę, a zapięcie jest minimum powyżej kolana... Zobacz DODA -to jej świat... te buty i lateks- bedziesz wiedziała o co mi chodzi

    Dodzia..i wszystko jasne :D ale na szczęście nie widziałam takich osób na ulicy zbyt wiele ;)

  8. #88
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    03.2008
    Posty
    410
    A jak się mieszka na prowincji, drogie dziewczyny, to nie ważne kim się jest, wszyscy i tak ubierają się na bazarze :D
    :p

  9. #89
    Stary wyjadacz Awatar Agata
    Dołączył
    03.2008
    Lokalizacja
    Wrocław
    Posty
    541
    to też ma swoje zalety... !! chyba?!
    pozdrawiam
    ale to tylko moje zdanie...

  10. #90
    Wie o co chodzi Awatar justyna
    Dołączył
    02.2008
    Wiek
    32
    Posty
    56
    tally weijl
    zara
    house

  11. #91
    Stary wyjadacz Awatar agn2008
    Dołączył
    02.2008
    Wiek
    32
    Posty
    189
    ja nie mogłam pogodzić się z tym, że cokolwiek ostatnio spodobało mi się w New Yorker to miało to jakąś czaszkę...nienawidzę tego. NY jest jak dla mnie teraz mega emowaty;/ Dotychczas lubiłam kupować w Orsayu ale te kolekcje od pewnego czasu mnie nie zachwycają. Za to coraz bardziej podobają mi się kolekcje Reserved.

  12. #92
    I'm No Angel..! Awatar clover :)
    Dołączył
    01.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    1,504
    zgadzam się co do New Yorkera i Orsay'a w którym od jakiegoś czasu nic nie mogę dla siebie znaleźć.
    Ostatnio polubiłam Pull & Bear

  13. #93
    karolajna
    Guest
    taa no w new yorkerze jest teraz strasznie emosowatych ciuchow...

  14. #94
    Stary wyjadacz Awatar Agata
    Dołączył
    03.2008
    Lokalizacja
    Wrocław
    Posty
    541
    Cytat Zamieszczone przez clover :)
    zgadzam się co do New Yorkera i Orsay'a w którym od jakiegoś czasu nic nie mogę dla siebie znaleźć.
    Ostatnio polubiłam Pull & Bear
    nie dziwie się, ze polubiłaś pull , gdyz to sa te same ciuchy co ZARA STRADIVARIUS CZY BERESHKA tylke ze str dla paniusiek zara ma styl i jest bardziej sportowa, bereska to takie zbiorowisko wszystkiego(czesto tandetnego) a pull to beresha i str w jednym
    ale to tylko moje zdanie...

  15. #95
    I'm No Angel..! Awatar clover :)
    Dołączył
    01.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    1,504
    Cytat Zamieszczone przez Agata
    nie dziwie się, ze polubiłaś pull , gdyz to sa te same ciuchy co ZARA STRADIVARIUS CZY BERESHKA tylke ze str dla paniusiek zara ma styl i jest bardziej sportowa, bereska to takie zbiorowisko wszystkiego(czesto tandetnego) a pull to beresha i str w jednym

    co dla mnie najważniejsze: są rozmiary xxs których nie ma jeszcze w wielu sklepach choć powoli staje się ten rozmiar coraz bardziej popularny. nie powiedziałabym że w Pull & Bear są podobne ciuchy do Zary..

  16. #96
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    03.2008
    Posty
    410
    Są xxs? Uuuu to ja będę musiała uskładać pieniążków i wybrać się tam, ażeby te swoje 40 parę kilo przystroić w coś, co nie jest za duże, bo u mnie w sklepach niestety preferowane są rozmiary 'na wieloryby'...
    :p

  17. #97
    I'm No Angel..! Awatar clover :)
    Dołączył
    01.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    1,504
    Cytat Zamieszczone przez Wilcza
    Są xxs? Uuuu to aj będę musiała uskładać pieniążków i wybrać się tam, ażeby te swoje 40 parę kilo przystroić w coś, co nie jest za duże, bo u mnie w sklepach niestety preferowane są rozmiary 'na wieloryby'...
    z tego właśnie powodu nie kupuję w "małych sklepikach" na bazarach itp.
    w tally weijlu są też takie małe rozmiary i w nieszczęsnym new yorkerze, chociaż powiem wam że jakiś czas temu kupiłam tam bardzo fajne rurki.

  18. #98
    Stary wyjadacz Awatar Agata
    Dołączył
    03.2008
    Lokalizacja
    Wrocław
    Posty
    541
    w kazdym badz razie zara i pull to jedna i ta sama odzież,a xxs rzeczywiscie staje się popularne
    ale to tylko moje zdanie...

  19. #99
    Banned
    Dołączył
    01.2008
    Posty
    768
    ja lubię D&G ma zajefajne dodatki i spodnie :)

    a w H&M są świetne koszule itp :)
    New Yorker ma też super dodatki np. paski z czachami,które ubóstwiam :)

  20. #100
    cherry blossom girl Awatar ewaula
    Dołączył
    09.2007
    Wiek
    37
    Posty
    378
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Lipski
    Ale takie ulubione marki, to bez sensu. Łaziliśmy wczoraj po Zarach, Verach i H&M'ach i innych sklepikach, dużo ciuchów tam to jakieś obciachowe szmaty, które wstyd by było założyc... Oczywiście są i też w miarę ładne szmatki i całkiem fajne, ale tak samo ładne, ale trochę taniej można trafić w Penneys, albo na targowisku w PL (no nie zawsze oczywiście). Moim zdaniem nosić się powinno to co sie podoba i co pasuje do stylu danej osoby, a nie ekscytować się markami i nazwiskami projektantów...

    Będąc w UK miałam okazję zawitać w Penneys..gorszych shitów nie znajdzie się nigdzie - ciuchy na jeden raz. Nie ma to jak topshop lub river island...

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •