Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 24
  1. #1
    ofca
    Guest

    Włosy cienkie, bez objętości, półdługie...

    Taak... To niestety moje włosy... POMOCY!!! Potrzebuje fryzurki, która ożywi i podniesie te moje włoski...

  2. #2
    Pierwsze kroki Awatar Nirvana
    Dołączył
    04.2006
    Lokalizacja
    Lublin
    Posty
    27
    Nie do końca rozumiem... Ty potrzebujesz fryzury czy sposobu na to żeby włosy były ładniejsze i pełne objętości??

  3. #3
    ofca
    Guest
    napisalam ze fyzury :]

  4. #4
    Stary wyjadacz Awatar Gosia
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    38
    Posty
    109
    mam dokładnie takie same włosy. Radzę sobie z nimi na różne sposoby:
    1. Używam pianki i suszę głową w dół.
    2. Nakręcam przy nasadzie na wałki - taki duże.

    A fryzurkę to mam klasyczną - proste włosy i skośną grzyweczkę, lekko postopniowane na długości.

    Dodam, że moj futro jeszcze się elektryzuje :depressed
    "Gdybyśmy mieli magiczną umiejętność odgadywania cudzych myśli, pierwszym efektem tego byłoby zerwanie wszelkich przyjaźni."

  5. #5
    ofca
    Guest
    gosia... moje tez sie elektryzuja... chociaz ostatnio uzywam odzywki elseve do wlosow cienkich i suchych i szamponu rowniez elseve ale do wlosow cienkich, ktora jakos tam pogrubia wlosy... powiem szczerze, ze kondycja moich wlosow sie poprawila po tym :) polecam tez odzywke nivea hair care do wlosow suchych - duze efekty :)

    nie uzywam suszarki ani prostownicy, by ich bardziej nie wysuszac... za to dosc skuteczne jest nakladanie sporej ilosci zelu do wlosow na koncowki trzymajac glowe w dol, badz lakier przy nasadzie lub na koncowki...

    eeh... ciezko jest... ;/

  6. #6
    Stary wyjadacz Awatar Gosia
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    38
    Posty
    109
    Znam ten ból. Moje włosy jakoś ostatnio nabrały witalności. Może to po wizycie u fryzjera, albo jakoś się wzmocniły co mnie bardzo cieszy :) więc póki co dmucham na zimne i czekam co bedzie dalej :)
    "Gdybyśmy mieli magiczną umiejętność odgadywania cudzych myśli, pierwszym efektem tego byłoby zerwanie wszelkich przyjaźni."

  7. #7
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    02.2006
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    497
    Najlepiej wybrać się do fryzjera tam Ci doradzą :)

  8. #8
    ofca
    Guest
    w wawie owszem, ale w takim przeworsku to wątpie :p aga

  9. #9

    eh... te cienkie włosy...

    wiem doskonale co to znaczy mieć takie cienkie włoski:( to udreka Człowiek stara sie zeby to jakos na glowie wygladalo, a tu nadal pozostaje nierozwiazany problem cienkich wlosow.

  10. #10

    jesli chodzi o optyczne powiekszanie włosków

    to mam dla was kilka rad. Przedewszystkim uzywac kosmetykow specjalnie dobranych do typu wlosow, czyli w naszym przypadku <cienkich>, uzywac lakieru do wlosow, pianek, zeli. Mowiąc poprostu wszystkich tych kosmwtykow do stylingu(oczywiscie w umiarkowanych ilościach) :))

  11. #11
    Stary wyjadacz Awatar agony
    Dołączył
    11.2008
    Lokalizacja
    lublin
    Wiek
    31
    Posty
    440
    a może je trochę wycieniuj ?
    no chyba, że masz ich mało .

    to powinno optycznie podnieść włosy. ;)
    A Ty kim ? kim dla mnie mógłbyś być?

  12. #12
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    03.2009
    Posty
    18
    Do codziennej pielęgnacji polecam Ci produkty z serii: Większa objętość, Pantene Pro–V, każdy produkt ok. 9 zł; Szampon Lift Volume, Nivea, ok. 8 zł lub Bain Volumactive Shampoo, Kerastase Resistance, ok. 80 zł. Ten ostatni kosmetyk polecam każdej pani borykającej się z problemem cienkich włosów. Jest to kuracja na tyle skuteczna, że z biegiem czasu, włosy nie tylko optycznie, ale i fizycznie stają się grubsze.

    Co do strzyżenia, skrócić, skrócić, jeszcze raz skrócić. I to drastycznie! Polecałbym długość, przynajmniej do ramion lub brody. Jeśli masz dość odwagi, możesz zdecydować się na krótką potarganą fryzurę z grzywką. Do tego maksymalne cieniowanie. Żaden kosmetyk nie da takiej objętości jak umiejętne strzyżenie.

    Może pasowałaby Ci fryzura Rihanny ,Agyness Deyn albo Victoria Beckham ?
    spróbuj. ;)

  13. #13
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    12.2008
    Wiek
    39
    Posty
    4
    intensywne mycie wstępne to klucz do miękkich włosów plus jakiś dobry balsam. i po sprawie

  14. #14
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    09.2014
    Wiek
    35
    Posty
    6
    Polecam zagęszczanie włosów. Myślałam, że już nic nie poprawi mojego wyglądu a jednak!
    Poszłam z przypadku na bezpłatną konsultację do Kliniki Włosów w Krakowie. Nie wiedziałam, jak się to odbywa ale usłyszałam, że można przyjść i wypytać o wszystko.
    Wreszcie nie wstydzę się swoich rzadkich włosów .
    Efekt natychmiastowy!
    Są to tzw systemy integracyjne, metody specjalnie przystosowane dla osób z problemami łysienia, hormonalnymi i osłabionymi włosami. Mam teraz burzę włosów na głowie! :)

    Bardzo dyskretne, idealne ;) I nie widać, że miałam kiedyś problemy! Znajome mnie nie poznają :)

    Zajrzyj na internet , tam mają wszystko opisane na ich stronie Beauty for You.

    jakby coś to podpowiem, napisz prywatną wiadomość

    Cena – rozsądna, ale efekt jest tego warty!
    Pozdrawiam

  15. #15
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    09.2014
    Wiek
    35
    Posty
    6
    Witam, ja mam namiar na wspaniałą fryzjerkę działającą w Krakowie. Przedłużam włosy regularnie metodą keratynową włosami słowiańskimi jasny blond i jestem bardzo zadowolona z efektów a przede wszystkim cenowo wychodzi świetnie bo można długo nosić włoski! Fajnie doradzają jak o włosy dbać i jakie stosowac kosmetyki. Numer tel. 508091281 i pytasz o stylistkę z Krakowa! :)
    Pozdrawiam :)

  16. #16
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    11.2014
    Posty
    30
    Polecam zagęszczanie włosów. Myślałam, że już nic nie poprawi mojego wyglądu a jednak!
    Poszłam z przypadku na bezpłatną konsultację do Kliniki Włosów w Krakowie. Nie wiedziałam, jak się to odbywa ale usłyszałam, że można przyjść i wypytać o wszystko.
    Wreszcie nie wstydzę się swoich rzadkich włosów .
    Efekt natychmiastowy!
    Są to tzw systemy integracyjne, metody specjalnie przystosowane dla osób z problemami łysienia, hormonalnymi i osłabionymi włosami. Mam teraz burzę włosów na głowie! :)

    Bardzo dyskretne, idealne ;) I nie widać, że miałam kiedyś problemy! Znajome mnie nie poznają :)

    Zajrzyj na internet , tam mają wszystko opisane na ich stronie Beauty for You.

    jakby coś to podpowiem, napisz prywatną wiadomość

    Cena – rozsądna, ale efekt jest tego warty!
    Pozdrawiam

  17. #17
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    11.2014
    Posty
    30
    Witajcie moje drogie! Opowiem Wam o tym jak było ze mną i przedłużaniem włosów. Pierwszy raz skusiła mnie niska cena – strasznie się zawiodłam. Szukałam wtedy pomocy u innej profesjonalnej fryzjerki. Tak trafiłam na Panią Ewę.

    Dopiero u Pani Ewy dowiedziałam się, dlaczego to co poprzednia fryzjerka zrobiła mi na głowie było tak okropne.

    Fryzjerki próbują oszczędzać na włosach, na popularnym serwisie aukcyjnym kupują najtańszej jakości pasemka włosów czyli podróbki o niskiej gęstości i bardzo cienkie. Nie chcą po prostu w nas zainwestować, a zdecydowanie chcą jak najwięcej zarobić.

    Poza tym musicie uważać na niektóre Panie zajmujące się tym dodatkowo – jako zajęciem na weekendy i tanim sposobem na zarobienie pieniędzy. Raz dałam się tak naciągnąć. Teraz nauczona na swoich błędach mogę z całą stanowczością polecić Wam jak nie dać się oszukać.

    Po pierwsze proponuję poczytać co nie co o samym zabiegu i metodach jakich można użyć. Zajrzyjcie koniecznie na Beauty for You. Tam można wszystko na spokojnie przeczytać, jest opisane każde z rodzajów przedłużania. Potem dopiero zastanówcie się i zadecydujcie co będzie dla Was najlepsze.

    Ja wybrałam najnowszą metodę na rynku – infralight. Szybko i bezpiecznie.



    Ja sobie cenię, bo łączenia są bardzo wytrzymałe – ale muszą być profesjonalnie założone. Trzymają się zdecydowanie lepiej niż wykonane innymi urządzeniami.



    Chętnie doradzę i powiem Wam jak takie włosy potem pielęgnować – nie jest trudne, ale trzeba znać tajniki i odpowiednie sposoby.



    Mam nadzieję że Wam nieco wyjaśniłam, w razie czego piszcie na PW i powiem Wam więcej :)

  18. #18
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    12.2014
    Wiek
    36
    Posty
    1

    włosy

    Najważniejsze aby były zadbane.







    _________
    www.laptoprepaircenter.pl

  19. #19
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    11.2014
    Posty
    30
    Witam, miałam ostatnio przedłużane włosy 4 miesiące temu ale było to bardzo niefachowe i musiałam je szybko ściągnąć. Teraz szukam lepszej fryzjerki oraz miejsca, gdzie dostanę gwarancję na zabieg. Myślałam tez o bardziej zaawansowanej metodzie niż microringi. Znalazłam dużo informacji i pozytywnych opinii o beauty-for-you w Krakowie. A wy, co sądzicie, może korzystaliście i powiecie mi coś więcej?
    Z góry dziękuję za pomoc :)

  20. #20
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    02.2015
    Wiek
    44
    Posty
    23
    Witam, ja mam namiar na wspaniałą fryzjerkę działającą w Krakowie. Przedłużam włosy regularnie metodą keratynową włosami słowiańskimi jasny blond i jestem bardzo zadowolona z efektów a przede wszystkim cenowo wychodzi świetnie bo można długo nosić włoski! Fajnie doradzają jak o włosy dbać i jakie stosowac kosmetyki. Numer tel. 508091281 i pytasz o stylistkę z Krakowa! :)
    Pozdrawiam :)

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •