Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 1 do 20 z 21
  1. #1
    Stary wyjadacz Awatar Ewelina
    Do³±czy³
    10.2005
    Posty
    212

    Weso³ych ¦wi±t .

    A wiêc, z okazji nadchodz±cych ¦wi±t pragne z³o¿yc gor±ce ¿yczenia ¿a³o¿ycielom tego forum jak i wszystkim u¿ytkownikom tego portalu ....

    Szczê¶liwych, koj±cych, wartych pamiêci, prze¿ytych w zgodzie ze ¶wiatem i z sob± samym, pe³nych ¿ycia i mi³o¶ci ¦wi±t Bo¿ego Narodzenia , niesamowitego, niezapomnianego, niepowtarzalnego Sylwestra oraz wielu sukcesów w nadzchodz±cym 2006 roku !!!


    ¯yczy Ewelina B.
    Eve:D

  2. #2
    Stary wyjadacz Awatar Kasia
    Do³±czy³
    09.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    807
    Cytat Zamieszczone przez Ewelina
    A wiêc, z okazji nadchodz±cych ¦wi±t pragne z³o¿yc gor±ce ¿yczenia ¿a³o¿ycielom tego forum jak i wszystkim u¿ytkownikom tego portalu ....

    Szczê¶liwych, koj±cych, wartych pamiêci, prze¿ytych w zgodzie ze ¶wiatem i z sob± samym, pe³nych ¿ycia i mi³o¶ci ¦wi±t Bo¿ego Narodzenia , niesamowitego, niezapomnianego, niepowtarzalnego Sylwestra oraz wielu sukcesów w nadzchodz±cym 2006 roku !!!


    ¯yczy Ewelina B.
    Dziêkujemy :) Tobie równie¿ i ca³emu ¶wiatu (ehhh, chyba nie przesadzi³am z tym ca³ym swiatem, co??):
    Z okazji ¦wi±t Bo¿ego Narodzenia oraz Nowego Roku ¿yczê Wam wszystkim;by¶cie mieli wiarê, ¿e ¿yczenia wypowiadane przy choince, podczas dzielenia siê op³atkiem, zawsze siê spe³niaj±; by¶cie mieli nadziejê, ¿e blask choinkowych lampek o¶wietli Wasze serca; by¶cie w ka¿dej chwili swego ¿ycia czuli, ¿e mi³o¶æ jest sensem wszystkiego...


    Kasia Wi¶niewska

  3. #3
    Stary wyjadacz Awatar Opalia
    Do³±czy³
    10.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    150
    Ja równie¿ do³±czam siê do¿yczeñ : Wszystkiego najlepszego i oby nowy rok by³ lepszy ni¿ stary :) . ¯yczê wszystkim dobrego wypoczynku w ¶wiêta :D
    ----------
    Pozdrawiam Kasia Winter - Opalia
    www.kasia-winter.com

  4. #4
    Stary wyjadacz Awatar daisy
    Do³±czy³
    10.2005
    Lokalizacja
    okolice Warszawy
    Posty
    130
    Dziêkujemy za ¿yczenia, ja ze swojje strony ,¿yczê duuuuuuuuu¿o zdrówka, spe³nienia marzeñ (nawet tych naj¶mielszych), du¿o lepszego roku i oczywi¶cie MIKO£AJA Z WIELKIM WORKIEM (pe³nym cudownych prezentów):)

  5. #5
    Ja do³±czê ¿yczenia spokojnych ¶wi±t... Takich pe³nych mi³o¶ci, ciep³a i pachn±cych choink±, cynamonem i piernikami...

  6. #6
    Stary wyjadacz Awatar zyraffciaa
    Do³±czy³
    10.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    32
    Posty
    299
    Ja te¿ bardzo dziêkujê i równie¿ ¿yczê wszystkim WESO£YCH ¦WI¡T i szczê¶liwego wskoku do 2006 roku! :P
    :cool: :love: :p http://heyfoto.com/sesje/ola/index.php :cool: :love: :p

  7. #7
    ann52
    Guest
    Ja te¿ dolaczam siê do ¿yczen, du¿o zdrowia, spe³nienia marzeñ i wszystkiego najlepszego.:)

  8. #8
    Wie o co chodzi Awatar izabelita_1987
    Do³±czy³
    12.2005
    Lokalizacja
    ...
    Wiek
    36
    Posty
    63
    wesolych swiat dla wszytskich... dla wazeliny rowniez :neutral:
    :mad:

  9. #9
    Stary wyjadacz Awatar Ma³gosia
    Do³±czy³
    10.2005
    Lokalizacja
    woj.³ódzkie
    Wiek
    43
    Posty
    348
    Ja te¿ dziêkujê i równie¿ ¿yczê Wam spokojnych ¦wi±t, udanego wypoczynku, a w nadchodz±cym Nowym Roku duu¿o sukcesów: fotografom udanych zdjêæ, raczkuj±cym modelkom zdobycia nowego do¶wiadczenia, a tym z du¿ym do¶wiadczeniem jeszcze lepszej passy! :) :love:

  10. #10
    Stary wyjadacz Awatar Kasia
    Do³±czy³
    09.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    807
    Cytat Zamieszczone przez izabelita_1987
    wesolych swiat dla wszytskich... dla wazeliny rowniez :neutral:
    a kto to jest wg Ciebie wazelina????

  11. #11
    ofca
    Guest
    no wiec dziekuje :* i rowniez zycze wszystkim milych, spokojnych, rodzinnych swiat i szczesliwego nowego roku i oby ten rok byl lepszy niz poprzedni i byscie w nim spelnili swoje marzenia :)

    kasiu ja ta wypowied¼ izabelity odebralam tak, jakby skladanie zyczen byloby jakims hm... podlizywaniem? :| nie rozumiem, jak w ogole mozna cos takiego napisac :|

  12. #12
    Wie o co chodzi Awatar izabelita_1987
    Do³±czy³
    12.2005
    Lokalizacja
    ...
    Wiek
    36
    Posty
    63
    a Kasiu nie wa¿ne... Wesolych Swiat bo to teraz najwanziejsze ;)
    :mad:

  13. #13
    Stary wyjadacz Awatar Ewelina
    Do³±czy³
    10.2005
    Posty
    212
    Cytat Zamieszczone przez izabelita_1987
    wesolych swiat dla wszytskich... dla wazeliny rowniez :neutral:

    Szkoda mi s³ow na Ciebie dziewczono....mimo ¿e masz 18 lat to zachowujesz sie jak rozkapryszona 13stka .... Je¶li wedle Ciebie sk³adanie ¿yczeñ jest wazeliniarstwem to po co je tu sk³adasz ? Wogóle wypraszam sobie taki s³owa ...i Twoich szczerych ¿yczeñ tez mi nie trzeba bo i po co od osoby o takich pogladach wyssanych z palca ..jak widac masz minimalne pojêcie o pewnych warto¶ciach dlatego dalsza konwersacja z Toba nie ma dla mnie najmniejszego znaczenia i sensu ...

    Ps. radze zastanowiæ sie nad swoim ''Ja'' bo chyba masz z tym problemy i zauwa¿yli to równiez inni forumowicze ...

    A mia³ to byc mi³y watek ...jak widac znalaz³y sie osoby które nie potrafia uszanowæ pewnych warto¶ci.....przykre...
    Eve:D

  14. #14
    Administrator Awatar Robert
    Do³±czy³
    09.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    48
    Posty
    854
    Cytat Zamieszczone przez izabelita_1987
    dla wazeliny rowniez :neutral:
    Rêce, nogi i inne cz³onki opadaja :mad:
    Bardzo gro¼ny admin...

  15. #15
    Starszy Pan :D Awatar fkk
    Do³±czy³
    10.2005
    Lokalizacja
    Malbork
    Wiek
    62
    Posty
    858
    Do³aczam siê do zyczeñ:

    Gwiazdki najja¶niejszej, choinki najpiêkniejszej,
    Prezentów wymarzonych, ¦wi±t mile spêdzonych,
    Karnawa³u szalonego, roku bardzo udanego.

    ¿yczy FKK vel FK

  16. #16
    Stary wyjadacz Awatar Kasia
    Do³±czy³
    09.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    807
    Cytat Zamieszczone przez izabelita_1987
    a Kasiu nie wa¿ne... Wesolych Swiat bo to teraz najwanziejsze ;)
    wa¿ne, wa¿ne...niestety, ale za³ama³am siê Twoimi ¿yczeniami...to, ze kto¶ siê udziela na forum czy sk³ada ¿yczenia to nie jest absolutnie wazeliniarstwo...no co¿ mo¿e kto¶ Ci kupi s³ownik wyrazów bliskoznacznych :unsure:

  17. #17
    Wie o co chodzi Awatar izabelita_1987
    Do³±czy³
    12.2005
    Lokalizacja
    ...
    Wiek
    36
    Posty
    63
    niestety musze zlamac swoje postanowienie co do nie pisania na forum- otoz wpadam tu co jakis czas zerkac sobie co sie pisze i musze zaprotestowac. mowiac o wazelinie nie mialam na mysli nikogo z was. mowilam ze wesolych swiat i dla wazeliny rowniez- za wazeline uwazam pewna osobe znajoma mi osobiscie ktora czyta to forum. nie powiedzialam ze skladam zyczenia i uwazam kogos za wazeliniarza tylko ze zycze wesolych swiat wam i wazelinie (co wynika z tresci i kazdy kto umie czytac ze zrozumieniem to zauwazy). polecam korepetycje z jesyka polskiego :] umiejetnosc analizy i interpretacji bardzo wam sie przyda- wiec dodatkowo na swieta zycze wam zdobycia tej zdolnosci
    za to ty ewelina masz wielkie pojecie o swiecie wartosci? akurat moje zyczenia da wszytskich na forum byly szczere. ale skoro ktos z was uwaza ze byly obrazliwe albo cos- nic tylko pozdrowic i zyczyc powodzenia
    :mad:

  18. #18
    Stary wyjadacz Awatar Ewelina
    Do³±czy³
    10.2005
    Posty
    212
    Nie wykrecaj kota ogonem ... bo i tak Ci to nic nie da...
    Eve:D

  19. #19
    Administrator Awatar Robert
    Do³±czy³
    09.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    48
    Posty
    854
    Ej, a moze jednak swiateczny pokój? :)
    Bardzo gro¼ny admin...

  20. #20
    Wie o co chodzi Awatar izabelita_1987
    Do³±czy³
    12.2005
    Lokalizacja
    ...
    Wiek
    36
    Posty
    63
    Cytat Zamieszczone przez Ewelina
    Nie wykrecaj kota ogonem ... bo i tak Ci to nic nie da...
    ech widac ze mnie nie znasz. ale kto mi wierzy ten ma racje- najwazniejsze ze ja wiem ze mam racje.
    mówi siê "nie odwracaj kota ogonem" :devil:
    :mad:

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •