Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Poka¿ wyniki od 21 do 39 z 39
  1. #21
    Wie o co chodzi Awatar SylwiaGaczorek
    Do³±czy³
    05.2008
    Wiek
    35
    Posty
    94
    Hej:)) Jestem fryzjerka i skrzypovita jest fajna, ale o wiele fajniejszy jest ecomer po ktorym wlosy , staja sie grubsze i mocniejsze, skora nabiera blasku, a paznokcie sie nie rozdwajaja. Wiele moich klientek stosuje i sa mega zadowolne. Poza tym uodparnia organizm i nie chorujesz:))

  2. #22
    Pierwsze kroki Awatar morena
    Do³±czy³
    07.2008
    Lokalizacja
    Chelmza CITY
    Wiek
    33
    Posty
    1

    skrzypovita

    Dzisiaj zaczelam uzywac skrzypovity.. (kurcja 40 tabletek) mam nadzieje ze mi pomoze. jakies 4 miesiace temu bralam Vite.. tabletki za 34 zl.. bardzo mi pomogly i wlosy przestaly mi wypadac. ale teraz znowu problem powrocil :sad: .. Belisse tez bralam i pomagala mi wylacznie tylko na paznokcie... licze na skrzypovite ;)

  3. #23
    ..PRO.. Awatar adaaa5
    Do³±czy³
    03.2008
    Lokalizacja
    wszêdzie
    Wiek
    31
    Posty
    916
    mowia ze super, ale nie uzywalam

  4. #24
    ja biorê skrzypovitê od kilku miesiêcy, za 14 dni koñczê 4 opakowanie ;) jestem bardzo zadowolona, zauwa¿y³am spor± ró¿nicê jednak dopiero po skoñczeniu 2 serii by³a ona bardzo widoczna :)
    wyczuæ tak± chwilê, w której kocha siê ¿ycie.

  5. #25
    gandzia
    Guest
    w czym widzia³a¶ najwiêksz± poprawê? Skóra, w³osy czy paznokcie? ;)

  6. #26
    Wie o co chodzi Awatar dzastinn7
    Do³±czy³
    07.2008
    Lokalizacja
    Bia³ystok
    Wiek
    33
    Posty
    71
    dla mnie dobre- na paznokcie.
    'Nauczy³am siê umieraæ w sobie
    Nauczy³am siê ukrywaæ ca³y strach'

  7. #27
    Pierwsze kroki
    Do³±czy³
    09.2008
    Posty
    1

    Pytanko

    Mam 13 lat moja mama prowadzi aptekê i powiedzia³a ¿e jka bêdê stosowaæ skrzypovitê przez miesi±c to nic siê nie stanie:) ale mam pytanko bo to jest suplenenmt diety czy w moim wieku mogê j± stosowaæ?:)

  8. #28
    Pierwsze kroki
    Do³±czy³
    02.2009
    Posty
    7
    Cytat Zamieszczone przez palinka Zobacz posta
    A picie herbatek ze skrzypu te¿ pomaga? :D
    Pi³am to paskudzctwo i nic mi nie pomog³o, a tylko sika³am jak przy zapaleniu pêcherza.
    Na w³osy i paznokcie kosmetyczka poleci³a mi ³ykaæ dro¿d¿e w tabletkach i to mi pomog³o.
    Aha i jeszcze ³ykam codziennie po jednej tabletce witaminy E, bo to witamina piêkna i urody:)

  9. #29
    Pierwsze kroki
    Do³±czy³
    07.2009
    Wiek
    32
    Posty
    7
    Cytat Zamieszczone przez vikita Zobacz posta
    Mam 13 lat moja mama prowadzi aptekê i powiedzia³a ¿e jka bêdê stosowaæ skrzypovitê przez miesi±c to nic siê nie stanie:) ale mam pytanko bo to jest suplenenmt diety czy w moim wieku mogê j± stosowaæ?:)
    hmmm... je¶li chodzi o Skrzypovite to najlepiej spytaj mamy. ja jestem o 4 lata starsza od ciebie i biore Onozis, bo mialam paskudnie zniszczone pazurki po zdjeciu akryli. wydaje mi sie, ze zamin kupisz jakikolwiek preparat, musisz dowiedziec sie czy mozesz go brac. poza tym suplementy zawierajace skrzyp bardzo czesto wywoluja uczulenia i czytalam juz kilka razy na forach, ze im mniej zbednych skladnikow tym lepiej. ja sama jestem nadwrazliwa na niektore suplementy ale Onozis ma dosc prosty sklad, dlatego u mnie nie wywuluje zadnych alergii. co do picia herbatek ze skrzypu i drozdzy to tez to przechodzilam i raczej nie bede milo wspominac. generalnie na wzmocnienie pazurkow bralam juz chyba wszystko i moj chlopak sie smial, ze powinnam pracowa w aptece, bo o tego typu suplementach wiem wszystko. na szczescie po Onozis mam spokoj, plytka paznokcia wreszcie sie wzmocnila i nie chowam dloni po kieszeniach.

  10. #30
    Pierwsze kroki
    Do³±czy³
    07.2009
    Wiek
    30
    Posty
    2
    A jest mo¿e skrzypovita ale w jaki¶ kroplach czy syropie ?

  11. #31
    Stary wyjadacz Awatar Camilla1237
    Do³±czy³
    01.2009
    Lokalizacja
    Szczecin
    Posty
    692
    Zapytaj siê w aptece.
    :hahaha:

  12. #32
    Pierwsze kroki
    Do³±czy³
    07.2009
    Wiek
    30
    Posty
    2
    Aha. My¶la³am ¿e tu kto¶ bêdzie wiedzia³ .

  13. #33
    Pierwsze kroki
    Do³±czy³
    08.2009
    Wiek
    33
    Posty
    1
    mam 15 lat i dzi¶ w³a¶nie zaczê³am braæ skrzypovitê. Poleci³a mi j± moja siostra(19l) która te¿ ja bierze i mówi ¿e jest najlepsza bo bra³a ju¿ wiele rzeczy na paznokcie, w³osy i skórê i mówi ¿e na prawdê warto. Mówi³a mi te¿ ¿e Belissa g**** daje bo jak siê tylko nie we¼mie jednej tabletki to ju¿ przestaje dzia³aæ;/

  14. #34
    Stary wyjadacz Awatar Camilla1237
    Do³±czy³
    01.2009
    Lokalizacja
    Szczecin
    Posty
    692
    no je¶li w zaleceniach do belissy jest, ¿eby braæ przez okre¶lony czas regularnie, to bierz regularnie xp a nie, ¿e pó¼niej efektów nie ma, i tabletki s± do d.
    :hahaha:

  15. #35
    Pierwsze kroki Awatar linkusia19
    Do³±czy³
    08.2009
    Lokalizacja
    Rzeszów
    Wiek
    33
    Posty
    27
    skrzypowta jest dobra odpowiedniki tez nie sa zle a o wiele tansze:P

  16. #36
    Ja koñcze w³a¶nie pierwsze opakowanie i zauwa¿y³am jedynie, ¿e w³osy mniej wypadaj±.

  17. #37
    Wie o co chodzi
    Do³±czy³
    12.2009
    Lokalizacja
    Radom/Kraków
    Posty
    88
    ja uzywalam, ale nie pomogla zbyt ;p wypadaj± mi w³osy nadal... bardziej polecam szampony z czarnej rzepy :)

  18. #38
    Wie o co chodzi
    Do³±czy³
    12.2009
    Posty
    44
    Jak najbardziej pomaga ! Jednak dopiero po 2-3 opakowani s± widoczne efekty .
    Mi szczególnie wzmacnia paznokcie ;) Ale osobi¶cie mogê poleciæ !

  19. #39
    o, zaczne braæ...
    na brzytk±(np. t³usta)cere dobre s± dro¿d¿e, nie tylko do picia, mo¿na na³o¿yæ te¿ na twarz, moja kole¿anka stosowa³a - pomaga³o.
    ossom

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •