Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 81 do 97 z 97

Wątek: Tradzik

  1. #81
    Wie o co chodzi Awatar Elsker_deg
    Dołączył
    02.2009
    Lokalizacja
    Olsztyn
    Wiek
    32
    Posty
    39
    Cytat Zamieszczone przez camilla1237 Zobacz posta
    na wągry są różne pilingi itp, ale nie używaj ich jak masz wrażliwą skórę.!!!
    Ja byłam u kosmetyczki na wyciskaniu wągrów, sam zabieg na początku jest bardzo przyjemny (maseczki, para, masowanie itp ;]), ale potem istny horror, masakra piłą mechaniczną po prostu...!!! Ja wągry mam na nosie, na ustach będzie o wiele bardziej bolało... Ale jak nos bolał.! Ja myślałam, ze ona mi go złamie... W dodatku ona nie 'wyciskała' dosłowne mówiąc, tylko nacigała skórę i mocno na nią naciskała... Wyszłam z tego salonu sina po prostu, a ty z ustami to po prostu... Miał byś opuchliznę na tydzień przynajmiej ;]] a uszy... O gasz.xd
    a co do pilingów, jak ma się wrażliwą skórę, to one robią wszystko odwrotnie... Rozsiewają wągry na nowo. Więc nie radzę. ;] z całego serca, uwierz ;dd
    tez nie radze!!!!!!! Nie rob tego =d=d hehehe

  2. #82
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    04.2009
    Posty
    17
    napewno musisz wybrać się do lekarza, a twarz na codzien myj najlepiej mydłem siarkowym i używaj jakiegoś toniku i kremu. polecam też maśc benzacne ;)

  3. #83
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    11.2008
    Posty
    31
    mi pomoglo la roche posay - uzywam zel, tonik i krem

    u kosmetyczki bylam kilka razy...
    ale stanowczo odradzam!!!!
    straaasznie boli, a potem przez kilka dni sa strupy...

  4. #84
    Pierwsze kroki Awatar LillyMonaco
    Dołączył
    03.2009
    Lokalizacja
    Kraków
    Wiek
    29
    Posty
    19
    Co na trądzik ? Dobra jest maść BENZACNE, stosujesz ją tylko na wypryski i to na noc.Tak samo jak Sudocrem w tym przypadku omijając nos bo bardzo się suszy a, potem skura się łuszczy.. nie za ładny widok. Tak co 3 dni stosować maseczkę { jakąś dobrą oczyszczajacą } ja polecam z H&M lub Clean&Clear lub z domowych; Zapaz zielona herbatę i przemyj nią twarz, umyj po 15 minutach, dobra jest jeszcze maceczka z cytryny; Sok z cytryny- przemyj nim twarz. :) Po cytrynie skora stanie się gładsza i jaśniejsza. Na blizny po przyszczach i przebarwienia polecam sól. xd wsypać 2 łyzki soli do szklanki z goracą wodą, przemyć tym twarz a, nastepnie sol która osiadla na dnie polożyc na przebarwienia. :) Trzymać 15-20 minut. Na wygładzenie - kup sobie mydło siarkowe, rozrób gestą pianę na dłoniach a, następnie połóz na cała twarz, umyj po 15 minutach UWAGA! jeśli bedziesz ja trzymać z 45 minut, spali Ci twarz. poważnie. Słyszalam o masce z mleka i drozdzy - nie stosowalam wiec nie polecam. c; pozdrawiam! ;)

  5. #85
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    03.2009
    Wiek
    33
    Posty
    204
    Ja też mam problemy z cerą, niewielkie ale są. Używam Brevoxylu i jest super:) fakt, że jak przestanę go używać na jakiś czas to później jak znowu zacznę go stosować(mniej więcej po 2 tyg) strasznie mi wysusza skórę, ale po kilku dniach przechodzi i jest ok. Moim zdaniem dobrze jest też brać jakieś kapsułki/tabletki na cerę. Zawsze dobrze jest się wspomóc od środka;)
    I'll spread my wings and I'll learn how to fly...

  6. #86
    Listen to your heart Awatar kabi_charmed
    Dołączył
    01.2009
    Lokalizacja
    Szczebrzeszyn
    Wiek
    32
    Posty
    777
    musze wyprobowac


    ale ja mam straszne wagry... to z nimi co zrobic?
    jak myslicie?
    My heart will go on and on...

  7. #87
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    03.2009
    Wiek
    33
    Posty
    204
    na wągry to tak naprawdę nie wiem... najlepiej chyba iść do dermatologa. Moja kuzynka miała kiedyś ten problem, poszła do lekarza i co jakiś czas kupowała od niego jakąś maść czy płyn, który stosowała na noc. To było robione jakoś na zamówienie dostosowane do jej cery, po zbadaniu. Ja nie wierzę w kosmetyki, które mogą pomóc, typu żele czy toniki antytrądzikowe... Nie wiem może dlatego, że na mnie nie działają. Zresztą one nie leczą, tylko pielęgnują - tak gdzieś przeczytałam:)
    I'll spread my wings and I'll learn how to fly...

  8. #88
    Cytat Zamieszczone przez jack92 Zobacz posta
    Mam takie nietypowie pytanie, moży być dla was nawet śmieszne, ale jak właściwie zapisać sie na wizytę do dermatologa? bo przecież nie trzeba żadnego skierowania, jak się dowiedzieć gdzie iść?
    Bo można chyba iść prywatnie i z NFZ-u.
    idziesz do najbliższej przychodni która ma umowę z nfz bierzesz legitymacje ubezpieczeniową - czesem wystarczy tylko legitymacja szkolna lub studencka. Zpisujesz sie na wizytę. Zazwyczaj na wizyte sie czeka trochę.

  9. #89
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    06.2008
    Posty
    8
    [QUOTE=whitesatin69;38231]Co zrobić zeby zniwelowac tradzik oraz zeby twarz była bardziej gładsza...

    Bardzo dobry na trądzik jest krem TEEN DERM K keratoregulujący. Bardzo mocno działa, odblokowuje, oczyszcza i zamyka gruczoły łojowe. Wypróbuj, naprawdę nie będziesz zawiedziona. Kosztuje ok. 55 zł.
    Uelastycznia i wygładza skórę, a na dodatek dziala przeciwzaplnie. Można go kupić tylko w aptekach, najkorzystniej internetowych np. wwww.aptekalink.pl. Do tego jest świetna woda miceralna, która też oczyszcza. To kosmetyki, które naprawdę pomagają. Producentem jest francuska firma ISISPHARMA.

  10. #90
    Blondyna;D Awatar martynika
    Dołączył
    12.2008
    Wiek
    30
    Posty
    1,156
    [QUOTE=beata-x;96275]
    Cytat Zamieszczone przez whitesatin69 Zobacz posta
    Co zrobić zeby zniwelowac tradzik oraz zeby twarz była bardziej gładsza...

    Bardzo dobry na trądzik jest krem TEEN DERM K keratoregulujący. Bardzo mocno działa, odblokowuje, oczyszcza i zamyka gruczoły łojowe. Wypróbuj, naprawdę nie będziesz zawiedziona. Kosztuje ok. 55 zł.
    Uelastycznia i wygładza skórę, a na dodatek dziala przeciwzaplnie. Można go kupić tylko w aptekach, najkorzystniej internetowych np. wwww.aptekalink.pl. Do tego jest świetna woda miceralna, która też oczyszcza. To kosmetyki, które naprawdę pomagają. Producentem jest francuska firma ISISPHARMA.
    fajnie się reklamujecie :D
    w kazdym poscie dajesz link do tej apteki
    naciagasz tylko ludzie zeby kupowali jakies badziewie zeby zarobic?(jeszcze ta cena)
    czy chcesz nam poradzic- bo za taka porade dziekujemy!
    Na razie się wspinam ale widoki są ekstra:)

  11. #91
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    03.2009
    Wiek
    29
    Posty
    12
    ja tez miałam problem z trądzikiem ale naszczęście to juz przeszłość chociaz czasami coś tam wyskoczy ale to juz nie to co było , na początku stosowałam rózne toniki , żele na pryszcze itp ale strasznie wysuszały mi twarz więc sończyłam je używać , udałam sie do dermatologa przepisał mi na dzień clindacne , a na noc differin . Muszę przyznać że maści sa super , codziennie dbam o cere kremy itp i nie mam wysuszonej cery , a co do plamek po krostkach po pewnym czasie rzeczywiście znikaja dodatkowo pomaga mi w tym peeling polecam z Natury owocowe ślicznie pachną :) :):):):):):):):)

  12. #92
    Listen to your heart Awatar kabi_charmed
    Dołączył
    01.2009
    Lokalizacja
    Szczebrzeszyn
    Wiek
    32
    Posty
    777
    yhm.... a ja kupilam sobie ten BENZACNE strasznie mi podraznil cere, oczy mnie piekly i nic nie pomogl... i teraz mam o wiele gorszy problem bo taki tradzik mi wyskoczyl po tej masci ze niewiem co mam robic... kupie sobie brevoxyl...
    My heart will go on and on...

  13. #93
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    09.2009
    Wiek
    35
    Posty
    23
    Jeśli mogę coś polecić... Sama mam spore problemy z cerą-- z niedoskonałościami, wągrami szczególnie, niewielkimi wypryskami. Jedyny krem, który poprawia wygląd mojej cery (a próbowałam naprawdę wielu, także maści z aptek, kremów tańszych i droższych) to seledynowy Clarins Fluide Hydratant Matifiant do cery mieszanej + preparat na strefę T (zmniejszający pory) z tej samej serii. Obydwa kremy kosztują troszkę ponad 100zł-- według mnie naprawdę warto. Efektu nie widać od razu, bo kremy powoli naprawiają cerę, zmniejszają pory, nie ściągają jej jak te tańsze ("o, jak mi pięknie zmatowiło i wyczyściło!" a po jakimś okazuje się, że skóra jest po prostu przesuszona a gruczoły łojowe pracują jeszcze intensywniej...). Według mnie wszelkie maści typu BENZACNE są strasznie agresywne i wcale nie pomagają-- mi tylko przesuszyły cerę. Używałam też kremu Vichy do cery z niedoskonałościami (wydawało mi się, że będzie idealny dla mojej cery...), ale był beznadziejny.

    Do oczyszczania (żel, tonik) używam tylko kosmetyków ekologicznych Lavere lub Logona (serie do cery tłustej/trądzikowej z miętą). Kremy ekologiczne się niestety nie sprawdzają, bo zatykają pory (wina gliceryny roślinnej?), są za ciężkie... Żele za to super oczyszczają i nie podrażniają, nie przesuszają :)

  14. #94
    Blondyna;D Awatar martynika
    Dołączył
    12.2008
    Wiek
    30
    Posty
    1,156
    no ale nie kazdego stac by kupic kosmetyki za 200zl;p
    Na razie się wspinam ale widoki są ekstra:)

  15. #95
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    09.2009
    Wiek
    35
    Posty
    23
    No, wiem, że nie każdego :) Ale tym, których stać albo są w stanie uzbierać (no bo jeśli żaden z tańszych kremów nie pomaga...) można chyba polecić, nie? ;)

  16. #96
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    11.2009
    Wiek
    50
    Posty
    6
    Dobry krem na trądzik i cerę tłustą to apteczny Aknorm firmy Plante System. Jest naturalny i ma duże stężenie substancji czynnych ale co najważniejsze nie przesusza a normalizuje!
    Ma przyzwoitą cenę ok.38 zł a po składzie widać że ma prawo zadziałać. Z tego co wiem możan go także używać w trakcie leczenia dermatologicznego. Ta seria ma też maskę i plyn micelarny. Ale krem jest super!

  17. #97
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    10.2009
    Posty
    6
    Szczerze? Ja to chyba z trądzikiem przeżyłam najwięcej, bo walczę o 9 lat i jest strasznie. Głowne rady? Zero czekolady i ostrych rzeczy, i myj twarz czymś z neutralnym dla skóry PH.
    Najlepiej iść do dermatologa - poszukaj w internecie czy jest jakiś którego zachwalają.
    Mi dermatolog pomógł tylko odrobinę - znikomo. Jeśli maści i antybiotyki które ci przepisze (nie rezygnuj po pierwszej nieudanej próbie) możesz spróbować tego co ja. W moim przypadku okazało się, że za wszystko odpowiedzialne są hormony. Zwyczajnie biorę tabletki hormonalne i moja buzia wychodzi na prostą :P Nie wiem czy jak je odstawię to mnie wysypie, bo nie próbowałam na razie, ale... nie ma przeciwskazań - można je brać ile się che (przynajmniej te, które ja biorę bo pomagają mi środki antykoncepcyjne , które co prawda nie są mi potrzebne w innym przypadku niż trądzik xD)

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •