Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15
  1. #1

    Agencje dla malutkich :-)

    Witam Wszystkich Serdecznie
    mam pytanko czy moze ktos zna Agencje ktore potrzebuja foto-modelki (naprawde niskie :) ) fotomodlingiem zajmuej sie dopiero 6miesiecy ale poszukuje ciekawych Agencji a najlpiej w łodzi bo blisko :) gdyz tam sie ucze
    Czekam z niecierpliwościa na Wasze odpowiedzi

    Pozdrawiam,Ewelina

  2. #2
    Stary wyjadacz Awatar Blondive
    Dołączył
    11.2005
    Lokalizacja
    Gdynia
    Wiek
    34
    Posty
    813
    naprawde niskie, czyli jaki wzrost?

  3. #3
    Bardzo czyli 152cm ale na zdjęciach tego wogule nie widac :)

  4. #4
    Stary wyjadacz Awatar kala
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    181
    W sprawie agencji co prawda nie pomogę, ale chciałam Ci na pisac Ewelino, że bardzo bardzo fajna fota:)

  5. #5
    Stary wyjadacz Awatar Blondive
    Dołączył
    11.2005
    Lokalizacja
    Gdynia
    Wiek
    34
    Posty
    813
    A może powinnaś zamiast agencji wybrać prace na własną łapę, czyli zrobić stronę www i umieszczać ją gdzie się da, pytać się o zlecenia, starać się itp. Dobre agencje są moim zdaniem dla wysokich dziewczyn (dlatego ja bardziej przykładam ręke do własnej reklamy niż do chodzenia po agencjach)... moge się mylić, ale tak mi się wydaje. Pozatym gdy ktoś cię chce znajdując się na twojej stronie www, to agencja nie bierze dla siebie tych 20% ceny :)

  6. #6
    Wie o co chodzi Awatar Tynka
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Bełchatów
    Wiek
    38
    Posty
    51
    nie wiem jak to wyglada na wlasna reke...czy takim sposobem mozna zlapac dobrze platne i ciekawe zlecenia?

  7. #7
    Stary wyjadacz Awatar zyraffciaa
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    32
    Posty
    299

    ;-)

    Cytat Zamieszczone przez kala
    W sprawie agencji co prawda nie pomogę, ale chciałam Ci na pisac Ewelino, że bardzo bardzo fajna fota:)
    tak, tak, bardzo ładne zdjęcie! Bardzo fajne i bardzo mi sie podoba:D
    :cool: :love: :p http://heyfoto.com/sesje/ola/index.php :cool: :love: :p

  8. #8
    Stary wyjadacz Awatar Blondive
    Dołączył
    11.2005
    Lokalizacja
    Gdynia
    Wiek
    34
    Posty
    813
    Owszem można :) Zleceń jest naprawde pełno.

  9. #9
    Wie o co chodzi Awatar Tynka
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Bełchatów
    Wiek
    38
    Posty
    51
    to albo ja szukac nie umiem albo jestem malo interesujaca :neutral: albo jedno i drugie :D

  10. #10
    Stary wyjadacz Awatar Blondive
    Dołączył
    11.2005
    Lokalizacja
    Gdynia
    Wiek
    34
    Posty
    813
    Twarz masz napewno interesującą :) a co do szukania, nie wiem nie widze co robisz w domu :p

  11. #11
    Cytat Zamieszczone przez Blondive
    A może powinnaś zamiast agencji wybrać prace na własną łapę, czyli zrobić stronę www i umieszczać ją gdzie się da, pytać się o zlecenia, starać się itp. Dobre agencje są moim zdaniem dla wysokich dziewczyn (dlatego ja bardziej przykładam ręke do własnej reklamy niż do chodzenia po agencjach)... moge się mylić, ale tak mi się wydaje. Pozatym gdy ktoś cię chce znajdując się na twojej stronie www, to agencja nie bierze dla siebie tych 20% ceny :)

    Dzieki wiesz jestem w trakcie robienia swojwj stronki bo wiem że to jest ważne to moja reklama :) staram sie szukac zleceń naprawde ale jest bardzo cięzko gdyz ja pozuje tylko w ciuszakch (moda portret)a wiekszość ofert jakie dostaje albo szukam to sa ofert do bielizny itd ale nie poddaje sie i szukam dalej ,a co do zdjęcia dziękuje za komentarze i ciesze sie że Wam sie podoba :)
    Pozdrawiam,Ewelina

  12. #12
    chaos... Awatar newImage
    Dołączył
    11.2005
    Lokalizacja
    Łódź
    Wiek
    50
    Posty
    185
    Ewelinka jest malutka ale bardzo sympatyczna i fotogeniczna, więc zapewne Ewelinko zlecenia będą :)
    Nasza sesja aktualna po nowym roku ?!
    Pozdrawiam
    ...practically not attainable

  13. #13
    newImage Dzieki dzieki:) :) mam w styczniu troche tych sesji pozytywnie ale jestem ciekawa kiedy będe miała jakies zlecenia płatne i w ciuszkach bo narazie mam same płatne w bieliznie itd:-( niestety

    Pozdrawiam,Ewelina

  14. #14
    Stary wyjadacz Awatar Blondive
    Dołączył
    11.2005
    Lokalizacja
    Gdynia
    Wiek
    34
    Posty
    813
    A czemu nie korzystasz z tych do bielizny? :)

  15. #15
    Musze zachować zasady aby być szczęsliwą :) po prostu pozuje tylko w ciuszkach :)

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •