Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29

Wątek: jedzonko...

  1. #21
    cherry blossom girl Awatar ewaula
    Dołączył
    09.2007
    Wiek
    37
    Posty
    378
    Cytat Zamieszczone przez antusia
    a ja powiem tak - wole być po tej drugiej stronie, czyli jeść a nie robić :D
    o tak.... :)

  2. #22
    !.Bad Girl.! Awatar izkaa
    Dołączył
    08.2007
    Lokalizacja
    Stalowa Wola
    Wiek
    32
    Posty
    134
    Widzę że żelki odeszły na bok :(:D ech... no cóż... jedzonko :D chyba nikt mu się nie oprze :D chociaż... są wyjątki :):D
    http://hakuna0matata.fotka.pl

    .Jeśli chcesz być kimś, najpierw musisz być sobą.

  3. #23
    cherry blossom girl Awatar ewaula
    Dołączył
    09.2007
    Wiek
    37
    Posty
    378
    Cytat Zamieszczone przez izkaa
    Widzę że żelki odeszły na bok :(:D ech... no cóż... jedzonko :D chyba nikt mu się nie oprze :D chociaż... są wyjątki :):D
    Na forum może i odeszły.. ;)

  4. #24
    Pierwsze kroki Awatar Lollipop
    Dołączył
    10.2007
    Lokalizacja
    Kraina Urody
    Wiek
    35
    Posty
    15
    Ja się przyznam, że dziś skusiłam się na hamburgera, którego wprost uwielbiam. Takie wyskoki mam raz na miesiąc.

  5. #25
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    10.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    40
    Jedzonko - mniam mniam! ;) Ja uwielbiam gotowac! :D mam podobno zmysł do przyprawiania potraw :D Moją specjalnością jest lazania ze szpinakiem, naleślniki po meksykańku, schaboszczaki, mielone kotleciki, kokosanka (ciasto), itp ;) W sumie ugotuję i zrobię wszystko ;] Przy mnie nikt z glodu nie umrze :)

    A co do diet - nie pochwalam zadnej! To glupoty! Najlepszą dieta jest RUCH ! ! Ja się dietuję tańcząc salsę :D Fantastyczna sprawa!! Połaczenie przyjemnego z pożytecznym :) Smigasz na parkiecie, tak Tobą wyobracają, wykręcą, że czasem nie wiesz jak się nazywasz. Ale mimo wszystko nie czujesz się zmęczona/ny ;] taniec dodaje sil! To na prawde najlepsze dieta!

    Co do nie jedzenia po 19 - to nie zawsze sie sprawdza - zalezy co bedziesz robic po tej 19 ;]

  6. #26
    ..I am what I am.. Awatar antusia
    Dołączył
    08.2007
    Posty
    280
    Cytat Zamieszczone przez Lollipop
    Ja się przyznam, że dziś skusiłam się na hamburgera, którego wprost uwielbiam. Takie wyskoki mam raz na miesiąc.
    ja zgrzeszyłam nieco bardziej :p po meczu siatkówki, który miałam wczoraj zajechałyśmy z dziewczynami z drużyny do McDonalda.. hmm możecie się domyślić co tam się działo :D mój brzuszek rozpieściłam trzema cheeseburgerami i dużymi frytkami .. i powiem Wam szczerze, że wcale nie mam wyrzutów sumienia :D

  7. #27
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    10.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    40
    Cytat Zamieszczone przez antusia
    mój brzuszek rozpieściłam trzema cheeseburgerami i dużymi frytkami .. i powiem Wam szczerze, że wcale nie mam wyrzutów sumienia :D
    No ba! ;) Trzeba dbac o linie ;] zeby byla gruba i wyraźna ;) ;]

  8. #28
    ..I am what I am.. Awatar antusia
    Dołączył
    08.2007
    Posty
    280
    Cytat Zamieszczone przez salsowiczka
    No ba! ;) Trzeba dbac o linie ;] zeby byla gruba i wyraźna ;) ;]
    jestem na tyle szcześciarą, ze muszę się dłuuugo i dobrze "paść" żeby było cokolowiek po mnie widać ;)

  9. #29
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    10.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    40
    Cytat Zamieszczone przez antusia
    jestem na tyle szcześciarą, ze muszę się dłuuugo i dobrze "paść" żeby było cokolowiek po mnie widać ;)

    Lucky you ;) :)
    Ja sie jakoś szczególnie swoją figurą nie przejmuję;) Tzn mam do niej zdrowe podejscie:)
    Na szczescie figura nie jest wyznacznikiem czy ktos mnie lubi czy nie ;)
    Ale ostatnio musze przyznac,z przybylo mi troszke na brzuszku ;) A to przez to,ze od miesiaca nie byłam na salsie... buuuuu*



    * to "buuuuu" odnosi sie do tego ze nie bylam na salsie..;)

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •