Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23
  1. #21
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    11.2014
    Posty
    30
    .

    Polecam zagęszczanie włosów. Myślałam, że już nic nie poprawi mojego wyglądu a jednak!

    Poszłam z przypadku na bezpłatną konsultację do Kliniki Włosów w Krakowie.

    Nie wiedziałam, jak się to odbywa ale usłyszałam, że można przyjść i wypytać o wszystko.
    Wreszcie nie wstydzę się swoich rzadkich włosów .
    Efekt natychmiastowy!
    Są to tzw systemy integracyjne, metody specjalnie przystosowane dla osób z problemami łysienia, hormonalnymi i osłabionymi włosami. Mam teraz burzę włosów na głowie! :)

    Bardzo dyskretne, idealne ;) I nie widać, że miałam kiedyś problemy! Znajome mnie nie poznają :)

    Zajrzyj na internet , tam mają wszystko opisane na ich stronie Beauty for You.

    jakby coś to podpowiem, napisz prywatną wiadomość

    Cena – rozsądna, ale efekt jest tego warty!
    Pozdrawiam

  2. #22
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    11.2014
    Posty
    30
    Szybki sposób na zmianę wizerunku i zarobek.


    Ja poszłam na wizytę do mojej fryzjerki, która zaproponowała mi sprzedaż moich włosów. Początkowo się zastanawiałam, ale przekonała mnie do tego pomysłu.

    Zarobiłam ponad 1500 zł i cieszę się nową fryzurą! Warto. Jeśli chcecie więcej się dowiedzieć, poszukajcie Beauty for You.


    Pozdrawiam

  3. #23
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    02.2015
    Wiek
    44
    Posty
    23
    Polecam zagęszczanie włosów. Myślałam, że już nic nie poprawi mojego wyglądu a jednak!

    Poszłam z przypadku na bezpłatną konsultację do Kliniki Włosów w Krakowie.

    Nie wiedziałam, jak się to odbywa ale usłyszałam, że można przyjść i wypytać o wszystko.
    Wreszcie nie wstydzę się swoich rzadkich włosów .
    Efekt natychmiastowy!
    Są to tzw systemy integracyjne, metody specjalnie przystosowane dla osób z problemami łysienia, hormonalnymi i osłabionymi włosami. Mam teraz burzę włosów na głowie!

    Bardzo dyskretne, idealne I nie widać, że miałam kiedyś problemy! Znajome mnie nie poznają

    Zajrzyj na internet , tam mają wszystko opisane na ich stronie Beauty for You.

    jakby coś to podpowiem, napisz prywatną wiadomość

    Cena – rozsądna, ale efekt jest tego warty!
    Pozdrawiam

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •