Pokaż wyniki od 1 do 20 z 23

Mieszany widok

  1. #1
    I'm No Angel..! Awatar clover :)
    Dołączył
    01.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    1,504

    Co zrobić z włosami??

    Mam problem,aczkolwiek nie mam pomysłu co zrobić z włosami..Moja obecna fryzura coraz częściej mnie irytuje bo jest zbyt zwyczajna..Myślałam o stałym prostowaniu włosów,ponieważ wyglądam w nich całkiem nieźlei są wtedy takie dłuuuugie(dwa razy dłuższe niż normalnie) Natomiast wiem że przez to bardzo zniszczę włosy! Tak z ciekawości,orientuje się ktoś ile kosztuje taki zabieg?!;) Nie chcę też drastycznie ścinać,jeśli już to niewiele,ponieważ staram się je zapuścić,jak na razie z marnym skutkiem,ponieważ włosy rosną mi wyjątkowo wolno. Wklejam kilka fot.. dla tych co nie zetknęli się jeszcze z moimi zdjęciami.Czekam na porady! Z góry dzięki! :* ;)Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCN0544 SMALL.JPG
Wyświetleń:	933
Rozmiar:	92.7 KB
ID:	3899

  2. #2
    cherry blossom girl Awatar ewaula
    Dołączył
    09.2007
    Wiek
    37
    Posty
    378
    Masz śliczne te sprężynki i za żadne skarby nic z nimi nie rób - wyglądasz super!! ps: sama bym takei chciała :D

  3. #3
    cherry blossom girl Awatar ewaula
    Dołączył
    09.2007
    Wiek
    37
    Posty
    378
    A tak nie na temat: Clover ile masz lat? ;) Patrząc na wczesniejsze zdj dawałam Ci ok 20. Na tym zdj wyszłaś góra na 16 :) Pozdrawiam

  4. #4
    I'm No Angel..! Awatar clover :)
    Dołączył
    01.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    1,504
    15 :) Całkiem młode ze mnie dziewczę,na stylizowanych fotach tak tylko staro wyglądam ;)

  5. #5
    cherry blossom girl Awatar ewaula
    Dołączył
    09.2007
    Wiek
    37
    Posty
    378
    Jak na 20 to nie tak znowu staroooo...(nie dołuj mnie :D )

  6. #6
    I'm No Angel..! Awatar clover :)
    Dołączył
    01.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    1,504
    Cytat Zamieszczone przez ewaula
    Jak na 20 to nie tak znowu staroooo...(nie dołuj mnie :D )
    Pewnie,że 20 lat to nie jest sędziwy wiek :D Natomiast kiedy masz lat 15 a inni dają ci 20 to można poczuć się staro ;)

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •