Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: ?

  1. #1
    !.Bad Girl.! Awatar izkaa
    Dołączył
    08.2007
    Lokalizacja
    Stalowa Wola
    Wiek
    32
    Posty
    134

    ?

    Czy ktoś zna lepszą agencje fotomodelek. Bo na modelke się nie nadaje... Chodzi mi o to czy wiecie w jakiej agencji można być tylko fotomodelką?
    Pytam się was o zdanie bo nie chce trafić na oszustów :p
    http://hakuna0matata.fotka.pl

    .Jeśli chcesz być kimś, najpierw musisz być sobą.

  2. #2
    innocent greed Awatar justyna_100
    Dołączył
    09.2007
    Lokalizacja
    wawa/ostrołęka
    Posty
    749
    nie ma czegoś takiego jak agencje fotomodelek, ale nie które agencje modelek przyjmują niższe dziewczyny i tam możesz spróbować. jest to między innymi gaga i choco. dziewczyny około 170cm są też we freemodels i w mango jako modelki reklamowe.

  3. #3
    !.Bad Girl.! Awatar izkaa
    Dołączył
    08.2007
    Lokalizacja
    Stalowa Wola
    Wiek
    32
    Posty
    134
    no ja mam powyżej 170 cm :p tylko że poprostu mnie bardziej kręci fotomodeling niż modeling :p
    http://hakuna0matata.fotka.pl

    .Jeśli chcesz być kimś, najpierw musisz być sobą.

  4. #4
    innocent greed Awatar justyna_100
    Dołączył
    09.2007
    Lokalizacja
    wawa/ostrołęka
    Posty
    749
    ale fotomodeling jest częścią modelingu... wystarczy spojrzeć na babskie gazety i sesje, które w nich są- wszystkie modelki, które do nich pozują są właśnie w agencjach modelek.

  5. #5
    I'm No Angel..! Awatar clover :)
    Dołączył
    01.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    1,504
    Cytat Zamieszczone przez izkaa
    no ja mam powyżej 170 cm :p tylko że poprostu mnie bardziej kręci fotomodeling niż modeling :p
    Też tak miałam na początku..Twierdziłam,że interesuje mnie tylko fotomodeling i nawet gdybym miała predyspozycje wzrostowe nie chciałabym chodzić po wybiegu..Myślę że z biegiem czasu możesz zmienić do tego nastawienie..Jeśli tylko masz predyspozycje wysyłaj zgłoszenie do dobrych agencji,bo fotomodeling sam w sobie na dłuższą metę nie istnieje..( dla dziewczyn które chcą coś w tej branży osiagnąć)

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •