Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 94

Wątek: Rores Models?

  1. #21
    Pierwsze kroki Awatar VaniliaSky
    Dołączył
    06.2006
    Lokalizacja
    Elbląg
    Wiek
    36
    Posty
    10
    Jaga_2001 Dostalam maila o dokladnie takiej samej tresci... To wydaje sie co najmniej podejrzane... No chyba dziewczyny na to wyglada, ze trzeba omijac ta agencje szerokim łukiem! JA dopiero zazynam obracac się w tej branży i staram się być ostrożna:)
    Życzę wszystkim powodzenia! :)

  2. #22
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    07.2006
    Posty
    14

    pseudomodelki ...

    :))) eheh usmiałam sie po pachy, czytajac wypowiedzi "modelek czyt.pseudomodelek, o agencji Rores.Agencja jest w porzadku,jako jedyna agencja w Polsce ma tyle dziewczyn w IMG.Juz wkrótce w Polsce bedą licencjonowane agencje jak jest zagranicą ,czyli pseudoagencje wypadna z rynku,a jest ich mnostwo.W sumie dobrze bo pseudomodelki zostana jeszcze troche przez nich powykorzystywane :)) no bo jak o wzroscie 168 mozna byc modelka???? nie rozmieszajcie mnie ludzie :) siedze w tej branzy juz od 5 lat i wiem kto to jest modelkai jak ciezka jest jej praca,wiec jesli nie macie zielonego pojecia o modelingu to nie wypisujcie bzdur.SPP i Rores to dwie wiodace agencje na polskim rynku takie podrzedne agencyjki moga sobie pomarzyc o prestizu jaki maja w swiecie te dwie wyzej wymienione.W tej branzy i z takimi predyspozycjami i inteligencją jak tutaj widze nadajecie sie do reklamowania kalendarzy budowlanych,niestety taka jest prawda,spójrzcie czasami w lustro odrobina samokrytyki nie zaszkodzi.

  3. #23
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    07.2006
    Posty
    14

    rany boskie!!!!

    modelka-buzia plastyczna odpowiedni wzrost, odpowiednie wymiary,inteligencja w ruchach i sposobie bycia, i napewno nie takie zdjecia http://www.fotomodeling.pl/forum/ima...s/confused.gif
    :confused:
    dziewczyny spojrzcie w lustro czasami, poczytajcie pogladajcie profesjonalne gazety modowe zobaczcie jak wygladaja sesje zdjeciowe a co najwazniejsze jak wygladaja MODELKI!

  4. #24
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    04.2006
    Posty
    13
    Nie powiedziałabym że rores to dobra agencja...z całym szacunkiem myśl sobie co chcesz ale dziewczyny stamtąd te które coś osiągnęły zawdzięczają to jedynie castingom które ta agencja organizuje. To wszystko.

  5. #25
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    04.2006
    Wiek
    37
    Posty
    9
    Nie wspomniałaś o pseudo fotografach, których zatrudnia żeby robił płatne zdjęcia swoim modelkom, a efekty tych sesji mozna obejrzec na stronie - LEPSZE ZDJECIA JA ROBIE ZWYKLA CYFROWKA!!';/ to pierwszy -
    Po drugie dziewczyny na stronie w 75% nie nadaja sie do modelingu i to nawet laik jest w stanie zauważyć.
    Po trzecie zobaczcie tylko na dział "modelki reklamowe" - co to ma być? Dziewczyny wziete z klubów nocnych TYPOWO!! Powiedzcie że nie. Biuściasta półnaga pamela z silikonowymi ustami...solar girls u je!:D
    Po czwarte: zero pomocy, rad co poprawić czego nie robić jak dbać o siebie...
    Jestem na nie.

  6. #26
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    04.2006
    Wiek
    37
    Posty
    9
    DOdam, żeby nie było że tylko obsmarowywuje - na pewno da się z tą agencją zrobić karierę - bo organizuje castingi, na których można komuś "wpaść w oko" na przykład IMG. Jak dziewczyna ma siłę przebicia troche szczęscia i się wyróżnia to na pewno ją tam wezmą. Ale jeśli nie spodoba się w IMG to ma problem. Niestety.

  7. #27
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    07.2006
    Posty
    14

    modelka

    MODELKA!!!! naturalna niepoprawiana dziewczyna,naturalne niewyskubane brwi, brak tipsów, solarium odpada, odpowiednie wymiary, madra, znajaca języki,Musimiec plastyczna buzie.Zdjecia umieszczane na stronach powinny przedstawiac dziewczyne bez makijazu, gdzie widoczna jest jej sylwetka.Profesjonalne zdjecia robione sa zagranicą u nas w Polsce zadna agencja nie zajmuje sie robieniem zdjec do portfolio ,zdjecia robione sa tylko i wyłacznie zagranica.CASTINGI- robione tylko dla sprawdzonych i cenionych agencji dlatego pseudoagencje nie moga sobie pozwolic na robienie castingów poniewaz nie licza sie na tym rynku,i nie posiadaja kontaktów co jest najwazniejsze w tej branzy.

  8. #28
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    04.2006
    Wiek
    37
    Posty
    9
    >MODELKA!!!! naturalna niepoprawiana dziewczyna,naturalne niewyskubane brwi, brak tipsów, solarium odpada<

    w takim razie kto to jest? http://rores.pl/models/0411/

    pozostawie bez komentarza. kończe tą bezsensowną dyskusje.

  9. #29
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    07.2006
    Posty
    14

    modelka pokazowa a reklamowa

    ale tam nie pisze ze jest to modelka pokazowa, tylko reklamowa a to jest róznica,i to znaczna.

  10. #30
    Wie o co chodzi Awatar Monaliza
    Dołączył
    06.2006
    Lokalizacja
    Poznań
    Wiek
    38
    Posty
    90
    sa modelki i fotomodelki

    a tej http://rores.pl/models/0411/ to przepraszam, ale w zadnej reklamie bym nie widziala
    widzialam ja w kilku konkursach,lub miejscach do komentowania
    wieksozsc pisalam, ze moze cialo ok, ale twarz, wyraz twarzy wredny i skrzywiony..

  11. #31
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    04.2006
    Wiek
    37
    Posty
    9
    z tego co widze po wypowiedziach "koniu" to wlasnie pan F <lol> Fajny nick ..................

  12. #32
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    07.2006
    Posty
    14

    nie trafiony........

    eheh niestety musze Cie rozczarowac nie jestem panem tylko panią, nie sadze zeby Pan F miał czas zajmowac sie głupotami jakie wypisuja tu niedoszłe modelki, a ja weszłam tu przez przypadek i sie załamałam widzac co dziewczyny robia aby byc modelka chociaz wcale sie do tego nie nadają.

    ps. a moj nick to moja ksywa jeszcze z podstawówki a wzieła sie od tego ze dobrze biegałam na setke pozdrawiam

  13. #33
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    11.2005
    Lokalizacja
    warszawa
    Posty
    20

    Rores

    Ta a gencja jak widać po wcześniejszych postach nie cieszy się dobrą opinią. Moja koleżanka natomiast, należy do tej agencji i odnosi sukcesy. Niestety nie każdy kto tam należy ma tak dobrze. Fajnie mają tylk ostałe modelki. Reszta bez sensu.

  14. #34
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    08.2006
    Wiek
    35
    Posty
    7
    Cytat Zamieszczone przez koniu
    :))) eheh usmiałam sie po pachy, czytajac wypowiedzi "modelek czyt.pseudomodelek, o agencji Rores.Agencja jest w porzadku,jako jedyna agencja w Polsce ma tyle dziewczyn w IMG.Juz wkrótce w Polsce bedą licencjonowane agencje jak jest zagranicą ,czyli pseudoagencje wypadna z rynku,a jest ich mnostwo.W sumie dobrze bo pseudomodelki zostana jeszcze troche przez nich powykorzystywane :)) no bo jak o wzroscie 168 mozna byc modelka???? nie rozmieszajcie mnie ludzie :) siedze w tej branzy juz od 5 lat i wiem kto to jest modelkai jak ciezka jest jej praca,wiec jesli nie macie zielonego pojecia o modelingu to nie wypisujcie bzdur.SPP i Rores to dwie wiodace agencje na polskim rynku takie podrzedne agencyjki moga sobie pomarzyc o prestizu jaki maja w swiecie te dwie wyzej wymienione.W tej branzy i z takimi predyspozycjami i inteligencją jak tutaj widze nadajecie sie do reklamowania kalendarzy budowlanych,niestety taka jest prawda,spójrzcie czasami w lustro odrobina samokrytyki nie zaszkodzi.


    HEHEHE :) KONIU... to czasem nie nasz slynny zygmunt fura??? :P - dziewczyny, on sie czesto podszywa na wiekszosci forum za "doswiadczona modelke" broniac swoj tylek

  15. #35
    Stary wyjadacz Awatar BlackBlondi
    Dołączył
    11.2006
    Lokalizacja
    Lublin
    Posty
    217
    Cytat Zamieszczone przez Julia
    hmm a co powiecie na ich modelkę Annę Nacoń, która robi karierę na zachodzie?
    Nie wiem, może to jakaś przykrywka (?)

  16. #36
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    08.2006
    Wiek
    35
    Posty
    7
    Cytat Zamieszczone przez BlackBlondi
    Nie wiem, może to jakaś przykrywka (?)

    hehe nie Ania Nocon to modelka Fury. Rozmawialam z nia 2 razy na jednym pokazie i na bankiecie. Spoko dziewczyna, powiedziala mi ze z fura zamienila tylko 2 zdania przed zrobieniem wielkiej kariery.
    Mianowicie pierwszy i ostatni raz go zobaczyla na castingu img models gdzie zostala wyloniona jako jedna z niewielu do paryza... poleciala tam i zamieszkala , Fura cieszy sie bo ma jedna z "Gwiazd" ;) zbija tylko pieniadze i przepija :D

    a co do "konia" to jest zygmunt fura :P sprawdzie sobie jego ip :P:guns:

  17. #37
    Stary wyjadacz Awatar BlackBlondi
    Dołączył
    11.2006
    Lokalizacja
    Lublin
    Posty
    217
    No skoro tak, to dziewczyna ma szczęście, ale agencja XD lepiej nie ryzykować i nie tracić czasu. Są lepsze.

  18. #38
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    05.2006
    Posty
    902
    dziwne jest za daja szanse nawet dziewczynom ktore maja po 168...i jak na agencje ktora uwaza sie za jedna z najlepszych podejrzanie sie "narzucaja"...

  19. #39
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    01.2007
    Posty
    1

    :) Rores

    Cześć Dziewczyny,

    Widze że przewżają tu negatywne wypowiedzi o firmie Rores i jego wlascicielu Z.Fura. Moje zdanie jest bardzo proste liczy sie szczęscie, i tu wcale nie chodzi o sprawy tzw."łóżkowe", z doświadczenia wiem ze polowa dziewczyn zniechęca swoimi wypowiedziami osoby te co chcą zaistnieć w świecie mody mają predyspozycje i propozycje zaistnienia. Z grzeczności ktoś pyta na farum i slyszy negatywną odpowiedz o danej Agencji. Czytałam wiele o agencjach i tak naprawde jakby się miało kierować wypowiedziami ludzi to każda była by spisana na straty. Dziewczyny kierujcie się wlasną intuicja! Jesli macie okazje idzcie, porozmawiajcie! Przedewszystkiem nie ubierajcie sie wyzywająco, bądzcie naturalne, podkreślcie talie ubiorem który nie odslania calego dekoldu!.

    Mam przyklady swoich znajomych jedna Katarzyna Jarosińska która jest na stronie Rores! od wieku 14 lat zajeła się modelingiem, i sluży jej to do teraz mi. dzieki Panu Z.Fura.
    Nastepna to Wiola.K też została zauważona i zaczła podbijać rynki zagraniczne!

    Co tu dużo mówić kierujcie sie swoim zdaniem. ! Pozdrawiam i powodzenia w świecie Mody:)

  20. #40
    Sarah2
    Guest
    dostałam dziś od nich maila, żebym dała odpowiedź czy chcę z nimi współpracować bo mnie wybrali z iluś tam zgłoszeń. Jeżeli chce być na ich stronie to musze zapłacić 40 zeta :] podejrzane jak dla mnie :confused:

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •